Už jen 1 ks za tuto cenu
Sojová omáčka - 200 ml | ALLOS
23,46 Kč
117,30 Kč / 1l
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PŘÍRODNÍ ORGANICKÉ TOFU 200 g -PLANETA2 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Naarmann premium kakao krémová mléčná příchuť 10000mlJednorázové73,33 Kč/1l
733,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Milka čokoláda mléčná karamelová nechlazená s karamelovou příchutí 750ml121,80 Kč/1l
91,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Śmietanka Łaciata 30% 500 ml
137,44 Kč/1kg
108,33 Kč
-36,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
71,47 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Smetana Łaciata UHT 18 %, 250 ml
121,32 Kč/1kg
66,96 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
30,33 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mleko zagęszczone Gostyń niesłodzone 7,5% 200 g
169,45 Kč/1kg
33,89 Kč
Prodejce: Katomix

Kokosová šlehačka 400 ml
267,17 Kč/1l
106,87 Kč
Prodejce: taleoo

Kultury pro výrobu jogurtu – veganská varianta, 3x5g | MY.YO
12 968,00 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Kultury pro výrobu jogurtu – Lacto Pro® + Inulin, 3x25g | MY.YO
2 593,60 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Organický ovesný nápoj Frischli 1000ml
82,73 Kč/1l
82,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Łowicz Sýr Fellada do salátů a sendvičů 45 % tuku 270 g
182,41 Kč/1kg
79,48 Kč
-38%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,25 Kč
Prodejce: Megasam24PL

kávový nápoj 125g | RAAB VITALFOOD
802,23 Kč/1kg
104,29 Kč
Prodejce: taleoo

Ztužovač šlehačky 1 x 13 g
423,08 Kč/1kg
5,50 Kč
Prodejce: Labeta

Łaciata Śmietanka do kawy 10 ml x 10
149,55 Kč/1kg
43,84 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
16,45 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mlekovita Śmietana Polska 18% tł. 200g
139,38 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Serek wiejski Piątnica 200 g
133,76 Kč/1kg
56,91 Kč
-50%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
28,09 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Śmietana Piątnica 12% tłuszczu 400 g
95,42 Kč/1kg
69,99 Kč
-45%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sýr Apetina Středomořský v balení 200 g
220,90 Kč/1kg
77,27 Kč
-39%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,39 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bita śmietana 18% Bakoma 250 g w sprayu
310,70 Kč/1kg
124,10 Kč
-40,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,89 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ve společnosti Allos se snažíme usnadnit vám zdravé a přirozené stravování. Proto vyrábíme chutné produkty, které vám nejen chutnají, ale jsou také . Všechno to děláme, abyste řekli: Allos – přirozeně dobré pro mě.
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- SÓJOVÝ EXTRAKT* (voda, SÓJOVÉ BOBY* (7 %), slunečnicový olej lisovaný za studena*, rýžový sirup*, rýžový škrob*, zahušťovadlo: guma guar*, emulgátor: slunečnicové lecitiny*, mořská sůl.obsahuje tyto alergenní složky: sója*z ekologického zemědělství.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlEnergetická hodnota kJ / kcal: 723 kJ / 175 kcalTuky: 16 gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,8 gSacharidy: 4,3 gz toho cukr: 1,9 gVláknina: 0,7 gBílkoviny: 3,1 gSůl: 0,1 gVýživové hodnoty stanoveny podle: Analýza
- Hmotnost
- 204 g
- Potravinářský podnik
- ALLOS
- Prodejní název
- Sojová omáčka - 200 ml | ALLOS
- Výrobce
- Allos
- Číslo produktu
- 300384227
- Kód EAN
- 4016249162450
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- SÓJOVÝ EXTRAKT* (voda, SÓJOVÉ BOBY* (7 %), slunečnicový olej lisovaný za studena*, rýžový sirup*, rýžový škrob*, zahušťovadlo: guma guar*, emulgátor: slunečnicové lecitiny*, mořská sůl.obsahuje tyto alergenní složky: sója*z ekologického zemědělství.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlEnergetická hodnota kJ / kcal: 723 kJ / 175 kcalTuky: 16 gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,8 gSacharidy: 4,3 gz toho cukr: 1,9 gVláknina: 0,7 gBílkoviny: 3,1 gSůl: 0,1 gVýživové hodnoty stanoveny podle: Analýza
- Hmotnost
- 204 g
- Potravinářský podnik
- ALLOS
- Prodejní název
- Sojová omáčka - 200 ml | ALLOS
- Výrobce
- Allos
- Číslo produktu
- 300384227
- Kód EAN
- 4016249162450
K tomu se hodí také

Kokosová šlehačka 400 ml
267,17 Kč/1l
106,87 Kč
Prodejce: taleoo

Cuisine - Mandle 200ml
173,35 Kč/1l
34,67 Kč
Prodejce: taleoo

Cuisine - CreSoy ke šlehání 16% 200mlJednorázové
1 485,30 Kč/1l
297,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávová smetana Frischli 10% zajišťuje plnou kávu 1800g
178,18 Kč/1kg
320,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000mlJednorázové
84,32 Kč/1l
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Küchen-Profi smetana 10 % ideální do omáček a polévek 1000g
104,69 Kč/1kg
104,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
321,97 Kč/1kg
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kultury pro výrobu jogurtu - Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
11 344,67 Kč/1kg
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

Frischli mléčný pudink máslové sušenky 85g
128,22 Kč/1kg
11,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,16 Kč/1l
102,16 Kč
Prodejce: taleoo

Ovocný čaj "Jablko", 25x 2,5 g, Eilles
2 496,00 Kč/1kg
156,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000mlJednorázové
80,30 Kč/1l
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Frischli Creme zakysaná smetana 24% pro náročné velkoodběratele 1000g
225,61 Kč/1kg
225,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aroy D kokosové mléko přírodní kokosové mléko na pečení a vaření 500mlJednorázové
180,40 Kč/1l
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kultury pro výrobu jogurtu – Lacto Pro® + Inulin, 3x25g | MY.YO
2 593,60 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Milram Moin kakaový nápoj s nízkým obsahem tuku 500 ml, balení po 20 kusech
58,25 Kč/1l
582,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vlašský ořech 6 kusů 360g
288,94 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Sýr Rahmlaib, cca 400 g - Fankhauser - Tirolské speciality
976,97 Kč/1kg
390,79 Kč
Prodejce: italia-genuss

Friesche Vlag – Friesche Vlag Completa smetana do kávy, 1kg balení
724,16 Kč/1kg
724,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

kokosové mléko 85% kokosový extrakt krémový jemný exotický 400gJednorázové
270,42 Kč/1l
108,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpro sójový proteinový nápoj čokoláda s vápníkem balení 1000ml
73,33 Kč/1l
73,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mleczko kokosowe KKP 150 mlJednorázové
393,33 Kč/1l
61,68 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,00 Kč
Prodejce: Katomix

Kokosové mléko Aroy-D 1 litr do kari a dezertůJednorázové
150,10 Kč/1l
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kultury pro výrobu jogurtu – veganská varianta, 3x5g | MY.YO
12 968,00 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Chocomel Halfvol 1L – Polotučné krémové čokoládové mléko, lahodné a osvěžující
141,24 Kč/1kg
141,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovesný nápoj - Barista 1LJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Frischli krémový pudink vanilkový chutná jako domácí 5000g
111,12 Kč/1kg
555,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PŘÍRODNÍ ORGANICKÉ TOFU 200 g -PLANETA
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Naarmann premium kakao krémová mléčná příchuť 10000ml
733,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
73,33 Kč/1l

Milram Moin kakaový nápoj s nízkým obsahem tuku 500 ml, balení po 20 kusech



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
582,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
58,25 Kč/1l

Frischli krémový pudink čokoládový chutná jako domácí 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
640,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
128,04 Kč/1kg

Frischli krémový pudink karamelový jako domácí v optimální konzistenci 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
638,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
127,73 Kč/1kg

Milka čokoláda mléčná karamelová nechlazená s karamelovou příchutí 750ml
91,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
121,80 Kč/1l

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
321,97 Kč/1kg

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,05 Kč/1kg

Frischli Creme zakysaná smetana 24% pro náročné velkoodběratele 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
225,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,61 Kč/1kg

Frischli zakysaná smetana s lehkou příchutí crème fraiche 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
112,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
112,18 Kč/1kg

Frischli kávová smetana 10% pro skvělou chuť kávy pro velkoodběratele 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
103,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
103,14 Kč/1kg

Frischli Küchen-Profi smetana 10 % ideální do omáček a polévek 1000g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
104,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,69 Kč/1kg

Kávová smetana Frischli 10% zajišťuje plnou kávu 1800g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
320,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,18 Kč/1kg

Frischli podmáslí výrobek a pestrý nápoj 1000ml
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
54,21 Kč/1l

Organický ovesný nápoj Frischli 1000ml
82,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
82,73 Kč/1l