4,9



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů538,72 Kč/1kg
2 154,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Feline Veterinary Dental S/O 3 kg suché krmivo pro kočky se zubními problémy609,91 Kč/1kg
1 829,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů231,61 Kč/1kg
2 316,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 9 kg, Včetně antioxidantů275,87 Kč/1kg
2 482,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Drůbež, 85 g
475,51 Kč/1kg
485,02 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 7 kg, Včetně antioxidantů
298,04 Kč/1kg
2 086,27 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Renal Select, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
400,05 Kč/1kg
1 600,20 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin British Shorthair, Dospělý jedinec, Britská krátkosrstá, 2 kg, Včetně antioxidantů
309,50 Kč/1kg
619,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Royal Canin Renal Select, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
753,64 Kč/1kg
1 507,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Gastrointestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Rýže, 400 g
553,40 Kč/1kg
221,36 Kč
Prodejce: VISO

REAVET Maine Coon Complex, speciální doplňkové krmivo pro velká plemena koček - Main Coon food, krmivo pro mainské mývalí kočky, všestranná péče vhodná pro daný druh kočky
29 925,00 Kč/1kg
1 795,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 4 kg, Včetně antioxidantů
382,45 Kč/1kg
1 529,80 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Veterinary Satiety S/O 6 kg suché krmivo pro dospělé kočky s nadváhou
3 132,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 4 kg
1 107 589,95 Kč/1l
1 107,59 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 2 kg, Včetně antioxidantů
462,41 Kč/1kg
924,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
881,49 Kč/1kg
1 322,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Fibre Response, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
535,45 Kč/1kg
1 070,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kattovit Niere/Renal Spezial-Cream mit Huhn 6x15g
1 020,83 Kč/1kg
98,00 Kč
Prodejce: STREFA

Royal Canin Satiety Weight Management, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 3,5 kg, Včetně antioxidantů
600,90 Kč/1kg
2 103,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 400 g, Včetně antioxidantů
608,32 Kč/1kg
243,33 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Royal Canin Veterinary Urinary S/O 3,5kg
Suché krmivo pro kočky na struvitové kameny
Kompletní dietní krmivo pro dospělé kočky, určené k rozpouštění struvitových kamenů a prevenci jejich opakovaného výskytu, díky močopudným vlastnostem a nízkému obsahu hořčíku.
Výhody:
Rozpouštění struvitových kamenů
Krmivo pomáhá rozpouštět všechny typy struvitových kamenů.
Zředění moči
Díky produkci zředěné moči je ztíženo tvorba jak struvitových, tak oxalátových kamenů.
Nízká hladina RSS
Receptura podporuje snížení koncentrace iontů účastnících se krystalizačního procesu.
Nízký obsah hořčíku
Krmivo obsahuje snížený obsah hořčíku, který je přirozenou složkou struvitových kamenů.
Složení: rýže, pšeničný lepek*, sušené drůbeží bílkoviny, kukuřičná mouka, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, minerální látky, vláknina, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, měsíčkový extrakt.
DOPLŇKOVÉ LÁTKY (na 1 kg krmiva): Dietní doplňkové látky: Vitamin A: 21500 IU, Vitamin D3: 800 IU, Železo (3b103): 37 mg, Jód (3b201, 3b202): 3,7 mg, Měď (3b405, 3b406): 11 mg, Mangan (3b502, 3b504): 48 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 136 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,06 mg - Antioxidanty.
Analytické složky: Hrubý protein: 34,5 % - Hrubá vláknina: 2,9 % - Oleje a tuky: 15,0 % - Hrubý popel: 8,9 % - Vápník: 0,9 % - Fosfor: 0,9 % - Sodík: 1,3 % - Draslík: 1 % - Hořčík: 0,05 % - Chloridy: 2 % - Síra: 0,9 %.
*L.I.P.: bílkovina vybraná pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Kočky, které trpí onemocněním močového ústrojí by měly dodržovat speciální dietu, která podporuje zdraví močových orgánů. Onemocnění močových cest může vést u koček ke vzniku močových kamenů (mimo jiné struvitových a kalcium oxalátových kamenů). Výrobky ROYAL CANIN URINARY S/O byly vyvinuty na podporu léčby zánětu močového měchýře a onemocnění močových cest. Specifické vlastnosti produktu: -Rozklad struvitových kamenů: Složení URINARY S/O® napomáhá účinně rozkládat struvitové kameny. -Zvýšení objemu moči: Receptura napomáhá zvýšení objemu moči. To podporuje předcházení vzniku kamenů. -Nižší hodnota RSS (Relative Super Saturation): v nenasycené moči nemohou růst močové krystaly. Takové prostředí brání vzniku struvitových nebo oxalátových krystalů. -Ochrana sliznice močového měchýře: Glykosaminoglykany (GAG) přírodní složky sliznice močového měchýře jsou chráněny před bakteriemi a toxiny. Indikace: -rozklad struvitových kamenů -prevence vzniku kalcium oxalátových kamenů -prevence vzniku struvitových kamenů Kontraindikace: -březí a kojící kočky, koťata -chronické selhávání ledvin, metabolická acidóza -srdeční selhávání -užívání léků zvyšujících kyselost moči -vysoký krevní tlak Doba léčby: 5 až 12 týdnů až do rozkladu struvitových kamenů. Preventivně by se mělo v dietě pokračovat ještě dalších min. 6 měsíců. Další informace: Majitelé zvířat by měli nemocná zvířata krmit výhradně krmivem URINARY S/O, jinak je účinnost výrobků snížena. Složení: rýže, pšeničný lepek*, dehydratované drůbeží bílkoviny, kukuřičná mouka, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, minerální látky, rostlinná vláknina, rybí tuk, sójový olej, frukto-oli. Výživné doplňkové látky: Vitamin A: 21500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Železo): 37 mg, E2 (Jód): 3.7 mg, E4 (Měď): 11 mg, E5 (Mangán): 48 mg, E6 ( Zinek): 136 mg, E8 (Selen): 0.06 mg - Konzervační látky - Antioxidanty. Analytické složky: Bílkoviny: 34.5% - Tuky a oleje: 15.0% - Popel: 8.9% - Silná vláknina: 2.9% - Vápník: 0.9% - Fosfor: 0.9% - Sodík: 1.3% - Chlorid: 2.26% - Dras - Hořčík: 0.05% - Síra: 0.7% - Total taurin: 0.23% - Složky okyselující moč: síran vápenatý (1.25%) - DL-methionin (0.39%)- EPA a DHA = 0.37%. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.
- Hmotnost
- 3500 g
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Royal Canin Urinary S/O 3,5 kg - suché krmivo pro kočky
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- V popisu
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550711050
- Číslo produktu
- GSHB_action_3182550711050
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 3500 g
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Royal Canin Urinary S/O 3,5 kg - suché krmivo pro kočky
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- V popisu
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550711050
- Číslo produktu
- GSHB_action_3182550711050
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Magnetické moskytiérové sítě pro balkonové dveře, instalace bez vrtání, závěs na dveře, ochrana proti hmyzu, posuvné
303 094,99 Kč/1m
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 3,5 kg, Včetně antioxidantů
574,89 Kč/1kg
2 012,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

ProfiCook 8910155, Role pro vakuové balení, Translusent, 2 kusů, 6 m, 28 cm, 28 cm
450,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Drůbež, 85 g
475,51 Kč/1kg
485,02 Kč
Prodejce: VISO

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
480,86 Kč/1kg
490,48 Kč
Prodejce: velmontask

Zipro Magnetický eliptický trenažér Shox RS, nosnost 120 kg, 8 úrovní odporu, měření tepu, černý
4 139,00 Kč
-110,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 029,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
72,40 Kč/1l
1 447,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Royal Canin British Shorthair Adult, Dospělý jedinec, 85 g
531,36 Kč
Prodejce: velmontask

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 7 kg, Včetně antioxidantů
298,04 Kč/1kg
2 086,27 Kč
Prodejce: VISO

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,39 Kč/1m
731,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Kattovit Niere/Renal, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Turecko, 85 g
340,62 Kč/1kg
381,50 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Kattovit 77228, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g
829,76 Kč/1kg
70,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Relaxdays 10045870, 1 kusů
635,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Komodee | Sada Nábytku s TV Skříňkou a Vitrínou Tivoli Set Medio, Korpus Černý Matný Přední Část Černý Matný, Modré LED
8 599,99 Kč
-400,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 199,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: komodee

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
220,41 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Toaleta pro kočky Vadigran s okrajem „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, šedá
665,77 Kč/1kg
203,06 Kč
Prodejce: VISO

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COSTWAY Zahradní fontána s vodním čerpadlem, dekorativní zahradní fontána Fontána pro zahradu, terasu, trávník, dvorek 45,5 x 41 x 68 cm
1 239,39 Kč
-69,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 170,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Nike Nk Elmntl Bkpk - Hbr Černý
972,09 Kč
Prodejce: Street-Sport

Gorenje WNFHEI74ADPS, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
10 297,94 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Třírozměrný sisalový kočičí škrábací míč Odolný proti opotřebení Dráp kočky Škrabací deska z masivního dřeva Kočka Climber Self Hey Cat Toy
559,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi dobře přijímaný a také velmi dobře snášený.
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Fit 32, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 473,39 Kč
Prodejce: superbrandshop
347,34 Kč/1kg

Royal Canin Feline Veterinary Dental S/O 3 kg suché krmivo pro kočky se zubními problémy
1 829,74 Kč
Prodejce: superbrandshop
609,91 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 3,5 kg, Včetně antioxidantů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 012,10 Kč
Prodejce: superbrandshop
574,89 Kč/1kg

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 154,87 Kč
Prodejce: superbrandshop
538,72 Kč/1kg

Hills 606522, Kuřecí maso, Hovězí, 3 kg
1 511,16 Kč
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mobility, Dospělý jedinec, Na ryby, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 565,79 Kč
Prodejce: superbrandshop
782,90 Kč/1kg

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 322,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
881,49 Kč/1kg

Virbac Senior Neutered Cat 7kg Suché krmivo pro kastrované seniory
5 414,57 Kč
Prodejce: everybuy_at
773,51 Kč/1kg

Royal Canin Savour Exigent, Dospělý jedinec, Drůbež, 400 g



2,6Průměrné hodnocení: 2,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
496,66 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 241,65 Kč/1kg

DOLINA NOTECI Premium Rich s krůtím masem - mokrá krmiva pro kočky - 185 g
295,60 Kč
Prodejce: superbrandshop
295,60 Kč/1kg