4,5



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g704,20 Kč/1kg
422,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Alpensalz 500g33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Alpen Jodsalz 500g36,14 Kč/1kg
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Fuchs Professional Gyros kořenící sůl Středomořské koření 1000g344,85 Kč/1kg
344,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frankfurtské klobásky, 6 kusů, 180 g, balení po 3
270,05 Kč/1kg
437,48 Kč
Prodejce: taleoo

Kamis Sůl na křehčení masa 30 G
1 211,00 Kč/1kg
36,33 Kč
Prodejce: Katomix

Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
4 385,43 Kč/1kg
306,98 Kč
Prodejce: somnia24

Bohnenkraut, 20 g, balení po 6 kusech
3 504,25 Kč/1kg
420,51 Kč
Prodejce: taleoo

Kurkuma – mletá, 50 g, balení 6 kusů
1 299,60 Kč/1kg
389,88 Kč
Prodejce: taleoo

Kořenová směs – koření na grilování a barbecue, 125 g, balení po 2 kusech
779,81 Kč/1kg
202,75 Kč
Prodejce: taleoo

Steaková sůl Ankerkraut č. 1
1 973,27 Kč/1l
295,99 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sonnentor 00788
892,40 Kč/1kg
133,86 Kč
Prodejce: taleoo

Koriandr, 15 g, balení po 2
4 672,33 Kč/1kg
140,17 Kč
Prodejce: taleoo

Kořenová směs - Nudlový zapékaný pokrm, 40 g, balení po 2 kusech
1 028,63 Kč/1kg
82,29 Kč
Prodejce: taleoo

Červená řepa, 720 g, balení po 2 kusech
111,24 Kč/1l
160,19 Kč
Prodejce: taleoo

Shoyu – Jemná chuť, 1 litr | TERRASANA
380,91 Kč/1l
380,91 Kč
Prodejce: taleoo

Tahini se solí 500g
468,78 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Kořeněná sůl – zeleninová a bramborová, 150 g, balení po 2 kusech
647,57 Kč/1kg
194,27 Kč
Prodejce: taleoo

Sauerkraut 680g
76,29 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Kořeněná sůl – hranolky, 200 g, balení po 2
485,67 Kč/1kg
194,27 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Omáčka Maggi Jäger perfektní k řízkům a steakům, 2 ks po 250 ml
Přehled produktů
Maggi Jäger Sauce v balení po 2 kusech je lahodná houbová omáčka pro klasická masová jídla, jako jsou řízky a steaky. Produkt je vhodný pro rychlou přípravu a nabízí výraznou vyváženou chuť. Omáčka je po ohřátí okamžitě připravena k použití a podporuje jednoduchou kuchyni s tradičním zaměřením. Díky praktickému dvojitému balení je k dispozici dostatek omáčky pro několik jídel.
Hlavní vlastnosti omáčky
Omáčka Jäger se vyznačuje plnou chutí žampionů, papriky a pepře. Má krémovou konzistenci a dobře se hodí k masu a přílohám. Chuť je vydatná a vyvážená, aniž by byla příliš dominantní. Omáčka Maggi Jäger je vhodná jak jako hotová omáčka k jídlu, tak jako základ pro vlastní omáčky a při ohřátí zůstává stabilní.
Tipy pro použití omáčky
Omáčku rovnoměrně zahřejte v hrnci nebo pánvi a podávejte přímo. Hodí se zejména ke šnitům, steakům, karbanátkům a pečenému masu. Omáčka Jäger se také dobře kombinuje s těstovinami, hranolky nebo krokety. Pro individuální variace lze omáčku doplnit čerstvými žampiony nebo cibulí.
Často kladené otázky
Maggi Jäger Sauce v balení po 2 kusech se hodí k mnoha vydatným masovým pokrmům. Omáčku lze použít samotnou nebo ji podle chuti dochutit. Díky praktické velikosti balení je ideální pro zásobu. Pro dosažení optimálního výsledku by omáčka měla být rovnoměrně zahřátá a podávaná čerstvá.
MAGGI GmbHLyoner Straße 23D-60528 Frankfurt / Main
Složení
SLOŽENÍ: PŠENIČNÁ mouka*, bramborový škrob*, jodidovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), cukr*, 6,5 % hub*, kvasnicový extrakt, karamelizovaný cukr*, rajčatový prášek*, uzená slanina*
(slanina, sůl, kouř), koření* (paprika, česnek, bílý pepř), CELER*, přírodní aromata*, okyselující látka kyselina citronová*, slunečnicový olej*. *přírodní
Složení. Může obsahovat VEJCE, MLÉKO, HOŘČICI a SÓJU.
Návod k použití
Pro přípravu jednoduše rozmíchejte obsah jednoho sáčku ve 250 ml horké vody pomocí metličky. Masovou omáčku přiveďte k varu a za občasného míchání vařte 1 minutu.
Prohlášení o vyloučení odpovědnosti
Obal výrobku a související dokumenty mohou obsahovat informace, které jsou nad rámec informací uvedených na našich webových stránkách a/nebo se od nich liší. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale abyste si před použitím výrobku vždy pečlivě přečetli štítky, varování a pokyny dodávané s výrobkem.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, kvasničný extrakt, jodidovaná sůl, cukr, škrob, houby 5,9 %, rajčata, CELER, koření (paprika, česnek, bílý pepř), uzený slaninový tuk (slanina, kouř), aromata, kouřové aroma, slunečnicový olej, maltodextrin, zahušťovadlo: guma guar, okyselovadlo: kyselina citronová. Může obsahovat VEJCE, MLÉKO, SÓJU a HOŘČICI.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 166 kJ Kalorická hodnota v kcal 40 kcal Tuky 1,5 g Nasycené mastné kyseliny 0,9 g Sacharidy 4,9 g Cukr 1,1 g Bílkoviny 1,3 g Sůl 1,4 g Vláknina 0,5 g
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Prodejní název
- Lovecká omáčka
- Výrobce
- Číslo produktu
- mg-2368
- Kód EAN
- 7613035442368
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, kvasničný extrakt, jodidovaná sůl, cukr, škrob, houby 5,9 %, rajčata, CELER, koření (paprika, česnek, bílý pepř), uzený slaninový tuk (slanina, kouř), aromata, kouřové aroma, slunečnicový olej, maltodextrin, zahušťovadlo: guma guar, okyselovadlo: kyselina citronová. Může obsahovat VEJCE, MLÉKO, SÓJU a HOŘČICI.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 166 kJ Kalorická hodnota v kcal 40 kcal Tuky 1,5 g Nasycené mastné kyseliny 0,9 g Sacharidy 4,9 g Cukr 1,1 g Bílkoviny 1,3 g Sůl 1,4 g Vláknina 0,5 g
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Prodejní název
- Lovecká omáčka
- Výrobce
- Číslo produktu
- mg-2368
- Kód EAN
- 7613035442368
K tomu se hodí také

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Jäger omáčka ideální na řízky a steaky 200g
63,27 Kč/1l
137,25 Kč
-10,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
659,01 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi pepřová omáčka ideální na řízky a steaky 2er za 2x 250ml
196,88 Kč/1l
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na sekanou ideální pro masové pokrmy 2er pro 2x 250ml
944,42 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit rajčatová krémová polévka s přírodními přísadami 84g
348,45 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecední polévka
29,27 Kč/1l
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro kuřecí hrnec spaetzle s cibulí a petrželkou 48g
635,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na drůbež ideální pro kachnu a krůtu 2er pro 2x 250ml
824,17 Kč/1kg
49,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g
527,21 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Čirý zeleninový vývar Maggi na 18 litrů
415,97 Kč/1kg
128,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smetanová omáčka na pečení krémová jemná ideální k masovým pokrmům 64g
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka k pečenému masu, kořenící směs, pikantní, klasická, výdatná, 3000 ml
527,21 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na hovězí pečeni pro masové pokrmy 58g 2er pro 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi rajčatová omáčka jemně ochucená univerzální 66g
629,62 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Rahm 40 g | CENOVIS
879,75 Kč/1kg
35,19 Kč
Prodejce: taleoo

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merax polyratanový lounge zahradní obývací set pro 3-4 osoby, 5dílná sedací souprava s pohovkou, stolem, taburetem a polštáři, balkonový nábytek, zahradní nábytek, šedý
8 286,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4 075,99 Kč
-480,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein

Maggi cibulová omáčka ideální na steaky a klobásy 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

RCB Dětská Elektrická Koloběžka, Skládací Elektrická Koloběžka pro děti, Maximální Dojezd 16 km, Maximální Rychlost 20 km/h
4 669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výrobky, které se v Itálii těžko shánějí
Jsou to výrobky, které jsem dříve mohl dýchat jen v Jižním Tyrolsku, teď už ani tam ne. Naštěstí jsem teď našla tuto stránku, která je prodává na internetu.
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg