4,7



Na základě 23 hodnocení
Podobné produkty
![Obrázek produktu pro BLACKCOCO's 20kg [Gastro] 27er (Compact Box)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bcdbd2b46b84b415cfbaa7855486c8ad.webp)
Další informace o reklamě
BLACKCOCO's 20kg [Gastro] 27er (Compact Box)169,64 Kč/1kg
3 392,71 Kč
Prodejce: Trade2u

Další informace o reklamě
Dřevěné uhlí Premium 10kg64,00 Kč/1kg
640,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Dřevěné uhlí Premium Organic 9 kg Big Green Egg88,89 Kč/1kg
800,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Originální konvicový gril MICRO BBQ607,43 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Grill-Holzkohle Buche 2,5 kg Premium Qualität
138,60 Kč/1kg
346,50 Kč
Prodejce: M_plus_L

proFagus® 838795008 proFagus® Holzkohle DER SOMMERHIT®
48,69 Kč/1kg
828,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Favorit Restaurant - Holzkohle 10 kg Grillkohle
155,62 Kč/1kg
1 556,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MCT_MultiChannelTrade

proFagus® 1244623008 proFagus® Holzkohle GRILLIS
79,46 Kč/1kg
794,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brikety z bukového dřeva, 2,5 kg, vhodné pro gril LotusGrill
163,32 Kč/1kg
426,82 Kč
-18,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
408,29 Kč
Prodejce: mk-tronic

proFagus Der Sommer Hit bukové dřevěné uhlí na grilování 2500g
98,42 Kč/1kg
246,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grilovací uhlí Kamado Joe (9,07 kg)
166,54 Kč/1kg
1 498,88 Kč
Prodejce: TR8

Petromax Cabix Plus, Palivové brikety, 3 kg, Kokosové dřevo, 4 h, 175 mm, 180 mm
113,67 Kč/1kg
341,00 Kč
Prodejce: Vladeko

10 kg grilovacího dřevěného uhlí z tvrdého dřeva Kvalitní grilovací uhlí Premium
79,47 Kč/1kg
794,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Scéna
284,77 Kč/1kg
1 993,40 Kč
Prodejce: Gastrojoker

giRo grilovací dřevěné uhlí Kvalitní bukové dřevěné uhlí 2,5 kg
61,30 Kč/1kg
153,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

NEROgrilovací dřevěné uhlí - 2,5kg pytel - Zaručeně bez tropického dřeva - Dřevo z Německa
83,32 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Prémiové dřevěné uhlí v restaurační kvalitě 10 kg - 100 % přírodní dřevěné uhlí pro grilování, kamado, udírny a grily - dlouhá doba hoření a vysoký žár
114,80 Kč/1kg
1 148,00 Kč
Prodejce: 1915SHOP
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Oblíbené restaurační dřevěné uhlí Lübzer Extra velká zrnitost pro dokonalé žhavé uhlíky Kontrolovaná kvalita Dřevěné uhlí je vyrobeno z čistého tvrdého dřeva Ideální grilovací uhlí pro profesionály Sítováno a baleno v meklenburské továrně na dřevěné uhlí Technické detaily Velikost: 15 kg Materiál: Tvrdé dřevo Rozsah dodávky 15 kg grilovacího uhlí
- Hmotnost
- 15000 g
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4006822315007
- Číslo produktu
- 4321723
- Výrobce
- Hmotnost
- 15000 g
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4006822315007
- Číslo produktu
- 4321723
- Výrobce
K tomu se hodí také

Weber 17590, Brikety uhlí, 4 kg, 1 kusů, 3 h, 20 min, 130 mm
74,75 Kč/1kg
309,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Grill-Holzkohle Buche 2,5 kg Premium Qualität
138,60 Kč/1kg
346,50 Kč
Prodejce: M_plus_L

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

Favorit Anzündewürfel für Grill, Kamin + Ofen weiße Anzünder 64 Stück
134,43 Kč/1kg
75,00 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
71,25 Kč
Prodejce: ROSLER

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Voděodolné zápalky Mil-Tec (4 balení x 35ks)
100,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Favorit Grillanzünder flüssig 1000 ml; Anzünder brennstark, für Grill und Ofen
327,16 Kč/1l
327,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Gril na dřevěné uhlí SunJas, přenosný gril, stolní gril, gril pro kempování, rozměry 27 x 35 x 19,5 cm, přenosný, skládací gril, BBQ, gril v kufru, skládací gril, zahradní gril
1 320,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
458,04 Kč
Prodejce: somnia24

KOTARBAU® Vodní kanystr s kohoutkem, 30 litrů. Vodní nádrž pro kempování, kanystr na pitnou vodu. Kanystr s kovovým kohoutkem určený pro pitnou vodu a džus. Plastový
777,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Venkovní solární lampa Solární závěsné světlo IP65 Vodotěsná zahradní závěsná lampa se 2 žárovkami a dálkovým ovládáním, teplá bílá
976,99 Kč
-120,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
856,19 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Třída A++ až EProdejce: lapamax

Speed Filtrační kuličky pro pískové filtrační systémy, 1400 g filtračních kuliček (nahradí až 50 kg filtračního písku), černá
1 923,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

proFagus® 1244623008 proFagus® Holzkohle GRILLIS
79,46 Kč/1kg
794,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

tepro Univerzální obal na gril 150 x 70 x 110 cm Tepro 8605
503,20 Kč/1m²
1 132,21 Kč
Prodejce: Eoshop

Samsung INR18650-35E - Li-Ion článek 3,7 V 3500 mAh (18650, plochý, nechráněný)
120,09 Kč
Prodejce: Akkuman

LED solární osvětlení se senzorem Solární lampa Solární světlo s detektorem pohybu Solární reflektor Reflektor s pohybovým čidlem IP65 108 LED Retoo
298,99 Kč
-107,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,69 Kč
Prodejce: Retoo

FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvětlení na kolo, 20 luxů
630,16 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
896,84 Kč
Prodejce: somnia24

tepro Key West Gril Tepro 1065N
1 616,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Intex 57190NP, Nafukovací bazén, 590 l, Kulatý, 6 rok/roky, Vinyl, Modrá, Bílá
2 052,51 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Hi 60061, Pekáč na kuře, Nerezová ocel, Kov, Plast, Kulatý, CE
404,17 Kč/1kg
311,21 Kč
Prodejce: Special-trends
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
74% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
74%22% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
22%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dřevěné uhlí
Hmotnost 6 kg
Velmi rychlé dodání a dobrá cena ...jsem velmi spokojen s produktem
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší dřevěné uhlí
Hmotnost 15 kg
Nejlepší dřevěné uhlí. Jsem prostě nadšený.
Ohodnoceno dne 1. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super služby, vše bylo perfektní, pokračujte v tom.
Hmotnost 15 kg
Nominál je na můj vkus trochu malý.
Ohodnoceno dne 13. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dřevěné uhlí
Hmotnost 15 kg
Dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 5. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší grilovací dřevěné uhlí
Hmotnost 15 kg
Dlouhé hořáky, Velmi žhavé uhlíky
Ohodnoceno dne 19. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 15 kg
Ohodnoceno dne 31. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré profesionální uhlí
Hmotnost 15 kg
Často jsem používal restaurační dřevěné uhlí Lübzer. Velmi velká zrnitost a kvalita dřeva vedou k rovnoměrnému, dlouhotrvajícímu žáru s velmi malým množstvím popela. Tentokrát však bylo malých kousků dřevěného uhlí více než obvykle.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší kvalita
Hmotnost 15 kg
Jako vždy "nejlepší dřevěné uhlí, kde je", super kvalita, ale ne zcela levné. A ŽÁDNÉ tropické dřevo!!!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dřevěné uhlí Premium Organic 9 kg Big Green Egg
800,00 Kč
Prodejce: Vladeko
88,89 Kč/1kg

Dřevěné uhlí Grill Fanatics Marabu 10 kg Gril Fanatics
790,00 Kč
Prodejce: Vladeko
68,70 Kč/1kg
![Obrázek produktu pro BLACKCOCO's 20kg [Gastro] 27er (Compact Box)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bcdbd2b46b84b415cfbaa7855486c8ad.webp)
BLACKCOCO's 20kg [Gastro] 27er (Compact Box)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 392,71 Kč
Prodejce: Trade2u
169,64 Kč/1kg

Bezkouřové dřevěné uhlí Superior 10kg
690,00 Kč
Prodejce: Vladeko
69,00 Kč/1kg

Dřevěné uhlí Premium 10kg
640,00 Kč
Prodejce: Vladeko
64,00 Kč/1kg

Petromax Cabix Plus, Palivové brikety, 3 kg, Kokosové dřevo, 4 h, 175 mm, 180 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
341,00 Kč
Prodejce: Vladeko
113,67 Kč/1kg

Udící dřevěné štěpky 8 Příchuť
2 610,30 Kč
Prodejce: Ladenza
11 349,13 Kč/1kg

Prémiové dřevěné uhlí v restaurační kvalitě 10 kg - 100 % přírodní dřevěné uhlí pro grilování, kamado, udírny a grily - dlouhá doba hoření a vysoký žár
1 148,00 Kč
Prodejce: 1915SHOP
114,80 Kč/1kg

ECE BBQ-Charcoal, Grilovací uhlí, Mangal Kömür 3KG, přírodní, ekologické, nízký obsah popela
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
142,27 Kč/1kg

100% přírodní dřevěné uhlí BGE 4,5 kg Big Green Egg
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
103,33 Kč/1kg

Integrovaná skládací kamna na dřevo, vhodná pro venkovní použití, kempování a grilování. Nerezová ocel, typ s kolíkem pro připojení
1 081,54 Kč
Prodejce: funnyshopping
980,54 Kč/1kg

Dřevěné uhlí Napoleon 7kg
519,00 Kč
Prodejce: Vladeko
74,14 Kč/1kg

Grill-Holzkohle Buche 2,5 kg Premium Qualität



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
346,50 Kč
Prodejce: M_plus_L
138,60 Kč/1kg

proFagus® 838795008 proFagus® Holzkohle DER SOMMERHIT®



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
828,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,69 Kč/1kg

Brikety z bukového dřeva, 2,5 kg, vhodné pro gril LotusGrill



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(33)Počet hodnocení: 33
426,82 Kč
-18,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
408,29 Kč
Prodejce: mk-tronic
163,32 Kč/1kg

proFagus® 1244623008 proFagus® Holzkohle GRILLIS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
794,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,46 Kč/1kg

proFagus Der Sommer Hit bukové dřevěné uhlí na grilování 2500g
246,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98,42 Kč/1kg

giRo grilovací dřevěné uhlí Prémiová kvalita bukového dřevěného uhlí 2x 2,5 kg
290,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
116,30 Kč/1kg

giRo grilovací dřevěné uhlí Kvalitní bukové dřevěné uhlí 2,5 kg
153,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
61,30 Kč/1kg

Dřevěné uhlí Květina 4 kg
279,96 Kč
Prodejce: PolisElectro
67,14 Kč/1kg