4,4



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Rum Treasure Island Extra Añejo14 956,90 Kč/1l
10 469,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Další informace o reklamě
Ron Vacilón Añejo 3 Años11 907,64 Kč/1l
8 335,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Další informace o reklamě
Rum Cubay Extra Añejo 18708 974,34 Kč/1l
6 282,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Další informace o reklamě
Ron Barcelo Imperial Rum (3 x 0,7 l)1 509,64 Kč/1l
3 170,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BACARDÍ Reserva Ocho, 40%, 8 rok/roky
1 510,76 Kč/1l
1 057,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Oro 37,5 % obj.
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
719,90 Kč/1l
557,63 Kč
-53,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l
3 927,65 Kč/1l
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
1 689,06 Kč/1l
1 308,35 Kč
-126,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 182,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bacardi Carta a 1,0L (40% obj.)
913,39 Kč/1l
1 010,73 Kč
-97,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
913,39 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bacardi Razz Rum a přírodní malinová příchuť Flasche 700ml
1 025,19 Kč/1l
717,63 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
1 424,64 Kč/1l
1 103,53 Kč
-106,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Prinz Rum Coconut 500ml
925,94 Kč/1l
462,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Tropical Rum and Natural Flavoures Liqueur Flache 700ml
638,11 Kč/1l
446,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi 4 Añejo Cuatro Gold, rum, 40 % alkoholu, 0,70 litru
1 669,14 Kč/1l
1 168,40 Kč
Prodejce: italia-genuss
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Hlasitost:
- 0,7 l
- Třída rumu:
- Zlatý rum
- Země původu:
- Karibik
- Množství:
- 1
- Zrání:
- 4 rok/roky
- Objem alkoholu:
- 40%
Bacardi GmbH Hindenburgstraße 49, 22297 Hamburg 18 - Prodává se pouze osobám starším 18 let 18 - Prodává se pouze osobám starším 18 let 18 - Prodává se pouze osobám starším 18 let Rum 1 balení
Bacardi Anejo Cuatro: směs různých rumů - jedinečná chuť.
- Obsah: 0,7 l
- Obsah alkoholu: 40 % obj.
Informace o skladování: Po otevření skladujte na chladném a suchém místě a chraňte před slunečním zářením.
Důležité je zodpovědné zacházení s alkoholem.
Proto prodáváme alkoholické výrobky pouze osobám starším 18 let. Svým nákupem potvrzujete, že jste plnoletí.
Pozor! Nedoporučuje se dětem a těhotným a kojícím ženám.
Tento obsah ani video a jeho obsah prosím neukazujte ani nesdílejte s osobami mladšími 18 let.
Výrobce / Vyrobeno pro:
Bacardi GmbH, Hindenburgstrasse 49, D-22297 Hamburg, Německo
Rum Bacardi z Portorika s obsahem 40 % alkoholu.
Popis: .
Pro více informací o produktu Bacardi Anejo Cuatro 0,7l z kategorie Rum využijte nebo nám zavolejte v otevírací době. Váš specializovaný prodejce lihovin.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49, 22297 Hamburg
- Prodejní název
- Rum
- Výrobce
- Země původu
- Kuba
- Číslo produktu
- 4397006559
- Kód EAN
- 7610113001417
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49, 22297 Hamburg
- Prodejní název
- Rum
- Výrobce
- Země původu
- Kuba
- Číslo produktu
- 4397006559
- Kód EAN
- 7610113001417
K tomu se hodí také

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BACARDÍ Reserva Ocho, 40%, 8 rok/roky
1 510,76 Kč/1l
1 057,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta a Superior Black Rum Puerto Rico | 38 % obj. | 0,7 l
624,77 Kč/1l
437,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ron Barcelo Gran Anejo | 37,5 % obj. | 0,7 litru
678,57 Kč/1l
475,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l
3 927,65 Kč/1l
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Santa Teresa 1796 Triple Aged Solera Rum 40% obj. 0,7l v dárkové krabici
1 692 157,20 Kč/1l
1 310,75 Kč
-126,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 184,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Malibu Original, 21%, Španělsko
755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cointreau 40% 350ml
1 066,26 Kč/1l
373,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Oro 37,5 % obj.
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Spiced 35 % obj.
734,21 Kč/1l
1 101,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi SPICED Premium Spirit Drink 35% obj. 0,7l
609,93 Kč/1l
426,95 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bacardi Spiced, Rum a koření, Spirituose, Alkohol, 35%, 1 L
560,46 Kč/1l
560,46 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bacardi Carta Blanca 37,5%
575,82 Kč/1l
575,82 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bacardi Razz, aromatizovaný rum, Himbeere, Spirituose, Alkohol, 37,5 %, 1 l
574,40 Kč/1l
574,40 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
1 424,64 Kč/1l
1 103,53 Kč
-106,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
1 689,06 Kč/1l
1 308,35 Kč
-126,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 182,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Degustační sada rumu Ron Centenario | obsahuje rumy Centenario 9, 12, 18, 20 a 25 | 40 % obj. | 5 x 50 ml | celkem 0,25 litru
2 360,00 Kč/1l
590,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
6 370,44 Kč/1l
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Tropical Rum and Natural Flavoures Liqueur Flache 700ml
638,11 Kč/1l
446,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Razz Rum a přírodní malinová příchuť Flasche 700ml
1 025,19 Kč/1l
717,63 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
719,90 Kč/1l
557,63 Kč
-53,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kraken Black Spiced Rum má velmi jemnou chuť 700 ml
968,81 Kč/1l
749,14 Kč
-70,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
678,17 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jack Daniel's Berry Tennessee Whiskey se sladkým nádechem 330ml
307,88 Kč/1l
101,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%22% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
22%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné potěšení
Skvělý kompromis k 8letému Barcardi. Kulatá chuť - ideální pro Cuba Libre
Ohodnoceno dne 20. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Chutná nám!
Ohodnoceno dne 23. dubna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bacardi Coconut Rum
skvělý článek ....
Ohodnoceno dne 28. prosince 2018 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rum Bacardi Carta Blanca
sehr gut
Ohodnoceno dne 5. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
není můj
bohužel pro mě příliš silný. není můj
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rum Vacilón Añejo 3 roky SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45 065,86 Kč
Prodejce: Cubata
10 729,97 Kč/1l

Rum Vacillon Bundle V1
37 335,05 Kč
Prodejce: Cubata
13 333,95 Kč/1l

Facundo PARAÍSO XA Rum 40,00 % 0,70 litru
27 197,50 Kč
-4 074,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
23 122,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
33 032,83 Kč/1l

Don Papa Rum Small Batch 7 let s dárkovým setem s vyraženým designem „Welcome to Sugarlandia“ | 40 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(39)Počet hodnocení: 39
9 716,09 Kč
-1 455,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 260,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
11 800,73 Kč/1l

Rum Treasure Island Extra Añejo
10 469,83 Kč
Prodejce: Cubata
14 956,90 Kč/1l

Ron Zacapa Centenario 23 Sistema Solera, 3s, rum, Guatemala, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 40%, 700 ml, 703159
12 350,40 Kč
-1 850,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 500,37 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 000,18 Kč/1l

Ron Vacilón Añejo 3 Años



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8 335,35 Kč
Prodejce: Cubata
11 907,64 Kč/1l

Ron Zacapa Centenario 23 Sistema Solera, 2s, rum, Guatemala, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 40%, 700 ml, 703159
7 937,84 Kč
-1 189,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 748,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 820,51 Kč/1l

Rum Mulata Special Reserve Añejo 25 let
6 939,47 Kč
Prodejce: Cubata
9 913,53 Kč/1l

Rum Don Papa 7 letý 40,00 % 0,70 litru



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 866,44 Kč
-728,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 137,48 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 910,69 Kč/1l

Rum Cubay Extra Añejo 1870
6 282,04 Kč
Prodejce: Cubata
8 974,34 Kč/1l

Don Papa 7 Years Old Single Island Rum 40% obj. 0,7l v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 943,85 Kč
-890,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 053,28 Kč
Prodejce: AllYouNeed
7 218 971,69 Kč/1l

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(39)Počet hodnocení: 39
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 927,65 Kč/1l

Stroh 80º 1L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 278,28 Kč
-341,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 936,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 936,91 Kč/1l

Rum Vacilón Añejo 5 let SIX PACK
2 496,89 Kč
Prodejce: Cubata
594,50 Kč/1l

Ron Cubay Añejo SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 156,05 Kč
Prodejce: Cubata
513,35 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 5 let SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 234,02 Kč
Prodejce: Cubata
531,91 Kč/1l

Kopie Elixir de Mulata SIX PACK #1
2 290,35 Kč
Prodejce: Cubata
545,32 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 356,71 Kč
Prodejce: Cubata
561,12 Kč/1l

Rum Perla del Norte Añejo SIX PACK
2 103,02 Kč
Prodejce: Cubata
500,72 Kč/1l