4,5



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém1 069,93 Kč/1kg
2 139,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
GymBeam | True Whey Caramel2 189,35 Kč/1kg
2 189,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Collagen Builder 500g slaný karamel2 399,58 Kč/1l
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Jahodová Proteinová Směs - 5000g210 431,65 Kč/1kg
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Sunwarrior Protein Classic Plus 750 g vanilka / Rostlinné proteiny / Lahodný vícesložkový rostlinný protein s hypoalergenním složením
1 227,49 Kč/1l
920,62 Kč
Prodejce: taleoo

Protein Classic750g čokoláda
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
3 401,00 Kč/1kg
1 700,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

nutri+ 3K Protein Powder - Veganský proteinový prášek bez laktózy - Čokoládově hnědý
2 007,34 Kč/1l
2 007,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nutri+ 6K Protein Powder 1000 g - veganský proteinový prášek s vysokým obsahem bílkovin Banánové mléko
2 007,34 Kč/1kg
2 007,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

GymBeam - Anabolic Whey 1000 g okolda
726,50 Kč/1l
726,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

pro vás syrovátkový proteinový izolát - Haselnuss-Schokocreme
1 414,67 Kč/1l
848,80 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Ostrovit vegansk protein BI9224
3 030,00 Kč/1l
606,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9169
3 654,65 Kč/1l
730,93 Kč
Prodejce: FIT1EU

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9193
7 565,00 Kč/1l
1 513,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

GymBeam | HydroFue | Hydrolyzovan syrovtka s DigeZyme Chocolate
937,19 Kč/1kg
1 989,22 Kč
-114,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 874,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

OstroVit | Hrachov proteinov izolt | s 85 % blkovin bez pchuti
1 554,90 Kč/1l
310,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

100 % Whey Protein - 2000 g, čokoláda
918,39 Kč/1kg
1 836,78 Kč
Prodejce: VISO

Weider Vegan Protein - 750 g
2 142,35 Kč/1l
1 606,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SUNWARRIOR PROTEIN BLEND
 ,
Doplněk stravy, se sladidlem.
Přírodní proteinový nápoj od společnosti Sunwarrior, je ideální nejen pro sportovce, kulturisty, vegany a vitariány, ale i pro ty, kteří chtějí zhubnout a cítit se fit. Díky šetrnému zpracování při nízkých teplotách dosahuje až 98% využitelnosti v těle. Má hypoalergenní složení bez živočišných proteinů, sóji, lepku a laktózy a nezatěžuje tak organismus.
Balení: ,750 g
Dávkování: ,Smíchejte jednu odměrku (25 g) s 300 ml vody, džusu či jiným nápojem.
 ,
Upozornění: ,Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Může obsahovat stopy arašídů a ostatních skořápkových plodů.
 ,
 ,
Výživové údaje:
 ,
Výživové údaje:
 ,
 ,Počet dávek v balení: , 30 ,x 25 ,g |  ,100 g (% RHP) |  ,25 g** (% RHP) |
 ,Energetická hodnota |  ,1505 kJ / 360 ,kcal |  ,376 kJ/ 90 kcal |
 ,Tuky |  ,8 ,g |  ,2 g |
 , ,Z toho nasycené mastné kyseliny |  ,0 ,g |  ,0 g |
 ,Sacharidy , |  ,8 ,g |  ,2 g |
 , ,Z toho cukry |  ,4 ,g |  ,1 g |
 ,Vláknina , |  ,8 ,g |  ,2 g |
 ,Bílkoviny |  ,64 ,g |  ,16 g |
 ,Sůl |  ,2,2 ,g |  ,0,55 g |
|  ,Vápník |  ,120 mg (8 %) |  ,30 mg (2 %) |
 ,Železo |  ,22,4 ,mg (120 ,% RHP**) |  ,5,6 mg (30 %) |
|  ,Draslík |  ,480 mg (8 %) |  ,120 mg (2 %) |
*1 dávka odpovídá 25 g, balení obsahuje 30 dávek.
** % RHP – ,Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
Aminokyselinové spektrum:
 ,
Aminokyselinové spektrum:
 ,
 , |  ,na 100 g |  ,v 25 g |
 ,Alanin |  ,2744 mg |  ,686 ,mg |
 ,Arginin |  ,5332 mg |  ,1333 ,mg |
 ,Kyselina asparagová |  ,6832 mg |  ,1708 ,mg |
 ,Cystin |  ,1308 mg |  ,327 ,mg |
 ,Kyselina glutamová |  ,10824 ,mg |  ,2706 ,mg |
 ,Glycin |  ,2328 ,mg |  ,582 ,mg |
 ,Histidin |  ,1744 ,mg |  ,436 mg |
 ,Isoleucin |  ,3028 ,mg |  ,757 ,mg |
 ,Leucin |  ,5204 ,mg |  ,1301 ,mg |
 ,Lysin |  ,4808 ,mg |  ,1202 ,mg |
 ,Methionin |  ,724 ,mg |  ,181 ,mg |
 ,Fenylalanin |  ,3500 ,mg |  ,875 ,mg |
 ,Prolin |  ,2656 ,mg |  ,664 ,mg |
 ,Serin |  ,3116 ,mg |  ,779 ,mg |
 ,Threonin |  ,2240 ,mg |  ,560 ,mg |
 ,Tryptofan |  ,568 ,mg |  ,142 ,mg |
 ,Tyrosin |  ,1808 ,mg |  ,452 ,mg |
 ,Valin |  ,3364 ,mg |  ,841 ,mg |
Složení: ,proteinová směs ,(hráškový protein  ,konopný protein  ,kustovnice čínská , kakao čokoládové aromaMCT olej—triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zahušťovadlo (guarová guma, ,mořská sůl, sladidlo steviol glykosidy 
Sunwarrior Protein Warrior Blend je vícesložkový rostlinný protein vyrobený z hrachu, konopí a bobulí Goji. Díky kombinaci 3 druhů bílkovin má dokonale vyvážený aminokyselinový profil, který je mimořádně bohatý na arginin, lysin, leucin a aminokyseliny BCAA. Navíc je obohacen o MCT tuky z kokosu (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem). Hypoalergenní složení bez lepku, sóji a mléka zaručuje vysokou vstřebatelnost a lehkou stravitelnost tohoto proteinu. Protein Warrior Blend je vhodný pro vegetariány a vegany, jakož i pro lidi s intoleranci na laktózu či mléčné výrobky.
Výhody
- až 17 g rostlinných bílkovin na jednu dávku
- 3 zdroje proteinů
- obohacen o MCT tuky
- vhodný pro vegany a vegetariány
- bez přidaného cukru
- hypoalergenní složení
- neobsahuje sóju, lepek, mléko a GMO
- Hrách žlutý (fermentovaný) má nízký obsah kalorií, vysoký obsah vlákniny a kompletní aminokyselinový profil s vysokým obsahem BCAA.
- Konopí obsahuje lehce stravitelné bílkoviny s vysokým obsahem omega 3 a omega 6 mastných kyselin (v poměru 3: 1). Také je zdrojem různých vitamínů a minerálů.
- Bobule Goji jako jedny z mála plodů obsahují všechny esenciální aminokyseliny. Jsou zdrojem antioxidantů, vitamínů a karotenoidů.
Doporučené dávkování
Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrka = 25 g) v 300 ml vody a užijte během dne.
Nutriční hodnoty
| Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g čokoláda | |||
| Velikost 1 dávky: 25 g | |||
| Počet dávek v balení: 30 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka(25 g) | 100g | RVH% * |
| Energetická hodnota | 418kJ / 100kcal | 1674kJ / 400kcal | ** |
| tuky | 2,5g | 10g | ** |
| z toho nasycené | 1g | 4g | ** |
| sacharidy | 3g | 12g | ** |
| z toho cukry | 0g | 0g | ** |
| z toho přidány cukry | 0g | 0g | ** |
| vláknina | 1g | 4g | ** |
| bílkoviny | 17g | 68g | ** |
| sodík | 348mg | 1392mg | ** |
| vápník | 26mg | 104mg | 3,3% |
| železo | 6mg | 24mg | 42,9% |
| draslík | 114mg | 456mg | 5,7% |
| * RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| ** RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Patentovaná proteinová směs (organický fermentovaný hrachový protein, organický konopný protein, organické bobule Goji), organické holandské kakao, organická čokoládové aroma, organický MCT olej (kokosový olej, akáciová vláknina), organická gaurová guma, mořská sůl, extrakt ze stévie (steviol glykosidy ). | |||
| Alergeny | |||
| Neobsahuje alergeny. | |||
- Výrobce
- sunwarrior
- Hmotnost
- 750 g
- Počet kusů
- 1
- Alergeny
- Žádné
- Příchuť
- Čokoláda
- Objem
- 750 ml
- Seznam přísad
- Patentovaná proteinová směs (organický fermentovaný hrachový protein, organický konopný protein, organické bobule Goji), organické holandské kakao, organická čokoládové aroma, organický MCT olej (kokosový olej, akáciová vláknina), organická gaurová guma, mořská sůl, extrakt ze stévie (steviol glykosidy ).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 25 g / 100 g, Energetická hodnota: 100 kcal (418,4 kJ) / 400 kcal (1673,6 kJ), Tuky: 2,5 g / 10 g, Sacharidy: 3 g / 12 g, Bílkoviny: 17 g / 68 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrka = 25 g) v 300 ml vody a užijte během dne.
- Potravinářský podnik
- 2250 N. Coral Canyon Blvd. Ste. 100, Washington, UT 84780, (888) 540-3667, [email protected]
- Prodejní název
- Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g čokoláda
- Kód EAN
- 0814784024257814784024257
- Číslo produktu
- FID
- Výrobce
- sunwarrior
- Hmotnost
- 750 g
- Počet kusů
- 1
- Alergeny
- Žádné
- Příchuť
- Čokoláda
- Objem
- 750 ml
- Seznam přísad
- Patentovaná proteinová směs (organický fermentovaný hrachový protein, organický konopný protein, organické bobule Goji), organické holandské kakao, organická čokoládové aroma, organický MCT olej (kokosový olej, akáciová vláknina), organická gaurová guma, mořská sůl, extrakt ze stévie (steviol glykosidy ).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 25 g / 100 g, Energetická hodnota: 100 kcal (418,4 kJ) / 400 kcal (1673,6 kJ), Tuky: 2,5 g / 10 g, Sacharidy: 3 g / 12 g, Bílkoviny: 17 g / 68 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrka = 25 g) v 300 ml vody a užijte během dne.
- Potravinářský podnik
- 2250 N. Coral Canyon Blvd. Ste. 100, Washington, UT 84780, (888) 540-3667, [email protected]
- Prodejní název
- Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g čokoláda
- Kód EAN
- 0814784024257814784024257
- Číslo produktu
- FID
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Protein Classic750g čokoláda
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Sunwarrior Protein Classic Plus 750 g čokoláda / Rostlinné proteiny / Lahodný vícesložkový rostlinný protein s hypoalergenním složením
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Protein Blend750g vanilka (Hrachový, konopný protein a goji)
1 227,49 Kč/1l
920,62 Kč
Prodejce: taleoo

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Collagen Builder 500g slaný karamel
2 399,58 Kč/1l
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g francouzský toast-javorový sirup / Rostlinné proteiny / Lahodný vícesložkový rostlinný protein s hypoalergenním složením
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
1 230,37 Kč/1l
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilka-karamel / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6
1 598,23 Kč/1kg
3 895,23 Kč
-219,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 675,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Collagen Building 500g čokoláda
852,31 Kč
Prodejce: taleoo

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Tyčinky Snickers Hi-Protein Original – 12 ks po 55 g
1 435,05 Kč/1l
947,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Snickers HiProtein Bar - 55 g, klasická
82,22 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mr Magic stříbrno-černý, stojanový mixér, plastový kryt, 400 W, nádoba 0,5 l, univerzální příslušenství pro sekání, 4389
809,02 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
595,77 Kč/1kg
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Grafner® Varná deska, dvojitá, 2000 W, s výklopnými rukojeťmi, bílá, model KP10879
1 458,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ESN Designer Whey Protein, 1000 g sáček
1 823,53 Kč/1l
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

Maso Banánové Bílkoviny, 2000g - Kvalitní zdroj bílkovin z banánů
251,94 Kč/1l
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g okolda-aradov mslo / Rostlinn proteiny / Lahodn vceslokov rostlinn protein s hypoalergennm sloenm
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Blue Rabbit - Plastová skluzavka s vlnkou tmavě zelená 295 cm
4 856,00 Kč
Prodejce: mygardenhome

Tefal Ceramic C White Induction C90806, Kulatý, Univerzální pánev, Bílá, Keramický, 175 °C, Keramický, Nerezová ocel
2 137,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Věšák VASAGLE, se sedátkem, s háčky, 3 police, výška 175 cm-41
1 228,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

ESN Designer Bar Box, 12 x 45 g tyčinek
1 666,85 Kč/1l
900,10 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Nemrznoucí směs na čelní sklo -20°C Vůně Mix Clear View Zimní ochrana čelního skla Čirá 15l
48,74 Kč/1l
731,11 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

nutri+ 6K Protein Powder 1000 g - veganský proteinový prášek - Slaný karamel
2 029,91 Kč/1l
2 029,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
100,60 Kč/1kg
1 006,02 Kč
Prodejce: CasteloStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
bez problémů doručeno až ke dveřím
tento výrobek používám již dlouho. skvěle doplňuje mou veganskou stravu jako dodavatel bílkovin.
Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Funguje to
Vím, že je to velmi hyped on-line, ale musím říct, že jsem trochu zklamaný s chutí.
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 459,78 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
2 139,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 069,93 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
2 139,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 069,93 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
854,14 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 881,37 Kč/1l

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,80 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 046,19 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l

OstroVit | Syrovátkový proteinový izolát Vanilkové oplatky



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 206,68 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 723,83 Kč/1l