4,7



Na základě 25 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Mix příchutí s hovězím, králičím, jehněčím a telecím masem199,85 Kč/1kg
1 630,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g186,12 Kč/1kg
1 265,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce257,37 Kč/1kg
875,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sheba sáček 40x 85g - pochoutka v želé - drůbeží variace
300,01 Kč/1kg
1 020,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Vitakraft 35294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Turecko, 85 g, Bez umělých barviv
949,92 Kč/1kg
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas 4008429011856, Kočka, 200 ml
217,05 Kč/1l
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bozita Cat kousky v omáčce kuře a krůta TP 370g
659,46 Kč/1kg
244,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Sheba Selection, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g
399,06 Kč/1kg
33,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Moonlight Dinner MIX BOX 24 x 80g
1 363,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
404,73 Kč/1kg
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
153,66 Kč/1kg
614,65 Kč
Prodejce: TR8

WHISKAS® Mléko pro kočky 6 x 200 ml
278,62 Kč/1kg
334,34 Kč
Prodejce: TR8

STUZZY Monoprotein Turkey - mokrá krmiva pro kočky - 85 g
184,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GOURMET 7613034581266, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Kachna, Turecko, 50 g
3 028,50 Kč/1kg
908,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

MjAMjAM 12x125g mokré krmivo pro kočky Mixpack bez obilovin
696,27 Kč/1kg
1 044,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Felix Tasty Shreds 44×80 g hovězí kuře kachna krůta – mokré krmivo
179,60 Kč/1l
449,00 Kč
Prodejce: Prokesglass
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Gourmet Perle krmivo pro kočky 60 x 85 g
Plnohodnotná chuťová hostina pro vašeho domácího mazlíčka - krmivo pro psy Gourmet Perle
Představte si, jak váš pes spokojeně běží k misce a cítí vůni masa nejvyšší kvality. S krmivem Gourmet Perle je každá porce opravdovou hostinou, která nejen ukojí jeho hlad, ale také mu poskytne potěšení. Díky pečlivě vybraným surovinám a jedinečné receptuře je toto krmivo více než jen jídlo - je to chvíle potěšení pro vašeho mazlíčka, která chutná a vypadá jako nejlepší jídlo v nejlepší restauraci. Užívejte si každý okamžik, když vidíte svého psa šťastného, plného energie a zdravého. Vyberte si krmivo Gourmet Perle - volbu, která uspokojí i toho nejnáročnějšího domácího mazlíčka.
krmivo, které uspokojí i gurmána - Gourmet Perle pro psy
Zaslouží si váš pes to nejlepší? S Gourmet Perle se už nemusíte divit! Každá porce tohoto o krmiva je jedinečnou směsí těch nejkvalitnějších surovin pro lahodnou chuť a naprostou spokojenost. Šťavnaté maso a lahodné přísady vytvářejí harmonickou kompozici, díky níž je každé sousto potěšením. Dopřejte svému psovi pocit výjimečnosti díky každodennímu přístupu ke krmivu nejvyšší kvality. Gourmet Perle je zárukou spokojenosti a radosti v misce.
Exkluzivní krmivo, které udrží vašeho psa zdravého a šťastného - Gourmet Perle
Gourmet Perle je krmivo, které nejen chutná, ale také pečuje o zdraví vašeho psa. Jeho pečlivě vybraná receptura poskytuje základní živiny, které pomáhají udržet vašeho psa zdravého, s krásnou srstí a plného energie. Díky vysoce kvalitnímu masu a přísadám je každé jídlo čistým potěšením. Dopřejte svému psovi pocit výjimečnosti - s krmivem Gourmet Perle si bude každý den užívat plného zdraví a chuti.
Objevte recepty od Mniam24
Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 lahodnými recepty! Je to skvělá příležitost objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Užijte si kulinářskou inspiraci a používejte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!
Karmická pochoutka s masem a zeleninouSložení: 1: Gourmet Perle Dog Food, čerstvá mrkev, zelený hrášek, kousky kuřecího masa, trocha olivového oleje
Příprava: Kuchyňské kousky s masem a masem z masových kuliček, které se připravují z masových kuliček: Smíchejte krmivo Gourmet Perle Dog Food s vařenou mrkví, zeleným hráškem a kousky kuřete. Vše jemně zahřejte a pro zvýraznění chuti přidejte trochu olivového oleje. Podávejte teplé jako speciální pochoutku, kterou si váš pes zamiluje! Lahodný, zdravý a energií nabitý pokrm během několika minut.
Shrnutí hlavních vlastností a výhod výrobku:
- krmivo s vybranými přísadami
- Lahodná masová chuť, která potěší každého psa
- Vyvážená receptura podporující zdraví vašeho mazlíčka
- Pro krásnou srst a dobrou kondici
- Výhodné balení 60 x 85 g - ideální pro každodenní krmení
- sada obsahuje: 1x krmivo Gourmet Perle pro kočky 60 x 85 g
Gourmet je značka, která již léta poskytuje psům krmivo nejvyšší kvality a spojuje vášeň pro vaření s péčí o zdraví domácích mazlíčků. Naše výrobky jsou synonymem u, zdraví a lahodné chuti.
ČASTO KLADENÉ
1. Je krmivo Gourmet Perle vhodné pro všechny psy?
Ano, krmivo Gourmet Perle je vhodné pro psy všech plemen a velikostí a nabízí výjimečnou chuť a živiny podporující zdraví každého domácího mazlíčka.....
2. Jaké složky obsahuje krmivo Gourmet Perle?
Krmivo Gourmet Perle obsahuje nejkvalitnější maso, vitamíny, minerály a doplňky, které udržují vašeho psa zdravého a plného energie.
3. Je krmivo Gourmet Perle vhodné pro psy s citlivým žaludkem?
Ano, krmivo Gourmet Perle je jemné a lehce stravitelné, takže je ideální volbou pro psy s citlivým žaludkem.
4. Jaké jsou výhody krmiva Gourmet Perle ve srovnání s jinými krmivy?
Krmivo Gourmet Perle vyniká kvalitou surovin, výjimečnou chutí a péčí o zdraví vašeho psa. Obsahuje pouze to nejlepší maso, což zaručuje, že váš pes dostane to nejlepší.
s hovězím masem: maso a výrobky živočišného původu (15 %, včetně hovězího masa 4 %), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a výrobky z ryb, minerální látky, cukry;s kuřecím masem: maso a výrobky živočišného původu (17 %, včetně kuřecího masa 6 %), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a výrobky z ryb, minerální látky, cukry;s králičím masem: maso a výrobky živočišného původu (14 %, z toho králík 4 %), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a výrobky z ryb, minerální látky, cukry;s lososem: maso a výrobky živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a výrobky z ryb (losos 4 %), minerální látky, cukry
Purina Gourmet Perle Mokré krmivo pro kočky 60x85g
Hovězí kuřecí králičí losos
s hovězím masem: maso a výrobky živočišného původu (15 %, z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry
s kuřecím masem: maso a výrobky živočišného původu (17 %, z toho kuřecí 6 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry
s králičím masem: maso a výrobky živočišného původu (14 %, z toho králičí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry
s lososem: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (losos 4 %), minerální látky, cukry
Skladování: Skladujte v chladu a suchu.
Krmný návod:
Dospělé kočce o hmotnosti cca 4 kg doporučuje se podávat 3 - 4 kapsičky denně, které by měly být rozděleny do minimálně dvou samostatných jídel. Uvedené množství jsou orientační a mělo by být přizpůsobeno individuálním potřebám zvířete. Krmivo podávejte při pokojové teplotě. Po otevření uchovávejte v lednici. Kočka by měla mít vždy přístup k čerstvé vodě.
→ 15x85g Gourmet Perle s hovězím masem
→ 15x85g Gourmet Perle s kuřecím masem
→ 15x85g Gourmet Perle s králičím masem
→ 15x85g Gourmet Perle s lososem
Gourmet Perle Multipack krmivo pro kočky 60x85 g
Lahodné kousky masa ve vývaru pro vaši kočku
- Jednoduché balení
- Poskytuje intenzivní požitek z jídla
- S jemnými kousky masa nebo ryb
Kočky jsou skuteční znalci a rády se nechávají rozmazlovat pestrým jídelníčkem. Krmivo pro kočky Gourmet Perle s vynikajícími surovinami a nejlepšími recepturami vaše kočky jedinečným způsobem potěší. Vynikající masové nebo rybí proužky v omáčce rozbuší srdce každé kočky. Vyvážená receptura navíc dodá vaší kočce všechny důležité živiny, vitamíny a minerály potřebné pro optimální krmný plán, který povzbudí její zdraví a podpoří celkovou pohodu!
Gurmánská perlička v lahodné omáčce pro každého znalce v praktických kapsičkách s krmivem.
Jednorázové krmivo pro kočky všech plemen a ve všech fázích života
Vynikající masové nebo rybí proužky
V lahodné omáčce
Vyvážené a holistické
V praktických kapsičkách
Zvýhodněné balení 60 x 85 g obsahuje
15 x 85 g vynikajících kuřecích proužků
15 x 85 g jemných hovězích proužků
15 x 85 g jemných králičích proužků
15 x 85 g vynikajících proužků lososa
Krmný návod: Pro průměrnou dospělou kočku (4 kg). Podávejte 3 až 4 sáčky denně alespoň ve 2 samostatných jídlech. Průměrné hodnoty pro dospělé kočky jsou založeny na středně aktivních kočkách při normální teplotě okolí.
Individuální potřeby se budou lišit a množství podávaných živin. v případě potřeby. upravte tak, aby vaše kočka měla štíhlou a zdravou váhu. Podávejte při pokojové teplotě. Zajistěte, aby měla vaše kočka vždy k dispozici čerstvou a čistou pitnou vodu.
Vlhkost: 80,0 %; bílkoviny: 12,5 %; obsah tuku: 2,5 %; hrubé popeloviny: 2,5 %; hrubá vláknina: 0,05 %
Složení: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí maso 4 %). rostlinné bílkovinné extrakty. Ryby a vedlejší výrobky z ryb. Minerální látky. Cukr. Maso a vedlejší produkty živočišného původu (z toho kuřecí 4 %). rostlinné bílkovinné extrakty. Ryby a vedlejší výrobky z ryb. Minerální látky. Cukr. Maso a vedlejší produkty živočišného původu (z toho králík 4 %). rostlinné bílkovinné extrakty. Ryby a vedlejší výrobky z ryb. Minerální látky. Cukr. Maso a vedlejší produkty živočišného původu. rostlinné bílkovinné extrakty. Ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4 %). Minerální látky. Cukr.
- Příchuť krmiva:
- Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos
- Kapacita:
- 85 g
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Účinky na zdraví:
- Celkový zdravotní stav
- Typ dávkovače:
- Sáček
- Bílkoviny:
- 14%
- Obsah tuku:
- 2,5%
- Hrubá vláknina:
- 0,5%
- Hrubý popel:
- 2,2%
- Obsažená vlhkost:
- 79%
- Počet kusů v balení:
- 60 kusů
- Typ balení:
- Krabice
Dopřejte své kočce nezapomenutelný chuťový zážitek! Objednejte si Purina Gourmet Perle a udělejte z každého jídla výjimečný zážitek!
Gourmet Pearl Mini Fillets in Sauce Chicken/Rabbit/Beef/Salmon 60x85 g je kompletní krmivo pro dospělé kočky s vysoce kvalitními surovinami. Dopřejte svému malému příteli tyto lahodné pokrmy od společnosti Gourmet. Mini filety v omáčce jsou jednoduché, ale sofistikované výtvory s neodolatelným chuťovým zážitkem! Jídla jsou vyrobena bez přidaných barviv, umělých dochucovadel a konzervačních látek. Toto balení obsahuje příchutě kuřecí; králičí; hovězí a losos. Můžete tak střídat jídla, která předkládáte své kočce! Bez umělých příchutí a konzervačních látek
Multibalení se čtyřmi různými příchutěmiObsah: 60x85 gramů
Složení:
- s kuřecím masem: Maso
- a vedlejší výrobky živočišného původu (17 % ze 4 %); rostlinné bílkovinné extrakty; ryby a vedlejší výrobky z ryb; minerální látky; cukr
- s králíkem: Maso a
- Hmotnost
- 5100 g
- Objem
- 5.1 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Gourmet Perle krmivo pro kočky 60 x 85 g
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Doplňkové látky
- Gourmet Perle krmivo pro kočky 60 X 85 G
- Počet kusů
- 25
- Kód EAN
- 7613035826915
- Číslo produktu
- 12321177
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 5100 g
- Objem
- 5.1 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Gourmet Perle krmivo pro kočky 60 x 85 g
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Doplňkové látky
- Gourmet Perle krmivo pro kočky 60 X 85 G
- Počet kusů
- 25
- Kód EAN
- 7613035826915
- Číslo produktu
- 12321177
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

Sheba sáček 40x 85g - pochoutka v želé - drůbeží variace
300,01 Kč/1kg
1 020,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Whiskas 4008429011856, Kočka, 200 ml
217,05 Kč/1l
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
72,40 Kč/1l
1 447,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Vitakraft 35294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Turecko, 85 g, Bez umělých barviv
949,92 Kč/1kg
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Gimborn 613 246, Hlína, 20 l, Světle šedá, Papírová taška
63,27 Kč/1kg
1 265,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,34 Kč/1l
411,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
875,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sheba Selection Select Slices, kuřecí příchuť, 40x85g, kompletní vlhké krmivo pro kočky v omáčce
539 489,97 Kč/1l
539,49 Kč
Prodejce: velmontask

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

DREAMIES Variety Snack Box – doplňkové krmivo pro kočky (s příchutí kuřete, sýra a lososa) - 720 g - 12x60
601,37 Kč/1kg
432,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Třírozměrný sisalový kočičí škrábací míč Odolný proti opotřebení Dráp kočky Škrabací deska z masivního dřeva Kočka Climber Self Hey Cat Toy
559,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
247,29 Kč/1kg
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
105,89 Kč/1kg
1 058,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
16,05 Kč/1l
61,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

WHISKAS® Mléko pro kočky 6 x 200 ml
278,62 Kč/1kg
334,34 Kč
Prodejce: TR8

KERBL Postroj pro kočky s vodítkem, modrý 34-44x28cm
1 160,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Přepravka PRATIKO, 48x31,5x33cm červená
448,76 Kč
Prodejce: kk-shopping

LEONARDO Drink Duck 20x40g
1 565,16 Kč/1kg
1 252,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejvyšší cena
Rád nakupuji znovu a znovu
Ohodnoceno dne 10. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré služby
Známá odrůda, zakoupená jako zásoba. Kočka velmi spokojená. Super rychlé dodání
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Gurmánská perla
vysoce kvalitní maso - moje 3 kočky ho milují
Ohodnoceno dne 29. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tip top
Oblíbené krmivo mé kočky, které nesmrdí. Velmi příjemné.
Ohodnoceno dne 22. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super služby
Super spokojený
Ohodnoceno dne 6. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Rychlé dodání dobrá cena dobrá kvalita výkon
Ohodnoceno dne 19. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Dobré zboží
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje kočka to dobře žere
Mám pocit, že by mohlo být k dispozici více různých druhů. Ale když to smíchám s jiným krmivem, moje kočka to dobře jí. Bez této směsi to nemá tak ráda.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg

Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg

TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg

Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg

krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg