4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dolomitkalk Kalkdünger 25kg7,74 Kč/1kg
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml1 024,92 Kč/1l
256,23 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

COMPO 2224712004 COMPOHnojivo pro rajčata, 1 litr
518,89 Kč/1l
518,89 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
499,92 Kč/1l
499,92 Kč
Prodejce: somnia24

Naturenovocná a zeleninová výživa - 1 litr
719,14 Kč/1l
719,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
90,21 Kč/1kg
947,17 Kč
Prodejce: boni-shop

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Gärtnerovo modré hnojivo 8+8+81,75 kg
140,49 Kč/1kg
245,86 Kč
Prodejce: ichzapfe

AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
58,30 Kč/1kg
174,89 Kč
Prodejce: VISO

Hnojivo pro ovocné stromy a keře 1 kg
39,34 Kč/1kg
118,02 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Gärtnerovo hnojivo pro hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
253,16 Kč/1kg
255,69 Kč
Prodejce: ichzapfe

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,57 Kč/1kg
708,64 Kč
Prodejce: somnia24

Substral Výživa pro balkónové a květináčové rostliny - 2 litry
365,52 Kč/1l
731,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

SUBSTRAL® 7341 SUBSTRAL® Tomaten Düngerstäbchen 10 Stück
4 680,40 Kč/1kg
468,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

COMPO 2224512004 COMPOHnojivo pro citrusové rostliny, 500 ml
736,98 Kč/1l
368,49 Kč
Prodejce: somnia24

SUBSTRAL® Naturen® 84720 SUBSTRAL® Naturen®Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
471,81 Kč/1l
471,81 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Substral Naturen Tomato Food Organic byl vyvinut pro hobby zahrádkáře, kteří chtějí najít rovnováhu mezi účinnou výživou svých rostlin a používáním hnojiv bez chemických látek
- Tekuté organicko-minerální kompletní hnojivo pro všechna rajčata, papriky, bylinky a chilli na záhonech nebo v nádobách
- Vyvážené složení živin z přírodních surovin a stopových prvků s hnědými řasami a vysokým obsahem draslíku pro aromatické plody
- Substral Naturen Organic Tomato Food je vhodný pro použití v m zemědělství, a proto je ideální i pro vaši vlastní ekologickou zahradu
- Organicko-minerální kompletní hnojivo, NPK 3-2-5, tekuté, s nízkým obsahem chloridů - Doporučené dávkování nalijte do zálivky a poté doplňte vodou
Informace o výrobku
Vyrobeno z přírodních surovin s vyváženým složením živin s přirozeným obsahem stopových prvků pro všechna rajčata, papriky, bylinky a chilli na záhonech nebo v nádobách. Vysoký obsah draslíku podporuje chuťově výrazná rajčata a další plody
Řada SUBSTRAL® Naturen® organic byla vyvinuta pro hobby zahrádkáře, kteří chtějí dosáhnout rovnováhy mezi účinnou výživou svých rostlin a rozumným používáním hnojiv. Hnojiva řady Naturen® jsou vyrobena z rostlinných, živočišných nebo přírodních minerálních složek bez chemických přísad.
Složení
Organicko-minerální kompletní hnojivo. NPK 3-2-5 kapalné.
Výchozí suroviny: Rostlinné látky z potravinářské výroby,
Jako konvenční produkt splňuje nařízení ES o m zemědělství ES 834/2007idgF, a proto může být použito v produkci.
Návod k použití
Před použitím dobře protřepejte!
Nalijte doporučené množství hnojiva do zálivky a poté doplňte vodou.
Rajčata a ostatní zelenina a ovoce: 1/2 dávkovacího uzávěru (14 ml) na litr závlahové vody nebo jeden plný uzávěr na 2 litry. Používejte jednou týdně. Na záhon aplikujte 1 litr hnojivého roztoku na m².
Bylinky: 1/2 dávkovacího víčka (14 ml) na 2 litry závlahové vody nebo jedno plné víčko na 4 litry. Aplikujte každé 2 týdny. Slabě spotřební byliny (tymián, rozmarýn, saturejka) hnojte každé 4 týdny, silně spotřební byliny (libeček, meduňka, máta) každý týden. Pro bylinkové záhony použijte 1 litr hnojivého roztoku na m².
Hnojivý roztok zcela spotřebujte. V opačném případě se může v zálivce tvořit zápach způsobený přírodními surovinami.
Zdraví a bezpečnost
Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Dodržujte varování a bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k použití.
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4062700683569
- Číslo produktu
- 83560
- Výrobce
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4062700683569
- Číslo produktu
- 83560
- Výrobce
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Dodatečné informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Gärtnerovo hnojivo pro hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
253,16 Kč/1kg
255,69 Kč
Prodejce: ichzapfe

Medisana BU 512, Horní rameno, Automatický, Bílá, LCD, 2 uživatel/ů, AA
893,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

Plastový květináč XXL velký – 58 cm/antracit – kulatý květináč pro venkovní i vnitřní použití – květináč, květinová nádoba, květinový koš
988,32 Kč
Prodejce: Special-trends

BBQ Toro Smaltovaný gulášový kanón s víkem, kotlíkem 17 l a pánví
2 286,68 Kč
-212,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 073,71 Kč
Prodejce: CS-Trading

vidaXL Flexibilní okraj trávníku s 30 hřebíky 10 m 5 cm
57,80 Kč/1m
578,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

DIXIE STORE: Tyče pro rostliny, podpěry pro rostliny, pomůcky pro popínání rostlin, vhodné pro rajčata, délka 120 cm, průměr 9 mm, balení 10 kusů
1 265,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

textilie netkaná 1.6/ 10m ČER UV 50g/m2
12,98 Kč/1m²
207,60 Kč
Prodejce: VISO

SUBSTRAL® 7341 SUBSTRAL® Tomaten Düngerstäbchen 10 Stück
4 680,40 Kč/1kg
468,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Dřevěná zmrzlinárna na kolečkách - zmrzlinový vozík
2 145,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
499,92 Kč/1l
499,92 Kč
Prodejce: somnia24

Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
41,70 Kč/1kg
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

gpi Gärtnerův biokrb Hnůj pro skot 4,5 kg
64,84 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: ichzapfe

Seramis – výživný hnojivo pro zelené rostliny a palmy, 500 ml
1 896,30 Kč/1l
948,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kyselá rašelina pro borůvky Zahradnictví 50L
11,24 Kč/1l
561,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
348,26 Kč/1kg
348,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Naturenovocná a zeleninová výživa - 1 litr
719,14 Kč/1l
719,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

BIOVITA zahradní rašelina 5 l surovina Příprava kyselého substrátu
50,49 Kč/1l
252,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

SUBSTRAL® Naturen® 84720 SUBSTRAL® Naturen®Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
471,81 Kč/1l
471,81 Kč
Prodejce: somnia24

Půda pro borůvky a brusinky 50 l
40,45 Kč/1kg
606,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Basalt Einkehrsand 0,02-2,2 mm 25 kg – Hochwertiges Fugenmaterial für Pflasterflächen
189,93 Kč/1kg
4 748,17 Kč
Prodejce: bauschnell

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Boční markýza Dubai 25412, moderní ochrana soukromí pro zahrady a terasy, 300 x 180 cm
1 839,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

COMPO 2224512004 COMPOHnojivo pro citrusové rostliny, 500 ml
736,98 Kč/1l
368,49 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
nejlepší hnojivo, zejména pro Strelitzia
Objem 1 lHmotnost 1 kg
dobré
Ohodnoceno dne 11. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 lHmotnost 0,45 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l