5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Blondes & Highlights 2 x 1000 ml sada šamponů proti žloutnutí598,47 Kč/1l
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Fanola No Yellow 2 x 1000 ml stříbrný šampon440,97 Kč/1l
881,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 300ml + Fanola Keraterm maska 300ml641,55 Kč/1l
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alfaparf Yellow Liss šampon 1000 ml328,93 Kč/1l
328,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
260,42 Kč/1kg
260,42 Kč
Prodejce: Tersorte

Schauma šampon Silver Reflex Shampoo pro ženy 250 - Schwarzkopf
686,60 Kč/1l
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Fanola Keraterm, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
528,27 Kč/1l
186,47 Kč
-27,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Inebrya Ice Cream Pro-Volume Volume Shampoo 300 ml
736,67 Kč/1l
221,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Savona, Rodinný šampon, modrý, 500 ml
563 461,54 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Numero Ovesný Rekonstruující Šampon s Provitamínem B5, 1000ml
381,56 Kč/1l
381,56 Kč
Prodejce: MANADA

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
1 664,84 Kč/1l
416,21 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon Fanola No Yellow 350ml + maska 1000ml
734,93 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Yellow Silver Purple Shampoo 500ml
800,00 Kč/1l
400,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon No Yellow 100 ml
842,52 Kč/1kg
171,00 Kč
-74,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,89 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro blond a šedivé vlasy Dualsenses Silver (Silver Shampoo) 250 ml
1 708,60 Kč/1l
427,15 Kč
Prodejce: Parfumtoi
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FanolaNo Yellow | Sada pro minimalizaci žlutého odstínu blond vlasů: Šampon 2x350ml
Zbavte své vlasy žlutého nádechu! Šampon Fanola No Yellow díky speciálně vybranému složení zachová chladnou barvu vašich vlasů po delší dobu. Ideální pro majitelky blond a šedivých vlasů, barvených i přírodních. Zanechává vlasy vyčištěné, lesklé a díky hedvábným proteinům hebké s krásnou chladnou barvou. Navíc chrání prameny před škodlivým UV zářením.Přípravek je pro vás vhodný, pokud:- barvíte vlasy na blond, - chcete se vyhnout žlutému nádechu, - chcete si déle udržet chladný barevný tón.Obsah:2x350ml
No Yellow | Šampon pro redukci žlutého nádechu u blond vlasů 350ml
Zbavte své vlasy žlutého nádechu! Šampon Fanola No Yellow zachová chladnou barvu vašich vlasů po delší dobu díky speciálně vybranému složení. Ideální pro majitelky blond a šedivých vlasů, barvených i přírodních. Zpomaluje proces vymývání pigmentu z pramenů, zvýrazňuje světlý odstín a umožňuje užívat si dokonalou barvu ještě mnoho týdnů po barvení. Zanechává vlasy vyčištěné, lesklé, hebké díky hedvábným proteinům a krásný studený barevný tón. Navíc chrání prameny před škodlivým UV zářením. Poznámka: Kosmetický přípravek má intenzivní fialovou barvu, ale nebojte se - vlasy nebarví, pouze neutralizuje žlutý odstín.Tento přípravek je pro vás vhodný, pokud:- si barvíte vlasy na blond, - se chcete vyhnout žlutým melírům, - si chcete déle udržet svůj chladný odstín.Obsah:350 mlChcete se přesvědčit, jak Fanola No Yellow Shampoo skutečně funguje? Pak se podívejte na tento experiment
- Naneste na mokré vlasy,
- Vmasírujte do vlasů, dokud se nevytvoří pěna,
- Důkladně opláchněte vodou
- V případě potřeby opakujte.
[b]Fanola No Yellow 2 x 350 ml šampon pro blond vlasy Stříbrná sada šamponů[/b][br][br]Šampon No Yellow je čisticí přípravek určený zejména pro blond, šedivé nebo velmi světlé vlasy. Šampon zajišťuje neutralizaci barvy, nežádoucí žluté tóny v zesvětlených nebo odbarvených vlasech jsou přehlušeny a nevzhledné odlesky jsou méně viditelné. br][br][br][b]Použití:[/b][br][br]Naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Nechte šampon krátce působit a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.[br][br][br][b]Obsah:[/b][br][br]2 x 350 ml Fanola No Yellow Shampoo for Blonde Hair Silver Shampoo (Šampon pro blond vlasy bez žluté)
Zbavte své vlasy žlutého nádechu! Šampon Fanola No Yellow díky speciálně vybranému složení zachová chladnou barvu vašich vlasů po delší dobu. Ideální pro majitelky blond a šedivých vlasů, barvených i přírodních. Zanechává vlasy vyčištěné, lesklé a díky hedvábným proteinům hebké s krásnou chladnou barvou. Navíc chrání prameny před škodlivým UV zářením.Přípravek je pro vás vhodný, pokud:- barvíte vlasy na blond, - chcete se vyhnout žlutému nádechu, - chcete si déle udržet chladný barevný tón.Obsah:2x350ml
No Yellow | Šampon pro redukci žlutého nádechu u blond vlasů 350ml
Zbavte své vlasy žlutého nádechu! Šampon Fanola No Yellow zachová chladnou barvu vašich vlasů po delší dobu díky speciálně vybranému složení. Ideální pro majitelky blond a šedivých vlasů, barvených i přírodních. Zpomaluje proces vymývání pigmentu z pramenů, zvýrazňuje světlý odstín a umožňuje užívat si dokonalou barvu ještě mnoho týdnů po barvení. Zanechává vlasy vyčištěné, lesklé, hebké díky hedvábným proteinům a krásný studený barevný tón. Navíc chrání prameny před škodlivým UV zářením. Poznámka: Kosmetický přípravek má intenzivní fialovou barvu, ale nebojte se - vlasy nebarví, pouze neutralizuje žlutý odstín.Tento přípravek je pro vás vhodný, pokud:- si barvíte vlasy na blond, - se chcete vyhnout žlutým melírům, - si chcete déle udržet svůj chladný odstín.Obsah:350 mlChcete se přesvědčit, jak Fanola No Yellow Shampoo skutečně funguje? Pak se podívejte na tento experiment
- Naneste na mokré vlasy,
- Vmasírujte do vlasů, dokud se nevytvoří pěna,
- Důkladně opláchněte vodou
- V případě potřeby opakujte.
[b]Fanola No Yellow 2 x 350 ml šampon pro blond vlasy Stříbrná sada šamponů[/b][br][br]Šampon No Yellow je čisticí přípravek určený zejména pro blond, šedivé nebo velmi světlé vlasy. Šampon zajišťuje neutralizaci barvy, nežádoucí žluté tóny v zesvětlených nebo odbarvených vlasech jsou přehlušeny a nevzhledné odlesky jsou méně viditelné. br][br][br][b]Použití:[/b][br][br]Naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Nechte šampon krátce působit a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.[br][br][br][b]Obsah:[/b][br][br]2 x 350 ml Fanola No Yellow Shampoo for Blonde Hair Silver Shampoo (Šampon pro blond vlasy bez žluté)
- Model
- No Yellow Shampoo
- Hmotnost
- 350 g
- Objem
- 700 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3238711351594
- Model
- No Yellow Shampoo
- Hmotnost
- 350 g
- Objem
- 700 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3238711351594
K tomu se hodí také

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow Shampoo 350 ml & 350 ml Hair Mask Care Mask Yellow Stain Set
1 499,80 Kč/1l
524,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Nositelný elektronický měřič krevního tlaku Náramkový měřič krevního tlaku pro domácnost s LCD displejem Přesné měření
464,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

MALACASA, série Flora, 26dílná sada porcelánového nádobí v krémově bílé barvě Kombinovaný servis Jídelní servis se 6 miskami, 6 dezertními talíři, 6 polévkovými talíři, 6 jídelními talíři a 2 obdélníkovými talíři
3 462,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WOCASER

Hermia Concept, BNMPOLYWS18-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (18 kusů), bílá, plast, 10 x 10 x 9,5 cm
899,00 Kč
Prodejce: decoaltaa

Fanola No Yellow - Intenzivní šampon pro neutralizaci žlutého nádechu, 100ml
1 267,70 Kč/1l
126,77 Kč
Prodejce: MANADA

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
999,00 Kč
Prodejce: decoaltaa

Dětské kolo Volare Gradient - chlapecké - 26 palců - černo modré - 7 převodů - Prime Collection
14 568,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Elektrické houpátko MoMi KENANI tmavě šedá
2 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Čajová konvice 1,2 litru se sítkem z nerezové oceli a ohřívačem konvice Skleněná konvice na čaj Čajová souprava Čajová konvice
680,82 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Ipae-Progarden Adige, Bílá, Polypropylen (PP), Čtvercový tvar, 4 noha/nohy, 440 mm, 440 mm
449,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Fanola - Botugen Mask 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redkey R10 robotický vysavač, 4L odsávací stanice, 4000Pa sací výkon, robotický vysavač s mopovací funkcí, 150 min robotický vysavač, LDS navigace
3 837,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MC-Smart-Store

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dětská autosedačka FableKids MIKARůžová | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 698,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Zahradní polyratanový set Fort Myers 200101, 4-dílná sada
6 124,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Fanola No Yellow 3 x 1000 ml stříbrný šampon
440,98 Kč/1l
1 322,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow 6 x 1000 ml stříbrný šampon
7 799,80 Kč/1l
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow 3 x 350 ml Šampon pro blond vlasy Stříbrná sada šamponů
1 979,80 Kč/1l
713,93 Kč
-21,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow Shampoo 1000ml + maska 350ml
2 059,80 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow 2 x 1000 ml stříbrný šampon
440,97 Kč/1l
881,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,35 l
Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,35 l
Ohodnoceno dne 24. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,35 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l