4,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg2 117,83 Kč/1kg
52 945,74 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm664,26 Kč/1kg
16 606,46 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel3 208,62 Kč/1kg
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg86,57 Kč/1kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
53,51 Kč/1kg
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
39,87 Kč/1kg
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Lup 222 Kalk-Zement-Leichtputz 30kg
10,51 Kč/1kg
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 104690
46,90 Kč/1kg
938,00 Kč
Prodejce: MasterBau

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
48,75 Kč/1kg
1 218,63 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
67,90 Kč/1kg
339,52 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Bau- und Elektrikergips 10kg
19,38 Kč/1kg
193,83 Kč
Prodejce: bauschnell

Sada hotové vyhlazovací hmoty bílé L+14 - 5 kg + plastový vyhlazovací tmel LEVEL+
43,00 Kč/1kg
215,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Decotric Decofill interiérová výplň na stěny a stropy 1000g
60,74 Kč/1kg
183,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PUFAS Instantní tmel 0,400 KG, bílý, 400 g
1 089,42 Kč/1kg
435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

KNAUF N440 Bodenausgleichsmasse 25 kg
21,41 Kč/1kg
535,34 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
58,46 Kč/1kg
1 461,38 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
60,41 Kč/1kg
302,06 Kč
Prodejce: MasterBau

ARDEX AM 100 Ausgleichsmörtel 25kg
56,43 Kč/1kg
1 410,81 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro RAM3 Renovierungsmörtel Ausgleichsmörtel 25kg
1 215,89 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KNAUF Rotband Pro Lepicí omítka lehká 30 kg
Knauf Rotband Pro je strojně nanášená sádrová lepicí omítka se speciálním lehkým kamenivem. Díky adhezivním přísadám je vhodná zejména pro sanační práce na betonových stropech a stěnách, stejně jako na prefabrikovaných betonových prvcích a všech běžných sádrových podkladech.
Lze ji použít ve všech místnostech s běžnou vlhkostí, včetně domácích kuchyní a koupelen (DIN 18550-2 odst. 4.1.1).
Vlastnosti:
- B4/20/2 podle DIN EN 13279-1
- Pro použití v interiéru
- Nanášení strojově nebo ručně
- Účinná protipožární ochrana
- Minerální
- Obzvláště lehký a úsporný
- Reguluje vlhkost a je otevřený difúzi
- Vhodný zejména pro omítání starých omítek
- Povrch může být strukturovaný nebo vyhlazený
Oblast použití:
K vytváření vyhlazených, volně strukturovaných nebo vyrovnaných povrchů na stěnách a stropech v interiéru. Jako injektážní omítka na všechny druhy zdiva, betonu a nosných omítkových podkladů. Vhodná také zejména pro renovační a opravné práce.
- Od sklepa až po střechu pro všechny místnosti s běžnou vlhkostí, včetně kuchyní a koupelen s běžným domácím použitím (např. toalety ve školách a koupelny v hotelech, nemocnicích, domovech důchodců a domovech pro seniory)
- Pro výrobu povrchů v kvalitativních stupních "Q1 - Q4 vyhlazený "* a "Q1 - Q3 odizolovaný "*. "Q4 vyhlazený "* v kombinaci s Knauf Multifinish nebo Readygips. (*Instrukční list "Sádrové povrchy ve vnitřních prostorách", vydaný průmyslovou skupinou pro stavební sádru ve Spolkovém svazu sádrokartonářského průmyslu a Spolkovým svazem pro dokončovací práce a fasády v Ústředním svazu německého stavebního průmyslu)
- Jako podklad pro následné nátěry barvami nebo tapetami
- Jako podklad pro obklady a dlažby
- Jako podklad pro dokončovací omítky
Použití:
Při ručním nanášení nahoďte nebo naneste omítkovou maltu do 20 minut po rozetření. Pro vytvoření vyhlazených povrchů rozetřete vhozený, nanesený nebo strojně nastříkaný materiál hladítkem ve tvaru písmene H tak, aby byl kolmý a rovný.
Po zahájení ztužování vyrovnejte trapézovou latí a zarovnejte rohy. V případě potřeby lze poté povrch znovu upravit povrchovou stěrkou. Po navlhčení povrchu omítky vytvořte dostatečné množství kaše pomocí houbového kotouče a vyrovnejte a zaplstěte drobné nerovnosti. Jakmile povrch omítky mírně zatuhne, uhlaďte jej hladicím hladítkem nebo hladicí stěrkou.
Míchání:
Ruční omítky Knauf jsou ideální pro renovace nebo menší plochy. Zde rozlišujeme mezi lepicími omítkami se speciálními adhezními vlastnostmi a hotovými omítkami pro zdění. Oba materiály se dodávají v pytlích, míchají se a nanáší ručně.
Nanášení omítky:
Po namíchání se malta nanáší hladítkem nebo rýsovacím prknem, přičemž pro celoplošnou přilnavost je nutný silný tlak proti podkladu omítky.
Roztírání:
Omítková malta se vyrovná hladítkem nebo hladítkovým hladítkem a rozetře se kolmo a vodorovně.
Smáčení:
Pro vytvoření hladkého povrchu se omítka lehce navlhčí s dostatečným ztužením (matný povrch).
Tvarování povrchu (plstění):
Povrch se poté houbou napustí plstícím kotoučem. Pokud má být finální vrstva tvořena strukturovanou omítkou nebo keramickým obkladem, může být povrch pouze vyhlazen.
Tvarování (vyhlazování) povrchu:
Jakmile začne povrch omítky tuhnout, v případě potřeby se vyhladí hladítkem nebo hladicí stěrkou. Tím se uzavřou póry a případné drobné nedokonalosti omítky
Bezpečnostní list | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf | ||||||
| Revidováno dodavatelem dne | 20.02.2019 | ||||||
| Gefkommlink | |||||||
Bezpečnost práce a skladování | |||||||
| H-věty-GHS | H315 Způsobuje podráždění kůže. H318 Způsobuje vážné poškození očí. | ||||||
| P-věty | Viz oddíl 2.2 bezpečnostního listu P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranu očí/ ochranu obličeje/ ochranu sluchu/? P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/? P305+P351+P338 PŘI VSTŘIKNUTÍ DO OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. P313 Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření. P362 Svlékněte kontaminovaný oděv. | ||||||
| Třídy skladování | 13 Nehořlavé pevné látky, které nelze zařadit do žádné z výše uvedených tříd LGK | ||||||
| Třída ohrožení vody | 1 - mírně nebezpečná pro vodu | ||||||
Nebezpečnost | |||||||
| Signální slovo | Nebezpečí | ||||||
| Výstražné symboly GHS | GHS05 Žíravý, dráždivý | ||||||
Složky | |||||||
| |||||||
Lepicí omítka Knauf Rotband Pro 30 kg
Podrobnosti o výrobku
| Standardní věty o nebezpečnosti (H-věty) | (H315) Způsobuje podráždění kůže, (H318) Způsobuje vážné poškození očí. |
|---|---|
| Oblast použití | Použití v interiéru |
| Vhodné pro povrchy | Staré, beton, zdivo |
| Oblast použití | Interiér, strop, stěna |
| Použití | Omítání |
| Typ výrobku | Omítka |
| Povrchová úprava | Lepicí omítka, strojní omítka |
| Omítkový materiál | Omítka |
| Signální slovo | Nebezpečí |
| Obsah | 30.0 kg |
| Barva | Béžová |
| Rozsah (přibližně) | 0.13 m²/kg |
- Hmotnost
- 30 kg
- Kód EAN
- 4003982185440
- Číslo produktu
- 75280
- Výrobce
- Hmotnost
- 30 kg
- Kód EAN
- 4003982185440
- Číslo produktu
- 75280
- Výrobce
Nebezpečí
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(93)Počet hodnocení: 93




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(96)Počet hodnocení: 96




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(85)Počet hodnocení: 85




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(93)Počet hodnocení: 93




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(93)Počet hodnocení: 93




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16






4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(80)Počet hodnocení: 80




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(45)Počet hodnocení: 45




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(174)Počet hodnocení: 174




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5![Obrázek produktu pro Plid® Válcovací omítka pro interiéry a exteriéry, jemná, bílá, matná [20 kg] – prodyšná, vysoká krycí schopnost, připravená k použití – válcovací a natírací omítka, hrubá a jemná – omítka pro interiéry](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf0b560282b8cf2fc8cbef1a3add6f39.webp)




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(77)Počet hodnocení: 77




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(32)Počet hodnocení: 32




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(14)Počet hodnocení: 14Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(29)Počet hodnocení: 29




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(62)Počet hodnocení: 62




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
39,87 Kč/1kg
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF PERLFIX Ansetzgips 30kg
9,69 Kč/1kg
290,79 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
48,75 Kč/1kg
1 218,63 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Goldband Fertigputzgips 30 kg
12,13 Kč/1kg
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell

Howhomely Flower Stool Metal Gold 100 cm - kvìtinový stojan, kvìtinový sloupec vysoký
702,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

Howhomely Flower Stool Metal Gold 70 cm - kvìtinový stojan, kvìtinový sloupec vysoký
670,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

LEADZM: Otočná stolička, pojízdná stolička, výškově nastavitelná stolička, pracovní židle, praktická stolička, kosmetická stolička, s kolečky
1 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Howhomely Plant Stool Metal 70 cm - kvìtinová stolièka kovové zlato - kvìtinový stojan
669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

Howhomely Flower Stand Metal Gold 100 cm - vysoký stojan na kvìtináè kovový
733,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

Váza Sloupek Stojan Zlatá kovová květinová stolička Obdélníkový stojan na květiny Geometrický s akrylovou deskou pro domácí párty dekorace Svatební dekorace
1 203,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Stojan na květiny 28x28x80cm Podlahový stojan Kovové květinové aranžmá Středový stojan na květiny Svatební rekvizity Dekorace na pozadí (zlatá)
1 031,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Brusné kotouče Ø125 mm "Pro-XL", balení 70 ks
1 335,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Relaxdays – organizér na příbory do zásuvek, vkládací přihrádka na kuchyňské příbory, vkládací přihrádka do zásuvky, rozměry 4,5 x 33 x 40 cm, bílá/šedá
561,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

8palcová akumulátorová řetězová pila 3000W elektrická řetězová pila mini pro jednu ruku, včetně 2 baterií
1 578,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

interiérové dveře vidaXL ESG sklo a hliník 93x201,5 cm černé
6 560,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Stolní krb Fireplace, čtvercový - Philippi
3 650,12 Kč
Prodejce: NeuertsShop

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

KNAUF Lup 222 Kalk-Zement-Leichtputz 30kg
10,51 Kč/1kg
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell

Bestron raclette gril s 8 pánvičkami
2 937,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 727,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada misek na salát Hausfelder s velkým víkem Sada misek 0,7-6 l v antracitové barvě (16.54)
1 831,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
![Obrázek produktu pro Plid® Válcovací omítka pro interiéry a exteriéry, jemná, bílá, matná [20 kg] – prodyšná, vysoká krycí schopnost, připravená k použití – válcovací a natírací omítka, hrubá a jemná – omítka pro interiéry](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf0b560282b8cf2fc8cbef1a3add6f39.webp)
Plid® Válcovací omítka pro interiéry a exteriéry, jemná, bílá, matná [20 kg] – prodyšná, vysoká krycí schopnost, připravená k použití – válcovací a natírací omítka, hrubá a jemná – omítka pro interiéry
87,30 Kč/1kg
2 182,55 Kč
Prodejce: Plid

(Černá ) 30 kusů příborů Sada z nerezové oceli Nůž Vidlička Lžíce Příbor Servis pro 6 osob
791,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
727,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Lepidlo na polystyren připravené k použití 15 kg Bílé lepidlo na dekorativní obklady z korku Level+13
61,22 Kč/1l
551,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Livingwalls samolepicí panel pop.up panel 3D béžový hnědý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
463,08 Kč/1m²
602,00 Kč
Prodejce: DIMEX-ART

Dvojitý dávkovač cereálií RD4265 černý
941,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Alcatel F530, DECT telefon, Sluchátko s kabelem, Hlasitý odposlech, 50 pol., Identifikace volajícího, Modrá, Bílá
1 796,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Benzínová sekačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | lehká, 18 kg | zadní výhoz | čtyřtaktní | výška sečení 25–55 mm | až 400 m²
3 559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

12* 3D nástěnný panel bílé PVC tapety nástěnné dekorace stropní dlaždice 12 "x 12" nástěnné panely DIY tapety čtvercové bílé
660,00 Kč
Prodejce: Easybuy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%33% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
33%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý výrobek
Tento výrobek jsem už znal, funguje dobře, všechno v pořádku
Ohodnoceno dne 11. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše Super
Vše Super
Ohodnoceno dne 4. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Každá jednotlivá taška dostane náklady na dopravu........
Kvalita podle očekávání.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
54 497,61 Kč
Prodejce: bauschnell
10 899,52 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
52 945,74 Kč
Prodejce: bauschnell
2 117,83 Kč/1kg

BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
16 606,46 Kč
Prodejce: bauschnell
664,26 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
12 473,24 Kč
Prodejce: bauschnell
2 494,65 Kč/1kg

Systém rychlých sádrových profilových sponek 100 ks.
362,59 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
725,18 Kč/1kg

ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell
86,57 Kč/1kg

ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
2 120,18 Kč
Prodejce: bauschnell
84,81 Kč/1kg

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46 988,90 Kč
Prodejce: bauschnell
1 879,56 Kč/1kg

Knauf AQUAPANEL SkyLite tmel na spáry a vyrovnávací hmota 15 kg
2 440,66 Kč
Prodejce: MasterBau
162,71 Kč/1kg

ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
1 556,49 Kč
Prodejce: bauschnell
62,26 Kč/1kg

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 461,38 Kč
Prodejce: bauschnell
58,46 Kč/1kg

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 218,63 Kč
Prodejce: bauschnell
48,75 Kč/1kg

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,47 Kč
Prodejce: bauschnell
49,62 Kč/1kg

Silikonová omítka pro vnější fasády, šedá, 1,5 mm, Premium, 25 kg
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
79,33 Kč/1kg

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell
53,51 Kč/1kg

ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell
44,74 Kč/1kg

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell
39,87 Kč/1kg

Silikonová omítka na fasády, světle béžová, 15 kg
1 655,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
97,36 Kč/1kg

Hnědá mozaiková omítka z umělé pryskyřice, třída 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
1 557,77 Kč
Prodejce: SuperMerchant
111,27 Kč/1kg

Schönox FPL Plus Bodenspachtelmasse 25kg
851,11 Kč
Prodejce: bauschnell
34,04 Kč/1kg