4,3



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.467,62 Kč/1kg
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mondelez Milka Naps Mix Box Mini čokoládové tyčinky 1702g829,61 Kč/1kg
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 115,00 Kč/1kg
382,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hoppe Karamellgebäck HD400 200 St./Pack.246,35 Kč/1kg
349,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
426,26 Kč/1kg
799,23 Kč
Prodejce: somnia24

Karamelové sušenky Lotus Biscoff 150 ks.
575,30 Kč/1kg
539,34 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus Bakeries Biscoff Classic, Sušenka, Obdélník, 250 g, 1 kusů
257,60 Kč/1kg
64,40 Kč
Prodejce: Katomix

Lotus Bakeries 5410126006360, Sušenka, 150 g, Kulatý, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
707,40 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
674,10 Kč/1kg
674,10 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla jednotlivě balené 200 kusů po 5g
434,68 Kč/1kg
434,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 70000105 Karamellgebäck
352,75 Kč/1kg
634,95 Kč
Prodejce: somnia24

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 464,80 Kč/1kg
292,96 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
708,88 Kč/1kg
699,66 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
897,58 Kč/1kg
848,21 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Knoppers 4.7156.4, Snack bars, Ořechy, 200 g, 2301 kJ, 551 kcal, CE
679,85 Kč/1kg
135,97 Kč
Prodejce: VISO

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
683,43 Kč/1kg
675,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky Biscotto snack 124g - Lotus
424,08 Kč/1kg
55,13 Kč
Prodejce: Katomix

Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
787,64 Kč/1kg
886,10 Kč
Prodejce: somnia24

Sedita Mila, křehké sušenky – originální a chutné (56 kusů, 50 g)
460,36 Kč/1kg
1 289,00 Kč
Prodejce: LookSoGood

nutella 4160 Nutella Biscuit Kekse 304,0 g
741,10 Kč/1kg
296,44 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Karamelové sušenky Lotus Biscoff ideální k horkým nápojům 300 kusů
Nezaměnitelná karamelová chuť pro výjimečné chvíle požitku
- Křupavé karamelové sušenky s jedinečnou, lehce kořeněnou chutí
- Dokonale se hodí k intenzivní chuti kávy a čaje
- Ať už čisté, nebo máčené - vždy výjimečná pochoutka
Ideální pro catering, kancelář i domácnost
- 300 jednotlivě balených sušenek pro dlouhotrvající čerstvost a hygienu
- Ideální jako malý dárek pro hosty, zákazníky a zaměstnance
- Ideální pro hotely, kavárny, restaurace nebo pro domácí zásoby
Lotus Biscoff - kvalita a tradice od roku 1932
- Původní belgická receptura, stále lahodná
- Bez umělých barviv a konzervačních látek pro čistou chuť
- Perfektní do kávy, čaje nebo jako přísada do dezertů
Lotus Biscoff - malá sušenka, která vylepší každý doušek kávy!
Lotus Bakeries GmbHRather Straße 110a
40476 Düsseldorf
Lotus Biscoff: Originál - název je složen ze sušenek a kávy. Potěšte své hosty nebo sami sebe a podávejte lahodnou karamelovou sušenku s šálkem kávy.
Uvítací box je ideální pro gastronomii.
Pokyny pro skladování: Skladujte na suchém místě mimo dosah světla.
Obsah: 300 kusů (jednotlivě balených) / 1,875 kg
Výrobce / Vyrobeno pro:
33, 52146 Würselen (D)
- Skladování a použití
- Nejlépe před: viz potisk na obalu
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový*, řepkový), hnědý cukrový sirup, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), SÓJOVÁ mouka, sůl, skořice. *certifikovaný palmový olej z udržitelného pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2033 kj Energie kcal 484 kcal Tuky 19GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 8,8GRM Sacharidy 72,7GRM Sacharidy, z toho cukr 38,1GRM Bílkoviny 4,9GRM Sůl 0,92GRM
- Hmotnost
- 1875 g
- Potravinářský podnik
- Lotus Bakeries GmbHRather Straße 110a, D-40476 Düsseldorf
- Prodejní název
- Karamelové sušenky
- Výrobce
- Počet kusů
- 300
- Číslo produktu
- 419079
- Kód EAN
- 5410126246186
- Skladování a použití
- Nejlépe před: viz potisk na obalu
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový*, řepkový), hnědý cukrový sirup, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), SÓJOVÁ mouka, sůl, skořice. *certifikovaný palmový olej z udržitelného pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2033 kj Energie kcal 484 kcal Tuky 19GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 8,8GRM Sacharidy 72,7GRM Sacharidy, z toho cukr 38,1GRM Bílkoviny 4,9GRM Sůl 0,92GRM
- Hmotnost
- 1875 g
- Potravinářský podnik
- Lotus Bakeries GmbHRather Straße 110a, D-40476 Düsseldorf
- Prodejní název
- Karamelové sušenky
- Výrobce
- Počet kusů
- 300
- Číslo produktu
- 419079
- Kód EAN
- 5410126246186
K tomu se hodí také

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
426,26 Kč/1kg
799,23 Kč
Prodejce: somnia24

Fifa 23 Xbsx
397,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Karamelové sušenky Lotus Biscoff 150 ks.
575,30 Kč/1kg
539,34 Kč
Prodejce: somnia24

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
249,58 Kč/1kg
748,75 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
674,10 Kč/1kg
674,10 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
762,82 Kč/1kg
305,13 Kč
Prodejce: somnia24

Semy Top papírový ručník, ZZ-sklad, 24 x 21 cm, dvouvrstvý, jasně bílý, 3200 listů
1 169,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla jednotlivě balené 200 kusů po 5g
434,68 Kč/1kg
434,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bosch 4242001235159, Čisticí tablety, 6 kusů
3 779,85 Kč/1kg
491,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

WENKO WC set 6 v 1 "Imon" v matně bílé barvě
1 399,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

VASAGLE Toaletní stolek se zrcadlem 2 zásuvky 3 otevřené přihrádky bílý Moderní
1 607,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

ISO Depilační Fleece pásky 100 kusů
1 031,25 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Velizo

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Jopassy 5x LED svíčky časovač svíčka blikající plamen s dálkovým ovládáním 5 velikostí stmívatelné elektrické skutečný vosk teplá bílá
727,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
2 644,88 Kč/1kg
211,59 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,73 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 60000060, 100 kusů, 4 g, 4,8 kg, 229 mm, 390 mm, 168 mm
2,76 Kč/1kg
276,10 Kč
Prodejce: somnia24

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
467,62 Kč/1kg
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 232,33 Kč/1kg
635,88 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
314,01 Kč/1kg
314,01 Kč
Prodejce: VISO

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,88 Kč/1kg
1 028,65 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70000105 Karamellgebäck
352,75 Kč/1kg
634,95 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g
139,18 Kč/1kg
556,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
416,92 Kč/1kg
158,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
521,44 Kč/1kg
391,08 Kč
Prodejce: Katomix

Lotus Bakeries Biscoff Classic, Sušenka, Obdélník, 250 g, 1 kusů
257,60 Kč/1kg
64,40 Kč
Prodejce: Katomix

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%17% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
17%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super Super
Super
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

CITRONOVÉ SUŠENKY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 130 g - FLORBU
315,75 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 255,36 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Open Food 4006952006929, e500, e500ii, e953, e965, e968, süssungsmittel (maltitol, erythrit), natürliches vanillearoma, backtriebmittel..., 455 kcal, 6 g, 67 g, 0,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,70 Kč/1kg

Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou 400g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
81,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,90 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg