5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Felce Azzurra 502343, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Růže, Pižmo, 300 ml
62,82 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč-24%
157,40 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Palmolive 8718951257719, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Pomerančový květ, 250 ml, 1 kusů317,16 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sagrotan No Touch Refill Aloe Vera mýdlo na mytí rukou 250 ml0,57 Kč/1kg
142,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lékařské mýdlo Sagrotan pro hygienu rukou, 250 ml, tekuté mýdlo581,36 Kč/1l
145,34 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Tesori DðOriente Hammam tuhé mýdlo 125g525,68 Kč/1kg
83,68 Kč
-21%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Nourishing Amber and Argan, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Arganový olej, 300 ml
158,23 Kč/1l
62,82 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Malizia 8003510019601, Kůže, Tekuté mýdlo, Změkčující, Barva Aqua, 300 ml, 1 kusů
134,70 Kč/1l
163,03 Kč
-122,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - krémové mýdlo, 300 ml
271,03 Kč/1l
94,75 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml
293,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Borotalco Idratante tekuté mýdlo v dávkovači 250 ml
600,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Tekut mdlo Malizia Argan & Vanilla 1000 ml v nplni
68,89 Kč/1l
300,58 Kč
-231,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,89 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Čerstvé tekuté mýdlo s mátou a limetkou, 500 ml
175,06 Kč/1l
87,53 Kč
Prodejce: Katomix

Dudu-Osun - Černé mýdlo Classic 150g
1 815,00 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: artbook-service

Palmolive 2642960007 Tekuté mýdlo Naturals Milk & Almond - 300 ml
795,33 Kč/1l
238,60 Kč
Prodejce: somnia24

PALMOLIVE 150290 Tekuté mýdlo HYGIENE-PLUS SENSITIVE 300 ml(T)
174,47 Kč/1l
65,99 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,34 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dove Mýdlo Kokos 90 G
321 000,01 Kč/1kg
32,10 Kč
Prodejce: LAVONIO

SODASAN 679951, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, 300 ml, 1 kusů
323,80 Kč/1l
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

SONETT Tekuté mýdlo na ruce - Růže 300 ml
974,57 Kč/1l
292,37 Kč
Prodejce: Emerosa

Mýdlo na ruce s Pomerančem a Jasmínem, 500ml
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FELCE AZZURRA IDRATANTE MUSCHIO BIANCO TEKUTÉ MÝDLO 300ML
Felce Azzurra Idratante Muschio Bianco je italské tekuté mýdlo s vůní bílého pižma je produktem péče o tělo, který zároveň doplňuje celou řadu Felce Azzurra. Díky elegantnímu a estetickému balení je toto tekuté mýdlo dokonalým doplňkem každé koupelny a skutečnou nezbytností na každém umyvadle. Tekuté mýdlo Felce Azzurra je výrobek doporučený pro celou rodinu a dermatologicky testovaný.
Kupte si ho nyní a ciťte se každý den jako ve slunné Itálii.
Objem: 300 ml
Vůně: bílé pižmo
Country of origin: Země původu: Itálie
- Účel:
- Ruce
- Model:
- Tekuté mýdlo
- Dermatologicky testováno:
- Ano
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Vůně:
- Jasmín, Růže
- Parfémované:
- Ano
- Dílčí ingredience:
- Pižmo
- Objem:
- 300 ml
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Sapone tekuté mýdlo 300ml Idratante Muschi - Felce Azzurra
Sapone tekuté mýdlo 300ml Idratante Muschi - Felce Azzurra
Vneste do své každodenní péče o pleť harmonii s tímto jedinečným tekutým mýdlem Sapone Idratante Muschi od Felce Azzurra. Tento výrobek byl vytvořen pro ty, kteří hledají pocit hydratace a výživy pokožky. Bezkonkurenční složení bohaté na živiny zanechá vaši pokožku čistou, jemnou a zároveň zářivou.
Výtažek z mechu obsažený v tekutém mýdle Sapone Idratante Muschi jemně čistí pokožku a zanechává ji zcela svěží. Díky jeho jedinečným hydratačním vlastnostem bude vaše pokožka dokonale chráněna před ztrátou vlhkosti i během dne. Pociťte vznešenost a jemnost okamžiku, kdy si myjete ruce tímto mýdlem.
Objevte dokonalost italských výrobků péče o tělo s tekutým mýdlem Sapone Idratante Muschi od společnosti Felce Azzurra. Nejenže si vaše pokožka zamiluje dotek, ale díky své příjemné vůni dodá vaší koupelně nádech u. Tato vůně složená z jemných vonných tónů připomíná procházku středomořskou zahradou plnou květin a svěžesti.
Tekuté mýdlo Sapone Idratante Muschi od Felce Azzurra v sobě spojuje čisticí, hydratační a osvěžující účinky v jednom. Poskytněte své pokožce opravdovou výživu, pocit čistoty a potěšení při každém mytí. Nečekejte déle - vyzkoušejte toto výjimečné mýdlo a ponořte se do světa italské péče.
Felce Azurra Flüssigseife 300Ml Weißmoschus
- Měrná jednotka: ks
- Výška: 17.00
- Šířka: 5,00
- Délka: 8,00
FELCE AZZURRA TEKUTÉ MÝDLO BÍLÉ PIŽMO 300 ML
VŮNĚ:Univerzální produkt, který funguje jako sprchový gel i jako pěna do koupele. Má osvěžující vůni, jejíž charakter zdůrazňují výživné citrusové plody a jemná růže. Moderní složení dokonale ladí se sametovým aroma jasmínu a vytváří efekt „druhé kůže“. Pikantní pepř a cedrové dřevo poskytují dokonalé prostředí pro bílé pižmo.
TÓNY HLAVY: BERGAMOTSRDCE: RŮŽE, JASMÍN A LILIZÁKLAD: AMBRA, PIŽMO
SLOŽENÍ:Průhledné a lehké aroma citrusových plodů a hladkost bílého pižma jsou jako jemný dotek pro pokožku, která získává svěží vůni a je přirozeně hydratovaná.
OBJEM-OBSAH BALENÍ: 300 ml
Felce Azzurra Kvalitní Bílého pižma Tekuté Mýdlo o objemu 300 ml je doplňkem pro vaši koupelnu. S jemnou a osvěžující vůní bílého pižma nabízí tento produkt dokonalou kombinaci péče a elegance. Jeho kvalitní složení jemně čistí a hydratuje vaši pokožku, zanechávajíc ji osvěženou a krásně provoněnou po každém použití. Dopřejte si každodenní chvíle u se tekutým mýdlem Felce Azzurra Kvalitní Bílého pižma.
Paglieri Felce Azzurra hydratační tekuté mýdlo 300 ml Tekuté mýdlo Felce Azzurra je vhodné na ruce i obličej, hydratuje pokožku a hýčká smysly příjemnou svěží vůní. Energie citrusových plodů se snoubí s květinovou vůní růže a sametovými tóny hřebíčku. Koření a cedrové dřevo objímá bílé pižmo a harmonicky dotváří vonnou kompozici. Díky jemnému složení, které je bohaté na hydratační účinné látky, mýdlo čistí obzvlášť šetrně a respektuje přirozenou rovnováhu pokožky. Mýdlo je vhodné na ruce i obličej a bylo dermatologicky testováno.
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Voda, Sodík Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betain, Sodium Chlorid, Glycerin, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Leucine, Threonine, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzoic Acid, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Polyquaternium-7, Isopropyl Myristate, PEG-90M, CI 19140
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280029899
- Číslo produktu
- 502343
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Voda, Sodík Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betain, Sodium Chlorid, Glycerin, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Leucine, Threonine, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzoic Acid, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Polyquaternium-7, Isopropyl Myristate, PEG-90M, CI 19140
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280029899
- Číslo produktu
- 502343
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Schaumbad XXL
69,38 Kč/1l
203,90 Kč
-134,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
207,47 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,34 Kč
Prodejce: Katomix

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
4 224,30 Kč/1l
422,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra, Osvěžovač vzduchu s bílým pižmem ve spreji, 250 ml
893,56 Kč/1l
223,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
6 952,67 Kč/1l
1 042,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
253,76 Kč/1l
190,32 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

5M víla světla venkovní solární světlo žárovky LED víla světla, vnitřní venkovní vánoční osvětlení venkovní zahrada balkon strana dekorace, teplá bílá
414,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Bergamot, Skořicová, Kokosová, Jasmín, Lilie z údolí, Pižmo, Orchidej, Broskev, Hydratující
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sprchový gel Malizia s vůní lesního ovoce, ostružin a pižma - 1 l - hydratuje a vyživuje
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Casa Spray Pura Montagna Osvěžovač vzduchu 250ml - Felce Azzurra
681,82 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
146,69 Kč/1l
146,69 Kč
Prodejce: MANADA

Boostér pro praní s vůní Černé Orchideje od Felce Azzurra, 220 ml
1 259,14 Kč/1l
277,01 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Booster zapachowy do pralki i suszarki Pure Freshness, 220 ml
1 627,59 Kč/1l
358,07 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
927 650,02 Kč/1kg
185,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý výrobek již není k dispozici v prodejně Müller, ale je stále k dispozici online.
Tento dobrý výrobek používám již dlouho.
Ohodnoceno dne 25. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ksNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l