5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 3 l, 70403500604,91 Kč/1l
2 008,13 Kč
-193,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 814,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Vodka Absolut Kurant 700 ml | vodka2 430,30 Kč/1l
2 000,93 Kč
-299,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 701,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Absolut Vodka 100 50,00 % 1,00 litr1 373,12 Kč/1l
4 557,09 Kč
-3 183,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 373,12 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smirnoff Vodka Red Label 37,5% obj. 700ml
583,30 Kč/1l
408,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Vodka 37,5 % Vol. 700ml
433,36 Kč/1l
303,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wodka Gorbatschow Citron 37,5% 700ml
497,34 Kč/1l
348,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 587,20 Kč/1l
79,36 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Zubrowka Biala Vodka křišťálově čistá jemně rafinovaná vodka 700ml
544,71 Kč/1l
381,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skyy American Premium Vodka čtyřikrát destilovaná 700ml
709,57 Kč/1l
549,63 Kč
-52,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Wodka Gorbatschow Raspberry 700ml
497,64 Kč/1l
348,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vodka Gorbatschow, 37,50 %, objem 0,70 litru
1 108,96 Kč/1l
776,27 Kč
Prodejce: italia-genuss

Puschkin Vodka 37,5% 1000ml
413,00 Kč/1l
413,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lubelski Geist, objem 500 ml
1 747,50 Kč/1l
873,75 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

9 Mile Vodka 37,5% obj. 700ml
670,30 Kč/1l
469,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbačov vodka a marakuja alkoholický míchaný nápoj 330ml
301,27 Kč/1l
99,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vodka Gorbatschow je známá svou čirostí a čistotou. Vyrábí se podle tradiční receptury a filtruje se speciálním a časově náročným postupem. Tak vzniká ledově vychlazený nápoj, díky kterému je vodka Gorbatschow nejoblíbenější vodkou v Německu.
Gorbačov vodka je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších druhů vodky v Německu.
Její kořeny však leží v Rusku.
Rodina Gorbačovových začala vodku vyrábět již před první světovou válkou.
Říjnová revoluce v roce 1917 donutila Gorbačovovy emigrovat do Německa.
Zde po krátké době znovu otevřeli svůj podnik. Během několika let pokračovala Gorbačovova vodka ve svém triumfálním úspěchu v Německu a Evropě.
Zvláštností výroby vodky v Gorbačově je trojitá filtrace za studena pomocí aktivního uhlí.
Tento složitý proces zaručuje čistou vodku s jemnou a čistou chutí.
Podle tradiční receptury se vodka Gorbatschow dříve filtrovala dvakrát přes dřevěné uhlí - optimalizace výrobního procesu však zaručuje ještě větší čistotu a svěžest.
Lze ji pít přímo, ale je také dobrým základem pro koktejly a long drinky.
Vodka Gorbatschow 37,5 % 1000ml - Vodka - Výrobce: Henkell und Co. Sektkellerei KG, Biebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden 1er Pack
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Vodka
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 37.5 % vol.
- Potravinářský podnik
- Henkell und Co. Sektkellerei KGBiebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden
- Prodejní název
- Vodka
- Výrobce
- Henkell
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 18416
- Kód EAN
- 4003310013834
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Vodka
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 37.5 % vol.
- Potravinářský podnik
- Henkell und Co. Sektkellerei KGBiebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden
- Prodejní název
- Vodka
- Výrobce
- Henkell
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 18416
- Kód EAN
- 4003310013834
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta Day Light Multi LED F20, Ruční svítilna, Černá, Stříbrná, Žlutá, ABS umělá hmota, Hliník, Guma, LED, 9 lamp, 40 lm
260,31 Kč
Prodejce: VISO

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,83 Kč
Prodejce: somnia24

Ficken Liquors 15% obj. 20x0,02l
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Puschkin Vodka 37,5 % Vol. 700ml
433,36 Kč/1l
303,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smirnoff Vodka Red Label 37,5% obj. 700ml
583,30 Kč/1l
408,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smirnoff NO.21, 1 l, 37,5%, Rusko
430,56 Kč/1l
430,56 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka, 1 l, 40%, Švédsko, 70 kcal, 78 kcal, 35 ml
580,48 Kč/1l
580,48 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 023,39 Kč/1l
716,37 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Malibu Original, 21%, Španělsko
755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Black Sun 16,6 %
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Razz Rum a přírodní malinová příchuť Flasche 700ml
1 028,79 Kč/1l
720,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Red Label, 1 l, Míchaná, Skotsko, 40%
722,67 Kč/1l
722,67 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Peter Mertes Bree Ryzlink rýnský s trpkou ovocnou chutí 750ml
194,92 Kč/1l
146,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml
544,14 Kč/1l
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
558,57 Kč
Prodejce: somnia24

Puschkin Vodka 37,5% 1000ml
413,00 Kč/1l
413,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Černá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
26 582,43 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Vodka Gorbatschow, 37,50 %, objem 0,70 litru
1 108,96 Kč/1l
776,27 Kč
Prodejce: italia-genuss
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vodka Gorbačov
Jsme velmi spokojeni, používáme ji k přípravě likéru, rychlé dodání, dobře a bezpečně zabalená
Ohodnoceno dne 19. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Vše v pořádku
Ohodnoceno dne 14. října 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Grey Goose + GB
23 676,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 261,51 Kč/1l

Grey Goose LA VANILLE Vodka s příchutí vanilky 40,0 % 0,70 l.
6 412,41 Kč
-960,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 451,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
7 788,09 Kč/1l

Grey Goose Vodka Night Vision 4 Limited Edition + LED osvětlení 40,0 % 1,50 l
12 206,12 Kč
-1 828,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 377,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 918,47 Kč/1l

Vodka Grey Goose 40,00 % 1,50 litru
9 829,43 Kč
-1 472,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 356,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 571,27 Kč/1l

Absolut Vodka MIAMI Limited Edition 40,00 % 1,00 litr
7 621,56 Kč
-1 141,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 479,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 479,76 Kč/1l

EIKO Vodka 40 % 0,70 l.
5 757,17 Kč
-862,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 894,71 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 992,44 Kč/1l

David Vodka 40 % 0,70 l
5 185,93 Kč
-776,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 409,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 298,70 Kč/1l

Grey Goose LA POIRE Vodka s příchutí hrušky 40 % 1,00 l.
6 287,34 Kč
-941,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 345,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 345,38 Kč/1l

Absolut Vodka ANDY WARHOL Limitovaná edice 40,00 % 1,00 litr
6 268,40 Kč
-938,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 329,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 329,47 Kč/1l

Cîroc SNAP FROST Vodka 40 % 1,75 litru
8 844,84 Kč
-5 514,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 330,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 903,27 Kč/1l

Grey Goose LE CITRON Vodka s příchutí citronu 40,00 % 0,70 l.
4 930,72 Kč
-738,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 191,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 988,50 Kč/1l

Vodka Tom of Finland 40 % 0,50 litru
3 678,37 Kč
-551,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 127,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 254,42 Kč/1l

NEFT Vodka Black Barrel 40,00 % 0,70 litru
4 526,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 466,03 Kč/1l

Balkan 176° Vodka 88 % 0,70 l
5 236,07 Kč
-784,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 451,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 359,30 Kč/1l

Absolut Kurant Vodka 1L (40% obj.)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 597,83 Kč
-539,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 058,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 058,77 Kč/1l

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 029,33 Kč/1l

Danzka Vodka Fifty Premium destilovaná 50,00 % 1,00 litr
3 396,48 Kč
-508,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 887,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 887,66 Kč/1l

Absolut Mango Flavored Vodka 40 % 0,70 litru



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 023,12 Kč
-452,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 570,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 671,80 Kč/1l

Absolut Juice STRAWBERRY Edition 35 % 0,50 l.
3 005,52 Kč
-450,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 555,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 110,64 Kč/1l

Absolut Pears ochucená vodka 40 % 0,70 litru
2 883,12 Kč
-431,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 451,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 501,73 Kč/1l