5,0



Na základě 6 hodnocení
Příchuť:
PomerančPodobné produkty

Další informace o reklamě
Creavita Pre-workout s kreatin monohydrátem, taurinem a vitaminem B - Mohito1,36 Kč/1l
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs1 444,40 Kč/1kg
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g816,61 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
ActivLab Pharma Crea Gummies citron - limetka, 60 gelů629,36 Kč/1l
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

ProActive Creatine Monohydrate 500 g prášek s vitaminem B6 příchuť: mango 100 porcí silový trénink
530,66 Kč/1kg
265,33 Kč
Prodejce: RealPharm

Kreatin (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budování svalů I Budování hmoty I Zvyšování síly I Vysoká biologická dostupnost I Nejvyšší standardy kvality
2 592,43 Kč/1l
725,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát citron
922,20 Kč/1l
461,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat-550g
2 476,09 Kč/1l
1 361,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Crea Shot 2.0 před tréninkem s kreatinem a beta-alaninem příchuť pomeranč Activlab
680,00 Kč/1kg
511,62 Kč
-171,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
340,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatinové tablety s kreatinem monohydrátem – 120 tablet Activlab
1 884 000,05 Kč/1kg
188,40 Kč
Prodejce: RealPharm

Olimp Nutrition Creatine 1250, Tableta, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
4 546,90 Kč/1kg
454,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Weider Pure Creatine 3000 mg - 200 kapslí
6,82 Kč/1kg
1 596,80 Kč
-233,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 363,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CREATINE MONOHYDRATE prášek REAL PHARM CREATINE Orange 500g
765,60 Kč/1kg
382,80 Kč
Prodejce: RealPharm

Creapure Creatine, 500 g
2 889,58 Kč/1l
1 444,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Creatine Monohydrate 500g
1 500,00 Kč/1kg
750,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN

Creatine Monohydrate (Creapure) 300g
2 096,67 Kč/1l
629,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G
1 058,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Nutriversum Creatine Monohydrate, 300 g
1 119,13 Kč/1l
335,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Typ výrobku
doplněk stravy
Název výrobku:
Kreatinový prášek Super příchuť pomeranč, 500g
Seznam složek:
Složení: Složení: kreatin monohydrát, regulátor kyselosti - kyselina citronová, aromata, sladidlo E951, protispékavá látka E551, barviva: E104 (příchuť citron a pomeranč), E110 (příchuť pomeranč, grapefruit a kiwi), E124 (příchuť grapefruit, třešeň a černý rybíz), E133 (příchuť kiwi a černý rybíz).
Množství specifických složek:
kreatin monohydrát - 5000 mg
Podmínky skladování:
Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
Název společnosti vyrábějící výrobek/adresa subjektu:
Łany 6, 32-700 Bochnia
Země nebo místo původu:
Evropské unii.
Doporučené dávkování/dávkování:
Fáze nasycení: až 20 g denně po dobu 5 dnů. Udržovací dávkování: 20 g po 20 g: 8-10 g denně.
Nepřekračujte doporučenou porci přípravku ke konzumaci za den.
Návod k použití:
Přípravek je třeba užívat pravidelně po dobu 4-6 týdnů. Po 6 týdnech kreatin na 3-4 týdny přerušte. v 1 čajové lžičce je obsaženo 5 g přípravku.
Výživové údaje: Vložte do zásoby 2 kg kreatinu:
Obsahuje sladidlo. Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Další informace: Složení obsahuje fenylalanin:
Creatine Powder Super od Activlabu je výrobek obsahující kreatin. Jedná se o organickou chemickou sloučeninu, která obsahuje strukturní prvky guanidin a kyselinu octovou. V živočišných organismech vzniká při metabolismu a vyskytuje se především ve svalech a šlachách. Je fosforylován enzymem kreatinkinázou, čímž se mění na fosfokreatin. Kreatin slouží k ukládání a uvolňování energie potřebné pro mnoho chemických procesů probíhajících v buňkách, včetně syntézy svalových bílkovin. Zvýšení hladiny kreatinu v těle se používá k testování filtrační kapacity ledvin. U lidí se keratin nachází ve svalech a tvoří 98 % celkového obsahu v těle. Malé množství této sloučeniny se nachází také v ledvinách, mozku, játrech a varlatech. Denní potřeba pro 70kg osobu činí 2 g. Je však třeba mít na paměti, že 1 g této sloučeniny si organismy syntetizují z aminokyselin, zatímco zbývající množství je třeba dodávat potravou. Nejlepším zdrojem kreatinu je samozřejmě maso a ryby. Užívání kreatinu jako doplňku stravy zvyšuje svalovou hmotu a napomáhá rychlejší regeneraci svalů. Užívání velkého množství této látky pomáhá sportovcům k lepším výkonům. Zvyšuje energii a zvyšuje výkonnost, díky čemuž je tento doplněk oblíbený u fotbalistů, hokejistů, zápasníků a gymnastů. Chválí si ho také vzpěrači a běžci. Studie ukazují, že pomáhá zlepšovat výkon i během krátkodobých sportovních aktivit. Doplněk stravy Creatine Powder Super od společnosti Activlab je prvotřídní kreatin monohydrát v prášku dostupný hned v šesti senzačních příchutích (citron, černý rybíz, grapefruit, kiwi, pomeranč, třešeň). Vysoká mikronizace přípravku - 200 mesh - zaručuje vysokou vstřebatelnost a nejlepší účinky. Jedno balení Activlab Creatine Powder Super obsahuje až 83 dávek doplňku. Pro koho je určen? Pro profesionální sportovce Pro osoby, které chtějí zvýšit svalovou hmotu Pro osoby trénující v posilovně Přípravek je určen pro dospělé.
Doplněk stravy (potravina) by neměl být používán jako náhrada pestré stravy.
Účelem doplňku stravy je doplnit běžnou stravu. Doplněk stravy nemá žádné léčivé vlastnosti.
Další informace o výrobku naleznete v příbalovém letáku přiloženém k výrobku nebo na jeho obalu.
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Oranžová
- Výrobce
- Activlab
- Hmotnost
- 500 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 600 ml
- Seznam přísad
- kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, sladidlo: aspartam, protispékavá látka: oxid křemičitý, barviva: chinolinová žluť, oranžová žluť - může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí. Obsahuje zdroj fenylalaninu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční informace - denní dávka (6 g) Kreatin monohydrát - 5000 mg
- Doporučená spotřeba
- 1
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- ActivLab Creatine Powder Super 500g POMARAŃCZA KREATYNA MONO
- Kód EAN
- 5907368875095
- Číslo produktu
- ACTIV/864
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Oranžová
- Výrobce
- Activlab
- Hmotnost
- 500 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 600 ml
- Seznam přísad
- kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, sladidlo: aspartam, protispékavá látka: oxid křemičitý, barviva: chinolinová žluť, oranžová žluť - může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí. Obsahuje zdroj fenylalaninu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční informace - denní dávka (6 g) Kreatin monohydrát - 5000 mg
- Doporučená spotřeba
- 1
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- ActivLab Creatine Powder Super 500g POMARAŃCZA KREATYNA MONO
- Kód EAN
- 5907368875095
- Číslo produktu
- ACTIV/864
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat-550g
2 476,09 Kč/1l
1 361,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatinový prášek Maximální síla, 500g
1 020,00 Kč/1l
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatin (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budování svalů I Budování hmoty I Zvyšování síly I Vysoká biologická dostupnost I Nejvyšší standardy kvality
2 592,43 Kč/1l
725,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Gold Creatine, 300 g
784,30 Kč/1l
235,29 Kč
Prodejce: Katomix

Powerstar HARDGAIN MASS 1600g | PREMIUM WEIGHT GAINER bez přidaného cukru | Mass, Strength & Muscle Building | Mass Gainer Shake with Creatine | Chocolate
1 454,91 Kč/1l
2 327,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát citron
922,20 Kč/1l
461,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Banánový Protein Hromadění Svalové Hmoty 5000g
203 721,84 Kč/1kg
1 040,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

UISEBRT WC víko s měkkým zavíráním WC sedátko WC sedátko s měkkým zavíráním - sladkovodní okrasné rybky
851,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Weider mega hmota 4000, vanilka, prášek, 3000g 9898
6 035,30 Kč/1l
1 207,06 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g
830,22 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatinový prášek Citron Super 500g
601,58 Kč/1kg
300,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Kvalitní BCAA 1000 XXL 240 tablet - Pro regeneraci svalů a maximální výkon
1 186 441,90 Kč/1kg
510,17 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Výživový doplněk - Komplex aminokyselin ve formě 300 tablet
1 149 764,71 Kč/1kg
390,92 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Omega-3 - 400 kapslí I rybí olej I rybí olej I softgelové kapsle I vysoce koncentrované EPA a DHA I pro normální hladinu krevních lipidů I metabolismus tuků (cholesterol) I pro normální krevní tlak I normální činnost srdce I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnost
2 095,62 Kč/1l
1 152,59 Kč
Prodejce: medpak_shop

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Organic Ashwagandha Capsules - 360 kapslí (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spací bobule - TRUE NATURE®
1 463,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Crea Shot 2.0 před tréninkem s kreatinem a beta-alaninem příchuť pomeranč Activlab
680,00 Kč/1kg
511,62 Kč
-171,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
340,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
1 444,40 Kč/1kg
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatinové tablety s kreatinem monohydrátem – 120 tablet Activlab
1 884 000,05 Kč/1kg
188,40 Kč
Prodejce: RealPharm

Activlab Crea Shot 2.0 500g Zitrone
282,69 Kč
Prodejce: RealPharm

Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Mass Gainer Strawberry
458,94 Kč/1kg
1 376,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g
816,61 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vhodné pro
Příchuť Černý rybíz
Vhodné pro
Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Neutrální
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Pomeranč
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Citron
Ohodnoceno dne 6. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Černý rybíz
Ohodnoceno dne 2. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Neutrální
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KaRazym tablety pro urychlení regenerace a podporu namáhaných kloubů, 200 tablet
1 702,20 Kč
Prodejce: apohealth

Kreatinový prášek Maximální síla, 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 020,00 Kč/1l

Kevin Levrone | Anabolick kreatin | Kreatin monohydrt v prku bez pchuti
877,64 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 462,73 Kč/1l

Activlab Creavita 300g Kreatin monohydrát Taurin Vitamin B - Hroznové víno, Před tréninkem, Síla, Vytrvalost, Aminokyseliny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Creavita Pre-workout s kreatin monohydrátem, taurinem a vitaminem B - Mohito



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
830,22 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek černý rybíz, 500 g
590,39 Kč
-90,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 000,00 Kč/1l

Proteinathor Kreatin Monohydrát | Natural | 300 g
269,00 Kč
Prodejce: Miraclo
269,00 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 300 g, příchuť černého rybízu, 4,05 g kreatinmonohydrátu na porci, taurin, 50 porcí
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 469,37 Kč/1kg

Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 444,40 Kč/1kg

Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek jahoda-malina, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 500g Kreatin-Monohydrat - Kaugummi
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Creatine Monohydrate + taurin - 500 g, pomeranč



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 500 g
370,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
740,00 Kč/1l

ActivLab Pharma Crea Gummies citron - limetka, 60 gelů
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
629,36 Kč/1l

Kreatin monohydrát 120 tablet po 3000 mg čistého kreatinu v jedné dávce. Kreatin monohydrát pro nárůst svalové hmoty a zvýšení energie. Kreatin před a po tréninku.
458,42 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA