4,3



Na základě 6 hodnocení
Počet kusů:
3- 1
- 3
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vonná svíčka Sweet Grace velká1 951,83 Kč/1kg
1 022,76 Kč
Prodejce: Arthome

Další informace o reklamě
Votivní svíčka Bolsius Green Tea60,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bolsius Vonná sklenice střední vanilka115,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vonné svíčky Classic 12 ks ve skleničce, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( vanilka )
339,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

Svíčky do sklenice "Bakery Selection" od značky HS Candle, balení 12 kusů, doba hoření až 18 hodin na jednu svíčku, rozměry 6x6 cm, sladká a kořeněná vůně, dárková sada pro advent a zimu
339,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky Creation balení po 2 ks ve sklenici, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( vanilka-kokos )
60,42 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky s motivem 6 ks ve sklenici, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( květinové kouzlo )
291,51 Kč
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky s nápisy ve sklenici, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( I love you )
58,16 Kč
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky s nápisy ve sklenici, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( Narozeniny )
58,16 Kč
Prodejce: Bestlivings

Osvěžovač místnosti s vonnou svíčkou v balení 6 ks ve skleničce, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( Aloe Bavlna )
291,75 Kč
Prodejce: Bestlivings

Vonná svíčka ve skle "Macaron" s víčkem, balení po 12 ks s dobou hoření cca 7 hodin, výška: 5 cm, Ø6 cm
315,19 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky s motivem ve skle, dlouhou dobou hoření a příjemnou vůní ( Black Cherry )
218,86 Kč/1l
48,15 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

HARIBO A1076 Haribo Duftkerze Frucht Power 3er Set
299,00 Kč
Prodejce: ALTXCZ

Motiv vonné svíčky ve sklenici, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( Citrusové plody )
48,42 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

Vonná svíčka ve skleničce "Thank you", vůně: Rose ( červená ), 500g - doba hoření až 110 hodin
580,46 Kč/1kg
290,23 Kč
Prodejce: Bestlivings

Vonná svíčka ve skleničce "Comic", vůně: Rose ( červená ), 300 g - doba hoření až 70 hodin
218,75 Kč
Prodejce: Bestlivings

Kringle Candle Jar Large Rose All Day vonná svíčka
984,17 Kč
Prodejce: LBD

Vonná svíčka ve skleničce "Hodně štěstí", vůně: Rose ( červená ), 300 g - hoří až 70 hodin
725,37 Kč/1kg
217,61 Kč
Prodejce: Bestlivings

Yankee Candle Wild Orchid 567 g
624,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Karnevalová vonná svíčka ve sklenici - na výběr je mnoho motivů, - doba hoření až 110 hodin
170,09 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Bestlivings
Popis produktu a údaje o produktu
"Klasické" vonné svíčky - Svíčky v balení po 3 kusech - Wild Rose
Vonná svíčka HS Candle s příjemnou vůní a dobou hoření až 12 hodin Vonné svíčky HS Candle lze po dohoření použít jako lucerny pro čajové svíčky Ideální jako dárek pro přátele a rodinu, k narozeninám, Valentýnu nebo jen jako poděkování
Naše dekorativní vonné svíčky ve skle slouží jako zdroj tepla a světla. Umožní vám nahlédnout do zcela nového světa vůní. Atraktivně navržené sklenice vám poskytnou další dekoraci vašeho obytného prostoru.
Po vypotřebování svíček lze sklenice znovu použít jako úložné a dekorativní nádoby.
Pokyny k pálení: Svíčky jsou určeny k pálení, které je možné provádět pouze v případě, že se jedná o svíčky:
- Před zapálením narovnejte knot
- Hořící materiál udržujte v čistotě
- Doba hoření závisí na různých faktorech, např. na teplotě, větru atd.
- Nejlepší chování při hoření při teplotách mezi 15 °C a 25 °C
- Vždy umístěte do vzpřímené polohy
- Dodržujte pokyny pro hoření uvedené na svíčce DIN EN 15494
Vonná svíčka HS Candle s příjemnou vůní a dobou hoření až 12 hodin Vonné svíčky HS Candle lze po dohoření použít jako lucerny pro čajové svíčky Ideální jako dárek pro přátele a rodinu, k narozeninám, Valentýnu nebo jen jako poděkování
Naše dekorativní vonné svíčky ve skle slouží jako zdroj tepla a světla. Umožní vám nahlédnout do zcela nového světa vůní. Atraktivně navržené sklenice vám poskytnou další dekoraci vašeho obytného prostoru.
Po vypotřebování svíček lze sklenice znovu použít jako úložné a dekorativní nádoby.
Pokyny k pálení: Svíčky jsou určeny k pálení, které je možné provádět pouze v případě, že se jedná o svíčky:
- Před zapálením narovnejte knot
- Hořící materiál udržujte v čistotě
- Doba hoření závisí na různých faktorech, např. na teplotě, větru atd.
- Nejlepší chování při hoření při teplotách mezi 15 °C a 25 °C
- Vždy umístěte do vzpřímené polohy
- Dodržujte pokyny pro hoření uvedené na svíčce DIN EN 15494
- Šířka
- 4.5 cm
- Délka
- 6.5 cm
- Barva
- Světle růžová
- Materiál
- Sklo
- Materiálové složení textilu
- 100% vosk
- Výrobce
- Počet kusů
- 3
- Kód EAN
- 4059222253035
- Číslo produktu
- 25298
- Šířka
- 4.5 cm
- Délka
- 6.5 cm
- Barva
- Světle růžová
- Materiál
- Sklo
- Materiálové složení textilu
- 100% vosk
- Výrobce
- Počet kusů
- 3
- Kód EAN
- 4059222253035
- Číslo produktu
- 25298
Stažené soubory a informace
Informační list produktu (PDF)
K tomu se hodí také

Vonné svíčky Creation balení po 2 ks ve skleničce, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( Mango Sorbet )
60,42 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

Svíčky do sklenice "Bakery Selection" od značky HS Candle, balení 12 kusů, doba hoření až 18 hodin na jednu svíčku, rozměry 6x6 cm, sladká a kořeněná vůně, dárková sada pro advent a zimu
339,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Bestlivings

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Vonné svíčky Classic 12 ks ve skleničce, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( Wild Rose )
339,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky Creation balení po 2 ks v dóze, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( jahodový sen )
60,42 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky Classic 3-pack ve sklenici, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( vanilka )
84,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky Classic 3-pack ve sklenici, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( levandule )
84,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky Creation balení po 2 ks ve skleničce, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( brusinkový koláček )
60,42 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Vonné svíčky s nápisy ve sklenici, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( I love you )
58,16 Kč
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky Creation balení po 2 ks v dóze, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( Cookie-Cream )
60,42 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

Vonné svíčky Classic 12 ks ve skleničce, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( vanilka )
339,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Bestlivings

Kuchyňská police 22*18cm Výsuvné pekařské police Bílá skříňová police
674,20 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

sada 2 stolních nebo nočních lamp BRUBAKER 28,5 cm Keramické nožky se strukturou hnědobéžové barvy a bavlněným stínidlem béžové barvy
779,74 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
999,00 Kč
Prodejce: decoaltaa

TESA Powerstrips LARGE, Lepicí polštářek, Bílá, Vnitřní, 2 kg, Krabice, 10 kusů
6 080,67 Kč/1m
91,21 Kč
Prodejce: M_plus_L

Nescafe frappe ledová káva chladná kávová směs nápojový prášek 275g
50,15 Kč/1kg
116,32 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Vonné svíčky s motivem 6 ks ve skleničce, dlouhá doba hoření a příjemná vůně ( vanilka )
291,51 Kč
Prodejce: Bestlivings

Plastové ozdoby na vánoční stromeček - sada 45 kusů - měděné / stříbrné - nerozbitné vánoční ozdoby - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 725,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Delverde Spaghetti 72 Těstoviny Špagety z tvrdé pšeničné krupice 500g
93,06 Kč/1kg
46,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Svíčky do sklenic "Fruit Selection" od značky HS Candle, balení 12 kusů, doba hoření až 18 hodin na jednu svíčku, rozměry 6x6 cm, ovocná a svěží vůně, dárková sada pro léto a do domácnosti
339,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Bestlivings

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, E (bez omezení)
2 764,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
220,41 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Spojovací rám "Buxton" pro pračku/sušičku s výsuvnou policí
1 611,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

ASKSA Vánoční povlak na polštář 45 x 45 cm, sada 4 vánočních povlaků na polštář z jemného lnu, Rot
687,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

BRUBAKER Sada 101 kusů vánočních koulí s vrcholem stromu Krémově bílé ozdoby na vánoční stromek
779,74 Kč
Prodejce: BRUBAKER

HARIBO A1076 Haribo Duftkerze Frucht Power 3er Set
299,00 Kč
Prodejce: ALTXCZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%17% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
17%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně velmi příjemná!
Počet kusů 1
Vůně je velmi příjemná, a přestože jsou svíčky poměrně malé, doba hoření 12 - 14 hodin není problém ;). Cenové provedení je podle mého názoru také v pořádku. Děkuji
Ohodnoceno dne 16. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Počet kusů 1
Všechno je v pořádku
Ohodnoceno dne 10. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vonné svíčky
Počet kusů 1
No, vůně není úplně moje, ale je to v pořádku.
Ohodnoceno dne 20. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 17. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 2. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chesapeake Bay LAVENDER THYME - malá svíčka Chesapeake Bay 96g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 069,06 Kč/1kg

100 ks. Diveevo Rituální svíce 100% včelí vosk žlutá - pravoslavné svíce pro výzdobu modlitebního stolu svatby - netoxické, bez sazí - nekapající 16,5 cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
492,67 Kč
Prodejce: Diveevo

Karton 5 kg - 750 ks Žluté klášterní svíčky N60 ze včelího vosku
4 090,95 Kč
Prodejce: Diveevo
818,19 Kč/1kg

KOTARBAU® Vonná svíčka ve skle s dřevěným knotem Cedrové dřevo a vanilka Příjemně vonící dárky Aromaterapie Dekorativní svíčky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
492,68 Kč
Prodejce: KOTARBAU
620,50 Kč/1kg

Černé svíčky z včelího vosku №80 200 ks - 1 kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
999,07 Kč
Prodejce: Diveevo

Svíčka Sojová Dekorativní Zelený Čaj S Citronovou Trávou 250 Ml
868,19 Kč
-274,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
594,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 376,00 Kč/1l

Vánoční Svíčka Ve Skle 13 Cm Vánoce Dekorace Wild White Tea



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
273,48 Kč
Prodejce: EDANTI

Dekorativní skleněná vánoční svíčka 10X5 CM Barva Mocca
248,00 Kč
Prodejce: EDANTI
1 653,33 Kč/1kg

KOTARBAU® Velká skleněná vonná svíčka s víčkem Vanilka Nápady na dárky Aromaterapie Dekorativní svíčky Doba hoření až 100 hodin



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
352,53 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Harry Potter obraz LED svítící 30x40 cm - Patron
521,75 Kč
Prodejce: Bambule

Yankee Candle Spun Sugar Flurries - velká svíčka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,22 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 168,89 Kč/1kg

WoodWick 93049, Další, Růžová, Kokosová, Oceán, 1 kusů
1 263,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 071,85 Kč/1kg

WoodWick - Blooming Orchard Trilogy Ship ( Blooming Orchard ) 453.6g
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant

WoodWick Phantom Cherry, Elipsa, Burgundsko, Jantar, Kašmírové dřevo, Třešeň (ovoce), Vanilka, 40 h, 1 kusů
1 097,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 417,05 Kč/1kg

ARÔME Votivní svíčka 60 g, ve skle, 7 chaker, Sandalwood
89,00 Kč
Prodejce: TradeConcept

50 ks. Řecké tenké svíčky z včelího vosku Athos bez kapání, bez kouře D: 29,5 cm ⌀ 8,5 mm №30
679,56 Kč
Prodejce: Diveevo

Vonná svíčka káva 2 knoty 550g - doba hoření 110 hodin - Svíčka z ekologického sójového vosku
1 714,70 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 117,64 Kč/1kg

Citronellová vonná svíčka proti komárům - Ø 19 cm - venkovní svíčka s vůní citronu - skleněná nádoba se 3 knoty - proti komárům - zlatá citrusová jiskra
725,00 Kč
Prodejce: 1915SHOP
362,50 Kč/1l

Skleněný postřikovač Vintage, průměr 8 x 16 cm, žlutá
319,99 Kč
Prodejce: homerci
1 454,50 Kč/1kg

Frida Kahlo A2029 Frida Kahlo Duftkerzen Set Garden of Scents 5 x 45g
730,90 Kč
Prodejce: Relaxdays
1 124,46 Kč/1kg