5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření All Purpose BBQ 2,2 kg1 025,75 Kč/1kg
2 390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Campfire steak Seasoning 370g1 090,48 Kč/1kg
458,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření BAMM! Habanero 404g904,35 Kč/1kg
416,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Pigasus 220g Angus&Oink1 729,17 Kč/1kg
415,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Wiberg Hendl Knuspri kořenící sůl pikantní směs balení 1250g
332,18 Kč/1l
415,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
2 776,20 Kč/1kg
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Thai Style Seven Spices aromatický kořenící přípravek 300g
857,13 Kč/1l
257,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Curry Delhi Style koření hrubé 280g
1 308,25 Kč/1kg
366,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Cajun Creole kořenící přípravek silná směs 280g
1 413,25 Kč/1l
395,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 1093816002 WIBERG Pfeffer bunt geschrotet Gewürz, 580,0 g
2 030,03 Kč/1kg
1 177,42 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
803,70 Kč/1kg
401,85 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cap Bon Harissa pálivá kořenící pasta tuniského typu ve sklenici 70g
531,00 Kč/1l
37,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chilli - extra pálivé mleté 50g
1 688,60 Kč/1kg
84,43 Kč
Prodejce: taleoo

Finca La Barca Paprika kořeněná, uzená, pikantní
2 775,00 Kč/1kg
194,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Směs koření na klobásy a'la Lisiecka 50g
179,99 Kč/1kg
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ubena Gyros kořenící sůl s typickými chutěmi Středomoří 700g
383,47 Kč/1kg
268,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Harissa – kořenová směs, dóza 30g | HERBARIA
4 128,00 Kč/1kg
123,84 Kč
Prodejce: taleoo

Zatar Kořenící směs Kotányi 14 g
1 450,50 Kč/1kg
29,01 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná směs koření 650g
Steakový pepř, směs koření hrubá - suchá řada WIBERG A la Carte. Kořenící směs se dodává v chuťové nádobě o objemu 1200 ml vyvinuté společností WIBERG. Obsahuje 650 g koření. Steakový pepř je ideální k ochucení steaků a carpaccia i vegetariánských pokrmů.
Příchuť:výrazná příchuť pepře, papriky a cibule, jemná příchuť rajčat a vanilky
Koření WIBERG - prvotřídní kvalita ve funkčním balení.
Chuťový resor chrání vynikající surovinu před ztrátou cenných silic během skladování.
FRUTAROM Savory Solutions Germany GmbH
Eichendorffstr. 25
D-83395 Freilassing
Eichendorffstr. 25
D-83395 Freilassing
- Seznam přísad
- 40 % mořská sůl, 35 % pepř, paprika, 5 % třtinový cukr, rajčatové vločky, česnek, cibule, tymián, nové koření, vanilkový extrakt
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 785,000 Kalorická hodnota v kcal 187,000 Tuky v g 2,800 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 0,490 Sacharidy v g 30,400 Sacharidy, z toho cukr v g 28,700 Vláknina v g 8,100 Bílkoviny v g 5,900 Sůl v g 36,900
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- FRUTAROM Savory Solutions Germany GmbH, Eichendorffstr. 25, D-83395 Freilassing
- Prodejní název
- Směs koření na steaky a pepř
- Výrobce
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo produktu
- 826151
- Kód EAN
- 9002540824185
- Seznam přísad
- 40 % mořská sůl, 35 % pepř, paprika, 5 % třtinový cukr, rajčatové vločky, česnek, cibule, tymián, nové koření, vanilkový extrakt
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 785,000 Kalorická hodnota v kcal 187,000 Tuky v g 2,800 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 0,490 Sacharidy v g 30,400 Sacharidy, z toho cukr v g 28,700 Vláknina v g 8,100 Bílkoviny v g 5,900 Sůl v g 36,900
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- FRUTAROM Savory Solutions Germany GmbH, Eichendorffstr. 25, D-83395 Freilassing
- Prodejní název
- Směs koření na steaky a pepř
- Výrobce
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo produktu
- 826151
- Kód EAN
- 9002540824185
K tomu se hodí také

Wiberg Hendl Knuspri kořenící sůl pikantní směs balení 1250g
332,18 Kč/1l
415,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Wok omáčka Teriyaki omáčka tradiční japonské chuti 800g
385,26 Kč/1kg
308,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 2836567005 WIBERG Pommes Frites Gewürzmischung, 1,15 kg
331,02 Kč/1kg
513,08 Kč
Prodejce: somnia24

Wiberg Curry Delhi Style koření hrubé 280g
1 308,25 Kč/1kg
366,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Asia Style kořenící směs univerzální 300g
805,73 Kč/1kg
241,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg chilli papričky drcené výrazná pálivost balení 190g
547,11 Kč/1l
257,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Thai Style Seven Spices aromatický kořenící přípravek 300g
857,13 Kč/1l
257,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Speciální koření Block House Steak Pepper v plechovce 200g
1 677,30 Kč/1kg
335,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 266,34 Kč
Prodejce: velmontask

Wiberg Grill Argentina Style směs koření v ochucovadle 550g
1 019,49 Kč/1kg
560,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
2 776,20 Kč/1kg
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Africa Style kořenící sůl ochucená směs balení 380g
804,87 Kč/1kg
305,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cap Bon Harissa pálivá kořenící pasta tuniského typu ve sklenici 70g
531,00 Kč/1l
37,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Cajun Creole kořenící přípravek silná směs 280g
1 413,25 Kč/1l
395,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Orangia Sun s přírodní pomerančovou příchutí balení 300g
1 218,10 Kč/1kg
365,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
803,70 Kč/1kg
401,85 Kč
Prodejce: somnia24

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 545,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Šafrán – nitě, 0,5 g | LEBENSBAUM
206 689,99 Kč/1kg
206,69 Kč
Prodejce: taleoo

SoBuy Kuchyňská deska, jídelní stůl, barový stůl se 3 úložnými plochami, stojací stůl pro malé prostory, vysoký servírovací stůl do kuchyně nebo obývacího pokoje, bílá barva, model FWT17-II-W
1 824,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Umami kořenící přípravek - bez glutamátu - Pikantní univerzální koření - 100g
1 924,40 Kč/1kg
192,44 Kč
Prodejce: allerFeinst

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Santa Maria Kuře a steak 75g
8 359,87 Kč/1kg
626,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Fuchs Foodservice Cibule jemně nasekaná sušená sáček 1000g
538,34 Kč/1kg
538,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JW Multigrilovací sada "OSLO" 2341
5 969,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
732,69 Kč/1l
732,69 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Hřebíček - celý 30g
1 920,67 Kč/1kg
57,62 Kč
Prodejce: taleoo

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
600,88 Kč/1kg
600,88 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg