5,0



Na základě 2 hodnocení
Objem:
500 ml- 500 ml
- 150 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Lakme Teknia Deep Care Treatment 1000 ml1 063,00 Kč/1l
1 063,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml258,93 Kč/1l
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 605,04 Kč/1l
802,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Oil Reflections Mask 500ml
1 637,04 Kč/1l
818,52 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Professionals Fusion Intense Repair, 500 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Ochana, Oprava, Dávkovač, 1 kusů
1 336,04 Kč/1l
1 588,80 Kč
-920,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
668,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Mask maska pro suché a poškozené vlasy 150 ml
7 618,42 Kč/1kg
1 447,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Regenerační maska pro barvené vlasy Color Motion (Structure Mask), 500 ml
958,37 Kč/1kg
575,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reboost Mask maska pro zpevnění a lesk vlasů 500 ml
1 498,00 Kč/1l
749,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, Ženy, Suché vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Výživa, Vyhlazující, Změkčující, Goji
1 203,72 Kč/1l
601,86 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Repair Mask 400 ml
1 546,50 Kč/1l
618,60 Kč
Prodejce: EasoMagno

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Vyživující maska pro všechny typy vlasů Oil Reflection (Luminous Reboost Mask), 500 ml
1 336,04 Kč/1l
668,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Hydrate 400ml, 400 ml, Unisex, Suché vlasy, Normální vlasy, Hydratační, Hydratující, Ochana, Změkčující, Glycerin, Citrus
1 850,82 Kč/1l
740,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Oil Reflections maska na vlasy pro ženy 150 - Wella Professionals
5 985,00 Kč/1kg
1 197,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella maska Wella Professionals ColorMotion+ maska 500 ml
1 605,04 Kč/1l
802,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Invigo Color Brilliance Mask (hrubé vlasy) 150 ml
1 610,20 Kč/1l
241,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

maska pro poškozené vlasy LuxeOil, 150 ml
1 556,40 Kč/1l
284,90 Kč
-51,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola Nourishing Restructuring Mask 500 ml
514,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wella Professionals OilReflection Mask 500ml
Maska na vlasy Wella Professionals OilReflection Mask o objemu 500 ml je intenzivně vyživující přípravek z řady Oil Reflections. Tato maska, speciálně vyvinutá pro všechny typy vlasů, posiluje strukturu vlasů a dodává vlasům pružnost a lesk.
Výhody masky Wella Professionals OilReflection Mask 500 ml
- Vyživuje a posiluje křehké a suché vlasy
- Chrání vlasy před dalším poškozením
- Dodává vlasům lesk a hedvábnou jemnost
- Dodává vlasům bohatou hydrataci
- Obohaceno o heřmánkový olej a výtažek z bílého čaje
Použití masky Wella Professionals OilReflection Mask 500ml
Aplikujte na čisté, vlhké vlasy do délek a konečků. nechte působit 5 minut a poté důkladně opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků kombinujte se šamponem a kondicionérem Oil Reflections.
Proměňte své vlasy pomocí masky na vlasy Wella Professionals OilReflection Mask 500ml. Objednávejte nyní!
Složení: Složení: Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Panthenol, Isopropyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, PEG-2M, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, EDTA disodná, Hexyl Cinnamal, Propylenglykol, Linalool, Alfa-Isomethyl Ionone, Silica, Kyselina citronová, Extrakt z listů Camellia Sinensis, Olej ze semen Macadamia Ternifolia, Olej ze semen Camellia Oleifera, BHT
Maska Wella Professionals Oil Reflections 500 ml
- Maska Wella Oil Reflections vyživuje a obnovuje strukturu vlasů.
- Vlasy jsou vyživovány vzácnými oleji.
- Jemná vůně přenese smysly do bílých písečných dun Orientu.
Použití: Vlasy se sytě lesknou, jsou jemné a hebké:
- Vmasírujte do ručníkem vysušených vlasů po umytí šamponem
- nechte působit 5 minut
- důkladně opláchněte.
Složení: Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Panthenol, Isopropyl Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, PEG-2M, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, EDTA disodná, Hexyl Cinnamal, Propylenglykol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Silica, Citric Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, BHT 90584074
Maska Oil Refelctions 500 ml Wella
Vyživující maska vyživuje a doplňuje strukturu vlasů. pro zářivý lesk a pružnost. S olejem z kamélie a výtažkem z bílého čaje. Pro všechny typy vlasů
Jak používat
Rozetřete po vlhkých vlasech. nechte působit 5 minut a důkladně opláchněte.
Vyživující maska pro hladké a zářivé vlasy
WELLA CARE OIL REFLECTIONS Mask 500 ml Maska WELLA CARE OIL REFLECTIONS byla vyvinuta především pro barvené vlasy, ale je vhodná pro všechny typy vlasů. Struktura vlasů je vyživována a ošetřována olejem z kamélie a výtažkem z bílého čaje. Vlasy tak vypadají vitálnější a lesklejší.
Maska Oil Reflections pro zářivý lesk - až 3x hladší vlasy - okamžitý lesk - s olejem z kamélie, extraktem z bílého čaje a programem Oleology - Vhodná pro všechny typy vlasů, včetně barvených
Wella Oil Reflections - Rozjasňující maska pro obnovu energie
Wella WP Oil Reflections Maske 500ml Wella Professional
[b]Wella Oil Reflections Mask 500 ml[/b][br][br]- maska na vlasy[br]- pro všechny typy vlasů[br]- dodává vlasům lesk[br]- olejová maska[br]- hydratuje[br][br][b]Použití:[/b][br][br]Naneste na vlhké vlasy, jemně vmasírujte a nechte působit. Důkladně opláchněte a v případě potřeby opakujte.
WELLA PROFESSIONALS_Oil Reflections Mask Uhlazující maska na vlasy 500ml
- Model
- Oil Reflections
- Hmotnost
- 549 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA, STEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE, PANTHENOL, ISOPROPYL ALCOHOL, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PEG-2M, METHYLPARABEN, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, PROPYLENE GLYCOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, SILICA, CITRIC ACID, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, BHT.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610531540
- Číslo produktu
- 99240010960
- Model
- Oil Reflections
- Hmotnost
- 549 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA, STEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE, PANTHENOL, ISOPROPYL ALCOHOL, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PEG-2M, METHYLPARABEN, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, PROPYLENE GLYCOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, SILICA, CITRIC ACID, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, BHT.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610531540
- Číslo produktu
- 99240010960
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reveal Shampoo šampon pro hebké a lesklé vlasy 1000 ml
2 144,80 Kč/1l
2 144,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Instant Conditioner, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Vyživující, Vyhlazující, 200 ml
2 123,35 Kč/1l
424,67 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 605,04 Kč/1l
802,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme kondicionér pro poškozené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Oil Reflections, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Vyživující, Ochana, Lesklý, Sprej
4 957,50 Kč/1l
495,75 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
9 060,70 Kč/1l
906,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Oil Wella Professionals Care Oil Reflections Light 100ml
5 436,40 Kč/1l
543,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon Wella Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
636,86 Kč/1l
818,93 Kč
-182,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
636,86 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Všechny vlasy, Ochana, Lesklý, Vyhlazující
4 779,67 Kč/1l
146,81 Kč
-3,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
143,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Oil Reflections šampon Luminous Reveal Shampoo pro ženy 500 - Wella Professionals
2 327,36 Kč/1kg
1 373,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
2 678,27 Kč/1m
2 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Wella Oil Reflections, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Matné vlasy, Všechny barvy
620,55 Kč/1l
620,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Mask maska pro suché a poškozené vlasy 150 ml
7 618,42 Kč/1kg
1 447,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals Fusion Intense Repair, 500 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Ochana, Oprava, Dávkovač, 1 kusů
1 336,04 Kč/1l
1 588,80 Kč
-920,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
668,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Fusion Intense Repair Šampon pro intenzivní regeneraci vlasů, 250 ml
1 110 111,15 Kč/1kg
299,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Oil Reflections Mask 500ml
1 637,04 Kč/1l
818,52 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kondicionér pro regeneraci vlasů Ultimate Repair (Conditioner), 500 ml
2 049,78 Kč/1l
1 024,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Oil Reflections Luminous Reveal Shampoo 500 ml
937,24 Kč/1l
468,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro poškozené vlasy 400 ml
2 058,37 Kč/1l
823,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella maska Wella Professionals Ultimate Repair Mask 500 ml
1 608,22 Kč/1l
900,00 Kč
-95,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
804,11 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
9 590,00 Kč/1l
1 438,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
2 458,80 Kč/1l
262,56 Kč
-16,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
245,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Ultimate Repair Shampoo 1000 ml
1 150,19 Kč/1l
1 150,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Regenerační maska pro barvené vlasy Color Motion (Structure Mask), 500 ml
958,37 Kč/1kg
575,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá léčba vlasů
Objem 0,5 l
Vlasy se krásně lesknou
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
543,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 624,27 Kč/1l

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 203,86 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Loreal Metal Detox Mask 250ml
608,86 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 029,53 Kč/1kg

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l