Rýže SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-FOOD

502,48 Kč

502,48 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
1 159,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tortellini s masem 250 g
Tortellini s masem 250 g
1 946,52 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjaková rýže v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjaková rýže v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
45,58 Kč
-4%
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
841,31 Kč/1kg
313,81 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PASTA (KONJAC-NUDEL) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
PASTA (KONJAC-NUDEL) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Makaron Lubella Łazanki 2 kg
Makaron Lubella Łazanki 2 kg
118 864,99 Kč/1kg
237,73 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lubella Catering Pasta Świderki 2 Kg
Lubella Catering Pasta Świderki 2 Kg
112 889,99 Kč/1kg
225,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnné těstoviny Lubella 400 g
Celozrnné těstoviny Lubella 400 g
121,90 Kč/1kg
67,87 Kč
-28%
48,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Těstoviny Lubella Krajanka Jajeczna 250 g
Těstoviny Lubella Krajanka Jajeczna 250 g
147,24 Kč/1kg
36,81 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lubella 4-Jeczna Těstoviny Krajaneczka 200 G
Lubella 4-Jeczna Těstoviny Krajaneczka 200 G
114,60 Kč/1kg
22,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnné těstoviny Świderki Lubella 400 g
Celozrnné těstoviny Świderki Lubella 400 g
124,95 Kč/1kg
67,57 Kč
-26%
49,98 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Těstoviny Świderki Lubella 2 kg
Těstoviny Świderki Lubella 2 kg
118,26 Kč/1kg
236,51 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro USUI Konjaková rýže 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
USUI Konjaková rýže 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
154,12 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Makaron Czaniecki Niteczka Walcowany 250 g
Makaron Czaniecki Niteczka Walcowany 250 g
128,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
32,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Makaron Świderki Eliche Lubella 400 g
Makaron Świderki Eliche Lubella 400 g
118,85 Kč/1kg
61,01 Kč
-22%
47,54 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lubella Jajeczna Cateringové těstoviny Krajaneczka 2 Kg
Lubella Jajeczna Cateringové těstoviny Krajaneczka 2 Kg
114,36 Kč/1kg
228,71 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makaron Goliard świderki pełnoziarnisty 400 g
Makaron Goliard świderki pełnoziarnisty 400 g
134,98 Kč/1kg
55,34 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bulgur kaše Kupiec 3 x 80 g
Bulgur kaše Kupiec 3 x 80 g
274,04 Kč/1kg
68,51 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

FOLDING



voda, konjaková mouka, hydroxid vápenatý POPIS Hlavní složkou dietní rýže je konjakový glukomannan - ve vodě rozpustná vláknina získaná z kořene rostliny konjak. Pochází z Asie a jídlo z ní vyrobené se nazývá také Shirataki Noodles nebo Konnyaku Noodles. Největšími konzumenty této potraviny na světě jsou Japonci.
Konjakové nudle jsou přírodním produktem bohatým na vlákninu rozpustnou ve vodě, neobsahují tuk, cukr, škrob ani bílkoviny, jsou bez PŠENICE a lepku.



Výrobek je 100% rostlinného původu, lze jej skladovat při pokojové teplotě po dobu přibližně jednoho roku, JAS (Japanesse Agricultural Standard), je průhledný, bez chuti, snadno absorbuje aroma surovin a koření, rychle se připravuje, je chutný a zdravý. PŘÍPRAVA Těstoviny důkladně propláchněte pod tekoucí teplou vodou.
Vařte nebo smažte 2-3 minuty.
Přidejte přímo do jídla.





VÝŽIVOVÉ HODNOTY na 100 g Energetická hodnota: 33 kJ / 8 kcal Tuky: <0,1 g včetně nasycených mastných kyselin: <0,1 g Sacharidy: <0,1 g:






vláknina: 1,8 g Bílkoviny: <0,3 g Sůl: <0,01 g DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ Skladujte při teplotě +5 až +28˚C



POMŮŽE VÁM ZHUBNOUT: Diet-Food organická rýže konjac vám pomůže zhubnout. Má nízký obsah sacharidů a energetickou hodnotu 7,89 kcal na 100 gramů. Je bohatá na vlákninu a vodu a udrží vás déle syté.

DOBRÉ ŘEŠENÍ: Pro všechny vegany, vegetariány a diabetiky, protože je 100% bez sóji, tuku, pšenice a lepku, takže je bezpečnou a zdravou volbou pro všechny, kteří drží keto dietu, a také pro ty, kteří trpí nesnášenlivostí lepku a cukru.

UNIKÁTNÍ VÝROBEK: Dietní rýže je skvělou volbou pro každého, kdo si hlídá svůj jídelníček. Je vyrobena z přírodních a organických surovin, konjakové mouky, podporuje hubnutí, protože obsahuje 97 % vody a 3 % rostlinné vlákniny.

RYCHLÁPŘÍPRAVA: Rychle připravené jídlo, které je hotové za pouhé 2-3 minuty! Stačí konjakovou mouku scedit a propláchnout vodou, aby se odstranil přirozený zápach, a vařit nebo smažit 2-3 minuty.

NAŠE POSLÁNÍ: Posláním společnosti Diet-Food je učinit zdravé stravování co nejpříjemnějším a nejuspokojivějším. Ať už držíte dlouhou nebo krátkou dietu, naše těstoviny jsou připraveny vám posloužit.

Složení a informace pro alergiky
Složení:

Čištěná voda (96,6 %)
Ekologická mouka z rostliny konjac (3,4 %)
Skladujte v těsně uzavřené nádobě na suchém a chladném místě. Nezamrazujte.

Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g:

Energetická hodnota 30 kJ / 7 kcal
Tuky < 0,1 g, z toho nasycené < 0,1 g
Sacharidy < 0,2 g, z toho cukry < 0,1 g
Vláknina 2,6 g
Bílkoviny <0,1 g
Sůl < 0,1 g
Čistá hmotnost: 370 g

Čistá hmotnost po odkapání: 300 g

Skladování a použití
Skladujte při teplotě +5 až +28˚C; těstoviny důkladně propláchněte pod teplou tekoucí vodou. Vařte nebo smažte 2-3 minuty. Přidejte přímo do jídla.
Seznam přísad
voda, konjaková mouka, hydroxid vápenatý
Deklarovaná nutriční hodnota
Nejsou k dispozici žádné údaje
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
MIPAMA E.Z. SZAFARZ SPÓŁKA JAWNA, ROGATKA 7A, 62-860 OPATÓWEK
Prodejní název
Rýže SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-FOOD
Výrobce
DIET-FOOD
Model
Shirataki Konjac-Reisnudeln
Verze
1 kg
Označení množství
szt
Kód EAN
5901549275643

Skladování a použití
Skladujte při teplotě +5 až +28˚C; těstoviny důkladně propláchněte pod teplou tekoucí vodou. Vařte nebo smažte 2-3 minuty. Přidejte přímo do jídla.
Seznam přísad
voda, konjaková mouka, hydroxid vápenatý
Deklarovaná nutriční hodnota
Nejsou k dispozici žádné údaje
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
MIPAMA E.Z. SZAFARZ SPÓŁKA JAWNA, ROGATKA 7A, 62-860 OPATÓWEK
Prodejní název
Rýže SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-FOOD
Výrobce
DIET-FOOD
Model
Shirataki Konjac-Reisnudeln
Verze
1 kg
Označení množství
szt
Kód EAN
5901549275643
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
45,58 Kč
-4%
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč/1kg
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
841,31 Kč/1kg
313,81 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjaková rýže v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjaková rýže v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 860
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Obrázek produktu pro USUI konjaková rýže v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
USUI konjaková rýže v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tefal XL Force C38508, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
Tefal XL Force C38508, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 158
1 345,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 174
1 725,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
183,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
124,42 Kč
-3,49 Kč
120,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Tefal XL Force C38506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
Tefal XL Force C38506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 158
1 189,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací
UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 171
1 478,99 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Obrázek produktu pro Hop-Sport trenažér zad a břicha s opěrkou kolen - skládací fitness zařízení pro domácnost s tréninkovým počítačem
Hop-Sport trenažér zad a břicha s opěrkou kolen - skládací fitness zařízení pro domácnost s tréninkovým počítačem
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 28
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Obrázek produktu pro Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 471
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro USUI konjaková rýže v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjaková rýže v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 20 x 270 g
161,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
1 189,38 Kč
-315,18 Kč
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 209
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Obrázek produktu pro Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 92
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END
Obrázek produktu pro Ergonomické nosítko MoMi COLLET černé
Ergonomické nosítko MoMi COLLET černé
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 43
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA
MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - DIET-FOOD
PASTA (KONJAK VE FORMĚ RÝŽE) BEZLEPKOVÝ385 g - DIETNÍ POTRAVINA
865,56 Kč/1kg
333,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo 3 plochy na ležení a jeskyně, omyvatelné podložky hnědé barvy
FEANDREA škrabadlo 3 plochy na ležení a jeskyně, omyvatelné podložky hnědé barvy
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 73
1 826,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Skládací přenosná postýlka Overnight šedá
Skládací přenosná postýlka Overnight šedá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 69
1 702,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
Obrázek produktu pro Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 452
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 177
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Obrázek produktu pro Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1106
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 738
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 378
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 715
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 Kč
827,45 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) UDON BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Czan 250 g
Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg