5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampon, Ženy, Hydratující, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...338,15 Kč/1l
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy a muži557,89 Kč/1l
207,06 Kč
-6,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
200,84 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Softto+Plus Šampon na hnědé vlasy, pokrývá bílé a šedé vlasy1 796,77 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alpecin 674251001 Alpecin Coffein C1 Shampoo 250 ml
831,60 Kč/1l
207,90 Kč
Prodejce: apohealth

Alpecin Grey Attack Coffein & Color Shampoo (200ml flakon)
2 434,78 Kč/1kg
560,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Šampon Alpecin 21051 DoppelEffekt, proti lupům a vypadávání vlasů, 200 ml
1 294,20 Kč/1l
258,84 Kč
Prodejce: apohealth

Alpecin Hair Booster Coffein Tonic 200ml
1 653,13 Kč/1kg
380,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 339,72 Kč/1l
1 084,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alpecin Hybrid Coffein šampon 250ml
1 014,52 Kč/1l
253,63 Kč
Prodejce: apohealth

Alpecin Coffein C1 Šampon 200ml - Proti Vypadávání Vlasů
857 966,63 Kč/1kg
257,39 Kč
Prodejce: apohealth

Dr. Kurt Wolff Plantur 21 Nutri-Coffein-Shampoo, 250 ml, Šampon, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Proti ztrátě vlasů, Ochana, Oprava, Láhev
1 631,88 Kč/1l
407,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

3x Alpecin DOUBLE EFFECT COFFEIN SHAMPOO proti vypadávání vlasů a lupům - 200ml
1 715,68 Kč/1l
1 029,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpecin Aktivní Šampon A3 - Oživující šampon pro posílení vlasů, 250ml
804,44 Kč/1l
201,11 Kč
Prodejce: apohealth

Milva bylinný šampon kopřiva pro mastné vlasy 200 ml
475,00 Kč/1l
95,00 Kč
Prodejce: Milva

Alpecin Sport Coffein Shampoo CTX 250ml
648,00 Kč/1l
162,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Alpecin Ph Sensitive Shampoo S1, 250 ml, Šampon, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy, Ochana
576,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Alpecin, Léčivý, Šampon na vlasy, 200ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
2 281,90 Kč/1l
456,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Alpecin C1 Black Shampoo 250ml - Alpecin Black Edition C1 250ml - Výrobce: DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG Johanneswerkstraße 34-36, 33611 Bielefeld --- --- Signální slovo: --- --- --- ---
Černá edice našeho nejprodávanějšího** pánského šamponu: Alpecin Kofeinový šampon C1. Zabraňuje vypadávání vlasů* dříve, než je viditelné, a zajišťuje, že vlasy zůstanou déle zachovány. Kofeinový komplex posiluje a stimuluje vlasové kořínky během mytí. Účinnou látku kofein lze ve vlasovém folikulu detekovat do dvou minut. Bylo vědecky prokázáno, že posiluje růst vlasů - pro trvale silné vlasy.
Bez silikonů: Záměrné vynechání změkčovadel (např. silikonu) okamžitě dodává vlasům větší přilnavost.
[Použití]
Chcete-li mít dlouhodobě plné vlasy, musíte pro to něco trvale udělat: Funguje od prvního umytí: kofeinový šampon je třeba používat jednou denně, aby byly kořínky vlasů chráněny kofeinem po dobu 24 hodin Nechte působit 2 minuty, aby kofein pronikl ke kořínkům vlasů Používejte trvale: Podle studií jsou vlasy znatelně posíleny a vypadávání vlasů se po 3 měsících pravidelného používání.
*nesouvisí s nemocemi
**V kategorii šampon na vlasy proti vypadávání vlasů. 2.003 000 lahví v Německu v roce 2019
Složení
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, LAURETH-2, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, CAFFEINE, PANTHENOL, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, PROPYLENE GLYCOL, MENTOL, HYDROGENOVANÝ RICINOVÝ OLEJ PEG-40, POLYQUATERNIUM-7, EDTA DISODNÁ, NIACINAMID, TOKOFEROL, CHLORID ZINEČNATÝ, ROSTLINNÝ OLEJ, SORBAN DRASELNÝ, BENZOAN SODNÝ, FENOXYETHANOL, PARFUM, LIMONEN, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CI 42090, CI 60730.
Alpecin
Kofeinový šampon C1 - 250ml - BLACK EDITION
Tento šampon na řídnoucí vlasy pomáhá stimulovat růst vlasů přímo u kořínků.
Vlastnosti:
- Kofein podporuje růst vlasů.
- Bylo dokonce prokázáno, že zpomaluje dědičné vypadávání vlasů.
- Nyní můžete tuto jedinečnou účinnou látku přivést i ke kořínkům vlasů během každodenního mytí vlasů.
- Alpecin kofein proniká do vlasů, i když je šampon opláchnutý.
- Během krátké doby (120 sekund) se účinná látka dostane podél vlasového stvolu přímo k vlasovému folikulu.
- Pokud šampon zůstane na hlavě déle, kofein proniká i do pokožky.
- Muži mohou tento šampon využívat i jinými způsoby.
- Záměrné vynechání změkčovadel (např. silikonu) zlepšuje strukturu vlasů.
- Ty se stávají poddajnějšími již po několika umytích.
- Jemné a oslabené vlasy se stávají silnějšími a snadněji se upravují.
Použití:
- Aplikujte na vlhké vlasy a jemně vmasírujte.
- nechte působit 2 minuty.
- Důkladně opláchněte.
Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth- 2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium, Chloride, Sodium Lauroyl Glutamate, Caffeine, Panthenol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Sodium Citrate, Menthol, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, polyquaternium 7, EDTA disodná, niacinamid, tokoferol, chlorid zinečnatý, rostlinný olej, sorbát draselný, benzoan sodný, fenoxyethanol, parfém, limonen, linalool, hexyl-skořicová kyselina, CI 42090, CI 60730
Alpecin Kofeinový šampon C1 Black Edition Černá edice nejprodávanějšího* pánského šamponu: Alpecin Kofeinový šampon C1 Kofeinový komplex Alpecin posiluje vlasové kořínky a je velmi dobře zjistitelný ve vlasovém folikulu již po dvou minutách působení Bez silikonů: Okamžitě dodává vlasům větší přilnavost Nová vůně Popis Zabraňuje vypadávání vlasů* dříve, než je viditelné, a zajišťuje, že vlasy zůstanou déle Kofeinový komplex Alpecin stimuluje vlasové kořínky již během mytí. Tímto způsobem bylo vědecky prokázáno, že posiluje růst vlasů - pro trvale silné vlasy. Použití: Jednou denně nechte působit 2 minuty a používejte trvale. *Starší a věkem poškozené kořínky. Použití: Denně nechte působit 2 minuty na pokožce hlavy - od aplikace až po opláchnutí. Aktivní látky Kofein
Kofeinový šampon C1 Black Edition, 250 ml , 2 láhve
Alpecin Coffein šampon C1 Black Edition (250 ml)
pro výrazně více vlasů, zabraňuje dědičnému vypadávání vlasů, vlasy okamžitě získávají větší přilnavost
Alpecin Caffeine Shampoo C1 black Edition 250 ml - Téma: Péče o vlasy
- Hmotnost
- 296 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Glutamate, Caffeine, Panthenol, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Sodium Citrate, Menthol, Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, polyquaternium-7, edta disodná, niacinamid, tokoferol, chlorid zinečnatý, rostlinný olej, sorbát draselný, benzoan sodný, fenoxyethanol, parfém, limonen, linalool, hexyl-skořicový olej, CI 42090, CI 60730
- Výrobce
- Alpecin
- Kód EAN
- 400866620366304008666203663
- Číslo produktu
- F20366
- Hmotnost
- 296 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Glutamate, Caffeine, Panthenol, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Sodium Citrate, Menthol, Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, polyquaternium-7, edta disodná, niacinamid, tokoferol, chlorid zinečnatý, rostlinný olej, sorbát draselný, benzoan sodný, fenoxyethanol, parfém, limonen, linalool, hexyl-skořicový olej, CI 42090, CI 60730
- Výrobce
- Alpecin
- Kód EAN
- 400866620366304008666203663
- Číslo produktu
- F20366
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy a muži
557,89 Kč/1l
207,06 Kč
-6,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
200,84 Kč
Prodejce: Exporgin

Alpecin 674251001 Alpecin Coffein C1 Shampoo 250 ml
831,60 Kč/1l
207,90 Kč
Prodejce: apohealth

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový, Suchý, Prachový sáček, 4 l, Mikro
2 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Fairy, Original All-in-1 tablety do myčky nádobí, 100 kusů
666 300,02 Kč/1kg
533,04 Kč
Prodejce: Di-Life

Kolečka na záclony 7 mm (50 ks) pro záclonové kolejnice, univerzální kolečka na záclony, vnitřní kolečka pro všechny běžné záclonové kolejnice
48,63 Kč
Prodejce: Bestlivings

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Pracovní kalhoty v pase šedé PROFESSIONAL silné trojité prošití 50 92cm
548,90 Kč
-49,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Zrepasovaný
2 877,91 Kč
Prodejce: JANADO

Tabulky do myčky Fairy Platinum Plus Lemon - 71 kusů
977,07 Kč/1l
439,68 Kč
Prodejce: Di-Life

Dior Sauvage Elixir Parfém 60 ml M
27 053,50 Kč/1l
1 623,21 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Tanay Ceylon Black Tea 1000g
748,67 Kč/1kg
748,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

AquaFloow 10 kusů vodních filtrů – náhradní filtry kompatibilní s BRITA MAXTRA+, vhodné pro konvičky s filtrem BRITA MAXTRA PRO All-in-1
768,96 Kč
-69,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Camry Premium CR 7021, Přenosný parní čistič, 0,35 l, Černá, Bílá, Knoflíky, 1500 W, 3,5 bar
2 753,69 Kč/1l
963,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lenovo IdeaPad Duet Chromebook modrošedý 4 GB/64 GB 26,4 cm (10,1 palce) s klávesnicí QWERTY
11 408,18 Kč
-520,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 887,58 Kč
Prodejce: Elektrolocke

Holicí strojek Philips Oneblade QP2834/20 + pouzdro na holicí strojek
1 644,25 Kč
Prodejce: esiteo

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Alpecin Grey Attack Coffein & Color Shampoo (200ml flakon)
2 434,78 Kč/1kg
560,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Somat, Excellence, tablety do myčky, 20 ks
399 850,01 Kč/1kg
256,22 Kč
-96,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,94 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil 5806369001 Persil UNIVERSAL Waschmittel 4,5 kg
69,66 Kč/1kg
325,00 Kč
-11,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,46 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Šnečí gel 125 ml
1 743,92 Kč/1l
217,99 Kč
Prodejce: apohealth

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

etérea Renforcé povlečení z bavlny, 70 x 90 cm, povlak na polštář
255,04 Kč
Prodejce: magita

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Černá
21 814,10 Kč
-4 703,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Clatronic DR 3653, Přenosný parní čistič, 0,25 l, Černá, Žlutá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
5 377,32 Kč/1l
1 344,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Dobře se prodává
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,10 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,89 Kč
Prodejce: apohealth
2 354,45 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,27 Kč
Prodejce: apohealth
2 582,70 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,73 Kč
Prodejce: apohealth
1 713,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
351,76 Kč
Prodejce: apohealth
1 758,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg