5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Džem HRBPL Kiwi Zadziwi 280 g200,00 Kč/1kg
56,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g295,97 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jahodový džem Lubella 280 g113,04 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Švestkový džem Darbo33,56 Kč/1l
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konfitüre Extra - Himbeere 225g | ANNES FEINSTE
410,09 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Extra džem - borůvkový 225g
462,31 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Konfitüre Extra - Sauerkirsche 225g | ANNES FEINSTE
452,26 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Konfitüre Extra - Aprikose 225g | ANNES FEINSTE
410,09 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Extra džem - Zázvor 225g
462,31 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Kiwi džem extra, 340 g
472,50 Kč/1l
160,65 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Jahodový džem extra
195,35 Kč/1kg
488,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka - Jahoda 200g
705,75 Kč/1kg
141,15 Kč
Prodejce: taleoo

Marmeláda - pomerančová 225g
452,26 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Ovocná pomazánka - višňová 200g
410,60 Kč/1kg
82,12 Kč
Prodejce: taleoo

Malinový džem extra, 340 g
537,35 Kč/1l
182,70 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Jahodová marmeláda Łowicz 240 g
180,30 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Extra džem - zázvorový 225g balení po 2 kusech
500,20 Kč/1kg
225,09 Kč
Prodejce: taleoo

Džem extra z Granátového Jablka, 340 g
485,29 Kč/1l
165,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Grashoff borůvkový džem Extra ovocná pomazánka 250g
535,40 Kč/1kg
133,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Natù – Jahodová marmeláda, 240g | RIGONI DI ASIAGO
447,33 Kč/1kg
130,10 Kč
-22,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,36 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Stojí za hřích Klasickýprodukt slazený hodnotným surovým třtinovým cukrem. Jahody se sklízejí v době ideální zralosti mezi dubnem a srpnem. Výsledkem je ovocná, svěží chuť. Vyzkoušejte Anne's Finest Strawberry Jam jako polevu na vanilkovou zmrzlinu - je prostě lákavá.
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Jahody*, surový třtinový cukr*, koncentrát citronové šťávy*, želírující látka jablečný pektinVyrobeno z 55 g ovoce na 100 g.Celkový obsah cukru 56 g na 100 g. *certifikované
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 g Velikost porce: 20 Energetická hodnota kJ / kcal: 949 kJ / 223 kcal Tuky: <0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 54,0 g z toho cukr: 54,0 g Vláknina: 1,3 g Bílkoviny: <0,5 g Sůl: 0,03 g Výživové hodnoty stanoveny podle: Výpočet
- Hmotnost
- 225 g
- Potravinářský podnik
- ANNES FEINSTE
- Prodejní název
- Ovocná pomazánka
- Výrobce
- Annes Feinste
- Kód EAN
- 4003740032771
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Jahody*, surový třtinový cukr*, koncentrát citronové šťávy*, želírující látka jablečný pektinVyrobeno z 55 g ovoce na 100 g.Celkový obsah cukru 56 g na 100 g. *certifikované
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 g Velikost porce: 20 Energetická hodnota kJ / kcal: 949 kJ / 223 kcal Tuky: <0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 54,0 g z toho cukr: 54,0 g Vláknina: 1,3 g Bílkoviny: <0,5 g Sůl: 0,03 g Výživové hodnoty stanoveny podle: Výpočet
- Hmotnost
- 225 g
- Potravinářský podnik
- ANNES FEINSTE
- Prodejní název
- Ovocná pomazánka
- Výrobce
- Annes Feinste
- Kód EAN
- 4003740032771
K tomu se hodí také

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
37,04 Kč/1kg
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konfitüre Extra - Sauerkirsche 225g | ANNES FEINSTE
452,26 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo jemná višňová ovocná pomazánka Naturrein Fruchtreich 200g
2 151,50 Kč/1kg
430,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Ovocná pomazánka bez semínek a kousků - malina 210g
495,33 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Darbo Garden jahodová přírodní ovocná pomazánka 200g
538,30 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

Auslese – divoké brusinky 250g | ANNES FEINSTE
304,52 Kč/1kg
76,13 Kč
Prodejce: taleoo

Ovocná pomazánka - višňová 220g
709,86 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
596,00 Kč/1kg
131,12 Kč
Prodejce: taleoo

Extra džem - borůvkový 225g
462,31 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
321,97 Kč/1kg
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jensenova paštika z lososa jemná paštika s lososem, pikantní a roztíratelná 80g
760,75 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dárková sada ovocných pomazánek St. Dalfour - Emily in Paris Edition - 100% ovoce, bez přidaného cukru, bez lepku - 3x284g (jahoda)
411,87 Kč/1kg
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SureShot

100% ovoce - šípková dužina 190g
568,95 Kč/1l
108,10 Kč
Prodejce: taleoo

Ovocná pomazánka - višňová 200g
410,60 Kč/1kg
82,12 Kč
Prodejce: taleoo

Džem z lesních plodů bez pecek a kousků – 210g | ANNES FEINSTE
439,38 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick Black Cherry Gourmet snídaňová ovocná pomazánka 250g
477,20 Kč/1kg
119,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo jemné šípky ceděné
343,24 Kč/1kg
154,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Garden Jahodový džem Pure Natural jemně ceděný 450g
343,24 Kč/1kg
154,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Ovocná pomazánka s divokými borůvkami Natural Fruit Rich 200g
605,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zündapp Green 7.7 E Bike d msk trekingov kolo 28 palcu 155 - 185 cm s 21 prevody
24 489,48 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré zboží.
Objednám si znovu. Takže všechno je velmi dobré.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l