5,0



Na základě 10 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
54,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč-12%
158,23 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pěnové mýdlo – Sensitiv, 200 ml | SONETT1 702,85 Kč/1l
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sonett Kernseife 100g2 675,40 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dalli pflanzliche Kernseife 375 g213,07 Kč/1kg
79,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra 502343, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Růže, Pižmo, 300 ml
157,40 Kč/1l
62,82 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - krémové mýdlo, 300 ml
271,03 Kč/1l
94,75 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Nourishing Amber and Argan, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Arganový olej, 300 ml
976,67 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Borotalco Idratante tekuté mýdlo v dávkovači 250 ml
600,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

I Provenzali Přírodní extra jemné mýdlo Marsiglia s olivovým olejem 150g
332,67 Kč/1kg
49,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Čerstvé tekuté mýdlo s mátou a limetkou, 500 ml
175,16 Kč/1l
87,58 Kč
Prodejce: Katomix

Dalli, Přírodní šedé mýdlo, 3x100g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
186 966,66 Kč/1kg
56,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milva mýdlo borovicový dehet 60g
750,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: Milva

Tuhé mýdlo Nivea - Creme Soft, 100 g
289 666,67 Kč/1kg
34,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Malizia 8003510019601, Kůže, Tekuté mýdlo, Změkčující, Barva Aqua, 300 ml, 1 kusů
134,70 Kč/1l
163,03 Kč
-122,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

PALMOLIVE 150290 Tekuté mýdlo HYGIENE-PLUS SENSITIVE 300 ml(T)
174,47 Kč/1l
65,99 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,34 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Frosch 5715, Tekuté mýdlo, 500 ml
802,32 Kč/1l
401,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Protex Tea Tree Soap, Jemná Péče, 90g / --- / Protex Tea Tree Soap, Čistící a osvěžující mýdlo s jemnou péčí pro každodenní použití, 90g
314 800,01 Kč/1kg
31,48 Kč
Prodejce: LAVONIO

VIDAL tekuté mýdlo - divoké pižmo bílé pižmo 300 ml
168,77 Kč/1l
50,63 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dettol, Original, tyčinkové mýdlo, 2x 100g
4 837 400,12 Kč/1kg
483,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Přírodní Mýdlo s Levandulí a Olivovým Olejem, 100g
1 344 000,03 Kč/1kg
134,40 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FELCE AZZURRA CLASSICO TEKUTÉ MÝDLO 300ML
Felce Azzurra Classico je italské tekuté mýdlo, které kombinuje jemné čisticí účinky s výraznou, klasickou vůní, která je známá a oceňovaná po celé generace.
Složení je obohaceno o jemné pečující složky, které nenarušují přirozenou kožní bariéru - ideální pro časté používání celou rodinou.
Ikonická vůně Classico je jedinečnou kompozicí více než 100 vonných esencí - svěží, pudrová a elegantní.
Dermatologicky testované složení - bezpečné pro pokožku.
Italská kvalita a tradice - značka s dlouholetými zkušenostmi.
Pohodlné balení s pumpičkou - praktické a hygienické.
Objem: 300 ml
Vůně: klasická, pudrově svěží
Country of origin: Původu: Itálie
- Model:
- Tekuté mýdlo
- Parfémované:
- Ano
- Barva:
- Modrá
- Objem:
- 300 ml
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Sapone tekuté mýdlo 300ml Classico - Felce Azzurra
Tekuté mýdlo Sapone 300ml Classico - Felce Azzurra je výjimečný produkt, který vás přenese do hlubokých koutů krásné Itálie. Toto klasické mýdlo bylo vytvořeno s ohledem na péči o vaši pokožku a dokonalé čištění. Mimořádně příjemná vůně Felce Azzurra bude na vaši pokožku dýchat a dodá vám pocit svěžesti a čistoty na dlouhou dobu.
Díky šetrnému složení se mýdlo snadno používá a dokonale pění. Díky tomu vám stačí jen malé množství, abyste si užili vydatnou pěnu. Proto 300ml lahvička tohoto mýdla vydrží dlouho, což z něj činí ideální volbu pro každodenní použití v domácnosti i mimo ni.
Výrobek byl pečlivě vyvinut tak, aby udržoval vaši pokožku hydratovanou a chráněnou. Nejenže čistí, ale také zanechává pokožku hladkou a osvěženou. Zanechává krásnou vůni ještě dlouho po každém použití, což vám jistě dodá sebevědomí a zpříjemní den.
Tekuté mýdlo Sapone Classico 300 ml - Felce Azzurra je dokonalým doplňkem vaší koupelny. Díky svému elegantnímu designu se stane ozdobou každé poličky nebo umyvadla. Nečekejte, vyzkoušejte ho hned a pociťte italskou péči na vlastní kůži!
FELCE AZZURRA TEKUTÉ MÝDLO KLASIK 300 ML
VŮNĚ:Jedinečná a velmi výrazná vůně byla vytvořena z více než stovky ingrediencí z celého světa. Toto jedinečné složení je dodnes tajemstvím rodiny Paglieri. Tradiční recept se zapsal do rodinného sešitu a dědí se po generace – z otce na syna.
TÓNY HLAVY:SRDCE:ZÁKLAD:
SLOŽENÍ:Díky exkluzivnímu složení bohatému na přírodní složky je tekuté mýdlo Felce Azzurra mimořádně jemné k vaší pokožce a zachovává její přirozenou rovnováhu. Přípravek lze použít k mytí rukou i obličeje.
OBJEM-OBSAH BALENÍ: 300 ml
Tekuté mýdlo Felce Azzurra Classic 300 ml Jemné, pH neutrální klasické tekuté mýdlo Felce Azzurra od společnosti Paglieri je ideální pro každodenní péči o ruce. Tekuté mýdlo má bariéru, která chrání před vnějšími vlivy a zůstává zachována i po umytí rukou.
Tekuté mýdlo navíc okouzlí tradiční klasickou vůní Felce Azzurra. INCI: Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-7, Methylchloroisothiazolinone,
Tekuté Mýdlo Felce Azzurra Original je lahodná kombinace osvěžujících vůní, která poskytuje účinné čištění a zároveň jemnou péči o vaši pokožku. S objemem 300 ml vám toto kvalitní mýdlo poskytne dlouhotrvající čistotu a svěžest. Díky esenciálním výtažkům je vaše pokožka po každém použití hydratovaná a hebká. Vychutnejte si každodenní rituál hygieny s tekutým mýdlem Felce Azzurra Original a dopřejte si jedinečný pocit čistoty a svěžesti po celý den.
Duální 1Un
Paglieri Felce Azzurra Classico Flüssigseife im Spender 300 ml
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Voda, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, CI 42090, CI 17200
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280024221
- Číslo produktu
- 502115.000
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Voda, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, CI 42090, CI 17200
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280024221
- Číslo produktu
- 502115.000
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,80 Kč/1l
72,45 Kč
Prodejce: Katomix

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
701,36 Kč/1l
175,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,38 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, gelový osvěžovač vzduchu Classic, 140 g
237 350,01 Kč/1kg
48,94 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
7 097,67 Kč/1l
1 064,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
868,92 Kč/1l
217,23 Kč
Prodejce: TR8

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
146,69 Kč/1l
146,69 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
450,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Original
129,10 Kč/1l
205,91 Kč
Prodejce: Katomix

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml
1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Classic, Tělový pudr, Unisex, Antibakteriální, Dávkovač, 200 g, 1 kusů
1 463,30 Kč/1kg
395,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra 8001280026102, Tělový pudr, Unisex, Změkčující, Sáček s náplní, 100 g, 1 kusů
326,20 Kč/1kg
36,00 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
32,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Casa Spray Pura Montagna Osvěžovač vzduchu 250ml - Felce Azzurra
681,82 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
953 800,02 Kč/1kg
190,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Active Color
293,01 Kč/1l
467,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Opravdu skvělé tekuté mýdlo
Úplně skvělá vůně a příjemný pocit na pokožce. Už jsem si ho objednala znovu, protože ta vůně je tak příjemná.
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tekuté mýdlo Felce Azzurra Classic
Dobré jako vždy. Příjemná vůně
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkty AZZURRA
Prostě mega!
Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
felce azzurra classiso
velmi dobrý
Ohodnoceno dne 17. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojen!
Nepřeji si komentovat
Ohodnoceno dne 2. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(60)Počet hodnocení: 60
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule – přírodní mýdlo 18 v 1 Magic Soap, 945 ml
1 352,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 431,48 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(60)Počet hodnocení: 60
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Elisir de Dolce Vita 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Maestrale 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(60)Počet hodnocení: 60
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(60)Počet hodnocení: 60
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg