5,0



Na základě 2 hodnocení
Objem:
250 ml- 50 ml
- 250 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aveda 18084059777, 1000 ml, Šampon, Ženy, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, Lesklý2 439,08 Kč/1l
2 439,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Sisley Revitalising Smoothing, 200 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy7 106,65 Kč/1l
1 421,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Lavera Citlivý Šampon pro Jemné Vlasy, 250ml1 762,92 Kč/1l
440,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
KERASILK 4021609850014, 250 ml, Šampon, Ženy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Zvětšující objem, Hydratace3 160,36 Kč/1l
790,09 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda Shampure™ Nurturing Shampoo 1000 ml
737,00 Kč/1l
978,49 Kč
-241,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
737,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Aveda 18084014325, 250 ml, Šampon, Ženy, Suché vlasy, Všechny barvy, Čištění, Hydratace, Hydratující
2 894,32 Kč/1l
723,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RAUSCH 11125, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 757,80 Kč/1l
351,56 Kč
Prodejce: apohealth

Aveda 18084019498, 1000 ml, Šampon, Přírodní, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
2 982,67 Kč/1l
2 982,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tersorte

RAUSCH 11975, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
1 724,85 Kč/1l
344,97 Kč
Prodejce: apohealth

RAUSCH 11115, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
1 724,85 Kč/1l
344,97 Kč
Prodejce: apohealth

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
1 712,65 Kč/1l
342,53 Kč
Prodejce: apohealth

Aveda 18084059722, 200 ml, Šampon, Ženy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující
3 457,85 Kč/1l
691,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RAUSCH 11225, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Citlivé vlasy, Všechny barvy
2 181,10 Kč/1l
436,22 Kč
Prodejce: apohealth

Aveda 18084014318, 50 ml, Šampon, Přírodní, Ženy, Suché vlasy, Všechny barvy
5 516,80 Kč/1l
275,84 Kč
Prodejce: Tersorte

Aveda 18084998151, 1000 ml, Šampon, Přírodní, Ženy, Jemné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy
1 451,00 Kč/1l
1 451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Weleda 005095X1, 250 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Všechny vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy
253,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Aveda 18084016107, 56 g, Suchý šampón, Přírodní, Ženy, Všechny barvy, Zvětšující objem, Osvěžující
12 921,07 Kč/1kg
723,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders

KERASILK 4021609850298, 250 ml, Šampon, Ženy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Tekutina
1 584,00 Kč/1l
396,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

RAUSCH 17253, 100 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Normální vlasy, Všechny barvy
3 764,00 Kč/1l
376,40 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 250 ml
- Typ produktu:
- Šampon
- Model:
- Přírodní
- Vhodné pro:
- Unisex
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Jemné vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Efekt šamponu:
- Vyživující
- Druh produktu:
- Tekutina
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Vůně:
- Levandule, Ylang-ylang, Květina
- Neobsahuje:
- Silikon
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Šampon Shampure, jemný šampon pro každodenní použití, je jednoduchý. 96 % složek přírodního původu. Jemně čistí a dlouhodobě vyživuje díky habešskému oleji. Obsahuje charakteristickou vůni Shampure - uklidňující směs 25 čistých květinových a rostlinných esencí, včetně organické levandule, petitgrainu a ylang-ylang.
Bez silikonů, parabenů, lepku, syntetických vůní, olejů, vazelíny, formaldehydu a živočišných složek.
Jak používat: vmasírujte do vlhkých vlasů. Opláchněte. Poté naneste kondicionér.
Aveda Shampure Nurturing Shampoo Calming Aroma AR5K SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ, krabice 1 x 250 ml
Aveda Shampure™ Nurturing Shampoo 250 ml je zklidňující šampon pro všechny typy vlasů určený pro pravidelné a šetrné mytí vlasů i vlasové pokožky. Pomáhá odstraňovat běžné nečistoty a přebytečný kožní maz, aniž by vlasy zbytečně zatěžoval. Pečující složení podporuje hebkost a poddajnost vlasů a zanechává je čisté, svěží a příjemné na dotek. VlastnostiZklidňující šampon pro všechny typy vlasů.Vhodný pro pravidelné mytí vlasů a vlasové pokožky.Šetrně odstraňuje nečistoty a přebytečný kožní maz.Podporuje hebkost a poddajnost vlasových vláken.Balení o objemu 250 ml.Klíčové benefityPomáhá udržovat vlasy a vlasovou pokožku čisté a svěží.Poskytuje šetrnou péči vhodnou pro každodenní vlasovou rutinu.Přispívá k hebčímu a hladšímu vzhledu vlasů.Pomáhá zachovat lehké a přirozeně upravené vlasy.Připravuje vlasová vlákna na následnou aplikaci kondicionéru nebo další péče.PoužitíNaneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy.Jemně vmasírujte do vlasové pokožky, dokud se nevytvoří pěna.Pěnu krátce zapracujte také do vlasových délek.Poté vlasy důkladně opláchněte vodou.Podle potřeby pokračujte vhodným kondicionérem nebo další vlasovou péčí.
Šampon pro jemnou péči o vlasy s formulí Nurturing od Aveda Shampure je základním krokem pro vlasy, které si zaslouží výjimečnou péči. S objemem 250 ml nabízí dlouhotrvající komplexní péči o vaše vlasy. Zkuste tento šampon a dopřejte svým vlasům ty nejkvalitnější ingredience od značky Aveda.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Aveda z kolekce Shampure byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Vyživující šampon Aveda Shampure jemně čistí vlasy a poskytuje jim dlouhotrvající péči. Jeho složky jsou z 96 % přírodního původu. Je obohacen o vysoce kvalitní olej Klambe a vzácné květinové a rostlinné esence, jako je ylang ylang a levandule, a má příjemnou, uklidňující vůni. Jeho aktivní složky zajišťují vlasům dostatečnou hydrataci a dodávají jim důležité živiny. Podporují regeneraci vlasů a usnadňují jejich rozčesávání Jemný šampon pro zdravé a hebké vlasy Vyživující šampon Shampure od Avedy vlasy hýčká a šetrně čistí. Hydratuje, vyživuje a regeneruje vlasy. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Neobsahuje silikony ani testování na zvířatech. Jeho rostlinné složky pocházejí z kontrolovaného ho pěstování. Šampon jemně vmasírujte do vlhkých vlasů. Důkladně je opláchněte a poté naneste vyživující kondicionér Shampure. Po použití se vlasy snadněji rozčesávají a upravují, jsou velmi jemné a hladké.
Uklidňující aroma Aveda Shampure Vyživující šampon
Aveda Shampure Pečující šampon 250ml
- Model
- Shampure™
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 282 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- WATER/AQUA/EAU, AMMONIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDE MIPA, PROPANEDIOL, BABASSUAMIDOPROPYL BETAINE, CRAMBE ABYSSINICA (ABYSSINIAN) SEED OIL, BIXA ORELLANA (ANNATTO) SEED EXTRACT, GLYCERIN, PEG-60 ALMOND GLYCERIDES, POLYSORBATE 80, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, SODIUM PHYTATE, BENZOIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, ANNATTO (CI 75120).
- Výrobce
- Kód EAN
- 001808499804501808499804518084998045
- Číslo produktu
- AR5K010000
- Model
- Shampure™
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 282 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- WATER/AQUA/EAU, AMMONIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDE MIPA, PROPANEDIOL, BABASSUAMIDOPROPYL BETAINE, CRAMBE ABYSSINICA (ABYSSINIAN) SEED OIL, BIXA ORELLANA (ANNATTO) SEED EXTRACT, GLYCERIN, PEG-60 ALMOND GLYCERIDES, POLYSORBATE 80, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, SODIUM PHYTATE, BENZOIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, ANNATTO (CI 75120).
- Výrobce
- Kód EAN
- 001808499804501808499804518084998045
- Číslo produktu
- AR5K010000
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Aveda 18084998052, 1000 ml, Šampon, Ženy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Vyživující
1 434,00 Kč/1l
1 434,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Aveda 18084998083, Ženy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Vyživující, Lesklý, Hydratující, 250 ml, Láhev
1 667,00 Kč/1l
416,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aveda 18084998151, 1000 ml, Šampon, Přírodní, Ženy, Jemné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy
1 451,00 Kč/1l
1 451,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
35 019,20 Kč/1l
1 750,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Aveda Shampure™ Nurturing Shampoo 1000 ml
737,00 Kč/1l
978,49 Kč
-241,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
737,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Aveda 18084019481, 200 ml, Šampon, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy, Posilující, Oprava, Čištění
3 825,00 Kč/1l
765,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Aveda 18084014424, 250 ml, Šampon, Přírodní, Ženy, Suché vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy
3 344,84 Kč/1l
836,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda Rosemary Mint Purifying Shampoo 250 ml
1 856,92 Kč/1l
464,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda Invati Advanced™ Exfoliating Light Shampoo 200 ml
3 695,00 Kč/1l
739,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Aveda 18084854006, 250 ml, 2v1 pro vlasy i tělo, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy, Hydratující
2 894,32 Kč/1l
723,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda Damage Remedy Restructuring Shampoo, 250 ml, Šampon, Ženy, Poškozené vlasy, Oprava, Vyhlazující, Změkčující, Posilující, Láhev
4 031,40 Kč/1l
1 007,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Real Techniques Everyday Essentials Set, Sada makeupových štětečků, Rozmanité, Rozmanité, Syntetický, Černá, Oranžová, Růže, Bílá, Ženy
458,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Aveda damage control brilliant, Vlasový sprej, Ženy, Blonďaté vlasy, Lámavé vlasy, Smíšené vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Suché..., 250 ml, Fixační, Aqueous (Water, Aqua Purificata, Purified) Extracts: Aloe Barbadensis Leaf, Anthemis Nobilis...
2 968,00 Kč/1l
742,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Aveda 18084014370, Unisex, Suché vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, 250 ml, Tuba
3 411,20 Kč/1l
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda 18084019306, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy, Posilující, Změkčující, Lesklý, Ošetření, Ylang-ylang, Růže, Majoránka
6 258,47 Kč/1l
938,77 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda 18084811078, 250 ml, Šampon, Přírodní, Ženy, Všechny barvy, Lesklý, Čištění, Změkčující
2 660,00 Kč/1l
665,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer, Láhev, Tekutina, Smíšená pleť, Suchá pokožka, Mastná pleť, Světlý, Béžová, CN 28
35 358,67 Kč/1l
1 060,76 Kč
Prodejce: somnia24

Clinique Aromatics Elixir, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Tuba, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusů
3,22 Kč/1kg
644,49 Kč
Prodejce: Tersorte

Clinique Antiperspirant-Deodorant Roll-On, Ženy, Antiperspirant, Kuličkový deodorant, Tyčka, 75 ml, 1 kusů
5 760,00 Kč/1kg
432,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Clinique, Dramatically Different Jelly, Bez parabenů, Proti znečištění, Denní, Gel, Na oči a rty, 125 ml
1 356,00 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Model 82161 Magic CLIP / 8451 – zastřihovač vlasů, napájení ze sítě, 6 hřebenových nástavců
4 040,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

GUM 6058934, 30 m
325,48 Kč/1m
143,21 Kč
Prodejce: apohealth

Aveda Cherry Almond Softening Conditioner 1000ml
1 937,41 Kč/1l
1 937,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda 18084935187, Krém, Ženy, Hydratující, Změkčující, Suchá pokožka, 200 ml, Dávkovač
6 010,00 Kč/1l
1 202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Brushes štětec Foundation Blender pro ženy 1 - Real Techniques
723,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Mýdlo s vůní Maja voní svěže kulaté mýdlo Classic v sadě 3x100g
1 696,63 Kč/1kg
508,99 Kč
Prodejce: somnia24

Estée Lauder DayWear, Ženy, 30 ml, Krém, Smíšená pleť, Suchá pokožka, Normální pokožka, Den a noc, Proti únavě, Hydratační, Ochana, Osvěžující
29 764,67 Kč/1l
892,94 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Gumové mezizubní kartáčky SoftPicks Large 40 ks
559,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup #05, Tekutina, Smíšená pleť, Suchá pokožka, Mastná pleť, Proti podráždění, Střední, Beige, 30 ml
38,89 Kč/1kg
1 166,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Sally Hansen Diamond Strength Hardener 13,3ml
14 437,69 Kč/1l
187,69 Kč
Prodejce: Tersorte
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Objem 1 l
Výborný šampon, který používám již dlouho. Skvělá cena.
Ohodnoceno dne 8. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l