5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lineární kolejnice, délka 1500 mm, vysoce kvalitní ložiskové bloky, HSR15-1500mm2,12 Kč/1l
3 186,99 Kč
Prodejce: BlissShopping

Další informace o reklamě
LIQUI MOLY Těsnicí hmota na karoserie 6148, kartuše 290 ml3 145,34 Kč/1l
912,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Sika Blackseal-Bt Bitumiczny Uszczelniacz Dekarski 300Ml1 326,63 Kč/1l
397,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Uszczelniacz Wysokotemperaturowy Kominkowy 280Ml 1500C1 199,97 Kč/1l
371,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Těsnicí hmota Petec Karosserie, černá, 310 ml
780,65 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Těsnicí hmota Petec Karosserie, bílá, 310 ml
622,58 Kč/1l
209,00 Kč
-16,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Henkel Teroson MS 9120SF Tmel na karoserie bílý 310ml
2 122,58 Kč/1l
658,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Teroson Terostat 9140, průhledný
2 842,45 Kč/1l
881,16 Kč
Prodejce: TTW-Offroad

Těsnicí materiál TEROSON 2969778
3 214,65 Kč/1l
996,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProAuto

Lepicí Tmel V Tubě Bílý 310Ml / Boll
681,45 Kč/1l
211,25 Kč
Prodejce: SamSerwisuje

Těsnící hmota, Bílá těsnící hmota, 290ml, Těsnící tmel, bílý
3 279,34 Kč/1l
951,01 Kč
Prodejce: boni-shop

Sikaflex 522 – bílý tmel pro karavany 300ml
782,17 Kč/1l
234,65 Kč
Prodejce: SABTRADE

BOLL Silikonové mazivo 00701051 Tuba 290ml
731,03 Kč/1l
212,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Těsnicí hmota černá 60-011
2 935,18 Kč/1l
249,49 Kč
Prodejce: Amracing

LOCTITE lepidlo a tmel 2063263, silikonová kartuše 310 ml
3 829,68 Kč/1l
1 187,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BOLL polyuretanová těsnicí fólie 600ml BÍLÁ
348,33 Kč/1l
209,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Tmel černý 471.501
2 384,80 Kč/1l
476,96 Kč
Prodejce: MroAuto

Klempířský a karosářský tmel DEBBEX 280ml šedý
324,45 Kč/1l
100,58 Kč
Prodejce: VOPH_CZ

Těsnicí hmota, transparentní tmel, 310ml šedý tmel
2 788,58 Kč/1l
864,46 Kč
Prodejce: boni-shop

REINZ Tmel 70-24575-10 Kartuše 300 ml
1 908,10 Kč/1l
572,43 Kč
Prodejce: MroAuto
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PETEC butylová těsnicí páska na karoserie 87530 - 20 mm x 3 m
Vysoce kvalitní těsnicí páska na bázi butylu pro trvalé utěsnění karoserií automobilů
PETEC Butylová těsnicí páska na karoserie 87530 je samolepicí a trvale plastifikovaná těsnicí páska na bázi butylu, která se používá k utěsnění přesahů na karoseriích automobilů. Vyznačuje se vynikající přilnavostí ke všem materiálům, dobrou hnětitelností a snadnou aplikací.
Vlastnosti:
- Neobsahuje rozpouštědla a silikon: Šetrná ke zdraví a kompatibilní s materiály.
- Odolný vůči teplotám a UV záření: Vhodný pro venkovní použití.
- Okamžité další zpracování a těsnicí účinek: Šetří čas a zajišťuje rychlé utěsnění.
- Zabraňuje kontaktní korozi: Chrání plech před korozí.
- Tlumení hluku a vibrací: Zajišťuje tichou jízdu.
Oblasti použití:
- Těsnění švů karoserie: Spoje, sváry a přesahy.
- Těsnění prostupů karoserie: Antény, světla, stěrače a další přídavná zařízení.
- Těsnění čelních skel: Pro vkládání a těsnění čelních skel.
- Těsnění okapů a svodů: Opravy netěsností a prasklin.
- Těsnění karavanů a obytných vozů: Spoje, švy a okna.
Technické údaje:
- Materiál: Butyl
- Barva: bílá
- Rozměry: 20 mm x 3 m
- Tloušťka: 2 mm
- Teplotní rozsah: -30 °C až +100 °C
Rozsah dodávky:
- těleso butylové těsnicí pásky PETEC 87530 - 20 mm x 3 m. Balení obsahuje: 1 x těleso butylové těsnicí pásky PETEC 87530 20 mm x 3 m
Doplňující informace:
- PETEC Butylová těsnicí páska 87530 by měla být aplikována načistý, suchý a nemastný povrch.
- Další informace o aplikaci a zpracování těsnicí pásky naleznete v návodu k použití.
Hodnocení zákazníků: Těsnicí lepicí páska je vhodná pro lepení na těsnicí pásky, které jsou součástí balení:
Chválena je zejména snadná aplikace, dobrá přilnavost a vysoký těsnicí účinek těsnicí pásky.
Závěr:
PETEC Butylová těsnicí páska karoserie 87530 je kvalitní a univerzální výrobek, který je vhodný pro utěsnění přesahů na karoseriích automobilů. Vyznačuje se výbornou přilnavostí, dobrou hnětitelností a snadným zpracováním, a je proto vhodná jak pro kutily, tak pro profesionály.
Těsnicí hmota PETEC Článek: 87530
Informace o výrobku
Typ nádoby: role
Měrná jednotka: metr
Barva: bílá
Délka [m]: 3
Šířka 1 [mm]: 20
Tloušťka [mm]: 2
Konzistence(struktura): měkká
Konzistence(textura): hnětitelná
Teplotní rozsah od [°C]: 30
Teplotní rozsah do [°C]: 100
Poznámka: Technické údaje:
Dodržujte informace o instalaci:
další odkazy:
Návod k obsluze
Informace o výrobku
- Výrobce
- Petec
- Objem
- 1 l
- Hmotnost
- 0.24 kg
- Kód EAN
- 4013558875309
- Číslo produktu
- 87530
- Výrobce
- Petec
- Objem
- 1 l
- Hmotnost
- 0.24 kg
- Kód EAN
- 4013558875309
- Číslo produktu
- 87530
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Těsnicí hmota Petec Karosserie, bílá, 310 ml
622,58 Kč/1l
209,00 Kč
-16,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Těsnicí páska na karoserii / černá / kulatá / 10m x 10mm - PETEC
385,37 Kč/1kg
713,00 Kč
-81,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Těsnicí hmota Petec Karosserie, černá, 310 ml
780,65 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Boční markýza Dubaj 25532, moderní ochrana soukromí pro zahrady a terasy, antracit, 180 x 500 cm
2 444,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Těsnící hmota Petec Karosserie, šedá, 310 ml
635,48 Kč/1l
215,00 Kč
-18,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
197,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

tmel Dirko HT, -60 až +315°C, cerná - 70 ml
2 142,86 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 140 × 200
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Přehoz na postel XXL (220x240 cm) s polstrovanou mezivrstvou, oboustranná přikrývka v designu: Paisley
609,58 Kč
Prodejce: Bestlivings

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 512 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
37 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

vidaXL Pohovka Chesterfield 3-Seater Imitace kůže černá
13 144,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Elektrické polohovatelné TV křeslo COMHOMA s masážní funkcí, LED světly, dálkovým ovládáním, úložnou taškou, 2 držáky na nápoje.
9 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

EMOS Anténa univerzální VILLAGE CAMP–V400, DVB-T2, FM, DAB, filtr LTE/4G/5G, J0802
739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

Ochranný potah na matraci 160 x 200 cm, vhodný pro alergiky, pratelný a voděodolný
939,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schlaftroll-Matratzen

200 * 70 * 110 cm Bike Cover (Universal) 210T Vodotěsná plachta Ochranný kryt pro kolo Mountain Bike Road Bike Bike
447,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 190
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

FLEXISPOT Elektrické křeslo s funkcí odpočinku a polohováním, nastavitelné křeslo pro sledování televize (105°–155°), s nastavitelnou opěrkou zad a podnožkou (světle šedá)
4 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ErgonomicHome

Buff Čepice Knitted Hat Merino Wool Ervin, 1242439331000
2 413,31 Kč
Prodejce: velmontask

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Figo 19 Šatní skříň (bílá/bílá)
5 939,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Těsnicí páska samolepicí vodotěsná bílá 12 m těsnicí páska samolepicí - bílá
4 222,00 Kč/1m
907,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Pouzdro na mobilní telefon Apple iPhone 13 Book Case Ochranné pouzdro Slim Flip Cover Case
320,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Nafukovací člun 24402, obsahuje pádlo, vzduchovou pumpu, přepravní tašku a sadu na opravu, 3,80 m
21 485,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

MAKITA 18V DUC150Z01 15cm pila na železo
5 261,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Folia 12950, Ruční šití, Průhledná, Nylon, 100 m, 0,5 mm
1,16 Kč/1m
116,29 Kč
Prodejce: M_plus_L
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dělá to, co má dělat, pečeť
Znám produkt z konstrukce karoserií, je stále dobrý pro skryté oblasti.
Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Uszczelniacz Dekarski Czarny 280Ml
291,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 042,82 Kč/1l

Tmel na kotle 500g žáruvzdorný -1000°C Kotelní kamna Krby Kamna pro kutily



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 193,20 Kč
-635,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
557,50 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 115,00 Kč/1kg

Sista 301902, 280 ml, Akrylátový tmel, Vhodné pro použití uvnitř, Vhodné pro venkovní použití, Bílá
189,17 Kč
Prodejce: M_plus_L
675,61 Kč/1l

Uszczelniacz Hybrydowy Fix All Crystal 290Ml Bezbarwny
299,64 Kč
Prodejce: MasterBau
1 070,14 Kč/1l