5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.02 405,50 Kč/1kg
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
ČOKOLÁDA S MCT OLEJEM, BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ MÁSLA KETO40 g - KAKAKO10 055,00 Kč/1kg
402,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Torr Bezlepková mléčná čokoláda bez přidaného cukru (100g), 39946513 989,98 Kč/1kg
513,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt 3046920028721, Tmavá čokoláda, 50 g, 2433 kJ, 590 kcal, 51 g, 31 g
3 198,00 Kč/1kg
159,90 Kč
Prodejce: Lindt

Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
1 316,00 Kč/1kg
105,28 Kč
Prodejce: BioCare

Lindt a Sprüngli Excellence Mild 85 % hořká čokoláda 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpia Noisette Alpská mléčná čokoláda s mletými lískovými oříšky 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
1 505,04 Kč/1kg
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lindt Excellence s intenzivně lahodnou kakaovou chutí 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt & Sprüngli tenké oplatky, hořká čokoláda, 125 g
1 679,20 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzavíratelná 100g
1 603,60 Kč/1kg
160,36 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Lindt 3046920028004, Tmavá čokoláda, 100 g, 2350 kJ, 566 kcal, 41 g, 24 g
1 299,00 Kč/1kg
129,90 Kč
Prodejce: Lindt

Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Excellence Chili Jemně hořká čokoláda s ohnivým chilli 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt hořká čokoláda (100 g)
2 686,20 Kč/1kg
268,62 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládová tyčinka Lindt Dark Mousse Blueberry Lavender 150g
1 199,47 Kč/1kg
179,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lindt Excellence 100 % kakaová čokoláda Cacao pure 50g
Jemně se rozplývající čokoláda se 100% obsahem kakaa. Tyčinka vyniká výraznou, intenzivní kakaovou chutí. Obsahuje příjemnou kakaovou kyselost a lehce kouřový nádech v dochuti a mimořádně tenký tvar tyčinky umožňuje dokonalé rozvinutí výjimečně trvanlivé chuti.
Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbH Süsterfeldstr. 130 52072 Aachen (D)
Lindt EXCELLENCE Extra hořká čokoláda 100% kakaa, 50g
media/catalog/product/e/x/excellence_100_cocoa_50g_f_2_1.png
NOVINKA! Lindt EXCELLENCE 100% Cocoa přináší čokoládu s nejvyšším obsahem kakaa, která vám zprostředkuje opravdovou chuť a sílu výjimečných kakaových bobů. Pro nejsofistikovanější znalce čokolády.
Nutriční hodnoty:
Výživové údaje na 100g
Energy (kJ) 2534
Energy (Kcal) 614
Bílkoviny (g) 13
Tuky (g) 54
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 34
Sacharidy (g) 11
z toho cukry (g) 0.5
Sůl (g) 0.05
Ingredience:
Kakaová hmota, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku.
Alergeny:
Může obsahovat stopy skořápkových plodů, mlékaa sóji.
Cocoa Solids %:
Obsah kakaové sušiny nejméně 100%.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kakaová hmota, kakaové máslo, nízkotučný kakaový prášek. Může obsahovat STROMOVÉ OŘECHY, MLÉKO a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 2556,000 Kalorická hodnota v kcal 620,000 Tuky v g 55,000 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 33,000 Sacharidy v g 9,000 Sacharidy, z toho cukr v g 1,000 Bílkoviny v g 12,100 Sůl v g 0,060
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbHSüsterfeldstr. 130 52072 Aachen
- Prodejní název
- Lindt Excellence 100 % kakao
- Výrobce
- Označení množství
- 100 % kakao
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 612117
- Kód EAN
- 3046920016377
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kakaová hmota, kakaové máslo, nízkotučný kakaový prášek. Může obsahovat STROMOVÉ OŘECHY, MLÉKO a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 2556,000 Kalorická hodnota v kcal 620,000 Tuky v g 55,000 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 33,000 Sacharidy v g 9,000 Sacharidy, z toho cukr v g 1,000 Bílkoviny v g 12,100 Sůl v g 0,060
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbHSüsterfeldstr. 130 52072 Aachen
- Prodejní název
- Lindt Excellence 100 % kakao
- Výrobce
- Označení množství
- 100 % kakao
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 612117
- Kód EAN
- 3046920016377
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Torr Bezlepková mléčná čokoláda bez přidaného cukru (100g), 39946
513 989,98 Kč/1kg
513,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lindt 3046920028721, Tmavá čokoláda, 50 g, 2433 kJ, 590 kcal, 51 g, 31 g
3 198,00 Kč/1kg
159,90 Kč
Prodejce: Lindt

Lindt a Sprüngli Excellence Mild 85 % hořká čokoláda 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt 3046920029759, Tmavá čokoláda, 100 g, 2483 kJ, 592 kcal, 55 g, 30 g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpia Noisette Alpská mléčná čokoláda s mletými lískovými oříšky 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g
316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
1 316,00 Kč/1kg
105,28 Kč
Prodejce: BioCare

Čokoládové kuličky Lindt Lindor s karamelovou náplní a solí 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt EXCELLENCE hořká čokoláda 85% kakaa 100g
1 599,00 Kč/1kg
159,90 Kč
Prodejce: Lindt

Kuličky mléčné čokolády Lindor s rozplývajícím se středem 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor Cacao s hořkou čokoládou rozplývající se v ústech 100g
1 197,00 Kč/1kg
119,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor sáček bílý s rozplývající se čokoládou 136g
1 543,38 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000539103766, Palmový olej, 5 g, 100 g, e1103, e330, e414, Cream powder, almonds, wheat flour, humectant (invertase), cocoa butter, lemon peel, skimmed milk..., 2233 kJ
2 698,80 Kč/1kg
269,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzavíratelná 100g
1 603,60 Kč/1kg
160,36 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Lindt Premium Edel-Nougat 100 g
2 879,60 Kč/1kg
287,96 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt LES GRANDES, Tmavá čokoláda, 150 g, 2382 kJ, 573 kcal, 40 g, 13 g
1 332,67 Kč/1kg
199,90 Kč
Prodejce: Lindt

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

Dutá figurka Milka Father Christmas z lahodné mléčné alpské čokolády 15g
1 656,50 Kč/1kg
33,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dutá figurka Lindt Father Christmas z alpské mléčné čokolády 40g
1 430,50 Kč/1kg
57,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. dubna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková třída
Už Lindt s 99 % je skvělý, tento se 100 % je korunou slávy.
Ohodnoceno dne 20. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bohužel jsem měl vyprodáno, objednal 100% město 85%, ale já jsem si to stejně.
Jsem spokojen.
Ohodnoceno dne 8. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Nejdokonalejší čokoláda!!!
Ohodnoceno dne 3. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. října 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
665,21 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg