4,9



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Absolut Pears ochucená vodka 40 % 0,70 litru3 501,73 Kč/1l
2 883,12 Kč
-431,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 451,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 3 l, 70403500604,91 Kč/1l
2 008,13 Kč
-193,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 814,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Absolut 70070420, 0,7 l, 40%, Švédsko, Raspberry, 70 kcal, 78 kcal2 054,34 Kč/1l
1 438,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Puschkin Nuts & Nougat
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cuba Caramel Vodka Lihový nápoj Denmark 30 % 700 ml
654,31 Kč/1l
458,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ketel One Vodka, 40% obj. 0,7 l
1 796,77 Kč/1l
1 257,74 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Smirnoff Vodka Red Label 37,5% obj. 700ml
579,20 Kč/1l
405,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vodka "Military" Premium, 500 ml
2 382,02 Kč/1l
1 191,01 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Puschkin Blueberry 17,5% Vol.
438,07 Kč/1l
306,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuhns-onlineshop Debowa Vodka polní láhev 0,7L, ALC. 40 % obj., Vodka Polsko, Standardní
2 688,87 Kč/1l
1 882,21 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Crystal Head Vodka | 40 % vol | 0,7 l
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 587,20 Kč/1l
79,36 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Rushkinoff Vodka Strawberry s ovocnou příchutí jahodové vodky 1000ml
435,14 Kč/1l
435,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lubelski Geist, objem 500 ml
1 744,98 Kč/1l
872,49 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Stolitchnaya vodka 40
752,34 Kč/1l
526,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vodka Rushkinoff karamelový likér Jemná a hladká na jazyku 1000ml
Rushkinoff Vodka Caramel je likér na bázi prémiové vodky Rushkinoff. Na rozdíl od názvu pochází vodka z ostrova Mallorca ve Španělsku. Do celého světa ji vyváží Antonio Nadal. Základem je třikrát destilovaná obilná vodka, která byla zjemněna tóny karamelu a lehkým nádechem čokolády. Rushkinoff Vodka Caramel se stáčí do lahví o obsahu 18,0 % obj. a je vhodná k čistému požitku nebo k zjemnění koktejlů a dezertů.
Silca Import AG Schützenstraße 91 22761 Hamburg
Rushkinoff Vodka & Caramelo
Rushkinoff Vodka & Caramel
Hladká vodka s jemnou chutí a nádechem karamelu z palírny Antonio Nadal.
Ideální na ledu nebo k míchání různých koktejlů.
Historie společnosti Antonio Nadal S.A. sahá až do roku 1898, kdy se její zakladatel Antonio Nadal Muntaner rozhodl vyrábět tradiční ostrovní likéry průmyslově, ale řemeslnými postupy.
Obsah alkoholu: 18 %obj.
Čistý obsah: 1 litr
Přídatné látky: Obsahuje: Barviva (E-102, E-124)
Uzávěr: šroubovací uzávěr
Popis potraviny:Vodka likér
Skladování: Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě
Doporučené podávání:Podávejte na ledu nebo čistou.
Varování před nebezpečím: Nápoje obsahující alkohol nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy
Informace pro spotřebitele:Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte láhev před přímým slunečním světlem.
Odpovědný :Antonio Nadal, s.A. C/ Conradors, 28-30 07141 Marratxi - Mallorca / Španělsko
Země původu:Španělsko
Vodka z palírny Antonio Nadal s hladkou a jemnou chutí s nádechem karamelu.
Ideální na ledu nebo k míchání různých koktejlů.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- obsahuje barvivo
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Obsah alkoholu
- 18 % vol.
- Potravinářský podnik
- Silca Import AGSchützenstraße 91 22761 Hamburg
- Prodejní název
- Vodka Karamel Rushkinoff
- Výrobce
- Silca Import AG
- Země původu
- Španělsko
- Číslo produktu
- 23822
- Kód EAN
- 8414037925267
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- obsahuje barvivo
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Obsah alkoholu
- 18 % vol.
- Potravinářský podnik
- Silca Import AGSchützenstraße 91 22761 Hamburg
- Prodejní název
- Vodka Karamel Rushkinoff
- Výrobce
- Silca Import AG
- Země původu
- Španělsko
- Číslo produktu
- 23822
- Kód EAN
- 8414037925267
K tomu se hodí také

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Muh Muhs Original Toffee Spread s příchutí karamelu 245g
230,20 Kč/1kg
56,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů
1 923,29 Kč/1l
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální sklenička na likér Muh-Muhs Toffee & Vodka, čirá, kádinka, 200 ml
72,57 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Chladicí sada Moet & Chandon Ice Imperial
1 920,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vareonix

Cvičební nářadí s trampy - černé
699,00 Kč
Prodejce: EmptCZ

Bestway 58770, Ruční vysavač, Bazén, Modrá, Šedá, Zeď, 3,05 m, EMC/EN60335
1 069,00 Kč
Prodejce: AquaPools24

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

interiérová barva PROFHOME 300-31 bílá hluboce matná 12,5 l vydatnost 1 kbelíku cca 80 m2
52,78 Kč/1kg
1 055,56 Kč
Prodejce: Profhome

Arendo pečicí papír pro horkovzdušnou fritézu, obdélníkový, 4,5 - 10 l, 22 x 14 x 4,5 cm, nepřilnavý, nebělený, pro fritézy Ninja Airfryer AF300EU & AF400EU, 100 kusů
15,54 Kč/1m
341,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Zrepasovaný
3 512,56 Kč
Prodejce: JANADO

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládový likér Berliner Luft | 15 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Kleiner Lokus s ovocnou příchutí lesního ovoce 20ml
1 923,50 Kč/1l
38,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
674,80 Kč/1l
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodný likér s karamelovou příchutí
Po dovolené na Mallorce jsme tento likér museli nutně mít a hned jsme ho našli na internetu v Kauflandu! Velmi dobrý výběr produktů!
Ohodnoceno dne 10. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání. Chutná skvěle.
Tak lahodnou karamelovou vodku jsem ještě nikdy neměl. Objednala bych si ji znovu a znovu.
Ohodnoceno dne 22. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sehr gut
Ohodnoceno dne 30. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 029,33 Kč/1l

Grey Goose Wodka Original 40% 700ml 2er Pack
2 728,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 948,94 Kč/1l

Grey Goose Vodka 40% obj. 1500ml
2 677,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 784,70 Kč/1l

Finlandia Vodka 40% 1000ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
787,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
787,11 Kč/1l

Cuba Caramel Vodka Lihový nápoj Denmark 30 % 700 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
458,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,31 Kč/1l

9 Mile Vodka 37,5% obj. 1000ml
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
647,68 Kč/1l

42 Below Vodka 40%Vol.
590,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,86 Kč/1l

Rushkinoff Vodka Strawberry s ovocnou příchutí jahodové vodky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
435,14 Kč/1l

Three Sixty Vodka 100 Proof



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
957,47 Kč/1l

Zubrowka Rose 32 % obj.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
368,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
525,80 Kč/1l

9 Mile Vodka 37,5% obj. 700ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
469,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
670,30 Kč/1l

Puschkin Wassermelone 17,5% vol



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
380,36 Kč/1l

Puschkin Vodka 37,5% 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
413,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
413,00 Kč/1l

Stolitchnaya vodka 40
526,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
752,34 Kč/1l

Danzka Vodka Red | 40% obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,17 Kč/1l

Three Sixty Vodka 37,5 % vol. 1 Liter
652,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
652,29 Kč/1l

Zubrowka Biala Vodka křišťálově čistá jemně rafinovaná vodka 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
381,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,71 Kč/1l

Smirnoff Ice
92,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
369,56 Kč/1l

Gorbačov Lemon vodka s ovocným čerstvým citronem 330ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
99,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
301,27 Kč/1l

SeaWolf Wodka 37,5 % obj.
551,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 103,92 Kč/1l