5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
530,04 Kč
Prodejce: MroAuto

LIQUI MOLY 4T 10W-40 Street 4 litry
1 159,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Motul 5100 4T 4taktní motocyklový olej 10W-40 HD - 1 litr
639,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

MOTUL Scooter Expert 4T motorový olej - 10W40 1 litr
356,17 Kč
Prodejce: MroAuto

MOTUL 5000 4T Motorový olej - 10W40 1 l
284,13 Kč
-36,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
248,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Olej Mannol 10W40 4L Motocykl 4T Ester Technologie Sl / Jaso Ma/Ma2 / Plastový Obal
742,97 Kč
Prodejce: SamSerwisuje

MOTUL 7100 4T Motorenöl - 10W40 4 litry
1 372,50 Kč
Prodejce: Amracing

ENEOS Motorový Olej Syntetický 4T Eneos Max Performance 10W30 1 Litr (Motorový Olej 4t)/Syntetický Olej 4T Eneos Max Performance 10W30 1 Litr
457,00 Kč/1l
457,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 4 litry
996,47 Kč
Prodejce: MroAuto

Olej Hp Do Silników 2-Suwowych 1:50 1L
633,05 Kč/1l
633,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4Clients

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

Mannol Mannol 2-Stroke Plus 1 litrová plechovka
366,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

1 litr MANNOL 0W-16 HYBRID SP
231,70 Kč
Prodejce: MroAuto

Valvoline motorový olej Durablend 10w40 OVDURABLEND10W401L
245,00 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

MANNOL Benzin Ester Additive, 250 ml
96,75 Kč
Prodejce: Amracing

Kroon-Oil Asyntho 5W-30 5 litrů
2 508,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fieldyards

Mannol čtyřtaktní motocykl HD 20W-50 10 litrů
1 821,50 Kč
Prodejce: Amracing
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vysoce kvalitní syntetický motorový olej na bázi esterů pro moderní čtyřdobé motory dvoukolových vozidel s integrovanou převodovkou i bez ní a se spojkou v olejové lázni, se vzduchovým i kapalinovým chlazením.
- Lze jej použít v motorech se suchou spojkou
- Byl vyvinut pro zaručenou ochranu motoru a únavovou pevnost skříně převodovky.
Vlastnosti výrobku:
- Speciální balíček aditiv a syntetické komponenty zajišťují vysoký koeficient trakce třecích prvků, který zabraňuje jejich opotřebení tím, že zabraňuje prokluzování a zajišťuje přesný a plynulý chod spojky při rozjezdu, akceleraci a jízdě při konstantní rychlosti, čímž umožňuje snadné řazení převodových stupňů
- Díky obsaženým esterům má vynikající mazací, protioděrové a protismykové vlastnosti, které snižují spotřebu paliva a zlepšují výkon a životnost motoru. Nabízí maximální ochranu stěn válců proti opotřebení
- Má zvýšenou stabilitu proti tepelné oxidaci a odolnost vůči vysokým teplotám, při kterých udržuje silný olejový film. Zajišťuje snadné startování za studena v zimě
- Díky vysokému viskozitnímu indexu si bezpečně udržuje stabilní viskozitní vlastnosti za jakýchkoli provozních podmínek
- Speciální detergentně-disperzní přísady udržují části motoru obzvlášť čisté
- Má vynikající protipěnivé vlastnosti
- Vysoce účinné inhibitory reakce zajišťují vynikající antikorozní vlastnosti
- Lze jej mísit s analogickými minerálními a syntetickými oleji Byl vyvinut pro benzinové čtyřtaktní motory dálničních a terénních vozidel, mopedů, terénních vozidel, čtyřkolek, skútrů a dalších dvoukolových vozidel s "mokroběžnou" spojkou bez katalytických konvektorů. Dodržujte pokyny výrobce uvedené v návodu k obsluze motoru, zejména dobu do výměny oleje!
Rozsah dodávky:
1x olej MANNOL 4-takt plus. 4 litry
4-takt Plus olej
Značkový výrobek MANNOL
Oleje pro motocykly a skútry, polosyntetické
Odpovídá následujícím schválením / specifikacím / výrobkům:
SAE 10W-40
API SL
JASO MA/MA2
MANNOL 4-Takt Plus je vysoce účinný polosyntetický olej určený k mazání čtyřdobých motorů moderních motocyklů, čtyřkolek,
skútrů a dalších motocyklů s mokrou spojkou. Balíček speciálních syntetických složek zajišťuje vynikající funkci
spojky a zabraňuje prokluzování. Zaručuje maximální ochranu proti opotřebení a zadření stěn válců.
Zajišťuje snadný studený start.
Poznámky k likvidaci odpadního oleje
Množství u nás zakoupeného spalovacího nebo převodového oleje bezplatně převezmeme zpět jako odpadní olej
za účelem jeho řádné likvidace. Zpětně odebíráme také
olejové filtry a olejový odpad pravidelně vznikající při výměně oleje.
Místem zpětného odběru je adresa uvedená v tiráži.
olej nebo olejový filtr a olejový
odpad pravidelně vznikající při výměně oleje nám můžete odevzdat osobně. Případně můžete zvolit zaslání poštou na
, pokud uhradíte . Dbejte prosím na to, aby byl olej při zasílání na adresu
označen jako nebezpečný odpad a aby byly použity vhodné nádoby.
Podrobnosti o produktuObsah [litrů]: 4Produktová řada: 4-takt Plus Viskozitní třídaSAE: 10W-40
MANNOL 4-Takt Plus je vysoce účinný polosyntetický olej určený k mazání čtyřtaktních motorů moderních motocyklů, čtyřkolek, skútrů a dalších motocyklů s mokrou spojkou. Balíček speciálních syntetických složek zajišťuje vynikající funkci spojky a zabraňuje jejímu prokluzování. Zaručuje maximální ochranu proti opotřebení a zadření stěn válců. Zajišťuje snadné startování za studena.
Mannol 4-takt Plus 10W-40 4 litry
- Model
- MN7202-4
- Výrobce
- ItalyRacing
- Výkon
- 0.01 kW
- Hmotnost
- 4 kg
- Obsah balení
- MANNOL 4-Stroke Plus API SL 4 litry
- Kód EAN
- 403602140166904036021401669
- Číslo produktu
- MN7202-4
- Model
- MN7202-4
- Výrobce
- ItalyRacing
- Výkon
- 0.01 kW
- Hmotnost
- 4 kg
- Obsah balení
- MANNOL 4-Stroke Plus API SL 4 litry
- Kód EAN
- 403602140166904036021401669
- Číslo produktu
- MN7202-4
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Benzínová sekačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | lehká, 18 kg | zadní výhoz | čtyřtaktní | výška sečení 25–55 mm | až 400 m²
3 559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
530,04 Kč
Prodejce: MroAuto

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
10 373,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

Modulární kufr HEAVY černý 450x360x640 s plastovými zámky
856,61 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: DINOTECH

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

LIQUI MOLY 4T 10W-40 Street 4 litry
1 159,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Motul 5100 4T 4taktní motocyklový olej 10W-40 HD - 1 litr
639,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W40 4 litry
1 099,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

Mannol Mannol 2-Stroke Plus 4 litrová plechovka
1 217,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

MOTUL Scooter Expert 4T motorový olej - 10W40 1 litr
356,17 Kč
Prodejce: MroAuto

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 545,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Veleco ZT63 Červené - 650 W / 60 V - 12 km/h - Elektrické trojkolové vozítko v italském stylu - Kovové prvky v chromovém provedení
41 648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lauftech

Gelová baterie 12V 5Ah pro skútry o objemu 50 ccm – modely YB4L-B, YTX4L-BS, YT4L-B – Citomerx
492,33 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Motocyklový kryt XXL Motocyklový kryt Vodotěsný motocyklový kryt Skládací garážová kapuce pro motocykl Sport Scooter
447,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

MOTUL 7100 4T Motorenöl - 10W40 4 litry
1 372,50 Kč
Prodejce: Amracing

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 872,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
4 615,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 554,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime

Exquisit KS16-V-040E, 127 l, N-ST, 39 dB, E, Bílá
7 599,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Gastromark

Liqui Moly Motorbike 4T 10W-40 Offroad 4litrový kanystr API SN PLUS, technologie syntézy JASO MA2
1 603,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
271,94 Kč
Prodejce: MroAuto
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt a cena je dobrá
Olej pro skútry
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SATRA | Víčko olejového filtru, klíč na olejový filtr, VW Mercedes BMW FIAT 76mm /12K
194,51 Kč
Prodejce: Luxtom

Mazací Linka. Turbokompresor Volvo S80 Ii 10-
1 070,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ravenol SSL SAE 0W 40 plně syntetický motorový olej s hladkým chodem 5L
2 074,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,97 Kč/1l

Motul 5100 4T 4taktní motocyklový olej 10W-40 HD - 1 litr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(37)Počet hodnocení: 37
639,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MOTUL Scooter Power 2T motorový olej - 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
659,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant

ČTYŘTAKTNÍ MOTOROVÝ OLEJ HUSQVARNA SAE30 0,6 l.
432,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
721,45 Kč/1l

Láhev na míchání paliva s olejem NEVADA- 1L
361,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ravenol SMP SAE 5W 30 univerzální syntetický motorový olej s nízkým třením 1 litr
340,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
340,54 Kč/1l

Motorový olej Putoline TT Trial Pro Scented 2T 1 litrová láhev / API TC, JASO FD, TISI polosyntetický
448,22 Kč
Prodejce: NGSStores