Cool Blinki Tower blikající dudlík lízátko házení materiál pro karneval 360g
776,19 Kč
2 156,08 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Rtěnka Sweet Flash Unicorn Lolly 24er1 460,17 Kč/1kg
175,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g399,83 Kč/1kg
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
LOLLY S PŘÍCHUTÍ STRAWBERRY S ORGANIC ERYTHRITE 6 g - LIZUU77 048,33 Kč/1kg
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Küfa jahodová karamelová kulička ovocná lahodná lízátka 100 kusů 1800g6,89 Kč/1kg
689,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DOK Push Pop Original, balení po 20 kusech (20 x 15 g)
1 400,24 Kč/1kg
826,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sladké příběhy lízátka 100 kusů v sáčku
784,58 Kč/1kg
784,58 Kč
Prodejce: M_plus_L

Storck nimm2 Lolly rodinné balení lízátek s vitamíny 200g
391,90 Kč/1kg
78,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
681,43 Kč/1kg
9,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool malíř jazyk malíř lízátko házení materiál 200 kusů
313,47 Kč/1kg
313,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool Schleckmuscheln příchuť ovoce a cola 4 různé 965g
397,93 Kč/1kg
384,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů
259,31 Kč/1kg
259,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízátka, plechovka po 50 kusech (600 g)
776,82 Kč/1kg
466,09 Kč
Prodejce: somnia24

Lízátko s jahodovou příchutí (1ks)
177,12 Kč
Prodejce: LBD

Cool Lolli Mix plechovka
431,64 Kč/1kg
431,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kukuřičné lízátko třešeň 13g
1 835,38 Kč/1kg
23,86 Kč
Prodejce: taleoo

Nimm2 Ovocné lízátka s vitamíny, 40 kusů
29 736,00 Kč/1kg
312,12 Kč
-14,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lízátka Lízátka To nejlepší z
552,66 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Küfa Edelfrucht Lízátko s ovocnou příchutí 100 kusů 1600g
365,94 Kč/1kg
585,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fredos Wassereis Coole Lollies bunter Mix 1 Karton
2 080,40 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Cool Blinki Tower – blikající lízátka, karnevalové doplňky, 360 g
Lízátko, lízátko, ach lízátko, lízátko, lízátko... K této pochoutce se dá nejen skvěle zpívat, ale i divoce tančit. Koneckonců, když se vám na jazyku rozplývá lahodné lízátko, máte vždy volné ruce.
Blikající dudlík jako lízátko
balené jednotlivě v blistru
v kartonové věži
International Sweet Trading GmbH & Co. KG
Riesdorfer Weg 2
06366 Köthen
Sweet and Candy Distribution B.V. Hanzeweg 40, 7418 AT DEVENTER
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, okyselovadlo: E270, regulátor kyselosti: E325, aroma, barviva: E100, E133, E163.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 384,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 607,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 Sacharidy: 92,00 Sacharidy, z toho cukr: 75,00 Bílkoviny: 0,00 Sůl: 0,08.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 360 g
- Potravinářský podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 06366 Köthen
- Prodejní název
- Cool Blinki Tower
- Výrobce
- Sweet und Candy Distribution
- Číslo produktu
- 78627
- Kód EAN
- 4251753732663
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, okyselovadlo: E270, regulátor kyselosti: E325, aroma, barviva: E100, E133, E163.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 384,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 607,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 Sacharidy: 92,00 Sacharidy, z toho cukr: 75,00 Bílkoviny: 0,00 Sůl: 0,08.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 360 g
- Potravinářský podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 06366 Köthen
- Prodejní název
- Cool Blinki Tower
- Výrobce
- Sweet und Candy Distribution
- Číslo produktu
- 78627
- Kód EAN
- 4251753732663
K tomu se hodí také

Storck nimm2 Lolly rodinné balení lízátek s vitamíny 200g
391,90 Kč/1kg
78,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chladivý šerbet Ufos s ovocnou šerbetovou náplní 380g
694,36 Kč/1kg
264,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Cool Schleckmuscheln příchuť ovoce a cola 4 různé 965g
397,93 Kč/1kg
384,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jimmy's - Popcorn Sweet - 21 mini sáčků
845,17 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g
399,83 Kč/1kg
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tic Tac - Svěží máta - 36x 18gr
5 652,96 Kč/1kg
3 663,12 Kč
Prodejce: Store-Germany

DOK Push Pop Original, balení po 20 kusech (20 x 15 g)
1 400,24 Kč/1kg
826,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
395,24 Kč/1kg
395,24 Kč
Prodejce: somnia24

Bluetooth Karaoke mikrofon Ruční dětský bezdrátový přenosný rádiový mikrofon Ruční karaoke mikrofon Stereofonní zvuk Kondenzátor Zlaté retušování
257,99 Kč
-96,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,29 Kč
Prodejce: Retoo

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
1 059,86 Kč/1kg
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
400,97 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Bluetooth Multimediální reproduktor Subwoofer Dálkové ovládání Osvětlený PMPO 280W AUX USB Bluetooth SD karta Rádio LED Mp3
670,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Küfa Edelfrucht Lízátko s ovocnou příchutí 100 kusů 1600g
365,94 Kč/1kg
585,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool duhová plechovka na lízátka barevná lízátka pro ovocnou zábavu 840g
368,57 Kč/1kg
294,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Želé Trolli Pop Eye 75 g
731,47 Kč/1kg
54,86 Kč
Prodejce: Katomix

6 sklenic na panáky Sklenice na tequilu Barevné sklenice Sklenice na panáky Sklenice na vodku
224,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Balení sladkostí s lízátkem na mozek s 12 kusy
0,89 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cool malíř jazyk malíř lízátko házení materiál 200 kusů
313,47 Kč/1kg
313,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Küfa Emojipops lízátka s motivy 100 kusů jednotlivě balených 1300g
564,47 Kč/1kg
564,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

AREBOS městská koloběžka koloběžka růžová | LED kola, výškově nastavitelná a skládací
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Chupa Chups Melody Pop Lolly s příchutí jahody 16g 48 balení
755,64 Kč/1kg
581,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Tintenfisch Chobotničky 1kg
320,88 Kč/1kg
320,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Šicí stroj elektrický, přenosný mini šicí stroj 2 rychlosti, cestovní, praktický, dvojitá nit, jednoduché šití pro začátečníky nožní pedál Retoo
1 208,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zobrazit kompletní spinner POP lízátko s funkcí twist 15 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
494,33 Kč/1kg

Lolly Master Mini srdce (36x25g) Formované lízátko ve tvaru srdce
2 413,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 838,98 Kč/1kg

Rtěnka Sweet Flash Unicorn Lolly 24er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
1 460,17 Kč/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
706,10 Kč/1kg

Tapiokové granule Malé granule 400g MERRE
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Displej, kompletní sada: 100 kusů lízátek "Pom Painter" s barvícími složkami (modrá)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,56 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
182,28 Kč/1kg

LOLLY S PŘÍCHUTÍ STRAWBERRY S ORGANIC ERYTHRITE 6 g - LIZUU
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
77 048,33 Kč/1kg

Chupa Chups Tongue Painter ovocná lízátka 250 náplní 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
994,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
331,52 Kč/1kg

Chupa Chups Best of lízátka ovocná krémová náplň sáček 3000g
1 053,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,22 Kč/1kg

Chupa Chups kolečko lízátka Stranger Things 200 kusů balení 2400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
972,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,18 Kč/1kg

Tri D Aix Rocks Lollipop Fruit Original Lolly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
850,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
850,60 Kč/1kg

Cool Blinki Tower blikající dudlík lízátko házení materiál pro karneval 360g
776,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 156,08 Kč/1kg

WOM BPOP Lollipop Mix Tower Bite Lollies 24 boxů 7 modelů
777,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 160,33 Kč/1kg

Sada 12 kusů lízátek "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyselým práškem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
209,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
349,35 Kč/1kg

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Vícebarevný, 12 g, Matice, Sója, 100 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
584,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48 707,50 Kč/1kg

Sada 100 bonbonů "Fruity Pop Lollies" s žvýkací náplní, příchuť "Sweet Flash"
253,91 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
149,36 Kč/1kg

Küfa krémové nugátové lízátko s nugátovou náplní 100 kusů 1700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
778,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
458,12 Kč/1kg

Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
399,83 Kč/1kg

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
259,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,31 Kč/1kg

Holland Foodz Duhová ovocná lízátka ve tvaru spirály 45g 30 kusů
713,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
528,35 Kč/1kg