Niederegger Marcipánová tyčinka Jablko Bourbon Mléčná čokoláda 110g

81,60 Kč

741,82 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek 75g balení po 20 kusech
Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek 75g balení po 20 kusech
692,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 038,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
588,75 Kč/1kg
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro WAWI čokoládová rýžová tyčinka v mléčné čokoládě 200g 8-pack
WAWI čokoládová rýžová tyčinka v mléčné čokoládě 200g 8-pack
509,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
814,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schogetten karamelové brownie s náplní a kousky kakaových sušenek 100g
Schogetten karamelové brownie s náplní a kousky kakaových sušenek 100g
616,90 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger Marcipánová nugátová tyčinka s oříšky v mléčné čokoládě 100g
Niederegger Marcipánová nugátová tyčinka s oříšky v mléčné čokoládě 100g
1 108,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger Karamelové slané pralinky 100g
Niederegger Karamelové slané pralinky 100g
1 108,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hachez Jemná mléčná čokoláda s karamelovou příchutí 100g
Hachez Jemná mléčná čokoláda s karamelovou příchutí 100g
1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hachez Hořká mléčná čokoláda 100g
Hachez Hořká mléčná čokoláda 100g
1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger marcipánový chléb s polevou z mléčné čokolády 125g
Niederegger marcipánový chléb s polevou z mléčné čokolády 125g
876,96 Kč/1kg
109,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro M and M Arašídy v mléčné čokoládě s cukrovou polevou 400g
M and M Arašídy v mléčné čokoládě s cukrovou polevou 400g
758,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
303,32 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Milka - Lískové oříšky - 100g tyčinka
Milka - Lískové oříšky - 100g tyčinka
422,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
42,25 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ferrero Rocher hořká čokoláda s lískovými oříšky 90g
Ferrero Rocher hořká čokoláda s lískovými oříšky 90g
609,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hachez jemná mléčná čokoláda s bourbonskou vanilkou 100g
Hachez jemná mléčná čokoláda s bourbonskou vanilkou 100g
1 339,50 Kč/1kg
133,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hachez Pomeranč s kousky mandlí hořká čokoláda 90g
Hachez Pomeranč s kousky mandlí hořká čokoláda 90g
1 436,44 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mandle V Mléčné Čokoládě A Skořici
Mandle V Mléčné Čokoládě A Skořici
573,07 Kč/1kg
401,15 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka 93% kakaa - vanilka a lucuma 70g
Čokoládová tyčinka 93% kakaa - vanilka a lucuma 70g
2 326,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
162,87 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa dArriba jemná hořká čokoláda s pomerančem 100g
Hachez Cocoa dArriba jemná hořká čokoláda s pomerančem 100g
1 324,80 Kč/1kg
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Lindor 60 % kakao jemně hořká tyčinka 37 g
Lindt Lindor 60 % kakao jemně hořká tyčinka 37 g
1 262,11 Kč/1kg
47,96 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Toffifee lískové oříšky v karamelu s nugátovým krémem a čokoládou 625g
Toffifee lískové oříšky v karamelu s nugátovým krémem a čokoládou 625g
485,46 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
490,00 Kč
-186,59 Kč
303,41 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Lindt Lindor Čokoláda Slaný karamel 100 g
Lindt Lindor Čokoláda Slaný karamel 100 g
849,60 Kč/1kg
135,70 Kč
-50,74 Kč
84,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Niederegger Marcipánová tyčinka Apple Bourbon Milk Chocolate 110g

Plněná mléčná čokoláda s marcipánem z jablečné bourbon whiskey (49 %)

Pro opravdové chlapy. Niederegger marcipán "Männersache" Apple Bourbon se při mlsání zaměřuje na jasné linie. Tabulka hladké mléčné čokolády je naplněna šťavnatým marcipánem ochuceným kousky ovocných jablek a pravou bourbon whiskey. Vychutnejte si požitek s jemným vanilkovým nádechem, který přivede k vytržení i ženy.

J.G. Niederegger GmbH & Co. KG
Zeißstraße 1 - 7
23560 Lübeck

Niederegger GmbH & Co. KG Zeißstraße 1- 7, 23560 Lübeck
Seznam přísad
Ingredience: Celomléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené celomléko, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (sójové), vanilkový extrakt), mandle 22 %, cukr, ovocné pyré jablečné 2,5 % (jablko, maltodextrin), jablko 2,4 %, bourbon whisky 1,5 %, invertní cukrový sirup, glukózový sirup
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 2184 kJ (522 kcal); tuky 31,5 g; z toho nasycené mastné kyseliny 12,6 g; sacharidy 46,7 g; z toho cukry 44,5 g; bílkoviny 8,1 g; sůl 0,12 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Sójové boby a výrobky z nich
Mandle a výrobky z nich
Skořápkové plody a ořechy
Hmotnost
110 g
Potravinářský podnik
Niederegger J.G. GmbH & Co. KG Zeißstrasse 1-7 23560 Lübeck Deutschland
Prodejní název
Niederegger Marcipánová tyčinka Jablko Bourbon Mléčná čokoláda 110g
Výrobce
Niederegger
Počet kusů
1
Číslo produktu
069171
Kód EAN
4000161060178

Seznam přísad
Ingredience: Celomléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené celomléko, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (sójové), vanilkový extrakt), mandle 22 %, cukr, ovocné pyré jablečné 2,5 % (jablko, maltodextrin), jablko 2,4 %, bourbon whisky 1,5 %, invertní cukrový sirup, glukózový sirup
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 2184 kJ (522 kcal); tuky 31,5 g; z toho nasycené mastné kyseliny 12,6 g; sacharidy 46,7 g; z toho cukry 44,5 g; bílkoviny 8,1 g; sůl 0,12 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Sójové boby a výrobky z nich
Mandle a výrobky z nich
Skořápkové plody a ořechy
Hmotnost
110 g
Potravinářský podnik
Niederegger J.G. GmbH & Co. KG Zeißstrasse 1-7 23560 Lübeck Deutschland
Prodejní název
Niederegger Marcipánová tyčinka Jablko Bourbon Mléčná čokoláda 110g
Výrobce
Niederegger
Počet kusů
1
Číslo produktu
069171
Kód EAN
4000161060178
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Dětská čokoláda Ferrero, tyčinka, 10 tabulek
Dětská čokoláda Ferrero, tyčinka, 10 tabulek
486,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
486,85 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
1 035,81 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 450,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
1 505,04 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
705,74 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
1 004,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
449,67 Kč/1kg
449,67 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro 16 x Mars - Celebrations mini - 186 g
16 x Mars - Celebrations mini - 186 g
2 140,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
6 371,25 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
581,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
829,32 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Adventní kalendář KitKat s 24 čokoládami a křupavou oplatkou 208g
Adventní kalendář KitKat s 24 čokoládami a křupavou oplatkou 208g
2 422,50 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
503,88 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
485,22 Kč/1kg
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
1 316,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
105,28 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Milka Luflee alpské mléko s mnoha malými vzduchovými bublinkami 90g
Milka Luflee alpské mléko s mnoha malými vzduchovými bublinkami 90g
581,67 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 13
52,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nestlé Crunch Mléčná čokoláda 100g – Křupavé rýžové křupky v mléčné čokoládě
Nestlé Crunch Mléčná čokoláda 100g – Křupavé rýžové křupky v mléčné čokoládě
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lambertz Peanut Mountains hořká čokoláda 250g
Lambertz Peanut Mountains hořká čokoláda 250g
324,44 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 10
81,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
27 894,74 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
1 996,03 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
834,34 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
569,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
569,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Alpia Noisette Alpská mléčná čokoláda s mletými lískovými oříšky 100g
Alpia Noisette Alpská mléčná čokoláda s mletými lískovými oříšky 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
597,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
2 405,50 Kč/1kg
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Becky Chocolate Cigars 75 G
Becky Chocolate Cigars 75 G
2 529,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
189,69 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
462,29 Kč/1kg
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
945,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
850,85 Kč
Prodejce: Cactula
Obrázek produktu pro Belgická čokoláda 500 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
Belgická čokoláda 500 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
1 044,48 Kč/1kg
522,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Obrázek produktu pro SCHO KA KOLA plechovka s 16 rohy hořké čokolády 100g
SCHO KA KOLA plechovka s 16 rohy hořké čokolády 100g
10 564,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
1 056,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Tabulka bílé čokolády Perle di Sole s citronovou příchutí 100 g
Tabulka bílé čokolády Perle di Sole s citronovou příchutí 100 g
957,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
95,78 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro De Ruijter čokoládové lupínky mléčná čokoláda 390g : 1er Pack
De Ruijter čokoládové lupínky mléčná čokoláda 390g : 1er Pack
512,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
199,87 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg