4,5



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Posilovací věž HMS Premium ATOM30 988,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ERCO

Další informace o reklamě
Mostový jeřáb Cyclop 3 hms41 579,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
MAXXUS Multipresse 10.1 – s lavicí na činky, hrazdou, strojem na motýlky, veslováním, bench pressem, stanicí na dipy a závěsem na boxovací pytel, činkou s ložiskovým vedením, nosnost až 300 kg – posilovací stanice, Smithův stroj, power rack50 847,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Další informace o reklamě
GORILLA SPORTS® Power Rack - s přítahy, veslováním, ponornou stanicí, bicepsovým/tricepsovým držákem, držákem činky a zátěžových desek, nastavitelný, ocelový - multi press, kovářský stroj, zátěžová stanice, silová klec46 375,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Posilovací stroj ProfiGym 2000 24808, černý, 135 x 103 x 201 cm
10 195,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Hop-Sport HS-1054K Posilovací stanice pro domácnost - fitness stanice se 3 stanovišti + 72 kg, včetně boxovacího pytle, boxerských rukavic a činek (2x1,5 kg)
17 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Věž pro stahování kabelů Marbo Sport MH-W103 2.0
8 463,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MarboSport

Home Fitness Code posilovací stanice, multifunkční posilovací stanice, fitness stanice, multistation, multistation set, výškově nastavitelná dip stanice, tyč na vzpírání do 150 kg, pro domácí trénink, X20I00K026
2 939,99 Kč
-240,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Tunturi Full Smith Machine SM80, posilovací stanice Multigym, s kladkou, tyčí na přitahování, motýlkem
39 457,30 Kč
-853,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38 604,30 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

HOP SPORT Power Tower hrazda a stanice na dipy, výškově nastavitelná, volně stojící, fitness zařízení pro domácnost, domácí posilovna, vybavení pro kalisteniku
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

HOP SPORT Power Tower s hrazdou, stanicí na dipy a expandérem – výškově nastavitelná posilovací stanice pro domácí použití a kalisteniku, nosnost 150 kg
3 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports Nastavitelný stojan pro dlouhou tyč, 190 cm
3 671,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Marbo Sport stacionární posilovací tyč SG-13 Fitness příslušenství
4 102,00 Kč
-1 064,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 038,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MarboSport

Tunturi WT80 Leverage Gym, 150 kg, Černá, 1140 mm, 1644 mm, 1820 mm, 54 kg
33 810,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

GORILLA SPORTS® Cable pull tower - k montáži na stěnu, s tažným lanem, lat pull tyčí a 2 pružinovými zámky, nosnost až 300 kg, černá - lat pull tower, lat pull station, lat pull machine
3 746,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® Stanoviště pro přítahy – Nastavitelná výška, rozměry 120x56x195 cm, včetně rovné tyče a tyče pro přítahy, průměr 30 mm, bílá barva – věž pro přítahy, fitness stanice
4 502,00 Kč
Prodejce: Kokiska

HOMCOM Dipstation – stojan na kliky, stanice na kliky, bradla, posilovač na kliky
1 265,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Posilovací stanice multifunkční věž včetně bench press modulu
6 952,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Posilovací lavice Hop-Sport HS-1080 se sadou činek 39 KG činky 4x5 kg; 4x2,5 kg
4 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací stroj IRONLIFE MultiGym IR-1600
39 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomafitFitness
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Stačí si vyhradit malý koutek doma či v kanceláři a můžete dát vale zbytečným přesunům do posilovny. S posilovací věží tectake si parádně užijete naprosto plnohodnotný trénink i doma, aniž byste slevili, byť jen malinko, z nároků na zdravý životní styl. I doma hravě splníte všechny položky svého každodenního posilovacího plánu - protahování, dřepy, cvičení na ohebnost, posilování s kladkou a posílení mnoha svalových skupin. Dvě masivní, výškově nastavitelné bezpečnostní vzpěry zajišťují maximální bezpečnost a stabilitu pro každé cvičení. Nastavte si svoji domácí posilovnu tectake podle libosti a zacvičte si podle svého gusta. Cvičení je zábava, pusťte se do toho s posilovací stanicí tectake.
Přednosti
- Domácí posilovací stanice s téměř neomezenou možností cvičení
- Pro začátečníky i profesionály
- Včetně kladky
- Dvojitá tyč s mnoha možnostmi uchopení
- Pevná konstrukce z ocelových trubek
- 4 výškově nastavitelná, pogumovaná madla
- 2 pevné, bezpečnostní vzpěry
- Bezpečnostní zástrčky
- Velká nosnost
- Stabilní stojan
- Snadná montáž
Technické specifikace
- Celkové rozměry (DxŠxV): 136 x 142,5 x 215 cm
- Průměr ocelového rámu: 5 cm
- Tloušťka materiálu ocelového rámu: 2 mm
- Rozsah nastavení: 30,5 - 165,5 cm
- Počet výškových úrovní: 28
- Vzdálenost otvorů: 5 cm
- Nastavitelné šířky dip stanice: 56, 61, 67 cm
- Dlouhá činka (DxŠ) 8 x 5 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 100 kg
- Nosnost kladky: 100 kg
- Nosnosti nosiče činky: 75 kg
- Kladka vhodná pro standardní závaží 25 mm
- Hmotnost: 73 kg
- Materiál: ocel, polypropylen
Obsah balení
- Posilovací stanice s kladkou
- Návod
S posilovací stanicí tectake si doma procvičíte celé tělo. Zdvihy, dřepy, tlaky na lavici a podpůrné cviky při dřepu - tréninková rozmanitost této funkční fitness stanice se stahováním latěk, dvojitou přítahovou tyčí, připojitelnými dipy a stojany na činky je téměř neomezená. Dvě pevné, výškově nastavitelné bezpečnostní vzpěry zajišťují maximální bezpečnost a stabilitu při každém cvičení. Robustní trubkovou ocelovou konstrukci si snadno sestavíte sami. Zařiďte si vlastní posilovnu a trénujte nerušeně podle svých představ s profesionální posilovací stanicí od společnosti tectake.
Nejdůležitější informace
- Domácí posilovací stanice s téměř neomezenými možnostmi cvičení
- Pro začátečníky i profesionály
- Stojan na latě s horní a dolní přítahovou tyčí
- Dvojitá hrazda na přítahy s mnoha možnostmi úchopu
- Robustní trubkový ocelový rám
- 4 výškově nastavitelné pogumované podpěry pro činky
- 2 pevné bezpečnostní vzpěry
- Připevnitelné hrazdy na dipy
- Vysoká nosnost
- Stabilní stojan
- Snadná montáž
- Barva: černá/modrá
Technické údaje
- Celkové rozměry (DxŠxV): 136 x 142,5 x 215 cm
- Průměr ocelového rámu: 5 cm
- Tloušťka materiálu ocelového rámu: 2 mm
- Rozsah nastavení: 30,5 - 165,5 cm
- Počet výškových nastavení: 28
- Rozteč otvorů: 5 cm
- Nastavitelná šířka ponorných tyčí: 56, 61, 67 cm
- Odnímatelné činky (d x š): 8 x 5 cm
- Povolená hmotnost uživatele: 100 kg
- Nosnost lat pulldown: 100 kg
- Nosnost stojanu na činky: 75 kg
- Stojan na latě vhodný pro standardní závaží s 25 mm nástavcem
- Hmotnost: 73 kg
- Materiál: ocel, polypropylen
Rozsah dodávky
- Posilovací stanice s lat pulldownem
- Návod k montáži
Upozornění
Pro tento výrobek nebyla nalezena žádná varování.
Pro tento výrobek nebyla nalezena žádná varování.
Pro tento výrobek nebyla nalezena žádná varování.
- Model:
- S nastavitelným závažím
- Maximální hmotnost uživatele:
- 100 kg
- Materiál rámu:
- Ocel
- Barva:
- Černá
- Šířka:
- 1360 mm
- Hloubka:
- 1425 mm
- Výška:
- 2150 mm
- Hmotnost:
- 73 kg
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Výška
- 215 cm
- Délka
- 136 cm
- Šířka
- 136 cm
- Hmotnost
- 73 kg
- Maximální nosnost
- 100 kg
- Kolečka k dispozici
- Ne
- Kód EAN
- 4260517466201
- Číslo produktu
- 402598
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Výška
- 215 cm
- Délka
- 136 cm
- Šířka
- 136 cm
- Hmotnost
- 73 kg
- Maximální nosnost
- 100 kg
- Kolečka k dispozici
- Ne
- Kód EAN
- 4260517466201
- Číslo produktu
- 402598
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Gorilla Sports Sada úchopů, 2 kusy
781,00 Kč
-120,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
661,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Nastavitelná posilovací lavice
2 129,00 Kč
-75,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 054,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Hop-Sport olympijská tyč 50 mm - tyč na činku dlouhá 165 cm, pochromovaná a s vroubkováním, s pružinovými úchyty - vyrobena z pevné oceli
175,00 Kč/1kg
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Trizand, tricepsový popruh, délka 70 cm, pro posilovací zařízení a silový trénink
152,00 Kč
Prodejce: Eoshop

GORILLA SPORTS® olympijské zátěžové desky - sada 30kg (2 x 15kg) závaží, otvor 50mm, z plastu - zátěžové desky, sada zátěžových desek, olympijské kotouče
32,70 Kč/1kg
981,00 Kč
Prodejce: Kokiska

TecTake 402255, Černá
1 093,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlouhá 167 cm, pochromovaná a s vroubkováním, se závitem a hvězdicovým upevněním - vyrobena z pevné oceli
111,00 Kč/1kg
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hantlová lavice Multi-Winkel HNTLB08, lavice pro posilování, bench press
2 911,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky
83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports Nylonové tricepsové lano, 68 cm
351,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Nástěnný držák na TV MOUNTY®, otočný, naklápěcí
274,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg
190,75 Kč/1kg
763,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
1 699,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

GORILLA SPORTS® Sada činek 20 kg - 130 cm aerobní činka s 30 mm závažím a 2 pružinovými zámky - fitness a silový trénink
1 085,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Činka Hop-Sport 52 cm - pochromovaná činka s vroubkovaným povrchem, závit s hvězdicovým uzávěrem - Ø 30 mm dutá ocel
372,50 Kč/1kg
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport olympijská činka 50 mm - činka dlouhá 50 cm, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka s pružinovými zámky
223,73 Kč/1kg
1 320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 10 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky sada činek 50/51 mm otvor 4x2,5 kg
111,90 Kč/1kg
1 119,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada činek Hop-Sport 125 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotouly, 2x činky, závaží 6x10kg / 6x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg
5 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

AOC G2 C32G2ZE/BK, 80 cm (31.5"), 1920 x 1080 px, Full HD, LED, 4 ms, Černá, Červená
8 475,86 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: ADI_Global_Store

5x Toner kompatibilní pro Brother TN-243 TN-247 DCP-L3510CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN
963,16 Kč
Prodejce: GP-TONER

Hop-Sport 60 kg sada činek 2x15kg +2x10kg +2x5kg 30/31mm litinové činky Gripper
4 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

LUXTRI Nastavitelná činka s otočným mechanismem Nastavitelná hmotnost od 2,5 do 24 kg Nastavitelná tréninková činka Sada činek pro domácnost Sada činek pro domácnost
3 590,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Malatec 8799 Trezor digitální 230 x 170 x 170 mm černý
622,29 Kč
Prodejce: Eoshop

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports Sada zátěžových kotoučů, 2 x 10 kg
32,95 Kč/1kg
737,00 Kč
-78,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
659,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 844,70 Kč/1l
2 384,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%8% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
8%8% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
8%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší poměr cena/výkon na trhu
Barva Černá, ČervenáDélka 1,36 mŠířka 1,36 mVýška 2,15 mMaximální nosnost 100 kg
Před zakoupením stanice jsem měl tři různá zařízení (stojan na činky se spotterem, kombinovaný lat pull / veslovací tah a dip bar). Tyto tři kusy vybavení byly pečlivě vybrány, ale posilovací stanice překonává každou z nich ve své specialitě. Lat pulley již funguje výborně ex funguje, ale pokud vyměníte plastové kladky za hliníkové, namažete pojezdové kolejnice a zajistíte stanici k podlaze, jste opravdu na úrovni studia. Držáky tyče unesou až 150 kg (75 kg na každou stranu), lat pull-up unese až 100 kg, což je vzhledem k převodovému poměru cca 120 kg zatížení na rukojeti a z těchto hodnot si každý může sám odvodit, zda je to něco pro něj. Při dodání bylo pár dílů špinavých a při montáži jsem si musel s některými věcmi kreativně poradit, ale celkově, pokud se vezme v úvahu kvalita, funkčnost a funkčnost, nelze těmto věcem nic vytknout.
Ohodnoceno dne 12. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Horní výkonový stojan
Barva ČernáDélka 1,36 mŠířka 1,36 mVýška 2,15 mMaximální nosnost 100 kg
Zboží bylo dobře zabaleno, žádné škrábance ani nic jiného. Montáž byla provedena sama za cca 2 hodiny. Po prvním tréninku musím říct, že jsem více než nadšený. Za tu cenu bezkonkurenčně dobrý, stabilní kvalita, působí kvalitně. Naprosto doporučuji nákup
Ohodnoceno dne 9. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší poměr cena/výkon
Barva Černá, ČervenáDélka 1,36 mŠířka 1,36 mVýška 2,15 mMaximální nosnost 100 kg
Vše nejlepší!
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Elektrárna
Barva ČernáDélka 1,36 mŠířka 1,36 mVýška 2,15 mMaximální nosnost 100 kg
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 4. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Barva ČernáDélka 1,36 mŠířka 1,36 mVýška 2,15 mMaximální nosnost 100 kg
Rychlé dodání! Snadná montáž. Dobrá kvalita!
Ohodnoceno dne 18. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší nabídka
Barva ČernáDélka 1,36 mŠířka 1,36 mVýška 2,15 mMaximální nosnost 100 kg
Možnost všestranného cvičení a dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 29. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobrý poměr cena/výkon
Barva Černá, ČervenáDélka 1,36 mŠířka 1,36 mVýška 2,15 mMaximální nosnost 100 kg
robustní, dobrá kvalita, jsem spokojen
Ohodnoceno dne 25. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ideální pro domácí posilovnu
Barva Černá, ČervenáDélka 1,36 mŠířka 1,36 mVýška 2,15 mMaximální nosnost 100 kg
Robustní konstrukce, což znamená, že její sestavení zabere trochu času. Možné hmotnostní limity jsou pro rekreační sportovce dostatečné. Dobrá kvalita materiálu. Všestranné sportovní náčiní na hrudník, nohy, záda a paže.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mostový jeřáb Cyclop 3 hms
41 579,30 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Rayofi Upgrade multifunkční posilovací věž 3–30 kg, přenosný kladkový systém s ventilátorem pro záda, butterfly a trénink celého těla



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
6 299,99 Kč
Prodejce: ABNordic

SucceBuy kombinované zařízení pro trénink nohou, zahrnující leg press a funkci hack squat (opěrka zad nastavitelná v úhlech 40°/45°/50°) a úložný prostor pro závaží. Zařízení určené pro posilování kvadricepsů, stehenních svalů a hýždí
26 756,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Posilovací věž HMS Premium ATOM
30 988,99 Kč
Prodejce: ERCO

Hop-Sport HS-1054K Posilovací stanice pro domácnost - fitness stanice se 3 stanovišti + 72 kg, včetně boxovacího pytle, boxerských rukavic a činek (2x1,5 kg)



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(60)Počet hodnocení: 60
17 900,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Marbo Sport Stacionární posilovací tyč s ponornou stanicí MH-D203



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 872,00 Kč
Prodejce: MarboSport

MAXXUS Multipresse 10.1 – s lavicí na činky, hrazdou, strojem na motýlky, veslováním, bench pressem, stanicí na dipy a závěsem na boxovací pytel, činkou s ložiskovým vedením, nosnost až 300 kg – posilovací stanice, Smithův stroj, power rack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
50 847,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Posilovací věž Hop-Sport HS-1018K se stanicí pro dipy a tyčí pro přítahy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
5 290,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

HOP SPORT Power Tower s hrazdou, posilovací lavicí a stanicí na dipy, fitness zařízení pro domácí použití, kalisteniku a silový trénink, volně stojící, 150 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(44)Počet hodnocení: 44
3 800,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

HOP SPORT Power Tower s hrazdou, stanicí na dipy a expandérem – výškově nastavitelná posilovací stanice pro domácí použití a kalisteniku, nosnost 150 kg



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(48)Počet hodnocení: 48
3 490,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Suwnica smitha hms x1



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
17 499,00 Kč
Prodejce: 2sport

Posilovací stanice Hop-Sport HS-1044K pro domácnost - multifunkční posilovací stanice s lanem a stolem pro stahování a zatahování lat a motýlek, včetně 66 kg závaží



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(60)Počet hodnocení: 60
11 000,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

GORILLA SPORTS® Power Rack - s přítahy, veslováním, ponornou stanicí, bicepsovým/tricepsovým držákem, držákem činky a zátěžových desek, nastavitelný, ocelový - multi press, kovářský stroj, zátěžová stanice, silová klec
46 375,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SucceBuy bench press, sada na bench press s nosností 204 kg, univerzálně nastavitelná rovná a šikmá lavice s nezávislými rameny, posilovací stroj na prsní a břišní svaly pro domácí posilování



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 138,18 Kč
-307,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 830,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

HOP SPORT Power Tower hrazda a stanice na dipy, výškově nastavitelná, volně stojící, fitness zařízení pro domácnost, domácí posilovna, vybavení pro kalisteniku



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(44)Počet hodnocení: 44
1 790,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gymtek® Posilovací stanice pro domácnost, fitness stanice, multistanice - přítahy na laně - přítahy - hrudní lis - motýlek - 14 x 4,5 kg
11 784,00 Kč
Prodejce: Nodium-Group

Hrazdy Marbo Sport pro montáž na stěnu 219 x 76 cm SG-16 - Fitness příslušenství SmartGym
2 500,66 Kč
-124,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 376,00 Kč
Prodejce: MarboSport

Nástěnné tyče Marbo Sport pro montáž na stěnu 230 x 81 cm MH-U204
3 846,00 Kč
Prodejce: MarboSport

Posilovací stanice HOMCOM s kladkou a nastavitelným lanem z oceli



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
5 145,90 Kč
Prodejce: AOSOM-DE

Posilovací lavice Hop-Sport HS-1080 se sadou činek 39 KG činky 4x5 kg; 4x2,5 kg



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(60)Počet hodnocení: 60
4 190,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