4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty
![Obrázek produktu pro BLACKCOCO's 20kg [Gastro] 27er (Compact Box)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bcdbd2b46b84b415cfbaa7855486c8ad.webp)
Další informace o reklamě
BLACKCOCO's 20kg [Gastro] 27er (Compact Box)169,64 Kč/1kg
3 392,71 Kč
Prodejce: Trade2u

Další informace o reklamě
Dřevěné uhlí Premium 10kg64,00 Kč/1kg
640,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Originální konvicový gril MICRO BBQ607,43 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Další informace o reklamě
Prémiové dřevěné uhlí v restaurační kvalitě 10 kg - 100 % přírodní dřevěné uhlí pro grilování, kamado, udírny a grily - dlouhá doba hoření a vysoký žár114,80 Kč/1kg
1 148,00 Kč
Prodejce: 1915SHOP

proFagus® 838795008 proFagus® Holzkohle DER SOMMERHIT®
48,69 Kč/1kg
828,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Favorit Grill Holzkohle 15 kg Kohle aus Laubholz, Qualität-Grillkohle für Profis
132,79 Kč/1kg
1 991,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MCT_MultiChannelTrade

Grill-Holzkohle Buche 2,5 kg Premium Qualität
138,60 Kč/1kg
346,50 Kč
Prodejce: M_plus_L

proFagus® 1244623008 proFagus® Holzkohle GRILLIS
79,46 Kč/1kg
794,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brikety z bukového dřeva, 2,5 kg, vhodné pro gril LotusGrill
163,32 Kč/1kg
426,82 Kč
-18,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
408,29 Kč
Prodejce: mk-tronic

NEROgrilovací dřevěné uhlí - 2,5kg pytel - Zaručeně bez tropického dřeva - Dřevo z Německa
83,32 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

10 kg grilovacího dřevěného uhlí z tvrdého dřeva Kvalitní grilovací uhlí Premium
79,47 Kč/1kg
794,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Grilovací uhlí Kamado Joe (9,07 kg)
166,54 Kč/1kg
1 498,88 Kč
Prodejce: TR8

Dřevěné Uhlí Brikety 2,5 Kg - W-994Wgd Bx
107,60 Kč/1kg
268,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dřevěné Uhlí 1 Kg Landmann 935
252,44 Kč/1kg
252,44 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dřevěné Uhlí 2,5 Kg - W-994Wgd X
142,40 Kč/1kg
355,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dřevěné uhlí grilovací TENNEKER 10 l
145,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Dřevěné brikety na rozžehnutí grilu 2,5 kg
69,93 Kč/1kg
174,82 Kč
Prodejce: Katomix

Dřevěné uhlí Big K 10 kg
125,73 Kč/1kg
1 257,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MDC-NOLIMIT

Weber Premium Dřevěné Uhlí 10 Kg
120,85 Kč/1kg
1 244,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

A Forged Tool 08130265, 240 mm, 120 mm, 460 mm, 1,78 kg
111,24 Kč/1kg
198,01 Kč
Prodejce: PolisElectro
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
S Cabix Plus mají nyní kuchaři v přírodě k dispozici ideální brikety pro holandské trouby, pekáče apod. Díky velké styčné ploše a vynikající cirkulaci vzduchu přes drážkovaný profil zaručuje Cabix Plus stabilní horní a spodní ohřev. Nízké spalování popela z briket vám usnadní čištění poklice po vaření a pečení. Grily Cabix Plus jsou vyrobeny z přírodních surovin z produkce kokosového mléka a jsou šetrné k životnímu prostředí, udržitelné, veganské, bezlepkové a neutrální z hlediska emisí CO2. Dřevěné uhlí s dobou hoření až čtyři hodiny si zachovává svůj tvar a vytváří rovnoměrný žár s trvale vysokou výhřevností. Pokud je uhasíte, lze Cabix Plus následně znovu použít. Stohovatelný čtvercový tvar vám ušetří místo při skladování.
Brikety Petromax Cabix Plus pro holandský gril v troubě
Vaření a grilování na otevřeném ohni, jak to lidé dělali po tisíce let - původní způsob vaření
Ať už jde o táborák, uhlíky nebo dřevěné uhlí:
S našimi vysoce kvalitními výrobky pro venkovní kuchyni se vše, co se připravuje na čerstvém vzduchu, stane kulinářským zážitkem.
Petromax nabízí vše, co potřebujete pro venkovní vaření, od grilů a kruhů na vaření až po hrnce a pánve na oheň a širokou škálu příslušenství.
Skvělá věc: Petromax navrhl své vybavení pro venkovní kuchyni tak, abyste mohli mnoho věcí dokonale kombinovat a měli tak ještě více možností přípravy.
Brikety Petromax Cabix Plus pro holandské grily na pečení v troubě
Dobrý přívod vzduchu díky promyšlenému designu: Se čtvercovými briketami Cabix Plus získáte dokonalé dřevěné uhlí pro venkovní vaření v holandských troubách, pekáčích apod.
Velká kontaktní plocha zajišťuje trvale vysoký horní i spodní žár; drážkovaný profil zaručuje vynikající přívod vzduchu, a tím i stálé hoření.
Cabix Plus hoří s malým množstvím popela, což vám usnadní čištění poklice. Uhlíky jsou vyrobeny z přírodních surovin z produkce kokosového mléka a jsou šetrné k životnímu prostředí, udržitelné a neutrální z hlediska emisí CO2. S dobou hoření až čtyři hodiny jsou rozměrově stabilní a zajišťují rovnoměrné žhavé uhlíky s trvale vysokou výhřevností.
Cabix Plus jsou opakovaně použitelné
Nové brikety Petromax hoří bez zápachu a s malým množstvím kouře. Pokud pokrm s holandskou troubou trvá kratší dobu, než je doba hoření uhlíků, můžete Cabix Plus jednoduše uhasit v kbelíku s vodou a po vysušení je znovu použít.
- Maximální doba hoření až 4 hodiny
- Velikost kostky brikety (přibližně): 5 x 5 x 2,5 cm
- Rozsah dodávky: 1 x brikety Cabix (3 kg) do holandské trouby a grilu.
Technické údaje
- Š x V x H s obalem (v cm): 17,5 x 17 x 18
- Hmotnost (v g): 3000
- Hmotnost s obalem (v g): 3100
- Petromax brikety Cabix Plus speciálně vyvinuté pro vaření a pečení v litinovém a kovaném nádobí
- Speciálně tvarovaný povrch briket zajišťuje dokonalé hoření při použití litinového hrnce Durch Oven
- Velká styčná plocha briket přenáší na nádobí více tepla ve srovnání s klasickými briketami
- Vhodné jako alternativa ke standardnímu uhlí či briketám při grilování
- Spalování briket Petromax s jen malými zbytky popela usnadňuje čištění víka hrnců i kotlíků po vaření a pečení
- Pokud brikety zcela nevypálíte, po uhašení vodou je lze znovu použít
- 100% přírodní, hoří bez zápachu a kouře, CO2 neutrální
- Vyrobené z přírodních surovin, které vznikají při výrobě kokosového mléka
- Obsah balení: 54 kusů briket
- Rozměry balení: 17 × 17,5 × 18 cm
- Hmotnost balení: 3 kg
Petromax brikety Carbix Plus (pro ohřívací hrnec a gril)
a udržitelné. Vyrobeno ze 100% přírodních surovin z produkce kokosového mléka. Trvale vysoká výhřevnost. Obsah: 3 kg.
Vlastnosti produktu
SKU:0208283
GTIN: 4250435740132
Značka: Petromax
Číslo výrobce: c-plus
Počet kusů: 3
Měrná jednotka: kg
Hmotnost kg: 3
- Typ produktu:
- Palivové brikety
- Hmotnost:
- 3 kg
- Typy dřeva:
- Kokosové dřevo
- Doba hoření:
- 4 h
- Šířka balení:
- 175 mm
- Hloubka balení:
- 180 mm
- Výška balení:
- 170 mm
- Hmotnost včetně balení:
- 3,1 kg
brikety pro venkovní vaření - ideální pro vaření v ohništi a grilování.
Technické údaje
Š x V x H (v cm): x x x
Š x V x H s obalem (v cm): 17,5 x 17 x 18
Hmotnost (v g): 3000
Hmotnost s obalem (v g): 3100
100% vyrobeno ze zbytků z výroby kokosového mléka
velká kontaktní plocha díky hranatému tvaru: vynikající pro vaření s ohnivým hrncem/holandskou troubou
prohořívá bez zápachu a kouře
šetrný k životnímu prostředí, udržitelný a neutrální z hlediska emisí CO2
stálá vysoká výhřevnost vytváří čisté a rovnoměrné uhlíky
produkuje málo popela, což usnadňuje čištění grilu nebo ohniště
chytrý design: šetří místo při přepravě a skladování
dlouhá doba hoření až 4 hodiny (v závislosti na počasí, větru a povětrnostních podmínkách)
Obsah: 3 kg / velikost brikety (cca): 5 x 5 x 2,5 cm
Brikety Cabix Plus byly speciálně vyvinuty pro použití v kombinaci s litinovým a kovaným nádobím. Díky své velké, hranaté styčné ploše přenášejí na nádobí obzvláště velké množství tepla. Drážkovaný profil zajišťuje vynikající ventilaci jak pod holandskou troubou, tak na ní. Cabix Plus jsou CO² neutrální, šetrné k životnímu prostředí a 100% udržitelně vyrobené z přírodních surovin z produkce kokosového mléka. Hoří bez zápachu a kouře a jsou ideální také jako alternativa ke standardnímu dřevěnému uhlí pro grilování.
Cabix Plus zhasnutý vodou lze opakovaně použít. - Rozměry (v x š x h): 17,5 x 17 x 18 cm - Obsah balení: 3 kg (54 kusů)
Cabix Plus nabízí venkovním kuchařům ideální brikety do holandských pecí a pekáčů. Velká kontaktní plocha a drážkovaný profil zajišťují rovnoměrný žár. Nízké spalování popela usnadňuje čištění. Cabix Plus jsou vyrobeny ze surovin z kokosového mléka, jsou šetrné k životnímu prostředí, udržitelné, veganské a bezlepkové. Hoří až čtyři hodiny, zachovávají si svůj tvar, vytvářejí rovnoměrný žár a dají se opakovaně používat. Díky čtvercovému tvaru se snadno skladují.
Brikety Petromax Cabix Plus Pro přípravu chutných grilovaných pokrmů jsou brikety nepostradatelné. Tyto a odolné brikety umožňují grilovat a péct až 4 hodiny. Brikety mají mimořádně velkou plochu a jsou ideální pro zahřívání a udržování tepla litinového pekáče nebo holandské trouby. Pomalé, ale účinné spalování znamená, že brikety vydrží dlouho a vy si můžete snadno připravit pomalu vařený guláš. Používání briket Cabix Plus Brikety Cabix jsou navrženy tak, aby hořely trvale, účinně a čistě. Jejich spalování s nízkým obsahem popela usnadňuje čištění víka holandské trouby. Kromě toho brikety hoří velmi dlouho, a proto je lze použít pro přípravu více pokrmů. Díky většímu povrchu brikety vyzařují velké množství tepla shora i zdola a udržují pánev horkou. Díky praktickému čtvercovému tvaru můžete brikety snadno naskládat na sebe a umístit je na pokličku.stručně o briketách Petromax Cabix Plus:- , odolné a účinné- brikety s mimořádně velkou plochou- vyzařují velké množství tepla z horní i dolní části- pro ohřívání a udržování tepla v litinových pánvích- doba hoření: až 4 hodiny- snadné vaření v příroděPetromax je německá značka, která nabízí vysoce kvalitní vybavení pro vaření v přírodě a kempování. Značka se vyznačuje tím, že se zaměřuje na kvalitu a trvanlivost svých výrobků. Značka má dlouhou historii sahající až do počátku 20. století, kdy se zaměřovala na vývoj olejových lamp. Od té doby společnost Petromax rozšířila svůj sortiment a nabízí širokou škálu výrobků pro dobrodružné táborníky, milovníky grilování a všechny, kteří rádi vaří v přírodě.
Petromax Cabix Plus Briketts für Feuertopf und Grill
- Hmotnost
- 3000 g
- Vhodné pro výrobce
- Petromax
- Počet kusů
- 7
- Kód EAN
- 4250435740132
- Číslo produktu
- C-PLUS
- Výrobce
- Hmotnost
- 3000 g
- Vhodné pro výrobce
- Petromax
- Počet kusů
- 7
- Kód EAN
- 4250435740132
- Číslo produktu
- C-PLUS
- Výrobce
K tomu se hodí také

Holandská trouba
352,60 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

BBQ-Toro Dutch Oven DO12A, 10,7 l Alpha litinový hrnec na vaření, litinový hrnec
1 337,76 Kč
Prodejce: CS-Trading

Petromax podložka pod hrnec na ohniště
494,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BBQ-Toro Nerezový gril s holandskou troubou "DOKING" | Stanice s holandskou troubou, ohniště
3 041,91 Kč
Prodejce: CS-Trading

Hi 60061, Pekáč na kuře, Nerezová ocel, Kov, Plast, Kulatý, CE
404,17 Kč/1kg
311,21 Kč
Prodejce: Special-trends

BBQ-Toro Dutch Oven DO12AX, 10,7 l litinový hrnec Alpha, litinový hrnec
1 337,76 Kč
Prodejce: CS-Trading

Sada péče o holandské trouby BBQ-Toro | s DOPFWUNDER + DOPFHELD
631,75 Kč
Prodejce: CS-Trading

Sauerländer BBCrew Dutch Oven Kochbuch
352,56 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Skládací stůl 182 x 76 x 74 cm (D x Š x V) bílý – skládací s funkcí kufru – kempingový stůl, zahradní stůl, tržní stůl, bleší trh, kufrový stůl
1 386,00 Kč
Prodejce: Jurhan

AREBOS 950 W konvice na svařené víno | 6,8 l dávkovač horkých nápojů s termostatem, ochranou proti přehřátí a výpustným kohoutkem | odkapávací miska | 30-110 °C stříbrná
1 433,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

BBQ-Toro Dutch Oven DO9PX, 9,0 l prémiový litinový hrnec na vaření, litinový hrnec
1 459,48 Kč
Prodejce: CS-Trading

Livall EVO21, Otevřená přilba, Hybridní skelet
3 705,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Petromax FT12, 14 l, Kulatý, Litina, Černá
3 237,31 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

19dílná sada holandských trub BBQ-Toro v dřevěné krabici | S nádobou na holandský oheň a dalšími předměty | Předem připravené k použití
2 920,18 Kč
Prodejce: CS-Trading

Raketový sporák Petromax rf33
4 046,78 Kč
Prodejce: Feuerkorb-shop

Zvedák víka Petromax pro Petromax Fire Pot
417,76 Kč
Prodejce: PolisElectro

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka deka univerzální pohovka zahrada na cestě typ 380 šedá 170 x 130 cm
340,59 Kč
Prodejce: Heimtexland

6dílná sada BBQ-Toro Dutch Oven Set s dřevěnou krabicí, s hrncem, pánví, grilovacím roštem, trojnožkou a trojnožkou
2 433,28 Kč
Prodejce: CS-Trading

Makita DMR116 Baustellenradio, Pracoviště, Digitální, AM, FM, 87,5 - 108 MHz, 522 - 1710 kHz, Automatické vyhledávání
3 719,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

PETROMAX Trojnožka pro vaření na ohni
2 244,72 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

AVANA rukavice na grilování aramidové rukavice do trouby žáruvzdorné do 800 °C, rukavice na pečení rukavice na grilování univerzální velikost - černé
389,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Weber 17590, Brikety uhlí, 4 kg, 1 kusů, 3 h, 20 min, 130 mm
74,75 Kč/1kg
309,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

BBQ-Toro Nerezový čisticí kroužek, 12 x 12 cm, pro holandské trouby a další zařízení
266,58 Kč
Prodejce: CS-Trading

ProfiCook 8910155, Role pro vakuové balení, Translusent, 2 kusů, 6 m, 28 cm, 28 cm
450,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání!
Dřevěné uhlí Petronax používám pro své kotle na oheň již dlouho. Uhlí hoří asi 3 hodiny, co víc si přát.
Ohodnoceno dne 27. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Topware
S těmito briketami uspěje každý hrnec.
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Uhlí
Jednoduše top
Ohodnoceno dne 2. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Dobrý
Ohodnoceno dne 27. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
![Obrázek produktu pro BLACKCOCO's 20kg [Gastro] 27er (Compact Box)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bcdbd2b46b84b415cfbaa7855486c8ad.webp)
BLACKCOCO's 20kg [Gastro] 27er (Compact Box)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 392,71 Kč
Prodejce: Trade2u
169,64 Kč/1kg

Dřevěné uhlí Premium Organic 9 kg Big Green Egg
800,00 Kč
Prodejce: Vladeko
88,89 Kč/1kg

Dřevěné uhlí Grill Fanatics Marabu 10 kg Gril Fanatics
790,00 Kč
Prodejce: Vladeko
68,70 Kč/1kg

Bezkouřové dřevěné uhlí Superior 10kg
690,00 Kč
Prodejce: Vladeko
69,00 Kč/1kg

Dřevěné uhlí Premium 10kg
640,00 Kč
Prodejce: Vladeko
64,00 Kč/1kg

Petromax Cabix Plus, Palivové brikety, 3 kg, Kokosové dřevo, 4 h, 175 mm, 180 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
341,00 Kč
Prodejce: Vladeko
113,67 Kč/1kg

Prémiové dřevěné uhlí v restaurační kvalitě 10 kg - 100 % přírodní dřevěné uhlí pro grilování, kamado, udírny a grily - dlouhá doba hoření a vysoký žár
1 148,00 Kč
Prodejce: 1915SHOP
114,80 Kč/1kg

Udící dřevěné štěpky 8 Příchuť
2 610,30 Kč
Prodejce: Ladenza
11 349,13 Kč/1kg

Integrovaná skládací kamna na dřevo, vhodná pro venkovní použití, kempování a grilování. Nerezová ocel, typ s kolíkem pro připojení
1 081,54 Kč
Prodejce: funnyshopping
980,54 Kč/1kg

ECE BBQ-Charcoal, Grilovací uhlí, Mangal Kömür 3KG, přírodní, ekologické, nízký obsah popela
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
142,27 Kč/1kg

100% přírodní dřevěné uhlí BGE 4,5 kg Big Green Egg
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
103,33 Kč/1kg

Dřevěné uhlí Napoleon 7kg
519,00 Kč
Prodejce: Vladeko
74,14 Kč/1kg

Brikety z bukového dřeva, 2,5 kg, vhodné pro gril LotusGrill



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(33)Počet hodnocení: 33
426,82 Kč
-18,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
408,29 Kč
Prodejce: mk-tronic
163,32 Kč/1kg

Grill-Holzkohle Buche 2,5 kg Premium Qualität



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
346,50 Kč
Prodejce: M_plus_L
138,60 Kč/1kg

proFagus® 838795008 proFagus® Holzkohle DER SOMMERHIT®



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
828,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,69 Kč/1kg

proFagus® 1244623008 proFagus® Holzkohle GRILLIS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
794,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,46 Kč/1kg

Přenosný zapalovač s hliníkovým měchem, voděodolným voskovým knotem a ohněm
366,30 Kč
Prodejce: Ladenza
36 630,00 Kč/1kg

proFagus Grillis Premium bukové grilovací brikety na dřevěné uhlí 2500g sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
246,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98,70 Kč/1kg

Dávkovač piva Plastový černý přenosný kohoutek na pivo pro venkovní piknik Party Grilování Pivní nápoje Voda
547,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
8 967,21 Kč/1kg

proFagus Der Sommer Hit bukové dřevěné uhlí na grilování 2500g
246,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98,42 Kč/1kg