5,0



Na základě 1 hodnocení
Počet kusů:
155- 1
- 155
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg515,08 Kč/1kg
515,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica, Robusta, Brazílie, 1 kusů493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
895,51 Kč/1kg
895,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Caffè Crema Dolce | celozrnná | 1000g
701,30 Kč/1kg
701,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Kávová zrna Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1 kg
741,90 Kč/1kg
741,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
534,72 Kč/1kg
534,72 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica and Robusta, Itálie, 1 kusů
731,33 Kč/1kg
731,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Papírová taška
1 243,79 Kč/1kg
1 268,67 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kávová zrna Lavazza Gran Espresso, 1 kg
1 453,84 Kč/1kg
1 453,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Lavazza Top Class 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, Cinnamon, Chocolate, 1 kusů, 1 kg
757,78 Kč/1kg
757,78 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lavazza Qualità Rossa 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica and Robusta, 1 kusů, 1 kg
720,65 Kč/1kg
720,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza 4720034002 Káva Crema e Gusto - 1 000 g
872,04 Kč/1kg
872,04 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkové kávy
491,72 Kč/1kg
716,42 Kč
-224,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
491,72 Kč
Prodejce: Caffarro
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Přineste si do svého domova autentickou chuť Itálie s kávou "Lavazza Espresso Italiano Classico"! Tato prémiová směs z 100% arabických zrn je aromatická, jemná a dokonale vyvážená, a proto je ideální pro přípravu pravého italského espressa. Díky lehkému pražení a jemným tónům květin a ovoce nabízí sametovou kávovou chuť, doplněnou dlouhotrvající cremosou a přirozeně sladkou vůní. Skvělá pro pití samotná nebo jako základ pro krémový latte!
Složení: 100% arabica
Stupeň pražení: Světlý
Intenzita: 5/10
Chuťový profil: Ovocný, sladký, aromatický
Aromatické tóny: Květiny
Vzhled: Dlouhotrvající cremosa
Metody přípravy: Kávovar s integrovaným mlýnkem; po namletí: konvička, French press, překapávač, espressovař
Ideální pro: Černou kávu, latte
Ingredience: pražená kávová zrna.
Podmínky skladování: Po otevření skladujte na chladném a suchém místě, aby se zachovala čerstvost.
- Kapacita:
- 250 g
- Druhy nápojů:
- Espresso
- Typ balení:
- Taška
Lavazza Caffè Espresso je vysoce kvalitní zrnková káva, která uspokojí chutě i těch nejnáročnějších milovníků espressa. Obsahuje směs pečlivě vybraných kávových zrn Arabica z nejlepších plantáží na světě, která nabízí plnou chuť a aroma. Tato káva se vyznačuje bohatou, intenzivní pěnou a vyváženými ovocnými a květinovými tóny. Zrna byla pražena tradičním způsobem, což vedlo k dokonale sladěné chuti s jemnými tóny čokolády a karamelu.
Díkybalení o hmotnosti 1 kg je vynikající volbou pro použití jak v domácnosti, tak v kanceláři nebo restauraci. Lavazza Caffè Espresso je káva, která je ideální pro přípravu klasického espressa i dalších kávových nápojů, jako je cappuccino a latté. Je ideální pro ty, kteří hledají kávu nejvyšší kvality s hlubokou chutí a vůní, která poskytuje jedinečný zážitek při každém doušku.
Název: Lavazza Espresso
Výrobce: Lavazza
Typ: zrnková káva
Druh kávy: Arabica
Stupeň pražení: světlý
Intenzita: 5/10
Hmotnost: 1 kg
Vychutnejte si každý den šálek dobré kávy s historickým kávovarem Lavazza
-Půjčte si. Tato káva espresso se vyrábí ze 100% speciálně vybraných zrn Arabiky a má tmavou, intenzivní aromatickou chuť, která je ideální pro každý okamžik dne.
Specifikace: Vhodné pro přípravu nápojů z kávy Lazza Lavazza:
- Složení: 100% speciálně vybraná zrna Arabiky
- Chuť: tmavá a intenzivně aromatická
- Značení: střední
- Intenzita: 5
LAVAZZA Caffè Espresso
ARABICA káva / celá zrna / 1000g
- Zrnková káva
- 100% prémiová káva Arabica
- pro plně automatické kávovary
- středně pražená
- intenzivní a sametově jemná
- nezaměnitelná chuť
- nejlepší kvalita LAVAZZA
- Rozsah dodávky: 1x LAVAZZA Caffè Espresso (káva ARABICA / celá zrna / 1000g)
LAVAZZA Caffè Espresso - originální italské espresso.
LAVAZZA vyrábí výběrovou kávu již od roku 1895 a je přední italskou značkou kávy. LAVAZZA Caffè Espresso je směs 100% kvalitních kávových zrn Arabica.
Je pražená složitým procesem a vhodná pro všechny kávovary.
LAVAZZA Caffè Espresso je jedinečným potěšením pro každého znalce espressa:
káva je nezaměnitelné chuti, bohatého aroma a jemné pěny, přesně taková, jakou máte rádi v Itálii.
Dokonalé espresso poznáte podle pěny:
Hustá, oříškově hnědá a sametová, která udržuje chuť v (nejlépe předehřátém) šálku. Espresso je také základem všech lahodných caffè-milk specialit, jako je latte macchiato nebo cappuccino.
Vychutnejte si doma kousek italského životního stylu s tímto intenzivním a sametovým espressem!
Lavazza Espresso Italiano Classico 1 kgje středněpražená směs nejlepších zrn 100% arabiky, pečlivěvybraná tak, aby zaručila nejvybranější aroma a intenzivní, hedvábnou chuť pravéhoitalskéhoespressa. Kromě skvělého espressa ji však lze snadno použít i k přípravě lahodnýchkávovýchmléčnýchnápojů, jako je krémovécappuccino nebo lahodnélattemacchiato. Lavazza Espresso Italiano Classicoje bezpochyby volbou pro znalce, kteří při každodenní konzumaci kávy ocení tu nejvyšší kvalitu.
Balení obsahuje 1000 g kávy.
| Informace na | |||
Doba trvanlivosti | 30. ledna 2026 | Datum pražení | Leden 2024 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň pražení | 5/10 |
Vlastnosti | 100% arabica | Hmotnost | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 5/10 | Sladkost | 7/10 |
Pěna | 6/10 | Obsah kofeinu | 5/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Espresso | 9/10 | Černá káva | 9/10 |
Cappuccino | 7/10 | Caffe Latte | 7/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Automatické kávovary | 9/10 | Kávovary | 9/10 |
Kávovary s filtrem | 8/10 | Kafetérie, Moka | 8/10 |
#espresso
Lavazza CLASSICO
ESPRESSO ITALIANO
zrnková káva
balení 1000 g
Klíčové vlastnosti
Složení: sLOŽENÍ: 100% ARABICA
Obsah kofeinu: nízký
Stupeň pražení: střední
Nejlepší způsoby přípravy
Automatický kávovar: 90 %
Sudový kávovar: 100 %
kavárna: 90 %
Filtrační kávovar: 80%
Místo pražení
Turín, Piemont
Chuťový profil
Lavazza Espresso Italiano Classico je aromatická směs pro přípravu tradičního italského espressa. Je jemná, ale aromatická s jemnou vůní ovoce a květin. V chuti se objevují sladké a hořké tóny čokolády. Šálek je pokrytý krásnou oříškovou pěnou a příjemná čokoládová dochuť zůstane na patře dlouho.
Káva pochází z oficiálního distribučního kanálu pražírny Lavazza.
Lavazza Caffe Espresso Italiano Classico - zrnková káva - 1 kilogram Když se řekne italská káva, rychle se vybaví Lavazza. Jednou z nejznámějších kávových směsí této značky je Caffè Espresso, která chutná tak, jak má chutnat dokonalé espresso. Jedná se o směs 100% kávových zrn Arabica, která pochází pouze z nejlepších zrn v Jižní Americe. Zrna jsou středně pražená, aby se dosáhlo požadovaného rozsahu chutí, což je jedinečná směs, která vytváří vyváženou, jemnou kávu s intenzivní chutí. Tato káva vlastně dobře funguje ve všech kávových systémech, experimentujte s ní také při přípravě rychlé filtrované kávy.
Lavazza Espresso 100% Arabica je pražena v italském Turíně. Obsahuje 100% arabiky té nejvyšší kvality. Jedná se o středně praženou kávu, která dokáže vykouzlit espresso intenzivní vůně a chuti.
Espresso Italiano Classico je výběr směsí, které Lavazza zdokonalila speciálně pro vás, abyste si mohli vychutnat svůj oblíbený šálek s chutí a vůní bohatého italského espressa.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném (ne v chladu) a suchém místě.
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Přineste si domů autentickou chuť Itálie s kávou „Lavazza Espresso Italiano Classico“! Tato kvalitní směs z 100 % arabských kávových zrn je aromatická, jemná a dokonale vyvážená – ideální pro přípravu pravého italského espressa. Díky světlému pražení a jemným tónům květin a ovoce vzniká sametový zážitek z kávy s dlouhotrvající cremosou a přirozeně sladkou vůní. Perfektní k pití samotné nebo jako základ pro krémový latte! Složení: 100 % Arabica Stupeň pražení: Světlý Intenzita: 5/10 Chuťový profil: Ovocný, sladký, aromatický Aromatické tóny: Květiny Vzhled: Dlouhotrvající cremosa Metody přípravy: Kávovar, po namletí: Moka konvička, French press, překapávač, espressovař. Ideální pro: Černou kávu, latte Ingredience: Pražená kávová zrna. Skladování: Po otevření skladujte na chladném a suchém místě, aby se zachovala čerstvost.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- Lavazza
- Prodejní název
- Přineste si domů autentickou chuť Itálie s kávou „Lavazza Espresso Italiano Classico“! Tato kvalitní směs z 100 % arabských kávových zrn je aromatická, jemná a dokonale vyvážená – ideální pro přípravu pravého italského espressa. Díky světlému pražení a jemným tónům květin a ovoce vzniká sametový zážitek z kávy s dlouhotrvající cremosou a přirozeně sladkou vůní. Perfektní k pití samotné nebo jako základ pro krémový latte! Složení: 100 % Arabica Stupeň pražení: Světlý Intenzita: 5/10 Chuťový profil: Ovocný, sladký, aromatický Aromatické tóny: Květiny Vzhled: Dlouhotrvající cremosa Metody přípravy: Kávovar, po namletí: Moka konvička, French press, překapávač, espressovař. Ideální pro: Černou kávu, latte Ingredience: Pražená kávová zrna. Skladování: Po otevření skladujte na chladném a suchém místě, aby se zachovala čerstvost.
- Výrobce
- Označení množství
- 1
- Počet kusů
- 155
- Číslo produktu
- 5852
- Kód EAN
- 8000070018747
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném (ne v chladu) a suchém místě.
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Přineste si domů autentickou chuť Itálie s kávou „Lavazza Espresso Italiano Classico“! Tato kvalitní směs z 100 % arabských kávových zrn je aromatická, jemná a dokonale vyvážená – ideální pro přípravu pravého italského espressa. Díky světlému pražení a jemným tónům květin a ovoce vzniká sametový zážitek z kávy s dlouhotrvající cremosou a přirozeně sladkou vůní. Perfektní k pití samotné nebo jako základ pro krémový latte! Složení: 100 % Arabica Stupeň pražení: Světlý Intenzita: 5/10 Chuťový profil: Ovocný, sladký, aromatický Aromatické tóny: Květiny Vzhled: Dlouhotrvající cremosa Metody přípravy: Kávovar, po namletí: Moka konvička, French press, překapávač, espressovař. Ideální pro: Černou kávu, latte Ingredience: Pražená kávová zrna. Skladování: Po otevření skladujte na chladném a suchém místě, aby se zachovala čerstvost.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- Lavazza
- Prodejní název
- Přineste si domů autentickou chuť Itálie s kávou „Lavazza Espresso Italiano Classico“! Tato kvalitní směs z 100 % arabských kávových zrn je aromatická, jemná a dokonale vyvážená – ideální pro přípravu pravého italského espressa. Díky světlému pražení a jemným tónům květin a ovoce vzniká sametový zážitek z kávy s dlouhotrvající cremosou a přirozeně sladkou vůní. Perfektní k pití samotné nebo jako základ pro krémový latte! Složení: 100 % Arabica Stupeň pražení: Světlý Intenzita: 5/10 Chuťový profil: Ovocný, sladký, aromatický Aromatické tóny: Květiny Vzhled: Dlouhotrvající cremosa Metody přípravy: Kávovar, po namletí: Moka konvička, French press, překapávač, espressovař. Ideální pro: Černou kávu, latte Ingredience: Pražená kávová zrna. Skladování: Po otevření skladujte na chladném a suchém místě, aby se zachovala čerstvost.
- Výrobce
- Označení množství
- 1
- Počet kusů
- 155
- Číslo produktu
- 5852
- Kód EAN
- 8000070018747
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
895,51 Kč/1kg
895,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Kávová zrna Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1 kg
741,90 Kč/1kg
741,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Caffè Crema Dolce | celozrnná | 1000g
701,30 Kč/1kg
701,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica and Robusta, Itálie, 1 kusů
731,33 Kč/1kg
731,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica, Robusta, Brazílie, 1 kusů
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusů, 170 mm, 300 mm
707,55 Kč/1kg
808,95 Kč
-83,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,24 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
534,72 Kč/1kg
534,72 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
1 830,52 Kč/1kg
457,63 Kč
Prodejce: somnia24

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza 4720034002 Káva Crema e Gusto - 1 000 g
872,04 Kč/1kg
872,04 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Qualità Rossa 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica and Robusta, 1 kusů, 1 kg
720,65 Kč/1kg
720,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Top Class 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, Cinnamon, Chocolate, 1 kusů, 1 kg
757,78 Kč/1kg
757,78 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
483,28 Kč/1kg
676,40 Kč
-193,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
483,28 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
515,08 Kč/1kg
515,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza 8000070038974, 1 kg, Caffe crema, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů
722,11 Kč/1kg
722,11 Kč
Prodejce: egenta-shop

Kávová zrna Lavazza Gran Espresso, 1 kg
1 453,84 Kč/1kg
1 453,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 079,22 Kč/1kg
539,61 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkové kávy
491,72 Kč/1kg
716,42 Kč
-224,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
491,72 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Papírová taška
1 243,79 Kč/1kg
1 268,67 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Espresso | celozrnné | 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 155
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 1000 g (na espresso)
Použité
1 150,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 150,00 Kč/1kg

21 Coffee Brazil 70%, Peru 30%, Home/Office, Blend/Bourbon, Catuai, Typica, Natural/Washed, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1l

21 Coffee Brazil Daily, Bourbon, Catuai, Typica/Natural, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 160,77 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 160,77 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 083,16 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 083,16 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 210,61 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 210,61 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
888,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 889,90 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 200 g (na espresso)
Použité
365,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 825,00 Kč/1l

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg