4,6



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Těsnicí fólie Oddělovací rohož Těsnicí fólie Těsnicí rouno Polyetylová směs Oranžová 1x30 m role Vodotěsná ochrana Sprcha Koupelna Kuchyně1 452,81 Kč/1m
1 452,81 Kč
Prodejce: Markt-Bau

Další informace o reklamě
WENKO těsnicí páska na pracovní desku plastová šedá1 537,50 Kč/1kg
369,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4kg Těsnicí páska 5mb - LEVEL+ SET07
177,67 Kč/1l
533,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Základní nátěr 2L Rohož 2mb Level+ SET42
750,00 Kč/1l
1 500,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, Podložka-2m, Rohy-4ks, Manžety 2ks, LEVEL+ SETB17
56,07 Kč/1m
841,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí manžeta pro hydroizolaci 120x120mm Ø16 Flexibilní zóna 1 ks. Koupelna Balkon Terasa B04 SE Level+
58,33 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Prahová hydroizolační páska 120 mm Butylová těsnicí páska 5 m Hydroizolace vany Sprcha Balkon Terasa B05 Level+
21,64 Kč/1kg
303,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolace vnitřní roh 1 ks Hydroizolace koupelna balkon terasa G02 Level+
2 400,00 Kč/1kg
48,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B01-10mb, rohy-4ks, manžety 2ks, LEVEL+ SETB11
42,70 Kč/1m
427,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Základní nátěr na dlaždice 4kg Těsnicí páska 10mb Sprcha - LEVEL+ SET337
476,00 Kč/1l
1 428,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 5,5 kg Těsnicí páska 5mb Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET306
153,33 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolace vnitřní roh 1 kus Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa G01 Level+
2 350,00 Kč/1kg
47,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí rohož 1 m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa LEVEL+ PP1200
129,00 Kč/1m
129,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační rohož 10m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa Level+ PP1000
119,60 Kč/1m
1 196,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50m Hydroizolace koupelny Balkonu Terasy G02 Level+
22,42 Kč/1m
1 121,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120mm Hydroizolační páska 50m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa B04 Level+
23,84 Kč/1m
1 192,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B01-10mb, rohy-6ks, manžety-4ks, LEVEL+ SETB13
57,60 Kč/1m
576,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PROFESIONÁLNÍ HYDROIZOLAČNÍ SADA S TEKUTOU FÓLIÍ L+ SET321
Profesionální sada pro hydroizolaci koupelen, sprchových koutů, van, sprchových vaniček, toalet, prádelen a dalších vnitřních prostor vystavených trvalému působení vody a vlhkosti.
Koupelna cca 10 m²*
SADA OBSAHUJE:
- Tekutá fólie L+08 - 12 kg - Základní nátěr L+03 - 2 l - Těsnicí páska L+B01 - 20 mb - Těsnicí rohová vnitřní L+B01 - 4 ks. - Těsnicí rohová vnitřní páska L+B01 - 2 ks. - Těsnicí manžeta L+B01 SE 120x120mm - 4 ks.TEKUTÁ VNITŘNÍ TĚSNICÍ FÓLIE FLÜSSIGFOLIE V 1K L+08
Jednosložková, polymerní, tekutá těsnicí fólie pro interiéry.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- PŘIPRAVENO K POUŽITÍ - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - PRO STĚNY A PODLAHY - VELMI DOBRÁ LEPICÍ SÍLA - TRVALE PRUŽNÁ MEMBRÁNA - VODOTĚSNÁ A VODOODPUDIVÁAPLIKACE
Tekutá hydroizolační membrána je určena k bezespárovému utěsnění povrchu podkladů s vysokou intenzitou vlhkosti (kuchyně, koupelny, toalety, prádelny, sprchové kouty) před pokládkou keramického obkladu. Vhodná pro elastické hydroizolační nátěry a hydroizolační nátěry v systémech podlahového vytápění. Výrobek je určen na betonové podklady, cementové a cementovápenné omítky, sádrové omítky, sádrové tvárnice, cementové desky, sádrokartonové desky, sádrovláknité a cementovláknité desky, stěrky. Po zaschnutí vytváří vysoce elastický, vlhkosti a vodě odolný nátěr. Hotový nátěr chrání povrch před škodlivými účinky olejů, tuků, hub, plísní a všech chemikálií a čisticích prostředků používaných denně v domácnosti. Lze aplikovat na svislé i vodorovné povrchy, v interiéru. Po zaschnutí vytváří drsný povlak, který byl navržen jako ideální podklad pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla pro keramické obklady. Tekutý film nelze použít jako finální povrchovou úpravu. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla a nemá negativní vliv na životní prostředí.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - šedá - KONZISTENCE - hustá pasta - pH - 8,0 - 9,0 - POČET VRSTEV - 1 - 4 (minimálně 2) - SPOTŘEBA - 0,80 kg/m² až 1,40 kg/m². - MINIMÁLNÍ TLOUŠŤKA VRSTVY - 1 mm - krycí schopnost proti poškrábání - do 1 mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKACE - od +5 °C do +25 °C - DOBA SUŠENÍ JEDNÉ VRSTVY - od 6 do 24 hodin - DOBA TRVÁNÍ NÁTĚRU - minimálně 7 dní - FIXOVÁNÍ KERAMICKÝCH PODLAH - nejdříve po 24 hodinách od vytvrzení - ZPŮSOB NANÁŠENÍ - štětcem, válečkem, ocelovým hladítkem, stříkáním - NORMA - 1504-2 - doba použitelnosti - 12 měsíců od data výroby - Datum použitelnosti výrobku je uvedeno na obaluHLOUBKOVÝ PENETRAČNÍ NÁTĚR TIEFENGRUND LF PROFI L+03
Rychleschnoucí specializovaný základní nátěr na bázi jemných akrylových pryskyřic.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- HLUBOCE PENETRUJÍCÍ - 1:1 NA VODNÍ BÁZI - BEZ ROZPOUŠTĚDEL - VYHLAZUJE ABSORPCI PODKLADU - ZPEVŇUJE PODKLAD - ZLEPŠUJE PŘILNAVOST - POD HYDROIZOLACE, BARVY, OMÍTKY, CEMENTOVÁ LEPIDLA, SÁDROVÉ OMÍTKY, TAPETYAPLIKACE
TIEFENGRUND LF PROFI +03 se používá jako základní nátěr ke zpevnění podkladu a ke zvýšení přilnavosti následných vrstev nanášených na povrch. Doporučuje se používat na staré i nové vysoce savé podklady, jako jsou: beton, pórobeton, omítky (vápenocementové, vápenné, sádrové), desky (cementové, sádrové, sádrokartonové). Lze jej použít v konstrukcích vytápěných podlah. Je ideální jako podkladový nátěr pod podlahové omítky na bázi sádry, tmely, lepidla a sádrové omítky, pod nátěry, cementové omítky, tapety, potěry, samonivelační stěrky. Lze použít pod polymerní a polymercementové nátěry a hydroizolační fólie. Pod cementová a disperzní lepidla na keramické obklady a dlažby, všechny druhy akrylátových a minerálních omítek. Výrobek je určen zejména jako podkladní vrstva pod jednosložkové a dvousložkové, polymerní a polymercementové nátěry - hydroizolační fólie značky LEVEL PLUS. Lze aplikovat na svislé i vodorovné plochy, v interiéru i exteriéru. Pro podklady se sníženou nasákavostí lze ředit vodou v poměru 1:1. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla. Po zaschnutí prakticky nevytváří film, způsobuje hydrofobizaci podkladu. Výrobek je paropropustný. Nemá negativní vliv na životní prostředí.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - modrá - KONZISTENCE - tekutý - pH - 8,0 - 9,0 - POČET NÁTĚRŮ - 1-3 - SPOTŘEBA - od 0,05 kg/m² do 0,20 kg/m² - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE NANÁŠENÍ - od +5 °C do +25 °C - DOBA SUŠENÍ - od 15 minut do 2 hodin - ZPŮSOB APLIKACE - štětcem, válečkem, stříkáním - skladovatelnost - 12 měsíců od data výroby - Datum použitelnosti výrobku naleznete na obaluHYDROIZOLAČNÍ TĚSNICÍ PÁSKA PL2ECO DICHTBAND 120/70 L+B01
Termoplastický elastomer 100%
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VODĚODOLNÝ - ODOLNÝ PROTI MRAZU - VELMI PRUŽNÝ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM A HOUBÁM - SNADNO ROZŠIŘITELNÝ - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍAPLIKACE
Páska L+B01 je určena k utěsnění všech spár mezi stěnami a podlahou, rohů (spár) stěn na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech utěsnění pod dlažbou. Doporučuje se také k utěsnění dilatačních spár (obvodových, montážních, zónových a kontrolních) na vodorovných a svislých plochách a na jejich styku uvnitř i vně budov, v prostorách vystavených dočasnému nebo trvalému působení vlhkosti a vody. Pásku lze použít v prostorách, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy, a pro hydroizolaci na balkonech a terasách. Páska je určena k použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely značky LEVEL+®. Pásku nepoužívejte na stavební spáry.VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ TĚSNICÍ ROHY PL2ECO DICHTECKE L+B01
Termoplastický elastomer 100%
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VODĚODOLNÝ - MRAZUVZDORNÉ - VELMI FLEXIBILNÍ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM A HOUBÁM - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍAPLIKACE
Vnitřní roh L+B01 je určen k utěsnění všech spár mezi stěnou a podlahou, rohů stěn (spár) na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech utěsnění pod dlažbou. Rohový tmel lze použít v prostorách, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy a pro hydroizolaci na balkonech a terasách. Pro použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely značky LEVEL+®.TĚSNICÍ MANŽETA S ELASTICKOU ZÓNOU PL2ECO DICHTMANCHETTE L+B01 SE
Stěnová manžeta 120 mm / Ø16
VLASTNOSTI VÝROBKU
- TERMOPLASTICKÝ ELASTOMER 100% - VODĚODOLNÝ - ODOLNÝ PROTI MRAZU - VYSOCE FLEXIBILNÍ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM A HOUBÁM - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍAPLIKACE
Těsnicí manžeta L+B01 SE je určena k utěsnění všech typů otvorů kolem prostupů instalačních trubek stěnami a podlahami. Manžety lze použít v místech instalace bazénového zařízení, sloupků pro zábradlí a k utěsnění podlahových vpustí a průchodů sanitárního potrubí stěnami a podlahami v systémech utěsnění pod podlahou. Těsnicí manžetu lze použít v místech, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy, a pro hydroizolaci na balkonech a terasách. Pro použití v kombinaci se všemi tekutými polymerními a polymercementovými těsnicími materiály značky LEVEL+®.NÁVOD K INSTALACI TĚSNICÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ PL2ECO L+B01
Instalace začíná rohy a těsnicími manžetami na stěnu nebo podlahu. Po jejich prvotním umístění odměříme další rovné délky pásky, přičemž nezapomeneme přidat přesahy nejméně 40 mm ve spojích pásky a pásky s rohy nebo manžetami. Na zakrývaný povrch naneseme tenkou vrstvu hydroizolační hmoty značky LEVEL+® a na ni položíme rohy a rovné úseky pásky, přičemž dbáme na jejich rovnoměrné umístění. Po položení se páska shora přitlačí do podkladu měkkým válečkem, špachtlí nebo hladítkem a shora se dodatečně stěrkuje těsnicí hmotou. Dbejte na to, aby byly pásky pečlivě spojeny (pomocí těsnicí hmoty) mezi sebou a s páskami v rozích. POZNÁMKA: Při spojování pásek a rohů dbejte na to, aby střední část (cca 20 mm) pásky a stejně široký podklad pod ní nebyly pokryty tmelem. Takto instalovaná páska se oboustranně zašpiní hydroizolační hmotou LEVEL+®, a to minimálně ve dvou vrstvách, přičemž střední část pásky (minimálně 20 mm) se ponechá nezatížená. Při utěsňování dilatačních spár pomocí dilatačních šňůr použijte šňůru příslušného průměru, abyste těsně vyplnili celou dilatační spáru a dokonale přitlačili pásku ke stěnám uvnitř. POZOR: Při instalaci pásek a rohů je naprosto zakázáno používat ostré nástroje. Další stavební práce provádějte až po zaschnutí těsnicí hmoty.TECHNICKÉ ÚDAJE PL2ECO L+B01
- BARVA - modrá - PODKLADOVÝ MATERIÁL - netkaný polypropylen PP - TĚSNICÍ ZÓNA - HŮLKA - termoplastický elastomer TPE - CELKOVÁ ŠÍŘKA - 120 mm - ROZŠÍŘENÉ TĚSNĚNÍ (ELASTOMER) - 70 mm - ŠÍŘKA ROZŠÍŘENÉ ZÓNY (PP Vlákno) - 20mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADOVÉHO POVRCHU PŘI ZAJIŠTĚNÍ - +5°C až +25°C - CELKOVÁ TLOUŠŤKA - cca 0,50 mm +/- 0,1 mm - PODÉLNÉ PRODLOUŽENÍ - 36% - PRODLOUŽENÍ DO ŠÍŘKY - 87 % - TEPLOTNÍ ODOLNOST - od -30°C do +90°C - Tlak při rozpojování - 1,50 baru - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU - +5°C až +25°CSKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Chraňte výrobky před přímým slunečním zářením, skladujte mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Výrobky jsou citlivé na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v originálních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Za jiných podmínek se může doba schnutí nebo tuhnutí, jakož i aplikace a pokládka změnit. Výrobky uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé v důsledku nesprávného nebo nevhodného použití výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. UPOZORNĚNÍ: K recyklaci jsou vhodné pouze zcela vyprázdněné a vyčištěné obaly! V případě jakýchkoli pochybností se obraťte na výrobce.*- Koupelna cca 10 m²* - uvedená plocha se vztahuje na tekutý film při přibližné spotřebě nanesený na povrch v jedné vrstvě.
- Hmotnost
- 15000 g
- Objem
- 2 l
- Model
- SET321
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4251659203212
- Číslo produktu
- SET_321
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Hmotnost
- 15000 g
- Objem
- 2 l
- Model
- SET321
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4251659203212
- Číslo produktu
- SET_321
- Výrobce
- Hangato GmbH
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4kg Těsnicí páska 5mb - LEVEL+ SET07
177,67 Kč/1l
533,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

SONNI sprchové dveře 86 x 185 cm dveře do niky sprchový kout ESG sklo s nano povlakem, ochrana proti stříkající vodě, s funkcí zvedání a spouštění
6 897,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá
52 753,81 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Sprchový systém se sprchovou hlavicí a držákem mýdla
1 275,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

UISEBRT 20 X 5W LED Spot Recessed Spotlight Set Zapuštěné stropní svítidlo Ultraslim Spotlight 230V studená bílá IP21
750,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BojiaHome

PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy A05s | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A05s, Aplikace nasucho, Odolné proti poškrábání, Odolný proti nárazům, Průhledná, 1 kusů
610,13 Kč
Prodejce: Electrotrend

SONNI odtoková souprava pro sprchovou vaničku Materiál ABS 90 mm Proti ucpávání Zabraňuje zápachu
793,99 Kč
-160,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
633,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Odtoková souprava Alcadrain (Alcaplast) vaničková, chrom A491CR
526,85 Kč
Prodejce: Eoshop

TRESKO® 4200 W plynový ohřívač červený včetně regulátoru tlaku plynu plynová hadice + kryt | plynový ohřívač plynový ohřívač keramický se 3 úrovněmi | infračervený plynový ohřívač sálavý ohřívač pro plynové lahve na butan nebo propan do 15 kg
2 429,39 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: DWD-Company

SONNI koupelnová sprchová vanička 90x120 cm SMC čtvercová extra plochá sprchová vanička vzhled šedého kamene včetně odtokové soupravy
7 026,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 120 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
7 366,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

GPS tracker pro Android bez předplatného, lokalizátor klíčů, autorizováno společností Google, balení 4 kusů Bluetooth trackerů pro kufry, zavazadla, peněženky, auta a kola, černá barva
749,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ABNordic

EMOS Domovní bezdrátový zvonek na 3x AA, P5723
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

Ovládací spínač ChiliTec DELPHI se svítidlem 250V AC / 10A, včetně rámečku, pro zapuštěnou montáž, bílý
70,39 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro plně automatické kávovary Siemens® EQ6, EQ9 S700, SÜD, Brita® Intenza 575491, Bosch® TCZ7003(12)
859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Ochranný kryt pro Samsung Galaxy A05s Transparent Slim Cover Clear Case
190,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Startovací sada EINHELL Power X-Change 18V 2x 3,0Ah PXC, 18 V, kapacita: 3 Ah
6 172,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Makita 4329, 6,5 cm, 6 mm, AC, 450 W, 1,9 kg, 3100 spm
2 481,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Křížový spínač ChiliTec DELPHI 250V AC / 10A, včetně rámečku, k montáži pod omítku, bílý
87,47 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Oktaplex Rio LED venkovní světlo s detektorem pohybu IP54 teplá bílá venkovní osvětlení 230V venkovní nástěnné světlo
1 998,94 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Arboremedia

reer 50040, Dětský telefon PMR, 250 m, 2400 - 2400 MHz, FHSS, Šedá, Bílá, Digitální
1 084,31 Kč
Prodejce: Di-Life

2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
723,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
71% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
71%21% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
21%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%7% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
7%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zu meinem kaufzeitpunkt das günstigste Komplettpaket ...... Verarbeitung top
Ohodnoceno dne 18. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tekutá fólie
Dobrý výrobek, velmi dobrá cena, špičková doprava a balení.
Ohodnoceno dne 7. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Těsnicí sada
Vše opět super rádo
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Je v pořádku
Tekutá fólie nezakrývá tak dobře. Jinak v pořádku
Ohodnoceno dne 10. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
těsnicí sada
vše v pořádku
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CERESIT CL152 Těsnicí páska Vodotěsná páska 50 m
4 591,35 Kč
Prodejce: MasterBau

Schlüter Kerdi Keba 100/125 Dichtband 30m



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 214,86 Kč
Prodejce: bauschnell
73,83 Kč/1m

Schlüter KERDI200 1x30m Verbundabdichtungsbahn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 249,63 Kč
Prodejce: bauschnell
924,96 Kč/1kg

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9x7,5mm 100m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska na okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 425,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
14,25 Kč/1m

KOTARBAU® Kartáčové těsnění 1 m, dveřní těsnění 45 mm, samolepicí, ochrana proti průvanu pro dveře, PVC, černé, ochrana proti hmyzu, praktické a odolné



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(22)Počet hodnocení: 22
248,63 Kč
Prodejce: KOTARBAU
248,63 Kč/1m

SPAX® 4000009186419 SPAX® Terrassen-Tape Gewebeband schwarz 87,0 mm x 30,0 m 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 163,24 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
775,49 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocel do tloušťky 6 mm, barva RAL 7016 (antracitová šedá), rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 280,80 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
582,18 Kč/1kg

Systém vyrovnávání dlaždic 150 ks + klíče



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
194,72 Kč
Prodejce: SLEVIR
166,43 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocelové desky do tloušťky 6 mm, pozinkované, rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 159,86 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
527,21 Kč/1kg

Remmers BIT 1K Bitumendickbeschichtung 30l Bitumenabdichtung 1K



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 775,97 Kč
Prodejce: bauschnell
59,20 Kč/1l

Purenit HEAVY 15 cm/120 cm TERMO těsnění prahu garážových vrat
2 263,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9 x 7,5 mm 30 m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska pro okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
504,76 Kč
Prodejce: KOTARBAU
16,83 Kč/1m

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 60 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
444,35 Kč
Prodejce: KOTARBAU
444,35 Kč/1m

Okenní lišty Gumové těsnění pro Toyota Land Cruiser Prado 120, rok výroby 2003–2009
1 417,20 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore
1 816,92 Kč/1m

KOTARBAU® Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 20 m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
388,78 Kč
Prodejce: KOTARBAU
19,44 Kč/1m

SucceBuy 16,5 FT těsnicí pás pro prahy garážových vrat, univerzální PVC ochrana proti povětrnostním vlivům, vylepšené lepidlo, DIY podlahové těsnění, černá barva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
842,99 Kč
-165,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
134,79 Kč/1m

Umyvadlová baterie RAK Ceramics Feeling, světle modrá, matná
Použité
2 748,00 Kč
Prodejce: ScorpionElektro
109,92 Kč/1m

Orion | Těsnění pro tlakové hrnce - 18 cm - silikonové - náhradní těsnění - těsnicí kroužek
126,00 Kč
Prodejce: Vilde
1 260,00 Kč/1kg

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 45 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
335,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU
335,62 Kč/1m

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 15m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
21,89 Kč/1m