4,8



Na základě 30 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
weber.tec 944 Injektionsharz 5kg Eimer18 624,24 Kč/1kg
93 121,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
weber.tec 946 Injektionscreme 10 l1 220,43 Kč/1l
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Pecilastic Entkopplungsgewebe 50 m284,92 Kč/1m
14 246,23 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer309,10 Kč/1kg
6 182,01 Kč
Prodejce: bauschnell

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Stones ECO Fugenprotect 1l
558,70 Kč/1l
558,70 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.therm 300 Klebe und Armierungsmörtel grau 30 kg
17,87 Kč/1kg
535,96 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec Superflex 10 Bitumendickbeschichtung 30 L Eimer
98,38 Kč/1l
2 951,29 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.prim 403 Universalgrundierung Oberputze 15 Liter
136,55 Kč/1l
2 048,24 Kč
Prodejce: bauschnell

vdw 480 BettungsCompound grau 25kg
594,81 Kč/1kg
14 870,19 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 933 Hohlkehlenspachtel 25KG
61,30 Kč/1kg
1 532,52 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 793 Universal Bauharz transparent 8 kg Eimer
130 780,68 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.prim 403 Universalgrundierung Oberputze 5 Liter
224,19 Kč/1l
1 120,94 Kč
Prodejce: bauschnell

SANDROPLAST Bitumen Dachanstrich 10 Liter
155,69 Kč/1l
1 556,88 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.star 280 AquaBalance 1,5 mm 0010 Besenstrich- und Kammputz 25kg
32,04 Kč/1kg
800,92 Kč
Prodejce: bauschnell

Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell

24 Eimer/ Palette KNAUF Aufbrennsperre gelb á 15 kg
2 689,94 Kč/1kg
968 379,33 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 930 Dichtschlämme DS grau 25kg
53,12 Kč/1kg
1 328,00 Kč
Prodejce: bauschnell

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
10 935,60 Kč/1m
546,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Weber.sys 891 5 litrů kaše na utěsňování dutin a prasklin
Weber.sys 891 je speciální nízkoviskózní kapalina na bázi akrylátové kopolymerní disperze, která se vyznačuje vynikajícími penetračními vlastnostmi. Všechny vlastnosti tohoto výrobku byly stanoveny za podmínek teploty +23 °C, bez průvanu a při relativní vlhkosti vzduchu 50 %. Je třeba poznamenat, že vyšší teploty a nižší vlhkost vzduchu mohou proces vysychání urychlit, zatímco nižší teploty a vyšší vlhkost vzduchu jej mohou zpomalit.
Zvláštní pokyny:
Výrobek by se měl používat pouze na suché povrchy v interiéru. Nářadí je třeba ihned po použití očistit vodou. Naše praktické zkušenosti a provedené testy tvoří základ pro zde popsané vlastnosti, které se však mohou lišit v závislosti na individuálních podmínkách použití. V případě použití přípravku weber.sys 891 za jiných podmínek je k dispozici náš technický servis.
Použití:
weber.sys 891 se úspěšně používá k utěsnění vlasových trhlin v mozaikových a teracových podlahách a k vyplnění a zpevnění prázdných míst v keramických dlaždicích, betonových potěrech nebo omítkách. Po vytvrzení zůstává výrobek pružný a vyvíjí vysokou přilnavost, což mu umožňuje účinně pronikat i do jemných trhlin, aby zabránil dalšímu pronikání vlhkosti a posílil soudržnost povrchů. Po vytvrzení vytváří weber.sys 891 elastickou hmotu a je možná jeho opakovaná aplikace. Pro větší trhliny nebo silně zatížené povrchy doporučujeme použít weber.prim 806.
Vlastnosti výrobku: - Vnitřní povrch je zpevněný a je třeba jej udržovat v čistotě:
Nízká viskozita
Dobrá přilnavost a spojovací vlastnosti
Dobrá elasticita
Skladování:
Skladování: Výrobek by měl být skladován v chladu a bez mrazu v originálním uzavřeném obalu. Za těchto podmínek vydrží materiál nejméně 12 měsíců.
weber.sys 891 injektáž dutin
Popis výrobku: Vnitřní dutiny:
Jednosložková injekční kapalina pro utěsňování trhlin a vyplňování dutin
weber.sys 891 je speciální nízkoviskózní kapalina na bázi akrylátové kopolymerní disperze s výjimečnými penetračními vlastnostmi. Úspěšně se používá k utěsňování vlasových trhlin v mozaikových a teracových podlahách a k silovému vyplňování/vyztužování dutých keramických krytin, potěrů nebo omítek. weber.sys 891 zůstává po vytvrzení pružný a vyvíjí vysokou přilnavost. mimořádné penetrační vlastnosti weber.sys 891 umožňují s minimálním úsilím vlévat přípravek do jemných vlasových trhlin, kde přesto proniká hluboko do struktury. Při tuhnutí trhlinu utěsní, a tím zabrání dalšímu pronikání vlhkosti a zajistí dobrou pevnost spojení povrchů, což může často zabránit úplnému odstranění. weber.sys 891 po vytvrzení vytváří elastickou hmotu. Opakované zalití je možné.
- nízká viskozita
- dobré lepicí a adhezní vlastnosti
- dobrá elasticita
Bezpečnostní list | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf | ||||||
| Revidováno dodavatelem dne | 09.06.2015 | ||||||
Bezpečnost práce a skladování | |||||||
| Třídy skladování | 12 Nehořlavé kapaliny, které nelze zařadit do žádné z výše uvedených tříd LGK | ||||||
| Třída ohrožení vody | 1 - mírně nebezpečná pro vodu | ||||||
Nebezpečnost | |||||||
| další informace | EUH208 Obsahuje: 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on, 2-methyl-2H-isothiazol-3-on. Může vyvolat alergické reakce. | ||||||
Složení | |||||||
| |||||||
- Hmotnost
- 1500 g
- Objem
- 1 l
- Barva
- Žlutá
- Kód EAN
- 4011361168168
- Číslo produktu
- 381835
- Výrobce
- sg-weber
- Hmotnost
- 1500 g
- Objem
- 1 l
- Barva
- Žlutá
- Kód EAN
- 4011361168168
- Číslo produktu
- 381835
- Výrobce
- sg-weber
Žádné signální slovo
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen
809,25 Kč/1l
4 046,25 Kč
Prodejce: bauschnell

Intenso 3424480, 32 GB, MicroSD, Třída 10, UHS-I, Class 1 (U1), Odolnost proti výkyvům teplot, Odolný proti nárazům, Voděodolný, Odolnost vůči rentgenu
460,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SONNI 120x200 cm sprchový kout se stabilizátorem z 8 mm plně satinovaného skla včetně nanovrstvy Sprchové kouty
9 276,99 Kč
-901,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 375,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

BAYROL Superflock Plus | 1 kg | 8 kazet po 125 g
21,28 Kč/1m²
1 064,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

5X WiFi inteligentní pokojový termostat Termostat wifi podlahové vytápění APP Control Voice nástěnné vytápění, ohřev vody, kompatibilní s Alexa/Google pro domácnost - bílý vnitřní teploměr
3 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
![Obrázek produktu pro ["12x diamantové lešticí kotouče Lešticí podložka Lešticí podložka Mokrá suchá kamenná bruska pro žulu Mramor Set 200-6000 4 palcová sada kamenných brusek, "],](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b8b44d2810084d0e6d1d981ab4117078.webp)
["12x diamantové lešticí kotouče Lešticí podložka Lešticí podložka Mokrá suchá kamenná bruska pro žulu Mramor Set 200-6000 4 palcová sada kamenných brusek, "],
536,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

vidaXL Umyvadlo s otvorem pro baterii a otvorem pro přepad keramické bílé
1 361,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Camelion Alkalická baterie AG10 0% rtuť/Hg 10 ks - Baterie - LR 54/V10GA
113,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Řezačka dlaždic Bosch PTC 640
5 389,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nike Boty Air Max Ltd 3, 687977020
3 528,36 Kč
Prodejce: Street-Sport

8 kusů brzdové sady pro Shimano | 4 páry brzdových čelistí černé barvy pro kolo | V-brzda 70mm V-brzda symetrická | brzdové destičky | brzdové gumy | sada brzdových čelistí | V-brzdové destičky | brzdové čelisti MTB
437,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bayli-Online

Měřič nákladů na elektřinu Arendo pro efektivní sledování nákladů Měřič nákladů na energii
449,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

vidaXL Lamelový rám s 28 lamelami 7 zón 140x200 cm
3 048,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Molto Innen Reparatur Moltofill, Bílá, Namíchané, 0,33 kg, Pasta, Špachtle, Betonový, Sádra, Sádrokarton, Rigid foam, Kámen
219,30 Kč/1kg
72,37 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Sprchový systém s termostatem, sprchová sada s dešťovou sprchou, sprchová armatura s termostatem 40 °C se skrytým výpustem vody, sprchová tyč včetně
3 166,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,40 Kč/1m
732,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WohnWunder

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

slunečník s LED osvětlením Dopravní světlo Slunečník 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - antracitový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l
1 220,43 Kč/1l
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: PrimePick

Puluomis koupelnové zrcadlo s osvětlením bez mlhy 80x60, s hodinami a teplotou Koupelnové zrcadlo LED 6500k stmívatelné IP44 odolné proti stříkající vodě
2 149,75 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
87% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
87%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Drahé, ale dobré
Hmotnost 1,5 kgObjem 1 l
Potřebné pro dutiny pod dlaždicemi. Pokud máte více dlaždic, jeden litr vám moc nepomůže - ale jinak je to dobré řešení, než budete muset dlaždici vyměnit. Stačí nalít do díry injekční stříkačkou (není součástí balení), dokud už nezní dutě, počkat 24 hodin, spárovat, hotovo. Zvládne to i laik. Cena je zde dokonce příznivá, druhá lahvička ve specializovaném obchodě stála 67 eur.
Ohodnoceno dne 20. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Hmotnost 6 kgObjem 5 l
Vřele doporučený výrobek pro opravu dutin pod dlažbou.
Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Blesk, blesk, bleskové dodání, zboží tip top, opět rádi!
Hmotnost 1,5 kgObjem 1 l
Duté dlaždice se opět lepí.
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Funguje skvěle
Hmotnost 6 kgObjem 5 l
Všechno v pořádku
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Splňuje, co slibuje.
Hmotnost 1,5 kgObjem 1 l
Vše je skvělé.
Ohodnoceno dne 4. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super služby
Hmotnost 6 kgObjem 5 l
Dobrý materiál. Dobrý poměr cena/výkon
Ohodnoceno dne 30. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Hmotnost 6 kgObjem 5 l
Přesně podle popisu
Ohodnoceno dne 12. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt
Hmotnost 1,5 kgObjem 1 l
Dobře se s ním pracuje. Bylo by užitečné, kdyby byly k výrobku nabízeny injekční stříkačky.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 675,83 Kč
Prodejce: bauschnell
547,03 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 220,43 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 683,10 Kč
Prodejce: bauschnell
56,10 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell
67,46 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg

Sikaflex-402 Connection Hochleistungsdichtstoff 290 ml Betongrau - dauerhafte Haftung und Flexibilität
4 748,17 Kč
Prodejce: bauschnell
16 373,00 Kč/1l

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(30)Počet hodnocení: 30
4 046,25 Kč
Prodejce: bauschnell
809,25 Kč/1l