5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů538,72 Kč/1kg
2 154,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Hills 606522, Kuřecí maso, Hovězí, 3 kg1 511,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 9 kg, Včetně antioxidantů275,87 Kč/1kg
2 482,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Royal Canin Mobility, Dospělý jedinec, Na ryby, 2 kg, Včetně antioxidantů782,90 Kč/1kg
1 565,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
347,70 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
423,98 Kč/1kg
847,96 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Gastrointestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Rýže, 400 g
553,40 Kč/1kg
221,36 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 2 kg, Včetně antioxidantů
462,41 Kč/1kg
924,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

REAVET Maine Coon Complex, speciální doplňkové krmivo pro velká plemena koček - Main Coon food, krmivo pro mainské mývalí kočky, všestranná péče vhodná pro daný druh kočky
29 925,00 Kč/1kg
1 795,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 4 kg, Včetně antioxidantů
382,45 Kč/1kg
1 529,80 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Renal Select, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
753,64 Kč/1kg
1 507,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 7 kg, Včetně antioxidantů
298,04 Kč/1kg
2 086,27 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 400 g, Včetně antioxidantů
608,32 Kč/1kg
243,33 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Sterilised 2 kg
274,50 Kč/1kg
549,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Royal Canin Babycat Milk, Kotě, 300 g
2 096,53 Kč/1kg
628,96 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospělý jedinec, 400 g, Včetně antioxidantů
540,75 Kč/1kg
249,51 Kč
-33,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
216,30 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Fibre Response, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
535,45 Kč/1kg
1 070,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin British Shorthair, Dospělý jedinec, Britská krátkosrstá, 2 kg, Včetně antioxidantů
309,50 Kč/1kg
619,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
881,49 Kč/1kg
1 322,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, 400 g
545,97 Kč/1kg
218,39 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal 12x85g
Mokraní krmivo v omáčce pro kočky s citlivým trávicím systémem
Kompletní dietní krmivo pro kočky, vyvinuté tak, aby pomohlo snížit závažnost akutních poruch střevní absorpce a podpořit správnou výživu a průběh rekonvalescence. Vysoce stravitelné složky. Zvýšený obsah elektrolytů a vysoká koncentrace nezbytných živin.
Výhody:
Ochrana trávicího traktu
Vysoce stravitelné krmivo s vhodným množstvím vlákniny podporuje správný průběh trávení a optimální funkci trávicího traktu.
Podpora mikrobiomu
Receptura s vybranými prebiotiky podporuje zdraví trávicího traktu a střevního mikrobiomu.
Vysoký energetický obsah
Vysoký energetický obsah umožňuje snížení objemu krmné dávky, což omezuje zatížení střev.
S/O Index
Krmivo podporuje správnou funkci močového systému.
Složení: maso a výrobky živočišného původu*, obiloviny*, minerální látky, oleje a tuky**, výrobky rostlinného původu, kvasnice. Vysoce stravitelné složky: *zdroje vysoce stravitelných bílkovin: 42,3%, **zdroje vysoce stravitelných tuků: 0,36%.
PŘÍSADY (na 1 kg krmiva): Doplňkové látky: Vitamin D3: 334 IU, Vitamin E: 115 mg, Vitamin C: 47 mg, Taurin: 1,2 g, Železo (3b103): 7 mg, Jod (3b202): 0,45 mg, Měď (3b405, 3b406): 3,6 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 2 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 20 mg - Technologické přísady: Klinoptilolit sedimentárního původu: 2 g.
Analytické složky: Hrubý protein: 8,1% - Hrubá vláknina: 0,2% - Hrubé oleje a tuky: 5,7% - Hrubý popel: 1,9% - Vlhkost: 79,8% - Draslík: 0,18% - Sodík: 0,12% - Omega-3 mastné kyseliny: 0,2% - EPA/DHA: 0,1% - Metabolická energie: 966 kcal/kg.
- Příchuť krmiva:
- Kuřecí maso, Drůbež
- Kapacita:
- 85 g
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Bílkoviny:
- 8%
- Obsah tuku:
- 5,6%
- Hrubá vláknina:
- 0,24%
- Hrubý popel:
- 1,8%
- Obsažená vlhkost:
- 79,96%
- Počet kusů v balení:
- 12 kusů
Produktová řada Cat Gastrointestinal je určena pro dospělé kočky trpící onemocněním trávicího traktu. Speciální veterinární dieta v podobě kapsičky pro dospělé kočky trpící onemocněním trávicího traktu. Při gastrointestinálních poruchách je třeba snížit riziko onemocnění vstřebávání živin ve střevě a napomoci regeneraci střevní stěny vhodnou stravou. Veterinární dieta v podobě kapsičky s vlhkým krmivem pro obnovu trávicího traktu koček je vhodná při akutním a chronickém průjmu, gastritidě, kolitidě, bakteriálnímu přerůstání tenkého střeva nebo dysorexii. Kapsičky pro kočky jsou veterinární dietou, kterou je vhodné před podáváním konzultovat s veterinárním lékařem. INDIKACE: Akutní a chronický průjem Gastritida Zánětlivé onemocnění střev (IBD) Kolitida Bakteriální přerůstání tenkého střeva (SIBO) Poruchy trávení / poruchy vstřebávání Dysorexie, krmení po operaci KONTRAINDIKACE: Lymfangiektázie, exsudativní enteropatie, pankreatitida (v těchto případech se doporučuje podávat krmivo s nižším poměrem obsahu tuku a energie (SATIETY/OBESITY nebo Gastrointestinal Low Fat v případě pankreatitidy) SLOŽENÍ: Maso a deriváty masa, obiloviny, deriváty rostlinného původu, minerály, oleje a tuky, různé cukry, kvasnice. Vysoce stravitelné suroviny: drůbež a vepřové vedlejší jatečné produkty, kukuřičná mouka, kukuřičný škrob. DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1 KG: Nutriční doplňkové látky: Vitamin D3: 330 IU, Železo (3b103): 7 mg, Jód (3b202): 0.4 mg, Měď 3b405, 3b406): 3.3 mg, Mangan (3b50) 2.2 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 22 mg - Technologické doplňkové látky: klinoptilolit sedimenárního původu: 2.0 g. ANALYTICKÉ SLOŽKY: Protein: 8.0% - Tuk: 5.6% - Hrubý popel :: 1.8% - Vláknina: 0.24% - Vlhkost: 80.0% - Sodík: 0.12% - Draslík: 0.18% - Mastné kyseliny: . % - Metabolizovatelná energie: 955.0 kca
- Hmotnost
- 1020 g
- Objem
- 1.02 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 9003579013557
- Číslo produktu
- 45
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 1020 g
- Objem
- 1.02 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 9003579013557
- Číslo produktu
- 45
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

Royal Canin Gastrointestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Rýže, 400 g
553,40 Kč/1kg
221,36 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
423,98 Kč/1kg
847,96 Kč
Prodejce: VISO

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
314,97 Kč
Prodejce: HaWaKo

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

Intell. Nabíječka baterií6/12V 4A
1 206,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolní, Grid, Černá
3 217,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Hotelové prostěradlo 180x200 cm bez gumy prostěradlo ze 100% bavlny bez gumy Prostěradlo na povlečení bílé 125 g/m²
1 599,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Relaxdays 10045870, 1 kusů
635,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Meditrade® 80-901 Meditrade® lékařská rouška Suavel® Protec DIN EN 14683:2019 typ II, 50 ks
125,32 Kč
Prodejce: M_plus_L

Star Trading Flamme, Bílá, Ložnice, Obývací pokoj, IP20, 2 žárovek, LED, 0,03 W
171,93 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Braun ThermoScan 3, Kontaktní, Bílá, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
618,63 Kč
Prodejce: PolisElectro

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Babynest kokon novorozenec 90 x 50 cm - Ručně vyrobené hnízdečko na mazlení hnízdečko z bavlněných sov světle šedé
2 530,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

ROYAL CANIN FHN Instinctive - mokrá paštétová strava pro dospělé kočky - 12x 85g
456,98 Kč/1kg
466,12 Kč
Prodejce: velmontask

Samsung Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 64 GB, 4 GB, 2,2 GHz, Grafit
6 618,78 Kč
Prodejce: evomag

Přepravní taška pro zvířata 50x30x25cm Purlov 20940 74954
310,80 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 2 kg, Včetně antioxidantů
462,41 Kč/1kg
924,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

Přepravka PRATIKO, 48x31,5x33cm červená
448,76 Kč
Prodejce: kk-shopping

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Prostěradlo Blumtal® 140x200 cm - Prostěradlo 140x200 z mikrovlákna - Certifikát Oekotex -
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Odstraňovač lepení s kleštěmi
1 617,53 Kč
-1 130,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
486,67 Kč
Prodejce: hair2heart

Sada 2 polštářů 80x80 cm Náplň: 1500 gramů peří, husí peří 100% přírodní Potah polštáře: 100% bavlna Péřový polštář 80 x 80 cm
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Žaludku přátelské
Krmivo konečně zůstává uvnitř, zdá se, že i mé kočce (20 let) chutná (nyní je velmi vybíravá)
Ohodnoceno dne 2. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pomáhá proti zubním problémům
Toto krmivo kupuji své kočce již několik let. Od té doby má méně zubního kamene
Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Feline Veterinary Dental S/O 3 kg suché krmivo pro kočky se zubními problémy
1 829,74 Kč
Prodejce: superbrandshop
609,91 Kč/1kg

Royal Canin Fit 32, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 473,39 Kč
Prodejce: superbrandshop
347,34 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 3,5 kg, Včetně antioxidantů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 012,10 Kč
Prodejce: superbrandshop
574,89 Kč/1kg

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 154,87 Kč
Prodejce: superbrandshop
538,72 Kč/1kg

Royal Canin FBN Maine Coon, suché krmivo pro dospělé kočky plemene Maine Coon, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 531,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,15 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 9 kg, Včetně antioxidantů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 482,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
275,87 Kč/1kg

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 239,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
223,94 Kč/1kg

Hills 606522, Kuřecí maso, Hovězí, 3 kg
1 511,16 Kč
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mobility, Dospělý jedinec, Na ryby, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 565,79 Kč
Prodejce: superbrandshop
782,90 Kč/1kg

Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 316,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
231,61 Kč/1kg

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 322,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
881,49 Kč/1kg

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 538,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
384,68 Kč/1kg

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 533,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
383,43 Kč/1kg

Eukanuba Veterinary Diet Intestinal, Dospělý jedinec, 12 kg
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
105,47 Kč/1kg

Royal Canin Maine Coon, Dospělý jedinec, Mainská mývalí kočka, 4 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
334,67 Kč/1kg

Royal Canin Kitten, Kotě, Drůbež, 4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 314,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
328,58 Kč/1kg

Royal Canin Persian 4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 299,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,00 Kč/1kg

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 216,95 Kč
Prodejce: SuperMerchant
347,70 Kč/1kg

Royal Canin Outdoor 4 kg
1 333,30 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,33 Kč/1kg