4,3



Na základě 18 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml29 332,00 Kč/1l
1 466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml1 399,72 Kč/1l
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy995,63 Kč/1l
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml1 440,00 Kč/1l
360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pěnové tužidlo pro objem vlasů 300 ml
1 375,33 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Stylesign Pěna pro vyplnění objemu Brilliance 75 ml
3 438,27 Kč/1l
257,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
980,77 Kč/1l
294,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 574,67 Kč/1l
1 372,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml
3 438,27 Kč/1l
257,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Londa Professional Expand It Strong Hold Mousse 200 ml
706,00 Kč/1l
150,00 Kč
-8,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,20 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals EIMI Root Shoot Hair Mousse, Pěnové tužidlo na vlasy, 200 ml, Normální vlasy, Zvětšující objem, Černá, Blonďatá, Hnědá, Šedá, Červená, Bílá, 1 kusů
987,15 Kč/1l
249,00 Kč
-51,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
197,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
2 062,97 Kč/1l
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sebastian Professional Mousse Forte Volume Boosting Mousse 200 ml
2 600,25 Kč/1l
520,05 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Pěna na vlasy L'Oreal Paris Tecni Art Full Volume Extra Force 5 250ml
1 796,00 Kč/1l
449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
1 010,60 Kč/1l
202,12 Kč
Prodejce: MANADA

Stylingová pěna s extra silnou fixací Montibello (320 ml)
752,41 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SYOSS KERATIN, Pěnové tužidlo na vlasy, 250 ml, Fixační, 48 h, 1 kusů
1 099,00 Kč/1l
274,75 Kč
Prodejce: somnia24

NIVEA 82195, Pěnové tužidlo na vlasy, 150 ml
2 071,87 Kč/1l
310,78 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tvarující pěna na vlasy Stylesign Ultra Volume dodá vašemu účesu silnou fixaci a objem, po kterém toužíte. Zaručí vám dlouhotrvající efekt, na který se můžete spolehnout. Navíc chrání vlasy před škodlivým UV zářením.
Vlastnosti:
- pěna na vlasy,
- dodává vlasům silnou fixaci,
- zajišťuje dlouhotrvající objem,
- chrání vlasy před UV zářením,
- dodává objem od kořínků.
Jak používat
Aplikujte na suché vlasy a vytvarujte účes dle vašich představ.
- Typ produktu:
- Pěnové tužidlo na vlasy
- Vhodné pro:
- Unisex
- Objem:
- 300 ml
- Efekt:
- Fixační
- Dlouhotrvající:
- Ano
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300 ml
- je tvarovací pěna, která dodává vlasům extra objem a objem
- zaručuje, že každý účes zůstane na svém místě po celý den
- je vhodná pro všechny typy vlasů, ať už silné, kudrnaté nebo normální
- zajišťuje, že i jemné vlasy mohou být vysušeny volně a hladce
- poskytuje tepelnou ochranu a ochranu barvy, aby vlasy zůstaly odolné vůči slunečnímu záření a dalším vnějším vlivům
Výsledek:
- extra objem se zdravou plností
- vlasy lze snadno tvarovat a texturovat podle potřeby
- lesklý povrch
- velmi silná a dlouhotrvající fixace bez slepení vlasů
- příjemná svěží vůně
Použití:
- Před použitím plechovku dobře protřepejte
- nastříkejte malé množství na ruce
- rozetřete po vlhkých vlasech dlaněmi, aniž byste je znovu oplachovali
- poté vyfénujte a upravte jako obvykle
Stupeň fixace:
- 4 - velmi silná, pružná fixace
Obsah: 300 ml
Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip - 300 ml
- Tvarovací pěna
- Dodává nepoddajným vlasům silnou fixaci
- Pro dlouhotrvající tvar a objem
Použití Tužidlo Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip se používá do vlhkých vlasů a lze je normálně upravovat.
StyleSign Ultra Volume Speciálně vyvinutý pro jemné, zplihlé a/nebo normální vlasy - dodává působivý objem.
Komplex Flexprotec Specifické stylingové polymery a bambusové proteiny vytvářejí jakýkoli požadovaný vzhled a zajišťují přirozený styl s flexibilním držením. Nový unikátní elastomer a UV filtry ve všech výrobcích pomáhají chránit vlasy před předčasnou ztrátou barvy, poškozením vlasů způsobeným stylingovým teplem a UV zářením. Povrch vlasů je vyhlazený. Vlasy tak získávají přirozený lesk.
ULTRA VOLUME
Horní bič
Tvarovací pěna, přidržovací faktor: 4
Dodává nepoddajným vlasům silnou fixaci, dlouhotrvající tvar a objem. Pomáhá kartáči snadno klouzat při fénování. Zapracujte do ručníkem vysušených vlasů.
Goldwell StyleSign Top Whip 300 ml Ultra Volume
Dodává nepoddajným vlasům silnou fixaci, dlouhotrvající tvar a objem.
Podporuje snadné klouzání kartáče při fénování.Faktordržení 4
Jak používat
Naneste na ručníkem vysušené vlasy.
Tužicí pěna na vlasy Goldwell StyleSign Ultra Volume dodá účesu požadovaný tvar a objem.
Vlastnosti:
- fixuje účes
- dodává objem již od linie vlasů
- s dlouhotrvajícím účinkem, na který se můžete spolehnout
- pro účes, který vydrží po celý den
- chrání před škodlivým UV zářením
Použití:
Aplikujte na suché vlasy. Vytvořte požadovaný účes.
Vlasy jsou jedinou věcí, kterou můžete...
Goldwell Stylesign Ultra Volume Top Whip 4 Pianka modelująca włosy, 300ml
Stylesign Ultra Volume Top Whip Hold 4 - tvarovací pěna. Tvarující pěna dodává nepoddajným vlasům silnou fixaci, dlouhotrvající tvar a objem. Podporuje snadné klouzání kartáče při fénování. Použití: Slouží k úpravě vlasů: Vložte do ručníkem vysušených vlasů.
Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300 ml Objemová pěna Bohatá krémová pěna pro objem a extra silné zpevnění. Ideální i pro poškozené vlasy Maximální fixace pro dlouhotrvající objem Ochrana před teplem a barvou Použití: Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. 300 ml/225 g
Pěna Goldwell StyleSign je vhodná pro všechny typy vlasů a pro dámy. Obsah 300 ml.
StyleSignTopWhipShapingFoam300ml
0
Goldwell. Ultra Volume Top Whip 300 ml
- Rozměry
- 300 ml
- Model
- Default Title
- Hmotnost
- 0.04 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Goldwell Stylesign Ultra Volume Top Whip 4 Pianka modelująca włosy, 300ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 láhev
- Kód EAN
- 4021609275039
- Číslo produktu
- 55721185018239
- Rozměry
- 300 ml
- Model
- Default Title
- Hmotnost
- 0.04 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Goldwell Stylesign Ultra Volume Top Whip 4 Pianka modelująca włosy, 300ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 láhev
- Kód EAN
- 4021609275039
- Číslo produktu
- 55721185018239
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 95% od 2 ks




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(27)Počet hodnocení: 27




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(82)Počet hodnocení: 82




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(21)Počet hodnocení: 21




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(93)Počet hodnocení: 93




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(39)Počet hodnocení: 39




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(133)Počet hodnocení: 133




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(12)Počet hodnocení: 12




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(776)Počet hodnocení: 776




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(47)Počet hodnocení: 47




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(32)Počet hodnocení: 32




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 95% od 2 ks




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(47)Počet hodnocení: 47![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(80)Počet hodnocení: 80




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(214)Počet hodnocení: 214




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(32)Počet hodnocení: 32




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 45% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
1 784,65 Kč/1l
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
783,86 Kč/1l
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pěnové tužidlo pro objem vlasů 500 ml
937,71 Kč/1kg
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
2 274,65 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml sada texturovacích past
4 479,65 Kč/1l
979,93 Kč
-84,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

iSi 1603 01, 0,5 l, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Silikon
2 911,57 Kč
Prodejce: velmontask

Philips 3000 series DST3011/20 Napařovací žehlička, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 140 g/min, Modrá, 30 g/min
1 090,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

10 sáčků do vysavače s 1 filtrem vhodných pro Kärcher KFI 357 KFI357 KA 40 2.863-314.0 WD2 Plus WD3 WD3s WD4 WD5 WD6 Náhradní sáčky do vysavače
741,99 Kč
-429,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hop-Sport fasciální válec pro trénink fascií - masážní válec pro automasáž celého těla z ekologického EPP - tvrdý, HS-P033YG
320,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Goldwell - Salon Only Hair Laquer Super Firm Mega Hold 600ml
209,93 Kč/1kg
209,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Saalux® UV hřeben (UVB hřeben 311 nm) - světelná terapie lupénky, vitiliga a neurodermatitidy
6 981,17 Kč
Prodejce: koerperpflege-com

ORIGINAL - Pečicí plech Bosch / Siemens / Neff 00662999 - originální - 465 x 375 x 29 - smaltovaný
830,49 Kč
Prodejce: SUM24

Stylesign Pěna pro vyplnění objemu Brilliance 75 ml
3 438,27 Kč/1l
257,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Plácačka na mouchy elektrická barva žlutá vhodná do kuchyně a domácnosti
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
1 093,72 Kč
Prodejce: M_plus_L

Relaxdays 10027917, 1 kusů
536,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pěnové tužidlo pro objem vlasů 300 ml
1 375,33 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
6 551,00 Kč
Prodejce: TCC-SHOP
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 709,25 Kč/1l
1 709,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell StyleSign Hairspray Extra Strong Hairspray silný lak na vlasy pro lesk vlasů 500 ml
1 123,62 Kč/1kg
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
1 031,48 Kč/1l
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
69% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
69%19% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
19%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super!
Používám ho už léta! Vyzkoušela jsem mezitím i jiné produkty, ale vždycky jsem se vrátila k tomuto!
Ohodnoceno dne 5. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objemový přípravek
Velmi dobrý produkt pro jemné vlasy
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
804,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 609,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 073,10 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,86 Kč/1l

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 160,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 604,20 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 403,92 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
754,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 885,70 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 426,80 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 062,97 Kč/1l