4,9



Na základě 14 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva726,50 Kč/1kg
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle

Další informace o reklamě
MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g1 207,54 Kč/1kg
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 008,73 Kč/1kg
1 008,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Gourmet káva - klasická zrnková 1kg
0,02 Kč/1kg
746,65 Kč
Prodejce: BioCare

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
581,43 Kč/1kg
581,43 Kč
Prodejce: taleoo

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
458,31 Kč/1kg
458,31 Kč
Prodejce: velmontask

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
801,04 Kč/1kg
801,04 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Eilles Gourmet Coffee Bean
781,38 Kč/1kg
390,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Espresso - instantní zrnková káva plechovka 100g
2 319,40 Kč/1kg
231,94 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Vídeňské svádění - Espresso bean
731,67 Kč/1kg
731,67 Kč
Prodejce: taleoo

Taste Fair Africa Ankole - Espresso ganze Bohne 1kg
933,00 Kč/1kg
933,00 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chuť: Espresso, jemně aromatické s jemnou pěnou.
Původ: Zrna Arabica z jiho- a středoamerických vysočin a horských svahů jižní Indie. S našimi pěstiteli kávy dlouhodobě spolupracujeme.
Pěstování: Dobře chráněné pod stínem stromů, káva Lebensbaum roste pomalu.
Sklizeň: Vždy ručně. Vzhledem k tomu, že na kávovém keři visí zralé i nezralé kávové třešně, je ruční sběr obzvláště důležitý pro kvalitu. Pro kávu Lebensbaum se sbírají pouze zralé kávové třešně.
Pražení: Pražíme pomalu a ne příliš horké. Díky tomu mohou naše kávy rozvinout svou plnou a vyváženou chuť.
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- 100 % Arabica*, zrnková káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 45658000 g
- Potravinářský podnik
- LEBENSBAUM
- Prodejní název
- Káva
- Výrobce
- Lebensbaum
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4012346533803
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- 100 % Arabica*, zrnková káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 45658000 g
- Potravinářský podnik
- LEBENSBAUM
- Prodejní název
- Káva
- Výrobce
- Lebensbaum
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4012346533803
K tomu se hodí také

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Gourmet káva - klasická zrnková 1kg
0,02 Kč/1kg
746,65 Kč
Prodejce: BioCare

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 251,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Café Dia - mleté 500g
535,94 Kč/1kg
267,97 Kč
Prodejce: taleoo

Gourmet káva - klasická mletá 500g
1 088,02 Kč/1kg
544,01 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
581,43 Kč/1kg
581,43 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
458,31 Kč/1kg
458,31 Kč
Prodejce: velmontask

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
801,04 Kč/1kg
801,04 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Eilles Gourmet Coffee Bean
781,38 Kč/1kg
390,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
732,96 Kč/1kg
732,96 Kč
Prodejce: Di-Life

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
848,26 Kč/1kg
848,26 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,91 Kč/1kg
478,91 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Espresso - instantní zrnková káva plechovka 100g
2 319,40 Kč/1kg
231,94 Kč
Prodejce: taleoo

SCHWIIZER SCHÜÜMLI Zrnková káva Schwiizer Crema Intenso 1kg SCHWIIZER CREMA INTENSO
801,04 Kč/1kg
801,04 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 154,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Eduscho 476323 Káva "Eduscho Caffé Crema" celozrnná
756,02 Kč/1kg
756,02 Kč
Prodejce: VISO

J. J. Darboven Classics CAFÉ CRÈME HAUSRÖSTUNG, 1000g Bohnen
858,00 Kč/1kg
878,00 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
858,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší káva z vysočiny
Nejlepší káva z horských zrn, a to jsem opravdu ochutnal už téměř všechny – má plnou chuť, příjemnou vůni a nechutná spáleně. Důležité je, že neobsahuje žádná zrna Robusta, takže je pro žaludek to nejlepší
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá káva
Dlouho jsme hledali, ale tahle káva nám opravdu sedí. Skvělá chuť.
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka kávy
Rychlé dodání, rádi znovu . Tato káva je bohužel dostupná pouze online.
Ohodnoceno dne 6. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Rychlé dodání, špičkové služby, zboží v pořádku.
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Káva
Ano, dobrá kvalita za příznivou cenu.
Ohodnoceno dne 12. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše super
velmi dobrá cena, zboží super a mega-rychlé dodání. děkuji, rád znovu.
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Káva
Velmi spokojen. Všechno top !
Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Káva
Nicméně, jsem si objednal balení espressa a 3 Cafe Crema, ale budu pít to
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 710,33 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 782,28 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 158,50 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 158,50 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 080,41 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 080,41 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 879,90 Kč/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 235,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 207,54 Kč/1kg

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg