5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 22% od 2 ks
2% od 2 ks





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9






3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(26)Počet hodnocení: 26





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(44)Počet hodnocení: 44

Další informace o reklamě
Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)7 255,69 Kč/1kg
471,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Další informace o reklamě
Pěnové mýdlo – Sensitiv, 200 ml | SONETT1 702,85 Kč/1l
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Krémové mýdlo Dr. Becher 5000ml163,08 Kč/1l
815,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
297,96 Kč/1kg
104,24 Kč
-29,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milva mýdlo borovicový dehet 60g
750,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: Milva

Tesori d'Oriente, Mydło w kostce Białe Piżmo, 125g
403,12 Kč/1l
55,52 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dalli pflanzliche Kernseife 375 g
213,07 Kč/1kg
79,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

I Provenzali Přírodní extra jemné mýdlo Marsiglia s olivovým olejem 150g
332,67 Kč/1kg
49,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

VIDAL tekuté mýdlo - divoké pižmo bílé pižmo 300 ml
168,77 Kč/1l
50,63 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artisan Soap Works Florentine Maiglöckchen Seife 100 g
1 203,00 Kč/1kg
120,30 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Borotalco Idratante tekuté mýdlo v dávkovači 250 ml
600,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Dalli, Přírodní šedé mýdlo, 3x100g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
186 966,66 Kč/1kg
56,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra Nourishing Amber and Argan, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Arganový olej, 300 ml
976,67 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dudu-Osun - Černé mýdlo Classic 150g
1 815,00 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: artbook-service

Malizia 8003510019601, Kůže, Tekuté mýdlo, Změkčující, Barva Aqua, 300 ml, 1 kusů
134,70 Kč/1l
163,03 Kč
-122,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 502343, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Růže, Pižmo, 300 ml
157,40 Kč/1l
62,82 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sírové mýdlo Blücher-Schering, 100 g mýdlová kostka
1 730,70 Kč/1kg
173,07 Kč
Prodejce: apohealth

3 x 200 g mýdla Tengri® Original Aleppo (20 % vavřínového oleje, 80 % olivového oleje) – přírodní mýdlo na vlasy, ručně vyráběné podle staré tradiční receptury
436,47 Kč
Prodejce: HyKos
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tekuté mýdlo na ruce s pumpičkou 300 ml hydratační mýdlo s bílým pižmem
Tesori d'Oriente White Musk je výjimečné tekuté mýdlo, které přenese smysly do aromatického světa intenzivního pižma, jantaru a harmonie. Jeho jedinečná vůně je jemná, dlouhotrvající a svůdná a na pokožce se jemně rozvíjí. Výrobek je vyroben v Itálii a je založen na esencích nejvyšší kvality. Každodenní chvíle péče se s tímto jedinečným mýdlem s bílým pižmem od Tesori d'Oriente stanou elegantním a jedinečným zážitkem.
Výhody: - Vhodné pro každodenní použití:
Intenzivní vůně: aromatický svět pižma a jantaru, který se na pokožce jemně rozvíjí.
Dlouhotrvající vůně: Vůněje dlouhotrvající a dlouho přetrvává na pokožce.
Subtilita: Jemnost vůně, která není přeplácaná, ale vybízí k opakovanému použití.
Hydratace: Složení mýdla intenzivně hydratuje pokožku a zanechává ji hladkou a jemnou.
Italská kvalita: Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu surovin a zpracování.
Elegantní balení: Estetické balení s pumpičkou, které se snadno používá a dodává koupelně eleganci.
strong>péče: Mýdlo nabízí jedinečný moment péče, který je a zároveň uvolňující.
Bezpečnost: Bezpečné pro pokožku, nedráždivé, vhodné pro každodenní použití.
Harmonická vůně: Vonná kompozice vytváří během používání harmonickou a příjemnou atmosféru.
Jedinečnost: Jedinečná vůně a elegance mýdla činí z každodenní péče jedinečný zážitek.
Informace o bezpečnosti použití:
Určení: K mytí rukou, těla a obličeje – což naznačuje, že složení je přizpůsobeno pro kontakt s pokožkou a pravděpodobně dermatologicky testováno (i když to není jednoznačně uvedeno).
Aktivní složky: Obsahuje arganový olej, známý pro své hydratační a regenerační vlastnosti.
Každodenní použití: Produkt je doporučen pro každodenní použití, což obvykle znamená nízké riziko podráždění při správném použití.
Žádná varování: Neobsahuje žádné piktogramy GHS, varování ani bezpečnostní doporučení (např. „chraňte oči“, „vyhněte se požití“), což naznačuje nízkou úroveň chemického rizika.
Forma aplikace: Dávkovací pumpička minimalizuje přímý kontakt s produktem a zvyšuje hygienu.
Krémové tekuté mýdlo White Musk se vznešenou vůní bílého pižma vyniká svou dokonale kombinovanou kompozicí vůní, které na pokožce dlouho vydrží a zároveň se pyšní hydratující recepturou, která pečuje o vaše ruce při každém použití.
Tesori Pumpseife 300Ml Weißer Moschus
- Měrná jednotka: ks
- Výška: 18.00
- Šířka: 6,00
- Délka: 6,00
Aromatické krémové mýdlo . Má intenzivně zklidňující a regenerační účinky. Jeho použití je vhodné nejen na ruce a obličej, ale i na celé tělo.
- Hmotnost
- 360 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- AS Discount
- Kód EAN
- 8008970039947
- Číslo produktu
- TES039947
- Hmotnost
- 360 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- AS Discount
- Kód EAN
- 8008970039947
- Číslo produktu
- TES039947
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
K tomu se hodí také

White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml
1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
341,36 Kč/1l
85,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

White Musk - osvěžovač vzduchu, 250 ml
762,48 Kč/1l
207,47 Kč
-16,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
190,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
589,93 Kč/1l
176,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Vonné tyčinky s bílým pižmem, 200 ml
648 199,97 Kč/1kg
194,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d’Oriente White Musk, Kulatý, Bílý mošus, 1 kusů
1 044,30 Kč/1kg
208,86 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: LAVONIO

Hedvábná Körperlotion s Lotosovým Květem - Tesori d'Oriente, 300ml
614,30 Kč/1l
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - parfém na prádlo, 250 ml
1 114,64 Kč/1l
278,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente, Koupelové mléko Fiji Blue Water, 500 ml
259,02 Kč/1l
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
297,96 Kč/1kg
104,24 Kč
-29,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
388,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
641,52 Kč/1l
160,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Byzantium - tělový krém, 300 ml
511,92 Kč/1kg
212,58 Kč
-28,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

LED zrcadlo do koupelny EMKE s 3násobným zvětšením, dotykovým ovládáním, studeným bílým světlem, rozměry 80 x 60 cm, s funkcí proti zamlžování a s hodinkami
4 020,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ayurveda - osvěžovač vzduchu, 250 ml
727,16 Kč/1l
181,79 Kč
Prodejce: LAVONIO

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 662,70 Kč/1l
2 366,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 406,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Thalasso Therapy - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
93,20 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždycky s radostí
Tuto vůni miluji
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 352,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 431,48 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l