4,5



Na základě 17 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Další informace o reklamě
Softto+Plus Šampon na hnědé vlasy, pokrývá bílé a šedé vlasy1 796,77 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Plantur 39 Kofeinový šampon pro barvené poškozené vlasy 250ml
1 128,52 Kč/1l
282,13 Kč
Prodejce: apohealth

Dr. Kurt Wolff Plantur 21 Nutri-Coffein-Shampoo, 250 ml, Šampon, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Proti ztrátě vlasů, Ochana, Oprava, Láhev
1 631,88 Kč/1l
407,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plantur 39, Barvicí šampon, blond, 250ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 188 925,97 Kč/1kg
321,01 Kč
Prodejce: apohealth

Plantur 21 #šampon na dlouhé vlasy 200ml
1 025,04 Kč/1kg
250,11 Kč
Prodejce: apohealth

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Plantur 39 Phyto-Coffein Color Brown 250ml - Šampon pro barevné ženy
2 098,08 Kč/1l
524,52 Kč
Prodejce: somnia24

Plantur 39 Hyaluron šampon 250ml
1 695,36 Kč/1kg
474,70 Kč
Prodejce: VISO

Venita Henna Color Szampon Koloryzujący do Włosów Brązowy 300 ml
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Alpecin 674251001 Alpecin Coffein C1 Shampoo 250 ml
831,60 Kč/1l
207,90 Kč
Prodejce: apohealth

BIOBLAS Forte bylinný šampon proti silnému a intenzivnímu vypadávání vlasů 360ml
875,14 Kč/1l
315,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tónovací šampon (Color Shampoo) 200 ml, Gold
4 837,20 Kč/1kg
483,72 Kč
Prodejce: somnia24

Fyto-kofeinovy šampon pro barvené a poškozené vlasy, 250 ml
1 365,32 Kč/1l
341,33 Kč
Prodejce: LAVONIO

Alpecin Aktivní Šampon A3 - Oživující šampon pro posílení vlasů, 250ml
804,44 Kč/1l
201,11 Kč
Prodejce: apohealth

Alpecin Hybrid Coffein šampon 250ml
1 018,80 Kč/1l
254,70 Kč
Prodejce: apohealth

Šampon Alpecin 21051 DoppelEffekt, proti lupům a vypadávání vlasů, 200 ml
1 294,20 Kč/1l
258,84 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Plantur 39 Colour Brown Fyto-kofeinový šampon 250 ml
Barevný efekt je viditelnější s každým umytím vlasů.
Silné barvicí látky se totiž na vlasy naváží. Rušivé šediny jsou zakryty, stejně jako světlá linie vlasů. S každou aplikací se také zvyšuje zářivost barvy. Výsledkem jsou obdivuhodně krásné vlasy i po čtyřicítce. Aktivující fytokofein proniká přímo do vlasového folikulu během mytí šamponem (zjistitelné po 120 sekundách).
Použití: Vložte do vlasů a nechte je vyčesat:
- V závislosti na požadované intenzitě barvy nechte šampon působit 2 až 5 minut
- Poté opláchněte
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-3 Distearate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caffeine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Panthenol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Parfum, Polyquaternium-7, Phosphoric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hc Blue No. 2, polyquaternium-10, hydroxid sodný, 2-amino-6-chlor-4-nitrofenol, kyselina citronová, hexyl-cinnamal, extrakt z listů Camellia Sinensis, limonen, PCA zinku, niacinamid, tokoferol, linalool, benzoan sodný, olej z glycine soja, citronellol, methylparaben, propylparaben
- vysoce kvalitní lékařská péče o vlasy
- pro péči o vlasy
- Šampon na mytí vlasů
- Přípravek pro péči o tělo z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Dr. Kurt Wolff GmbH & Co. KG, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 13751989
Plantur 39 Šampon barevný hnědý 250ml - Plantur 39 Kofeinový šampon barevný hnědý - Výrobce: DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG Johanneswerkstraße 34-36, 33611 Bielefeld --- --- Signální slovo: --- Barviva na vlasy mohou způsobit závažné alergické reakce. Přečtěte si prosím následující pokyny a dodržujte je: Tento výrobek není určen pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování _černou hennou_ může zvýšit riziko vzniku alergií. Nebarvěte si vlasy _ pokud máte vyrážku na obličeji nebo pokud máte podrážděnou či poraněnou pokožku hlavy _ pokud jste někdy měli reakci po barvení vlasů _ pokud dočasné tetování s _černou hennou_ někdy způsobilo reakci. ---
Plantur 39 Color Braun Phyto-Coffein-šampon, 250 ml
Šampon Plantur 39 Color Braun Phyto-Coffein (250 ml)
Plantur 39 Color Brown Phyto-Caffeine Shampoo 250 ml - Prezentace: Šampon
Plantur 39 Colour Brown Fyto-kofeinový šampon 250 ml láhev
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-3 Distearate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caffeine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate,Panthenol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Parfum, Polyquaternium-7, Phosphoric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, HC Blue No. 2, Polyquaternium-10, Hydroxid sodný, 2-amino-6-chlor-4-nitrofenol, kyselina citronová, hexyl-cinnamal, extrakt z listů Camellia Sinensis, limonen, PCA zinku, niacinamid, tokoferol, linalool, benzoan sodný, olej z glycine soja, citronellol, methylparaben, propylparaben
- Výrobce
- Plantur
- Kód EAN
- 400866670420704008666704207
- Číslo produktu
- 51485
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-3 Distearate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caffeine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate,Panthenol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Parfum, Polyquaternium-7, Phosphoric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, HC Blue No. 2, Polyquaternium-10, Hydroxid sodný, 2-amino-6-chlor-4-nitrofenol, kyselina citronová, hexyl-cinnamal, extrakt z listů Camellia Sinensis, limonen, PCA zinku, niacinamid, tokoferol, linalool, benzoan sodný, olej z glycine soja, citronellol, methylparaben, propylparaben
- Výrobce
- Plantur
- Kód EAN
- 400866670420704008666704207
- Číslo produktu
- 51485
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Plantur 39 Kondicionér barevný hnědý 150ml
1 638 882,36 Kč/1kg
278,61 Kč
Prodejce: apohealth

Plantur 39, Barvicí šampon, blond, 250ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 188 925,97 Kč/1kg
321,01 Kč
Prodejce: apohealth

Magnetické moskytiérové sítě pro balkonové dveře, instalace bez vrtání, závěs na dveře, ochrana proti hmyzu, posuvné
303 094,99 Kč/1m
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
899,27 Kč
Prodejce: somnia24

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml
1 552,60 Kč/1l
232,89 Kč
Prodejce: apohealth

VASAGLE toaletní skříňka, koupelnová skříňka, úložná skříňka, 60 x 30 x 63 cm, se 2 žaluziovými dvířky, nastavitelná police
1 374,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citroník – citroník čtyř ročních období, stále plodící, středomořská rostlina do květináče
1 811,10 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Plantur 39 Kofeinové tonikum 200ml
1 410 650,04 Kč/1kg
282,13 Kč
Prodejce: apohealth

PUMA Buzz, Uni
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Turistický spací pytel 2v1 Trizand 21084
321,09 Kč
Prodejce: SLEVIR

Profesionální 20 m² malířská fólie 4x5m krycí fólie malířská plachta ochranná fólie stavební fólie 7 my
8,04 Kč/1m²
160,84 Kč
Prodejce: Vagoshop

Vasagle ULWS33BX, Plovoucí police, Montované na zeď, Kov, Dřevotřískové desky, Černá, Hnědá, Univerzální, 5 kg
552,46 Kč
Prodejce: TR8

Dorina Monica – Podprsenka typu braletka bez kostic, s nastavitelnými ramínky vpředu, vyrobená z bavlny
703,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Batoh Cestovní batoh rozšiřitelný s nabíjecím portem USB proti krádeži Pracovní cestovní batoh pro notebook do 15,6" Retoo
383,99 Kč
Prodejce: Retoo

Dr. Kurt Wolff Plantur 21 Nutri-Coffein-Shampoo, 250 ml, Šampon, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Proti ztrátě vlasů, Ochana, Oprava, Láhev
1 631,88 Kč/1l
407,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář ROTH 24 adventních sáčků ve stylu "Hygge"
377,69 Kč
Prodejce: Art-Paint-Shop

VITALmaxx odstraňovač chloupků "Perfect Shave" - odstranění chloupků bez zarudnutí a bolesti
3 040,33 Kč/1kg
364,84 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

Slunečník N23 2x3m polyester/hliník - bordová
2 594,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Design-shop

Canon PIXMA TS3450, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
5 048,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: NovaMBSmart

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

VASAGLE koupelnová skříňka, úzká koupelnová skříňka, boční skříňka, komoda, se 4 zásuvkami, dvířky skříňky, nastavitelnou policí
1 843,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Infračervený teploměr Digitální klinický teploměr Tělový teploměr Bezkontaktní teploměr pro kojence a dospělé Jas na čele LED Retoo
244,74 Kč
-108,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,39 Kč
Prodejce: Retoo

Waschbeckenunterschrank >Peter< in Beton aus MDF - 80x57x31cm (BxHxT)
3 414,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moebelando
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající
Krásně kryje hnědé a tmavě šedé vlasy
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l