Hmotnost:

10000 g
  • 400 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 2000 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 10000 g

Objem:

10 l
  • 2 l
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 10 l

Josera LÉGER, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg

1 509,08 Kč

150,91 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
216,29 Kč/1kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014345, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 14 kg
‎Whiskas 5900951014345, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 14 kg
81,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014390, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Tuňák, 14 kg
‎Whiskas 5900951014390, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Tuňák, 14 kg
81,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kattovit Renal 4 kg
Kattovit Renal 4 kg
295,55 Kč/1kg
1 241,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Losos, 2 kg
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Losos, 2 kg
250,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
501,40 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 21
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Josera 9362, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Hruška, Drůbež, Sladké brambory, 2 kg, Bez obilovin
Josera 9362, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Hruška, Drůbež, Sladké brambory, 2 kg, Bez obilovin
193,73 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
387,45 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Crispy Duck 10kg, Dospělý jedinec, Kachna, 10 kg
Josera JosiCat Crispy Duck 10kg, Dospělý jedinec, Kachna, 10 kg
91,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
913,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera SensiCat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Játra, Drůbež, Rýže, 10 kg, Bez dochucovadel
Josera SensiCat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Játra, Drůbež, Rýže, 10 kg, Bez dochucovadel
158,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 581,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sanabelle Senior - 10 kg
Sanabelle Senior - 10 kg
299,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 992,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Josera Marinese, Dospělý jedinec, Brambor, Losos, 10 kg, Včetně antioxidantů
Josera Marinese, Dospělý jedinec, Brambor, Losos, 10 kg, Včetně antioxidantů
159,02 Kč/1kg
1 590,19 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Josera 400 g pro koťata CAT
Josera 400 g pro koťata CAT
988,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
395,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera Cat Super premium NatureCat 400g
Josera Cat Super premium NatureCat 400g
1 029,77 Kč/1kg
411,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
333,74 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 503,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
189,65 Kč/1kg
2 216,81 Kč
-320,34 Kč
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Josera Cat Super premium Marinesse 400g
Josera Cat Super premium Marinesse 400g
1 049,80 Kč/1kg
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Bosch 10 kg Sanabelle Sensitive Drůbež
Bosch 10 kg Sanabelle Sensitive Drůbež
268,54 Kč/1kg
2 685,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Sanabelle Adult Forelle - 10 kg
Sanabelle Adult Forelle - 10 kg
272,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 722,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Josera Josicat Křupavá kachna 18 kg
Josera Josicat Křupavá kachna 18 kg
109,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 978,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Sanabelle Light - 10 kg
Sanabelle Light - 10 kg
347,70 Kč/1kg
3 477,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky se sníženou potřebou energie.


JOSERA L&eacute-ger se sníženým obsahem energie a přidanou vlákninou je vhodným krmivem pro kočky s nižší aktivitou nebo pro kočky, které mají například po kastraci tendenci k nadváze.



    • Ideální pro kastrované kočky, které jsou méně aktivní nebo mají sklon k nadváze. Mírného úbytku hmotnosti lze dosáhnout mírným krmením

    • Speciální vláknina zvyšuje pocit sytosti vaší kočky a podporuje transport spolykaných chlupů trávicím traktem, čímž působí proti tvorbě chlupových koulí

    • Vysoký obsah hrubých proteinů stimuluje metabolismus

    • L-karnitin podporuje metabolismus tuků



Složení:

sušené drůbeží bílkoviny, celozrnná kukuřice, škvarky, rýže, rostlinná vláknina, řepná vláknina, drůbeží tuk, hydrolyzované drůbeží bílkoviny, minerální látky, sušená drůbeží játra, slupky psyllia (psyllium)

Analytické složky:

Hrubý protein 35,0 %, hrubý tuk 10,0 %, hrubá vláknina 5,8 %, hrubý popel 6,8 %, vápník 1,30 %, fosfor 1,05 %, hořčík 0,09 %, sodík 0,40 %, draslík 0,60 %

Přídatné látky:

Vitamin A I.U./kg 24000, vitamin D3 I.U./kg 1800, vitamin E mg/kg 220, vitamin B1 mg/kg 15, vitamin B2 mg/kg 20, vitamin B6 mg/kg 20, vitamin B12 mcg/kg 100, niacin mg/kg 90, kyselina pantotenová mg/kg 50, kyselina listová mg/kg 5, biotin mcg/kg 1000, taurin mg/kg 1500, L-karnitin mg/kg 500, Železo (síran železnatý [II], monohydrát) mg/kg 175, zinek (chelát zinečnatý glycin, hydrát) mg/kg 150, mangan (oxid manganatý [II]) mg/kg 15, měď (chelát měďnatý glycin, hydrát) mg/kg 18, jód (jodičnan vápenatý) mg/kg 1,80, selen (seleničitan sodný) mg/kg 0,25, antioxidant: výtažky přírodního původu obsahující silné tokoferoly, ,

Krmná doporučení:





Množství krmiva
L&eacute-ger / 24 h
2 - 3 kg30 - 45 g
3 - 4 kg45 - 60 g
4 - 5 kg60 - 80 g
5 - 7 kg80 - 110 g
7 - 10 kg110 - 140 g

Kočkám, které nejsou příliš aktivní a mají sklon k nadváze, lze podávat o 25 % méně krmiva. Nabízejte kočce vždy čerstvou pitnou vodu. Upozorňujeme, že uvedená množství jsou pouze orientační a měla by být přizpůsobena stavu krmení a úrovni aktivity vašeho zvířete. Skladujte prosím na chladném, tmavém a suchém místě. Po použití balení pevně uzavřete.





Fáze života zvířete:
Dospělý jedinec
Příchuť krmiva:
Drůbež
Hmotnost:
10 kg
Specifické potřeby zvířete:
Sklon k nadváze
Obsah tuku:
10%
Hrubá vláknina:
5,8%
Vápník:
1,3%
Fosfor:
1,05%
Hrubý popel:
6,8%
Počet kusů v balení:
1 kusů


Josera Leger Adult Cat 10kgJosera 0.00

Leger krmivo pro kočky

  • Pro kočky s malou aktivitou a kastrované kočky

Krmivo JOSERA Léger se sníženým obsahem tuku a zvýšeným obsahem vlákniny je vhodné pro kočky s nízkou aktivitou a pro kočky s nadváhou, např. po kastraci nebo sterilizaci.

  • Ideální pro kočky se sníženou aktivitou, se sklonem k nadváze a pro kočky vyžadující lehký úbytek hmotnosti
  • Speciální vláknina urychluje pocit sytosti kočky a zlepšuje transport požitých chlupů v trávicím traktu a zároveň omezuje tvorbu chlupových kuliček
    .
  • Vysoký obsah bílkovin stimuluje metabolismus
  • L-karnitin podporuje metabolismus tuků




Složení:

sušené drůbeží bílkoviny, celozrnná kukuřice, škvarky, rýže, rostlinná vláknina, řepné řízky, drůbeží tuk, hydrolyzované drůbeží bílkoviny, minerální látky, sušená drůbeží játra, slupky semen Psyllium



Doplňky stravy na 1 kg:

24 000 m.j. Vitamin A; 1 800 IU. Vitamin D3; 220 mg Vitamin E; 15 mg Vitamin B1; 20 mg Vitamin B2; 20 mg Vitamin B6; 100 mcg Vitamin B12; 50 mg Kyselina pantotenová; 90 mg Niacin; 5 mg Kyselina listová; 1 000 mcg Biotin; 1.500 mg taurinu; 500 mg L-karnitinu; 175 mg železa (síran železnatý (II), monohydrát); 150 mg zinku (hydratovaný glycin chelát Zn); 15 mg manganu (oxid manganatý II); 18 mg mědi (hydratovaný glycin chelát Cu); 1,80 mg jódu (jodid vápenatý); 0,25 mg selenu (seleničitan sodný)



Analýza:

Bílkoviny%35,0
Tuk%10,0
Hrubá vláknina%5,8
Hrubý popel%6,8
Vápník%1,3
Fosfor%1,05
Hořčík%0,09




Dávkování:

Hmotnost kočkyPorce / 24 h
2 - 3 kg30 - 45 g
3 - 4 kg45 - 60 g
4 - 5 kg60 - 80 g
5 - 7 kg80 - 110 g
7 - 10 kg110 - 140 g


KrmivoJOSERA Léger se sníženým obsahem energie a navíc s vlákninou je vhodným krmivem pro kočky s nižší aktivitou nebo pro kočky se sklonem k nadváze, např. po kastraci.

  • Ideální pro starší, méně aktivní kočky nebo kočky s nadváhou. Mírného úbytku hmotnosti lze dosáhnout mírným krmením
  • Speciální vláknina zvyšuje pocit sytosti vaší kočky
  • Vysoký obsah bílkovin stimuluje metabolismus
  • L-karnitin podporuje metabolismus tuků


Složení

Drůbeží moučka; kukuřice; škvarky; rýže; celulóza; sušená řepná dužina; drůbeží protein, hydrolyzovaný; kukuřičný protein; drůbeží tuk; drůbeží játra, sušená; chlorid draselný; fosforečnan sodný.

Vždy svému zvířeti nabízejte čerstvou pitnou vodu.
Kočkám, které nejsou příliš aktivní a mají sklon k nadváze, lze podávat o 25 % méně krmiva.



Josera Leger – Suché krmivo pro kočky
Hmotnost
10000 g
Objem
10 l
Obsah vlhkosti
7,8%
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kočky
Počet kusů
1
Kód EAN
4032254749479
Číslo produktu
GSHB_action_4032254749479
Výrobce
Josera.
Schvalovací číslo
--

Hmotnost
10000 g
Objem
10 l
Obsah vlhkosti
7,8%
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kočky
Počet kusů
1
Kód EAN
4032254749479
Číslo produktu
GSHB_action_4032254749479
Výrobce
Josera.
Schvalovací číslo
--
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
216,29 Kč/1kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
16,05 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 22
61,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: SHOPPINGROOM
Obrázek produktu pro Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 361
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way
Obrázek produktu pro Josera 415gx12 JosiCat Ryba v omáčce(3x4)
Josera 415gx12 JosiCat Ryba v omáčce(3x4)
177,31 Kč/1kg
883,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
175,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Losos, 2 kg
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Losos, 2 kg
250,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
501,40 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
Suché krmivo pro kočky Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
1 365,94 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
887,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Bosch 5208003, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 3 kg
Bosch 5208003, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 3 kg
229,41 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
688,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
450,24 Kč/1kg
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
333,74 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 503,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
288,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
576,50 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Josera JOSIDOG MINI, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), 900 g, Bezlepkový
Josera JOSIDOG MINI, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), 900 g, Bezlepkový
464,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
417,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera 9362, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Hruška, Drůbež, Sladké brambory, 2 kg, Bez obilovin
Josera 9362, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Hruška, Drůbež, Sladké brambory, 2 kg, Bez obilovin
193,73 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
387,45 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 21
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Myslím si Josera High Protein Ryba 3 kg
Myslím si Josera High Protein Ryba 3 kg
342,59 Kč/1kg
1 027,78 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 13
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Drůbež, Rýže, 2 kg
Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Drůbež, Rýže, 2 kg
299,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
599,24 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Myslím Josera High Protein Kuřecí 3 Kg
Myslím Josera High Protein Kuřecí 3 Kg
297,69 Kč/1kg
893,08 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 400 g, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 400 g, Včetně antioxidantů
623,77 Kč/1kg
249,51 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
238,33 Kč/1kg
714,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sanabelle Senior - 10 kg
Sanabelle Senior - 10 kg
299,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 992,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Josera Salmon & Potato, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12,5 kg
Josera Salmon & Potato, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12,5 kg
311,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
3 897,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg
Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg
223,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
2 239,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Bavaro Task Adult 23/9 – suché krmivo pro psy – 18 kg
Josera Bavaro Task Adult 23/9 – suché krmivo pro psy – 18 kg
86,43 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 557,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera SensiCat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Játra, Drůbež, Rýže, 10 kg, Bez dochucovadel
Josera SensiCat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Játra, Drůbež, Rýže, 10 kg, Bez dochucovadel
158,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 581,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Bosch 10 kg Sanabelle Sensitive Drůbež
Bosch 10 kg Sanabelle Sensitive Drůbež
268,54 Kč/1kg
2 685,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Střední (11 - 25kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Střední (11 - 25kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
223,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 347,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
189,65 Kč/1kg
2 216,81 Kč
-320,34 Kč
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Royal Canin Canin Mini Adult
Royal Canin Canin Mini Adult
317,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 271,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 16. června 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg