4,9



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g186,12 Kč/1kg
1 265,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce258,59 Kč/1kg
879,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Felix Tasty Shreds 44×80 g hovězí kuře kachna krůta – mokré krmivo179,60 Kč/1l
449,00 Kč
Prodejce: Prokesglass

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Vitakraft 35294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Turecko, 85 g, Bez umělých barviv
949,92 Kč/1kg
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sheba Selection, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g
399,06 Kč/1kg
33,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

WHISKAS® Mléko pro kočky 6 x 200 ml
278,62 Kč/1kg
334,34 Kč
Prodejce: TR8

Sheba Delikatesse v příchuti Gelee drůbeží 4 kusy 12x85g
1 143,25 Kč/1kg
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sheba Selection Select Slices, kuřecí příchuť, 40x85g, kompletní vlhké krmivo pro kočky v omáčce
543 629,97 Kč/1l
543,63 Kč
Prodejce: velmontask

32x85g Sheba Selection Mega Pack mokré krmivo v omáčce pro kočky Pularda kuře drůbež krůta
303,42 Kč/1kg
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

SHEBA® porcované sáčky multipack pochoutka ve variantě medúzy MSC 60 x 85g
505,60 Kč/1kg
2 578,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bozita Cat kousky v omáčce kuře a krůta TP 370g
659,46 Kč/1kg
244,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Moonlight Dinner MIX BOX 24 x 80g
1 363,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas 4008429011856, Kočka, 200 ml
217,05 Kč/1l
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SHEBA® Creamy Snack Multipack pamlsky pro kočky paštika pro kočky 3 x 6 x 12g
1 291,53 Kč/1kg
335,28 Kč
-56,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
278,97 Kč
Prodejce: TR8

animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

SHEBA Delicacy Drůbeží příchutě pro kočky 12 x 85 g
77,64 Kč/1kg
403,23 Kč
-86,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
316,79 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SHEBA® Delikatesse v želé Drůbeží variace Mega balení s kachnou, kuřetem, drůbeží a krůtou 40 x 85 g
Jemné kousky obalené jemně se rozplývající želé. Každý den kulinářský zážitek, který vaše kočka bude milovat. K dispozici v praktických porcovaných sáčcích s mokrým krmivem pro kočky, každý o obsahu 85 g.
Jemné kousky obalené jemně se rozplývající želé. Každý den kulinářský zážitek, který vaše kočka bude milovat. K dispozici v praktických porcovaných sáčcích s mokrým krmivem pro kočky, každý o obsahu 85 g.
- Mokré krmivo pro kočky v jemně se rozplývající želé, vyrobené z přírodních a vysoce kvalitních surovin, které pocházejí od našich spolehlivých dodavatelů.
- Vysoce kvalitní mokré krmivo SHEBA® pro dospělé kočky poskytuje vašemu mazlíčkovi každý den kompletní a vyváženou výživu.
- Bez umělých barviv a konzervačních látek.
- Lahodný výběr s kuřetem, kachnou, drůbeží a krůtou v želé.
- K dispozici v praktických, snadno otevíratelných porcovaných sáčcích pro obzvláště čistou a hygienickou přípravu jídla.
- Hmotnost
- 3400 g
- Obsah vlhkosti
- 86.0
- Prodejní název
- Kompletní krmivo pro dospělé kočky - Krmivo pro domácí zvířata.
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Přídatné látky na kg: aromata; nutriční přísady: vitamin D₃: 213 IU, taurin: 572 mg, měď (pentahydrát síranu měďnatého(II)): 1,3 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 0.34 mg, železo (síran železnatý(II) monohydrát): 17,0 mg, mangan (síran manganatý(II) monohydrát): 3,4 mg, zinek (síran zinečnatý monohydrát): 16,0 mg / Technologické přísady: Guma Cassia: 1457 mg.
- Kód EAN
- 4770608255879
- Výrobce
- Sheba
- Schvalovací číslo
- LT35-004
- Hmotnost
- 3400 g
- Obsah vlhkosti
- 86.0
- Prodejní název
- Kompletní krmivo pro dospělé kočky - Krmivo pro domácí zvířata.
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Přídatné látky na kg: aromata; nutriční přísady: vitamin D₃: 213 IU, taurin: 572 mg, měď (pentahydrát síranu měďnatého(II)): 1,3 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 0.34 mg, železo (síran železnatý(II) monohydrát): 17,0 mg, mangan (síran manganatý(II) monohydrát): 3,4 mg, zinek (síran zinečnatý monohydrát): 16,0 mg / Technologické přísady: Guma Cassia: 1457 mg.
- Kód EAN
- 4770608255879
- Výrobce
- Sheba
- Schvalovací číslo
- LT35-004
K tomu se hodí také

Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g
186,12 Kč/1kg
1 265,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Shelma kapsičky kočka s kuřecím, hovězím, lososem a treskou
246,97 Kč/1kg
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

MjAMjAM - 6x200g konzervy s kuřecím a lososovým olejem mokré krmivo pro koťata hlavní krmivo přírodní
505,16 Kč/1kg
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
124,22 Kč/1kg
475,77 Kč
Prodejce: velmontask

PREVITAL sáčky mix příchutí pro kočky 2x BOX 40x100g
80,46 Kč/1kg
345,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
800,00 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: STREFA

Royal Canin Digest Sensitive Care, Dospělý jedinec, 85 g
964,23 Kč/1kg
983,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
87,24 Kč/1kg
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – kuřecí paštika – 100 g – 77 % vlhkosti – taurin
143,60 Kč/1kg
14,36 Kč
Prodejce: Bult-Store

Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
153,66 Kč/1kg
614,65 Kč
Prodejce: TR8

Carny Kitten Variation | 12x200g
242,17 Kč/1kg
581,21 Kč
Prodejce: TR8

Miamor Filety kuře & tuňák v omáčce - kuřecí maso s tuňákem v omáčce 100g Miamor
827,80 Kč/1kg
82,78 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Premium Cat kapsa Family Plate 1200g (12x100g)
217,51 Kč/1kg
261,01 Kč
Prodejce: VISO

Rafi Cat Mokré krmivo pro dospělé kočky s telecím masem 100g
23,90 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

Kattovit Gastro Multipack, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Rýže, Losos, Turecko, 85 g
340,62 Kč/1kg
381,50 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Leonardo Cat Food 756615, Dospělý jedinec, Kachna, 40 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 680,66 Kč/1kg
1 344,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Konzerva N&D Kitten Ocean Tuna, Cod, Shrimp & Pumpkin 70g
757,89 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: STREFA

APPLAWS Oceánská ryba v bujónu - mokrá krmiva pro kočky - 156 g
1 145,26 Kč/1kg
222,18 Kč
Prodejce: Dragtek-com

N&D DOG PRIME Adult Lamb & Blueberry Mini 140g
757,14 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: STREFA

Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
197,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline DM Kurczak dla kotów z cukrzycą 850g
296,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

IAMS 100050, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Sleď, Tuňák, 85 g
455,56 Kč/1kg
41,00 Kč
Prodejce: STREFA

GimCat Malt-Soft Extra, Kočka, Pasta, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst, Tuba, 50 g, Give 5 cm a day (1 cm = approx. 0.5 g), ideally by hand, straight from the tube. Can also be added...
408 259,98 Kč/1l
408,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
7 825,88 Kč/1kg
665,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Applaws Cat 70gx16 Thunfischfilet in Gelee
1 405,37 Kč/1kg
1 574,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Undergrowth, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro starší kočky, divočák, 6 x 400 g konzerva, (2,4 kg)
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

TROVET 8716811031738, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Jehněcí, 100 g
1 433,79 Kč/1kg
200,73 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro kočky
Hmotnost 1,02 kg
Rychlé dodání, velká spokojenost, trpaslíci to jedí bez problémů
Ohodnoceno dne 16. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita
Hmotnost 3,4 kg
Velmi rychlé dodání dobrá cena výkon dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Hmotnost 3,4 kg
Super
Ohodnoceno dne 6. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno šlo skvěle
Hmotnost 3,4 kg
Doporučit)))
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,4 kg
Ohodnoceno dne 4. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,4 kg
Ohodnoceno dne 31. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,4 kg
Ohodnoceno dne 30. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,4 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg

Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg

TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg

Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg

krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg