Makaron 1 kg - Pasta Martelli - Tradiční výrobce těstovin, rodinná firma Martelli

325,66 Kč

325,66 Kč / 1kg

plus 239,26 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Jeremias Gourmet švábské škrabané těstoviny 2500g
Jeremias Gourmet švábské škrabané těstoviny 2500g
203,50 Kč/1kg
508,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tortellini s masem 250 g
Tortellini s masem 250 g
1 946,52 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
92,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Makaron Czaniecki kształt ryżu z 5 jaj 250 g
Makaron Czaniecki kształt ryżu z 5 jaj 250 g
125,00 Kč/1kg
32,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
45,58 Kč
-4%
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Antico Pastificio Morelli - Typisch italienische Pasta - Pici - 6 x 500 g
Antico Pastificio Morelli - Typisch italienische Pasta - Pici - 6 x 500 g
457,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 373,87 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS
Obrázek produktu pro Divella 14 - Linguine, Linguine, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 14 - Linguine, Linguine, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
46,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
24,54 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rummo Integrale Linguine n.13 500 g italské celozrnné těstoviny
Rummo Integrale Linguine n.13 500 g italské celozrnné těstoviny
113,84 Kč/1kg
56,92 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
64 960,00 Kč/1kg
64,96 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Lubella Makaron Lasagne 500 G
Lubella Makaron Lasagne 500 G
212,60 Kč/1kg
106,30 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mezzi Rigatoni, 500 g - Pastificio Cavalieri
Mezzi Rigatoni, 500 g - Pastificio Cavalieri
332,30 Kč/1kg
166,15 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Mancini Pastificio Agricolo - Špagety - Italské ruční nudle - 12 x 500 g
Mancini Pastificio Agricolo - Špagety - Italské ruční nudle - 12 x 500 g
291,54 Kč/1kg
1 749,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS
Obrázek produktu pro Makaron Lubella Cannelloni 250 g
Makaron Lubella Cannelloni 250 g
232,12 Kč/1kg
58,03 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makaron "Świderki", 5 kg, značka Mediteranea, typ FUSILLI
Makaron "Świderki", 5 kg, značka Mediteranea, typ FUSILLI
76,58 Kč/1kg
425,79 Kč
-12,26 Kč
413,53 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
69,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
37,05 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Lubella Catering Pasta Świderki 2 Kg
Lubella Catering Pasta Świderki 2 Kg
112 889,99 Kč/1kg
225,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makaron Gnocchi Barilla 500 g
Makaron Gnocchi Barilla 500 g
131,22 Kč/1kg
72,17 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makaron Lubella Nitki Z 5 Jaj 250 g
Makaron Lubella Nitki Z 5 Jaj 250 g
175 519,99 Kč/1kg
43,88 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rummo Casarecce n.88 italské těstoviny 500 g
Rummo Casarecce n.88 italské těstoviny 500 g
63,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
35,09 Kč
-3%
33,85 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pasta – Fusilli Urkorn: Pšenice emmer, 500 g, balení 12 kusů
Pasta – Fusilli Urkorn: Pšenice emmer, 500 g, balení 12 kusů
158,24 Kč/1kg
949,46 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Naše ručně vyráběné těstoviny (špagety, penne, špaghetiny a toskánské makarony) získávají svou výjimečnou kvalitu díky pomalému míchání těsta, které se skládá pouze z nejkvalitnějšího pšeničné mouky a čerstvé vody. Toto těsto je lisováno bronzovými formami, což zajišťuje, že těstoviny získají typickou hrubou strukturu. Následně jsou těstoviny pomalu sušeny při maximální teplotě 33 až 35 °C, což trvá minimálně 50 hodin. Doba sušení závisí na počasí a vlhkosti vzduchu. Výsledkem jsou chutné těstoviny, které se díky své porézní struktuře obzvláště dobře spojují se omáčkami. V naší malé továrně na těstoviny pracují pouze členové rodiny, kteří mají jedno společné: dlouholeté pracovní zkušenosti a především cíl vyrábět těstoviny v tradičním italském řemeslném stylu i dnes. Složení: Pšeničná mouka, Itálii. Obsahuje: GLUTEN. Výrobce: Pastificio Tradizionale Famiglia Martelli, Via San Martino, 3, 56035 Lari (PI), Toskánsko, Itálie. Průměrné nutriční hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 1514 kJ / 357 kcal, Tuky: 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g, Sacharidy: 72,5 g, z toho cukry: 0,70 g, Bílkoviny: 15,10 g, Sůl: 0,01 g

Seznam přísad
viz obrázek produktu
Deklarovaná nutriční hodnota
viz obrázek nebo popis produktu
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Martelli
Prodejní název
Makaron 1 kg - Pasta Martelli - Tradiční výrobce těstovin, rodinná firma Martelli
Výrobce
Martelli
Číslo produktu
NUD MART1 MACCHE__-re-140829
Kód EAN
8000332404233

