Nejdůležitější informace v kostce

  • Je to univerzální sádrová vyrovnávací hmota a tenkovrstvá omítka pro interiér.
  • Umožňuje účinné vyrovnávání nerovných povrchů a uzavírání spár.
  • Ideální pro dosažení kvality povrchu Q4 (vyhlazený) a vysoce kvalitních dekorativních ploch.
  • Je velmi hladká, hospodárná a lze ji vytáhnout na nulu.
  • Nabízí rychlé schnutí a snadné ruční nanášení.
Generováno umělou inteligencí na základě údajů o produktu

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg

996,84 Kč

39,87 Kč / 1kg

plus 249,90 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října

Bezplatné vrácení zboží – 30 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
1 431,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
35 779,08 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm
BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm
665,02 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
16 625,52 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
2 503,45 Kč/1kg
12 517,24 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
449,46 Kč/1kg
2 247,29 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Dewepro 104690
Dewepro 104690
47,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
941,62 Kč
Prodejce: MasterBau
Obrázek produktu pro KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
53,51 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg
KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg
49,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 240,47 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro KNAUF Rotband Pro Haftputzgips 0,8 mm 30 kg
KNAUF Rotband Pro Haftputzgips 0,8 mm 30 kg
15,37 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
461,19 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro KNAUF Base Filler Spachtelmasse 20kg
KNAUF Base Filler Spachtelmasse 20kg
41,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
828,77 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Sada hotové vyhlazovací hmoty bílé L+14 - 5 kg + plastový vyhlazovací tmel LEVEL+
Sada hotové vyhlazovací hmoty bílé L+14 - 5 kg + plastový vyhlazovací tmel LEVEL+
43,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
215,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Obrázek produktu pro KNAUF Lup 222 Kalk-Zement-Leichtputz 30kg
KNAUF Lup 222 Kalk-Zement-Leichtputz 30kg
10,51 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
60,41 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
302,06 Kč
Prodejce: MasterBau
Obrázek produktu pro ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
48,77 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
1 219,33 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro KNAUF Bau- und Elektrikergips 5kg
KNAUF Bau- und Elektrikergips 5kg
53,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
266,53 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro KNAUF Bau- und Elektrikergips 10kg
KNAUF Bau- und Elektrikergips 10kg
19,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
193,83 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX R 4 RAPID Universal Schnellspachtel 2,5kg
ARDEX R 4 RAPID Universal Schnellspachtel 2,5kg
320,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
800,92 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel
ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel
131,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
657,96 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX AM 100 Ausgleichsmörtel 25kg
ARDEX AM 100 Ausgleichsmörtel 25kg
56,43 Kč/1kg
1 410,81 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 1kg
SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 1kg
363,78 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
363,78 Kč
Prodejce: bauschnell

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

KNAUF Multi-Finish

je sádrová vyrovnávací hmota a tenkovrstvá omítka na bázi sádry. Multi-Finish lze použít v interiéru k účinnému vyrovnávání nerovných a drsných povrchů, k uzavírání prefabrikovaných betonových spár, otvorů a štěrbin. Multi-Finish je ideální pro vytváření povrchů kvalitní úrovně Q4 (vyhlazených).

Vlastnosti výrobku:

  • Omítkový povrchový tmel pro použití v interiéru
  • Minerální
  • Práškový, připravený k míchání
  • Univerzálně použitelný
  • Modifikovaný plastem
  • Vysoká výtěžnost
  • Lze vytáhnout na nulu
  • Rychlé schnutí
  • Ruční zpracování
  • C7/20/2 podle DIN EN 13279-1

Oblast použití:
Knauf Multi-Finish je vhodný pro vytváření vysoce kvalitních dekorativních povrchů v interiérech a používá se pro

  • Racionální vyrovnávání nerovných a drsných povrchů
  • Uzavírání prefabrikovaných betonových spár, otvorů a štěrbin
  • Tenkovrstvé omítání rovných podkladů
  • Vytváření povrchů s kvalitativním stupněm "Q4 vyhlazený "* (*informační list "Omítané povrchy ve vnitřních prostorách", vydaný oborovou skupinou pro stavební omítky ve Spolkovém svazu sádrokartonářského průmyslu a Spolkovým svazem pro dokončovací práce a fasády v Ústředním svazu německého stavebního průmyslu)
  • Celoplošné vyrovnávání povrchů sádrokartonových desek za účelem dosažení kvality povrchu Q4** ve spojení se společností Knauf Putzgrund. (**Instrukční list č. 3 "Vyrovnání povrchu sádrovláknitých desek v kvalitě", vydaný průmyslovým sdružením pro sádrokartonové desky)

Míchání:
Knauf Multi-Finish nasypte do čisté vody těsně pod čáru ponoru (25 kg pytel do cca 18 litrů), nechte krátce odstát a promíchejte pomalým šlehačem na hmotu bez hrudek s krémovou, řídkou konzistencí. Nepřidávejte žádné další přísady.

Aplikace:
Knauf Multi-Finish naneste na celý povrch do 30 minut od rozetření švýcarským nebo podobným hladítkem a vyrovnejte hladicí lžící, hladítkem nebo dokončovací stěrkou.
Cca 40 až 60 min. po rozetření, v závislosti na nasákavosti podkladu, povrch stejným nástrojem vyrovnejte a jednou nebo dvakrát uhlaďte, protože povrch ztuhne.
Před druhým uhlazením povrch navlhčete trochou vody. U větších ploch a při vysokých požadavcích na kvalitu doporučujeme nanést druhou tenkou vrstvu ihned po odlakování a jednou nebo dvakrát vyhladit povrch, jak je popsáno výše.

Pro celoplošné nátěry betonových ploch, sádrokartonových desek a omítek se Knauf Multi-Finish nanáší jako tenkovrstvá omítka v jedné vrstvě o požadované tloušťce 2 mm. Pokud je požadována vícevrstvá aplikace, zajistěte, aby předchozí vrstva vytvrdla a vyschla.

Vyplňování prefabrikovaných betonových spár:
Prefabrikované spáry nejprve vyplňte a v případě potřeby přelijte druhou vrstvou a vyrovnejte s přilehlými plochami.
Pokud má být povrch následně opatřen barevným nátěrem, doporučuje se použít Knauf Spárovací krycí lištu Kurt.

Vysychání:
Pro rychlé vysychání omítky zajistěte dobré větrání.
Pokud se po omítce pokládá horký asfalt, musí být zajištěno dostatečné příčné větrání, aby se zabránilo tepelnému namáhání.

Věnujte zvýšenou pozornost:
Knauf Multi-Finish se nesmí míchat s jinými materiály, protože by se tím mohly výrazně změnit jeho vlastnosti.
Nepoužívejte ztuhlý materiál, nezkapalňujte ho přidáním vody ani nemíchejte, aby byl - jen zdánlivě - zpracovatelný.
Nádoby a nářadí ihned po použití očistěte vodou. Zbytky plniva mohou výrazně zkrátit dobu zpracování následné směsi.

Upozornění: Při objednávce 14 a více kusů platí dodací lhůty


Forma dodávky: 1 x 25 kg pytel

Skladování: Pytle skladujte na suchém místě na dřevěných paletách.
Skladovatelnost: cca 6 měsíců. Poškozené a otevřené sáčky vzduchotěsně uzavřete a spotřebujte jako první.

Výtěžnost: 100 kg = cca 115 litrů malty

Materiálové požadavky/spotřeba:
Všechny údaje jsou přibližné a mohou se lišit v závislosti na podkladu. Přesnou spotřebu určete na místě.

SpotřebaVýtěžnost
Tloušťka nánosu 1 mm1,1 kg/m²22 m²/ 25 kg pytel
Aplikační tloušťka 2 mm2,3 kg/m²11 m²/ 25 kg pytel

Doba zpracování: Přibližně 60 minut v závislosti na podkladu omítky.
Teplota zpracování / klima: Nezpracovávejte při teplotách místnosti a/nebo stavebních dílů nižších než +5 °C. Čerstvou maltu a nanesenou omítku chraňte před mrazem až do úplného zaschnutí

. Doba schnutí: při tloušťce omítky 2 mm v závislosti na vlhkosti, teplotě a větrání místnosti průměrně 48 hodin. Při nepříznivých teplotách/vlhkosti může být doba schnutí delší.

Pevnost v tahu za ohybu: > 1,0 N/mm² (EN 13279-1)
Pevnost v tlaku:

≥

2,5 N/mm² (EN 13279-1)
Tvrdost povrchu:

≥

6,0 N/mm² (EN 13279-1

)

Koeficient difuzního odporu vodní páry μ:

  • Za sucha: 10 (EN ISO 10456)
  • Vlhký: 6 (EN ISO 10456)

Součinitel tepelné vodivosti: 0,34 W/(m-K) podle EN 13279-1, tabulka 2
Hodnota pH: 12

Sypná hmotnost v suchu: cca 950 kg/m³

Technické údaje byly stanoveny v souladu s platnými zkušebními normami. Odchylky jsou možné v podmínkách staveniště.



Knauf Multi-Finish Sádrová vyrovnávací hmota a tenkovrstvá omítka 25 kg



Multi-Finish je plasticky modifikovaná sádrová vyrovnávací hmota a tenkovrstvá omítka na bázi sádry. K použití v interiéru, k účinnému vyrovnávání nerovných a drsných povrchů, k uzavírání prefabrikovaných betonových spár, otvorů a štěrbin. Multi-Finish je ideální pro vytváření povrchů kvalitní úrovně Q4 (vyhlazených). Multi-Finish je také vhodný pro vytváření vysoce kvalitních, případně barevných dekorativních povrchů v interiérech.


  • C7/20/2 podle DIN EN 13279-1
  • Maltová skupina P IV podle DIN V 18550
  • Vhodná pro kvalitu povrchu Q4 vyhlazená
  • Tenkovrstvá sádrová suchá malta pro vnitřní použití
  • Univerzálně použitelná
  • Velmi hladká a hospodárná
  • Lze vytáhnout na nulu
  • Rychle schne
  • Pro ruční nanášení
  • Doba zpracování cca 1 hodina

Lze použít v interiéru pro

    • efektivní vyplňování nerovných a drsných povrchů,
    • Uzavírání prefabrikovaných betonových spár, otvorů a štěrbin,
    • tenkovrstvé omítání rovných podkladů,
    • Vytváření povrchů kvalitativního stupně "Q4 vyhlazený",
    • Celoplošné vyrovnávání sádrokartonových povrchů pro vytvoření povrchu v kvalitě "hladké"
  • Kvality povrchu Q4 ve spojení se systémem Knauf Putzgrund.


Knauf Multi-Finish je vhodný také pro vytváření kvalitních, případně barevných dekorativních povrchů v interiérech.


Varianta: 25 kg pytel


Bezpečnostní list


Contains:

Obsahuje: Hydroxid vápenatý

Standardní věty o nebezpečnosti (CLP):

H315 - Způsobuje podráždění kůže.

H318 - Způsobuje vážné poškození očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení (CLP):

P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.

P280 - Používejte ochranné rukavice, ochranu očí, ochranný oděv.

P302+P352 - PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.

P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování.

P313 - Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.

P362 - Odložte kontaminovaný oděv.

Hmotnost
25 kg
Kód EAN
4003982087133
Číslo produktu
2868
Výrobce

Hmotnost
25 kg
Kód EAN
4003982087133
Číslo produktu
2868
Výrobce
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro STRAIT-FLEX TUFF-TAPE rohová lišta pro sádrokartonové desky spojovací páska  USA 30m
STRAIT-FLEX TUFF-TAPE rohová lišta pro sádrokartonové desky spojovací páska USA 30m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
677,60 Kč
-127,60 Kč
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WallpaperTrader
Obrázek produktu pro KNAUF Rotband Pro Haftputzgips 0,8 mm 30 kg
KNAUF Rotband Pro Haftputzgips 0,8 mm 30 kg
15,37 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
461,19 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Dewepro 104690
Dewepro 104690
47,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
941,62 Kč
Prodejce: MasterBau
Obrázek produktu pro KNAUF PERLFIX Ansetzgips 30kg
KNAUF PERLFIX Ansetzgips 30kg
9,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
290,79 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Pracovní deska kuchyňská pracovní deska velký výběr laminátová pracovní deska kuchyňský nábytek, barva:Sonoma, délka:80 cm
Pracovní deska kuchyňská pracovní deska velký výběr laminátová pracovní deska kuchyňský nábytek, barva:Sonoma, délka:80 cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
903,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw
Obrázek produktu pro ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 190
759,99 Kč
5% poukaz
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH
Obrázek produktu pro SPECIÁLNÍ NABÍDKA Vyztužovací tkanina 165 g/m² 50m² Sádrová tkanina 4x4mm Tkanina ze skleněných vláken
SPECIÁLNÍ NABÍDKA Vyztužovací tkanina 165 g/m² 50m² Sádrová tkanina 4x4mm Tkanina ze skleněných vláken
21,86 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
1 093,24 Kč
Prodejce: Vagoshop
Obrázek produktu pro KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
53,51 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Granitan - Granitový dřez - Dřez 44,5x41,5 cm - Kuchyňský dřez černý - s baterií a sifonem - TEOR
Granitan - Granitový dřez - Dřez 44,5x41,5 cm - Kuchyňský dřez černý - s baterií a sifonem - TEOR
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 18
4 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan
Obrázek produktu pro Startovací sada akumulátorového rázového utahováku PARKSIDE® 20 V "PASSK 20-Li C4", s baterií a nabíječkou
Startovací sada akumulátorového rázového utahováku PARKSIDE® 20 V "PASSK 20-Li C4", s baterií a nabíječkou
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
2 230,00 Kč
4% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Preptique
Obrázek produktu pro Flieks čalouněná postel 90x200cm s USB a Type-C, jednolůžko pro mládež s LED diodou, hydraulická postel s úložným prostorem, postel s roštovým rámem, PU, černá
Flieks čalouněná postel 90x200cm s USB a Type-C, jednolůžko pro mládež s LED diodou, hydraulická postel s úložným prostorem, postel s roštovým rámem, PU, černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 32
6 148,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro Zahradní domek 21051, XL, kůlna na nářadí, 2,77 x 1,91 m, antracitový (InternetovaZahrada)
Zahradní domek 21051, XL, kůlna na nářadí, 2,77 x 1,91 m, antracitový (InternetovaZahrada)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 168
9 437,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Obrázek produktu pro Korková Role 2 Mm. Cr-108 Kork Pu
Korková Role 2 Mm. Cr-108 Kork Pu
159,28 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 592,77 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro interiérová barva PROFHOME 300-31 bílá hluboce matná 12,5 l vydatnost 1 kbelíku cca 80 m2
interiérová barva PROFHOME 300-31 bílá hluboce matná 12,5 l vydatnost 1 kbelíku cca 80 m2
52,78 Kč/1kg
1 055,56 Kč
Prodejce: Profhome
Obrázek produktu pro 24W LED stropní svítidlo s 3 teplotami barev, ultratenký světelný panel do obývacího pokoje, ložnice a chodby, 23 x 2,3 cm, bílá
24W LED stropní svítidlo s 3 teplotami barev, ultratenký světelný panel do obývacího pokoje, ložnice a chodby, 23 x 2,3 cm, bílá
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 15
647,25 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: lapamax
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro MasterLED LED profil pro sádrokarton GK 2 m, eloxovaný, včetně mléčného krytu a koncovek pro LED pásky do 13 mm
MasterLED LED profil pro sádrokarton GK 2 m, eloxovaný, včetně mléčného krytu a koncovek pro LED pásky do 13 mm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 12
206,51 Kč
-37,45 Kč
169,06 Kč
5% poukaz
Prodejce: master-led
Obrázek produktu pro Sada zásuvek McPower Flair Beginner 2S 3-dílná bílá
Sada zásuvek McPower Flair Beginner 2S 3-dílná bílá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 58
1 228,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 149
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade
Obrázek produktu pro Přepínač ChiliTec DELPHI 250V AC / 10A, včetně rámečku, zapuštěný, bílý
Přepínač ChiliTec DELPHI 250V AC / 10A, včetně rámečku, zapuštěný, bílý
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 55
65,51 Kč
Prodejce: eu-bay_de
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 76
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas
Obrázek produktu pro Yato YT-52223, Nerezová ocel, Plast, Černá, Červená, 1 kusů, 80 cm
Yato YT-52223, Nerezová ocel, Plast, Černá, Červená, 1 kusů, 80 cm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 001,74 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makita 4329, 6,5 cm, 6 mm, AC, 450 W, 1,9 kg, 3100 spm
Makita 4329, 6,5 cm, 6 mm, AC, 450 W, 1,9 kg, 3100 spm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 57
2 574,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
67,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
339,52 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Sada klíčů Bituxx s otevřeným koncem a ráčnou 12 ks, černá, MS-13380
Sada klíčů Bituxx s otevřeným koncem a ráčnou 12 ks, černá, MS-13380
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
3 006,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE
Obrázek produktu pro Yato YT-52222, 1 kusů
Yato YT-52222, 1 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 089,44 Kč
Prodejce: baulando
Obrázek produktu pro CampFeuer stanová kamna | 58,5 x 28,5 x 232 cm | topení do stanu, kamna na dřevo pro kempování
CampFeuer stanová kamna | 58,5 x 28,5 x 232 cm | topení do stanu, kamna na dřevo pro kempování
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
6 358,12 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Kabel odolný proti vlhkosti Napájecí kabel s pláštěm 50m NYM-J 3x1,5 mm² Elektrický kabel
Kabel odolný proti vlhkosti Napájecí kabel s pláštěm 50m NYM-J 3x1,5 mm² Elektrický kabel
37,11 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 18
1 855,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MAS-Premium
Obrázek produktu pro Travní traktor STIGA Estate 384 M, 5,8 kW, zadní výhoz
Travní traktor STIGA Estate 384 M, 5,8 kW, zadní výhoz
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
53 000,00 Kč
Prodejce: Betkowski_Service
Obrázek produktu pro Základní nátěr Univerzální základní nátěr 5L Bezrozpouštědlový základní nátěr Pod barvy Tapety Cementové malty Lepidla na obklady LEVEL+04
Základní nátěr Univerzální základní nátěr 5L Bezrozpouštědlový základní nátěr Pod barvy Tapety Cementové malty Lepidla na obklady LEVEL+04
22,20 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
111,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Obrázek produktu pro Bezpečnostní - zámek na skříně 10 ks. Bílý
Bezpečnostní - zámek na skříně 10 ks. Bílý
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 27
96,70 Kč
Prodejce: SLEVIR

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Knauf Multi Finish
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
35 779,08 Kč
Prodejce: bauschnell
1 431,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm
BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
16 625,52 Kč
Prodejce: bauschnell
665,02 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
12 517,24 Kč
Prodejce: bauschnell
2 503,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Systém rychlých sádrových profilových sponek 100 ks.
Systém rychlých sádrových profilových sponek 100 ks.
366,80 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
733,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
2 247,29 Kč
Prodejce: bauschnell
449,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
2 174,00 Kč
Prodejce: bauschnell
86,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell
86,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
2 120,18 Kč
Prodejce: bauschnell
84,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack
ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 927,12 Kč
Prodejce: bauschnell
77,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
1 556,49 Kč
Prodejce: bauschnell
62,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
1 219,33 Kč
Prodejce: bauschnell
48,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knauf AQUAPANEL SkyLite tmel na spáry a vyrovnávací hmota 15 kg
Knauf AQUAPANEL SkyLite tmel na spáry a vyrovnávací hmota 15 kg
2 440,66 Kč
Prodejce: MasterBau
162,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Silikonová omítka pro vnější fasády, šedá, 1,5 mm, Premium, 25 kg
Silikonová omítka pro vnější fasády, šedá, 1,5 mm, Premium, 25 kg
2 004,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
74,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg
KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 240,47 Kč
Prodejce: bauschnell
49,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell
44,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell
53,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell
39,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Silikonová omítka na fasády, světle béžová, 15 kg
Silikonová omítka na fasády, světle béžová, 15 kg
1 464,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
86,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá mozaiková omítka z umělé pryskyřice, třída 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
Hnědá mozaiková omítka z umělé pryskyřice, třída 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
1 351,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
96,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schönox FPL Plus Bodenspachtelmasse 25kg
Schönox FPL Plus Bodenspachtelmasse 25kg
851,11 Kč
Prodejce: bauschnell
34,04 Kč/1kg