5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg1 431,16 Kč/1kg
35 779,08 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm665,02 Kč/1kg
16 625,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer449,46 Kč/1kg
2 247,29 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg86,96 Kč/1kg
2 174,00 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
67,90 Kč/1kg
339,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Decotric Decofill interiérová výplň na stěny a stropy 1000g
60,74 Kč/1kg
183,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KNAUF Bau- und Elektrikergips 10kg
19,38 Kč/1kg
193,83 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 104690
47,08 Kč/1kg
941,62 Kč
Prodejce: MasterBau

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
53,51 Kč/1kg
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
39,87 Kč/1kg
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell

PUFAS Instantní tmel 0,400 KG, bílý, 400 g
1 089,42 Kč/1kg
435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
48,77 Kč/1kg
1 219,33 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Lup 222 Kalk-Zement-Leichtputz 30kg
10,51 Kč/1kg
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Base Filler Spachtelmasse 20kg
41,44 Kč/1kg
828,77 Kč
Prodejce: bauschnell

Polymerová omítka připravená k použití, bílá 5 kg vyhlazování stěn a stropů spárování desek G/K Level+14
33,80 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: Izosklep

KNAUF Goldband Fertigputzgips 30 kg
12,13 Kč/1kg
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX AM 100 Ausgleichsmörtel 25kg
56,43 Kč/1kg
1 410,81 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 828 READY Flächen- und Fugenspachtel 18kg
75,88 Kč/1kg
1 365,89 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
60,41 Kč/1kg
302,06 Kč
Prodejce: MasterBau

ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
62,26 Kč/1kg
1 556,49 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Knauf Bau- und Elektrikergips
Rychle tvrdnoucí, vysoce pevná montážní omítka s vysokou plnivostí a stabilitou.
Vlastnosti výrobku:
- Speciální omítka připravená k použití pro smíchání s vodou
- Vysoká plnivost a stabilita
- Odolná proti nárazu a tlaku
- Splňuje vlastnosti výrobku podle DIN EN 13279-1
Oblast použití:
- Pro montážní a opravárenské práce
- Ideální pro usazování a upevňování elektrických zásuvek a pro upevňování rohových ochranných lišt Knauf a omítkových profilů Knauf.
- K uzavírání otvorů a štěrbin
- Pro stěny a stropy
- Pro použití v interiéru
Podklad:
Podklad musí být pevný a nosný. Volné části, nečistoty, prach atd. musí být odstraněny. Opravované plochy musí být předem navlhčeny.
Míchání:
Do 1 dílu čisté vody nasypte cca 2 díly Knauf Bau- und Elektrikergips a nechte vsáknout. Poté promíchejte hladítkem nebo sádrovou stěrkou na kašovitou hmotu bez hrudek.
Používejte čisté nádoby a nářadí!
Namíchanou hmotu lze zpracovávat cca 8 minut.
Zpracování:
Knauf Bau- und Elektrikergips je vysoce pevná a rychle tvrdnoucí instalační omítka s vysokou plnivostí a stabilitou. Je vhodná pro všechny instalační a opravné práce v interiéru. Pro osazování elektrických zásuvek, omítkových profilů, opravy střešních otvorů a další aplikace.
Namíchanou omítku nanášejte špachtlí, hladítkem nebo podobně, tloušťka vrstvy může být několik cm. Po vytvrdnutí povrch vyhlaďte vlhkou houbou.
Trvanlivost: min. 12 měsíců
Podmínky skladování: v chladu a suchu
Forma dodávky: 5 kg pytel s ventilem
Oblast použití: interiér
Barva po zaschnutí: šedá
Teplota zpracování: min. +5 °C
Doba zpracování: 8 minut
Doba schnutí: cca 24 hodin
Zatížení hmoždinky: cca 24 hodin
Poměr míchání: cca 2 díly Knauf Bau- und Elektrikergips na 1 díl vody
Teplotní odolnost (vytvrzená):
-20 °C - +80 °C
Základ materiálu: hemihydrát síranu vápenatého
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 4003982290724
- Číslo produktu
- 422351
- Výrobce
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 4003982290724
- Číslo produktu
- 422351
- Výrobce
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
67,90 Kč/1kg
339,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Decotric Decofill interiérová výplň na stěny a stropy 1000g
60,74 Kč/1kg
183,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KNAUF Bau- und Elektrikergips 10kg
19,38 Kč/1kg
193,83 Kč
Prodejce: bauschnell

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg
32,27 Kč/1kg
96,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dewepro 104690
47,08 Kč/1kg
941,62 Kč
Prodejce: MasterBau

Stylex 28662, Malba, Napnuté plátno, Bílá, Bavlna, 600 mm, 400 mm
313,10 Kč/1kg
476,79 Kč
-163,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,41 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
39,87 Kč/1kg
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Vileda Ultramax Mop Set, Suché a mokré, Černá, Červená, Krabice, 1,8 kg
711,60 Kč
Prodejce: BrickBloom

Polymerová omítka připravená k použití, bílá 5 kg vyhlazování stěn a stropů spárování desek G/K Level+14
33,80 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: Izosklep

PUFAS Instantní tmel 0,400 KG, bílý, 400 g
1 089,42 Kč/1kg
435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Xiaomi Redmi Note 10 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - RAM 4 GB / 128 GB - 6,5" - 2400 x 1080 pixelů (90 Hz)
9 823,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
247,19 Kč
Prodejce: Eoshop

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

11ks elegantních potahů autosedaček 5 Seat Complete Set Leatherette -White
1 340,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Satisfymall

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 332,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 618,99 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 578,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Neff N 70 B24CR31N0, Střední, Elektrická trouba, 71 l, 71 l, 40 - 275 °C, Hydrolytické + pyrolytické
25 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A+++ až DProdejce: Gastromark

PETEX 43930012 Lékárnička Obsah podle normy DIN 13164, červená
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

8 kusů brzdové sady pro Shimano | 4 páry brzdových čelistí černé barvy pro kolo | V-brzda 70mm V-brzda symetrická | brzdové destičky | brzdové gumy | sada brzdových čelistí | V-brzdové destičky | brzdové čelisti MTB
437,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bayli-Online

Gorenje FH30EAW, 297 l, 16 kg/24h, SN-T, 37 dB, E, Bílá
23 733,14 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Dragtek-com

Rohový kancelářský stůl BRON - bílý
3 232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

QUEST Měkká podlahová lišta PVC 70x20mm, 25m, soklová lišta - PVC lemovka,, bílá
72,12 Kč/1m
1 858,80 Kč
-55,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 803,00 Kč
Prodejce: Quest-Profile

MONZANA® Poštovní schránka křížový zámek s měděnou uzamykací vložkou otočný kryt 31x10x34 cm průhledové okénko jmenovka přihrádka na noviny snadná instalace legovaná ocel 2 klíče poštovní schránka antracitová
623,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Polyratanová PVC rohož na ochranu soukromí 300x90 balkonový plot větrný zábrana antracitová
200,90 Kč/1m
602,70 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

VASAGLE koupelnová skříňka, úzká koupelnová skříňka, boční skříňka, komoda, se 4 zásuvkami, dvířky skříňky, nastavitelnou policí
1 743,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

LED stojací lampa Stmívatelná 3 barevné teploty Stojací lampa Nastavitelná lampa na čtení na husím krku pro pracovnu, obývací pokoj, ložnici, kancelář
786,03 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: lapamax

Sonello zatemňovací roleta Klemmfix bez vrtání 30 cm x 130 cm Černý zatemňovací roleta okenní roleta roleta roleta s bočním vedením upínací roleta na okna a dveře
510,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

3D nástěnné panely | polystyrenové panely s přírodním cihlovým vzhledem | ideální do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice | 9 panelů 100 x 50 cm (40" x 20")
4 051,49 Kč/1m
4 092,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: onebv

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack
77,08 Kč/1kg
1 927,12 Kč
Prodejce: bauschnell
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždy s potěšením
Rychle a dobře
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
2 247,29 Kč
Prodejce: bauschnell
449,46 Kč/1kg

BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
16 625,52 Kč
Prodejce: bauschnell
665,02 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
12 517,24 Kč
Prodejce: bauschnell
2 503,45 Kč/1kg

Systém rychlých sádrových profilových sponek 100 ks.
365,71 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
731,42 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
2 174,00 Kč
Prodejce: bauschnell
86,96 Kč/1kg

ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell
86,57 Kč/1kg

ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
2 120,18 Kč
Prodejce: bauschnell
84,81 Kč/1kg

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 927,12 Kč
Prodejce: bauschnell
77,08 Kč/1kg

Knauf AQUAPANEL SkyLite tmel na spáry a vyrovnávací hmota 15 kg
2 440,66 Kč
Prodejce: MasterBau
162,71 Kč/1kg

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
35 779,08 Kč
Prodejce: bauschnell
1 431,16 Kč/1kg

ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
1 556,49 Kč
Prodejce: bauschnell
62,26 Kč/1kg

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 219,33 Kč
Prodejce: bauschnell
48,77 Kč/1kg

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,47 Kč
Prodejce: bauschnell
49,62 Kč/1kg

Silikonová omítka pro vnější fasády, šedá, 1,5 mm, Premium, 25 kg
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
79,33 Kč/1kg

ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell
44,74 Kč/1kg

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell
53,51 Kč/1kg

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell
39,87 Kč/1kg

Silikonová omítka na fasády, světle béžová, 15 kg
1 464,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
86,18 Kč/1kg

Hnědá mozaiková omítka z umělé pryskyřice, třída 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
1 351,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
96,57 Kč/1kg

Schönox FPL Plus Bodenspachtelmasse 25kg
851,11 Kč
Prodejce: bauschnell
34,04 Kč/1kg