Seznam přísad
viz obrázek produktu
Deklarovaná nutriční hodnota
viz obrázek nebo popis produktu
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Martelli
Prodejní název
Makaron 1 kg - Pasta Martelli - Tradiční výrobce těstovin, rodinná firma Martelli
Výrobce
Martelli
Číslo produktu
NUD MART1 MACCHE__-re-140829
Kód EAN
8000332404233
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Le Penne 1 kg - Pasta Martelli - Tradiční výrobce těstovin, rodinná firma Martelli
Le Penne 1 kg - Pasta Martelli - Tradiční výrobce těstovin, rodinná firma Martelli
325,66 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 12
325,66 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 2036
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop
Schwebetürenschrank mt Spiegel in Weiß/Weiß
Breite:	150 cm
Höhe: 200 cm	
Tiefe: 61 cm
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 150 cm bílá/bílá se zrcadlem - Vista 05
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 462
7 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 870
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
45,58 Kč
-4%
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro JW Multigrilovací sada "OSLO" 2341
JW Multigrilovací sada "OSLO" 2341
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 161
5 969,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe
Obrázek produktu pro Sponeta S 1-43 E, Stůl na stolní tenis, Začátečník a rekreační hráč, Pojízdný (2 stolů a 2 podvozky), Modrá, Melamin, Černá
Sponeta S 1-43 E, Stůl na stolní tenis, Začátečník a rekreační hráč, Pojízdný (2 stolů a 2 podvozky), Modrá, Melamin, Černá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 72
9 490,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT
Obrázek produktu pro Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 179
10 116,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 194
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: ScorpionElektro
Obrázek produktu pro [en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²
[en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
1 559,74 Kč
-754,00 Kč
805,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl
Obrázek produktu pro vidaXL Lehátka 2 ks se stolem Ocel a textilen černá
vidaXL Lehátka 2 ks se stolem Ocel a textilen černá
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 9
3 112,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro Větrák MEDION E11 TF s dálkovým ovládáním (3 rychlosti, tichý režim pro spánek, příkon 45 W, horizontální oscilace 60°, časovač, MD12067) bílý
Větrák MEDION E11 TF s dálkovým ovládáním (3 rychlosti, tichý režim pro spánek, příkon 45 W, horizontální oscilace 60°, časovač, MD12067) bílý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 134
3 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Pánské hodinky Jaguar Executive Diver
Pánské hodinky Jaguar Executive Diver
9 749,09 Kč
Prodejce: Fit4Style-IMPPAC-DE
Obrázek produktu pro Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 140
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Černá
Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 443
23 999,58 Kč
Prodejce: G-Electronics
Obrázek produktu pro Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 820
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24
Obrázek produktu pro Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1367
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Obrázek produktu pro Antico Pastificio Morelli - Typisch italienische Pasta - Pici - 6 x 500 g
Antico Pastificio Morelli - Typisch italienische Pasta - Pici - 6 x 500 g
457,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 373,87 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS
Obrázek produktu pro FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 1033
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
Obrázek produktu pro Sillar Elektrický mopový nástavec pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložek a nádržka na vodu
Sillar Elektrický mopový nástavec pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložek a nádržka na vodu
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 110
1 244,00 Kč
-255,00 Kč
989,00 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Obrázek produktu pro Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 422
22 402,17 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: evomag
Obrázek produktu pro XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 169
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 816
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24
Obrázek produktu pro UISEBRT Skládací altán 3x6 m Skládací zahradní altán vodotěsný UV ochrana Party stan s taškou antracit, 6 bočních stěn (4 okna, 2 zipy)
UISEBRT Skládací altán 3x6 m Skládací zahradní altán vodotěsný UV ochrana Party stan s taškou antracit, 6 bočních stěn (4 okna, 2 zipy)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 58
4 009,99 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy M15 , 16,5 cm (6.5"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Modrá
Samsung Galaxy M15 , 16,5 cm (6.5"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Modrá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 64
9 307,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 449
5 571,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro SCHÜTTE MDF WC sedátko SPIRIT ANTHRAZIT, WC sedátko s měkkým zavíráním a dřevěným jádrem, WC sedátko, WC sedátko
SCHÜTTE MDF WC sedátko SPIRIT ANTHRAZIT, WC sedátko s měkkým zavíráním a dřevěným jádrem, WC sedátko, WC sedátko
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 66
1 055,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
Obrázek produktu pro Doppio Passo Primitivo Puglia červené
Doppio Passo Primitivo Puglia červené
336,57 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
252,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Google Pixel 6a 155 cm (6,1") Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4410 mAh Černá
Google Pixel 6a 155 cm (6,1") Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4410 mAh Černá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 55
Použité
6 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UltraTec

Hodnocení zákazníků

Na základě 12 hodnocení
Ohodnoceno dne 28. ledna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nejlepší těstoviny vůbec
Ohodnoceno dne 15. března 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Už chutnají velmi dobře
Ohodnoceno dne 24. února 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Těstoviny Martelli
Ohodnoceno dne 24. března 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jednoduše vynikající
Ohodnoceno dne 18. ledna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Špagety
Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. března 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 Kč
827,45 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) UDON BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Czan 250 g
Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg