5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA4 878,48 Kč/1kg
609,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Pšeničná mouka Aurora 40546,06 Kč/1kg
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mandlová mouka 1 kg475,53 Kč/1kg
485,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PLANET Celozrnná mouka500g688,82 Kč/1kg
344,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

MAISMEHL 1 kg -PLANET
342,71 Kč/1kg
342,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Chiamehl 250g
937,56 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Buchweizengrütze 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Planet Jagella mouka500 g
621,80 Kč/1kg
310,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Buchweizenmehl 500g | TAGWERK
218,62 Kč/1kg
130,10 Kč
-20,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Bio Sojamehl 25kg
166,19 Kč/1kg
4 154,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Mandlová mouka 200 g
859,05 Kč/1kg
171,81 Kč
Prodejce: taleoo

Dinkelmehl Type 1050 1kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Bio Lupinenmehl 1kg
668,53 Kč/1kg
668,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio Erdmandelmehl 1kg
744,54 Kč/1kg
744,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio Mandelmehl blanchiert 1kg
868,53 Kč/1kg
868,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Pizzamehl Typ 00
36,17 Kč/1kg
36,17 Kč
Prodejce: CasteloStore

Pohanková mouka 500g
181,98 Kč/1kg
90,99 Kč
Prodejce: taleoo

PLANETAmarantová mouka 400g
906,55 Kč/1kg
362,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bio Konjakmehl 500g
2 565,24 Kč/1kg
1 282,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Amarant 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Minimální doporučený věk:
- 1 rok/roky
- Doporučené pohlaví:
- Chlapec/děvče
- Doporučené pohlaví:
- Chlapec/děvče
- Země původu:
- Čína
- Šířka:
- 80 mm
- Hloubka:
- 80 mm
- Výška:
- 80 mm
- Hmotnost:
- 160 g
- Šířka balení:
- 120 mm
- Hloubka balení:
- 80 mm
- Výška balení:
- 145 mm
- Hmotnost včetně balení:
- 179 g
- Typ balení:
- Otevřená krabice
Želvička plave mezi barevnými perličkami v měkké, pružné kouli naplněné vodou. Průměr koule 8 cm.
Objevujte svět hrou s ABC! ABC probouzí zvědavost kojenců a batolat od 0 do 36 měsíců pomocí výrobků odpovídajících jejich věku a podporuje jejich vývoj v prvních letech života. Hravou formou se dosahuje prvních cílů učení, objevují se tvary a struktury a trénují se koordinační vzorce. Zábava při koupání s ABC chytacím a koupacím míčem! Průhledný míč je vyroben z pružného materiálu, plave v něm malá želvička a barevné chrasticí kuličky. Ať už plave na hladině vody nebo se kutálí po podlaze, malá želvička je vždy na očích. Díky své velikosti je míč ideální pro malé dětské ruce, podporuje motoriku a povzbuzuje k pohybu. Míč na chytání a koupání má průměr 8 cm a je vhodný pro děti od 12 měsíců.
- Naplněný vodou
- Obsahuje želvu a barevné korálky
- Průměr 8 cm
- Vhodné pro děti od 12 měsíců
Rozměry (s obalem):
Délka: 8 cm
Šířka: 11,9 cm
Výška: 14,5 cm
Hersteller-Artikelnummer: 104010105
- Rozsah dodávky: 1 x míč na uchopení a koupání ABC
- Měkký, pružný míč
- naplněný vodou
- Věkové doporučení: od 12 měsíců
- Velikost: cca 8 cm
- Výrobce: Simba
- Číslo položky: 104010105
ABC Bath Playball Turtpad
- Seznam přísad
- 0
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- 0
- Prodejní název
- 0
- Výrobce
- Simba Toys
- Číslo produktu
- 104010105
- Kód EAN
- 4006592021238
- Seznam přísad
- 0
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- 0
- Prodejní název
- 0
- Výrobce
- Simba Toys
- Číslo produktu
- 104010105
- Kód EAN
- 4006592021238
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Lionelo Bianka 3v1 Kočárek, autosedačka, skládací, cestovní systém Opěrka zad nastavitelná 360o Čalounění kol, stříška XXL-černá
7 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Míč s kachničkou Fisher-Price (klasický)
431,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kancelářská židle - Ergonomický sedák - Křeslo s 90° sklopnou područkou - Bederní opěrka - Výškově nastavitelné - Růžová barva
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Sáček na stavební kostky Mega Bloks barevný (60 dílků)
326,78 Kč
Prodejce: Aspekto

Alavya Home Napínací prostěradlo 60x120 cm bavlna
870,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Babynest kokon novorozenec 90 x 50 cm - Ručně vyrobené hnízdečko na mazlení hnízdečko z bavlněných sov světle šedé
2 530,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Vodní hračka Baby Water Mat Nafukovací vodní hrací podložka XXL Sensory Water Play Mat Růstová aktivita Nástroj Tummy Time Retoo
232,62 Kč
-135,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,69 Kč
Prodejce: Retoo

Fisher-Price Laugh & Learn CDH40, 0,5 rok/roky, Zvuky, Nutné baterie, AA, Plast, Vícebarevný
648,23 Kč
Prodejce: M_plus_L

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Přebalovací jednotka Přebalovací stůl Přebalovací plocha Dětský nábytek
4 008,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Dětská autosedačka FableKids MIKARůžová | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 698,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Dětská hrací podložka Momi Lammi
1 217,67 Kč
Prodejce: BEBELUC

SONGMICS Úložný regál na hračky a knihy, 2 látkové zásuvky, dětské
1 818,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Dětský polohovací polštář pro novorozence, korekční polštář, zabraňuje částečnému převrácení hlavy, matrace proti převrácení pro 0-10 měsíců,opálení
894,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Elektrické houpátko MoMi KENANI tmavě šedá
2 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Adventní kalendář 2025
1 552,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: md-premium-e-commerce

iGlobal Dětská postýlka 2 v 1 s matrací Výškově nastavitelná, přestavitelná na postel pro mladší děti Zásuvka pod postelí bílá 120x60 cm
6 250,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alinco

ISO 7487 Mlýnek do vany s přísavkou chobotnice
636,00 Kč
Prodejce: SLEVIR

PLAYSHOES (601003-white) Moskytiéra na dětskou postýlku Barva: bílá
1 636,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ohrádka 180 x 150 cm pro miminka ohrádka skládací bezpečnostní zábrana hrací stan ohrádka šedá
1 499,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

Zavinovací deka deka kočárek deka 90x90cm - univerzální dětská deka do autosedačky buggy celoročně bavlna minky sovičky světle šedá
531,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Simba Toys 4052351018728, Chlapec/děvče, 1 rok/roky
202,61 Kč
Prodejce: Nejhracka

Nafukovací matrace Bestway " Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 kus, různé barvy. Barvy
362,10 Kč
Prodejce: Modadeti

Clementoni 17168, 12 kolo/kola, Modrá, Červená, Žlutá
347,40 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Hudební krabi s bublinami do koupele Crabbly InnovaGoods
544,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
3 008,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
509,05 Kč
Prodejce: SuperMerchant
509,05 Kč/1kg

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Celozrnná mouka ze špaldy typu 2000, 1 kg
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,65 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
407,69 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,17 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg