Bílá polenta, klasická, 300 g - Casale Paradiso

131,59 Kč

328,97 Kč / 1kg

plus 239,26 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro bezlepková bílá rýže BASMATI 500 g -PLANET
bezlepková bílá rýže BASMATI 500 g -PLANET
712,41 Kč/1kg
360,48 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Uzené tofu 200 g - NATURAVENA
Uzené tofu 200 g - NATURAVENA
816,81 Kč/1kg
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Perlový kuskus 500g
Perlový kuskus 500g
100,00 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Kasza bulgur 1kg (2x500g)
Kasza bulgur 1kg (2x500g)
71,57 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Risotto s radicchio, 300 g - Casale Paradiso
Risotto s radicchio, 300 g - Casale Paradiso
739,93 Kč/1kg
221,98 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Polenta 300 g - Casale Paradiso
Polenta 300 g - Casale Paradiso
341,17 Kč/1kg
102,35 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Casale Paradiso, rizoto s hříbky (1 x 300 g)
Casale Paradiso, rizoto s hříbky (1 x 300 g)
605,00 Kč/1kg
181,50 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Dlouhozrnná rýže - bílá 1kg
Dlouhozrnná rýže - bílá 1kg
156,17 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rýže Carnaroli, bílá, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
Rýže Carnaroli, bílá, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
257,58 Kč/1kg
156,17 Kč
-27,38 Kč
128,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tartuflanghe - Risotto s bílým lanýžem - 250 g rýže Carnaroli a 60 g lanýžového dresinku
Tartuflanghe - Risotto s bílým lanýžem - 250 g rýže Carnaroli a 60 g lanýžového dresinku
1 553,48 Kč/1kg
481,58 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Rýže Arborio - bílá 500g
Rýže Arborio - bílá 500g
312,34 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Langkornreis parboiled 1kg
Langkornreis parboiled 1kg
86,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
86,66 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bio rýže pro risotto, 1 kg
Bio rýže pro risotto, 1 kg
638,88 Kč/1kg
638,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Rýže Arborio bílá 500g
Rýže Arborio bílá 500g
242,96 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ryż biały Granum w woreczkach 4 x 100 g
Ryż biały Granum w woreczkach 4 x 100 g
171 275,00 Kč/1kg
68,51 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bílá rýže Langkorn, odrůda Thaibonnet, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
Bílá rýže Langkorn, odrůda Thaibonnet, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ryż parboiled Sotto 4 x 100 g
Ryż parboiled Sotto 4 x 100 g
105,84 Kč/1kg
46,57 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže bílá 500g
Jasmínová rýže bílá 500g
208,04 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Špaldový bulgur 500g
Špaldový bulgur 500g
194,58 Kč/1kg
97,29 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rýže Arborio - bílá 5kg
Rýže Arborio - bílá 5kg
208,53 Kč/1kg
1 042,64 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Polenta bianca 300 gr. - Casale Paradiso Hotová bílá polenta. Vložte do vroucí vody a pomalu vařte 10 min. Dochutíme olivovým olejem nebo máslem.

Rodinná firma Casale del Paradiso byla založena v roce 1984, ale vášeň jejího zakladatele, Nicola Mammarelli, je mnohem starší. Inspiroval ho a motivovala jeho rodná krajina, Abruzzo. Abruzzo je malý region uprostřed moře a hor, syntéza vůní, barev a italské kuchyně.

Nicola Mammarella je zakladatel a ředitel společnosti. Díky jeho vedení, které se vyznačuje zkušenostmi a vášní, se společnosti Casale del Paradiso podařilo během několika let získat významné místo v evropské gastronomii. Základním principem práce společnosti Casale del Paradiso je, že příroda nám dává vše, co potřebujeme. Není nutné nic dalšího přidávat, abychom mohli připravit chutná a zdravá jídla!

Seznam přísad
viz obrázek produktu
Deklarovaná nutriční hodnota
viz obrázek nebo popis produktu
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
Casale Paradiso
Prodejní název
Bílá polenta, klasická, 300 g - Casale Paradiso
Výrobce
Casale Paradiso
Číslo produktu
TOV-PAR540318__-re-080357
Kód EAN
8018370280795

Seznam přísad
viz obrázek produktu
Deklarovaná nutriční hodnota
viz obrázek nebo popis produktu
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
Casale Paradiso
Prodejní název
Bílá polenta, klasická, 300 g - Casale Paradiso
Výrobce
Casale Paradiso
Číslo produktu
TOV-PAR540318__-re-080357
Kód EAN
8018370280795
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Litinová pánev Ø34,5 cm vhodná pro všechny typy sporáků, také pro venkovní vaření, nepřilnavý povrch
Litinová pánev Ø34,5 cm vhodná pro všechny typy sporáků, také pro venkovní vaření, nepřilnavý povrch
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 80
662,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro TecTake 402239, Šedá, Polyester, MDF
TecTake 402239, Šedá, Polyester, MDF
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 45
906,75 Kč
-28,75 Kč
878,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 324
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop
Obrázek produktu pro Kukuřičná mouka 500g
Kukuřičná mouka 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 99
3 048,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Bílá polenta s hříbky, 300 g - Casale Paradiso
Bílá polenta s hříbky, 300 g - Casale Paradiso
700,03 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
210,01 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro relaxdays 10027905_111 relaxdays Wäscheständer
relaxdays 10027905_111 relaxdays Wäscheständer
3 325,00 Kč/1m
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 28
1 263,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
5 241,61 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
293,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Polenta 300 g - Casale Paradiso
Polenta 300 g - Casale Paradiso
341,17 Kč/1kg
102,35 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro CASARIA® Lavice s úložným prostorem Skládací hnědá 80x40x40cm Čalouněný potah Imitace kůže Ložnice Obývací pokoj Předsíň Komoda Čalouněná lavice
CASARIA® Lavice s úložným prostorem Skládací hnědá 80x40x40cm Čalouněný potah Imitace kůže Ložnice Obývací pokoj Předsíň Komoda Čalouněná lavice
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 55
1 296,18 Kč
Prodejce: CMC_Online_Mall
Obrázek produktu pro Polenta Taragna, mouka, 1 kg - Molino Filippini
Polenta Taragna, mouka, 1 kg - Molino Filippini
146,21 Kč/1kg
146,21 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 212
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 20. srpna 2019 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Spokojenost na všech stranách!
Ohodnoceno dne 30. července 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Zvláštní příchuť
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
723,72 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
72,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
530,08 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
106,02 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
1 049,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
10 490,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 678,01 Kč
Prodejce: CasteloStore
83,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nepražená pohanková krupice 25 kg
Nepražená pohanková krupice 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílá rýže 25kg
Bílá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá rýže 25kg
Hnědá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 006,02 Kč
Prodejce: CasteloStore
100,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pohanka 25 kg
Pohanka 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Akash Basmati 5 kg
Rýže Akash Basmati 5 kg
599,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
119,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
386,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
86,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
290,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
64,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
506,15 Kč
Prodejce: CasteloStore
50,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
591,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
118,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 5 kg
Rýže Tilda Basmati 5 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
683,99 Kč
-130,72 Kč
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
108,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Basmati Reis 2x 2kg
Tilda Basmati Reis 2x 2kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
499,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
249,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
429,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
429 969,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
92,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
427,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 068,10 Kč/1kg
RYŻ BASMATI BIAŁY BEZGLUTENOWY BIO 1 kg - BIO PLANET
Bílá rýže BASMATI,1 kg -PLANET
460,49 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
460,49 Kč/1kg