4,7



Na základě 3 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aliver Rozmarýn posilující šampon na vlasy - 300 ml1 166,67 Kč/1l
350,00 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Tresemmé | Šampon proti lámavosti vlasů - 828 ml - Posilující šampon - Šampon proti lámavosti vlasů - Péče o vlasy314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

FOR NATURAL HAIR čisticí krémový šampon 709 gr
397,62 Kč/1kg
281,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Cantu Avocado Hydrating Shampoo vyživující šampon s hydratačním účinkem 400 ml
1 855,00 Kč/1kg
185,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Cantu Shea Butter Deep Tretment Masque posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 340 g
2 086,50 Kč/1l
208,65 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Moisturizing Cream Shampoo, 400 ml, Šampon, Ženy, Lámavé vlasy, Barevné vlasy, Suché vlasy, Hydratující, Revitalizační, Lesklý, Změkčující, Posilující, Láhev
375,00 Kč/1l
266,00 Kč
-116,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Cantu 26468, 400 ml, Šampon, Ženy, Všechny barvy, Čištění, 1 kusů
550,45 Kč/1l
220,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fanola Botugen Botolife, 300 ml, Šampon, Ženy, Poškozené vlasy, Ošetřené vlasy, Oprava, Láhev
860,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Bezsiarczanowy szampon do włosów normalnych i wrażliwych, 500ml
358,00 Kč/1l
179,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sexy Hair Curly Sexyhair Curl Defining Shampoo 300 ml 1 jednotka 1300 g
1 116,97 Kč/1l
335,09 Kč
Prodejce: somnia24

Vichy, Dercos Ultra-zjemňující šampon pro suché vlasy, 200 ml - Dlouhodobý!
2 141 000,05 Kč/1kg
428,20 Kč
Prodejce: MANADA

NaturVital Organic Salon Šampon pro jemné a suché vlasy, 300ml
1 011,70 Kč/1l
303,51 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon na kudrliny a lesk Shea Moisture Coconut & Hibiscus 384 ml
2 542,19 Kč/1l
976,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sunsilk Šampon pro kudrnaté vlasy, 250 ml
427,04 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Delia Cosmetics Cameleo Keratin šampon pro barvené vlasy 250ml
806,63 Kč/1kg
241,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Gliss Blonde Hair Perfector Šampon pro Blond Vlasy 250ml
882,04 Kč/1l
220,51 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Cantu Šampon na kudrnaté vlasy 400 ml ČISTÍCÍ ŠAMPON PRO KUDRATÉ VLASY Objem: 400 ml Značka: Cantu Barva vlasů: Pro všechny barvy vlasů Typ vlasů: Kudrnaté Použití: Čištění Velikost: Plná velikost výrobku Množství: Láhev Problematická pokožka: Nepoužije se Délka položky v centimetrech: hmotnost v gramech: 84 Vlastnosti: Čistící Popis: Cantu Curly Hair Shampoo 400 ml je regenerační šampon určený zejména pro kudrnaté a vlnité vlasy. Bohaté pěnivé složení jemně čistí pokožku hlavy i vlasy a podporuje jejich růst a zároveň je chrání před lámavostí. Šampon obohacený o bambucké máslo regeneruje vlasy a dodává jim přirozený, zdravý lesk. Přípravek neobsahuje žádné dráždivé složky a je šetrný k pokožce hlavy a vlasům. Mezi výhody patří čištění pokožky hlavy a vlasů, vyživující působení, prevence lámavosti a zvýraznění přirozených kadeří. Vyzkoušejte péči se šamponem Cantu Curly Hair Shampoo a zanechte své kadeře zdravé a zářivé.
Šampon Cantu Sulfate Free Treatment Shampoo Curls je speciálně vyvinutý pro vlasy s texturou. Šetrné složení jemně a důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy. Pravidelné používání zabraňuje lámání vlasů.nnnObsahuje čisté bambucké máslo a kokosový olejVhodný pro přírodní i barvené vlasyHloubkové složeníVyživuje
Bezsulfátový šampon Cantu pro přírodní vlasy šetrně odstraňuje silné nánosy a zanechává vlasy čisté a zdravé.
Cantu Shea Butter Cleansing Cream Shampoo 13,5oz.
Šampon Cantu Sulfate Free Treatment Shampoo Curls je speciálně vyvinutý pro vlasy s texturou. Šetrné složení jemně a důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy. Pravidelné používání zabraňuje lámání vlasů.nnnObsahuje čisté bambucké máslo a kokosový olejVhodný pro přírodní i barvené vlasyHloubkové složeníVyživuje
Bezsulfátový šampon Cantu pro přírodní vlasy šetrně odstraňuje silné nánosy a zanechává vlasy čisté a zdravé.
Cantu Shea Butter Cleansing Cream Shampoo 13,5oz.
- Hmotnost
- 490 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- n/a
- Výrobce
- Kód EAN
- 0817513015311817513015311
- Číslo produktu
- AUC0817513015311
- Hmotnost
- 490 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- n/a
- Výrobce
- Kód EAN
- 0817513015311817513015311
- Číslo produktu
- AUC0817513015311
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Cantu Shea Butter for Natural Hair, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Barevné vlasy, Suché vlasy, Hydratační, Hydratující, 400 ml, Láhev
423,90 Kč/1l
169,56 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Krémové sprchové mýdlo Cocoa Butter 500 ml
179,06 Kč/1l
89,53 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cantu Natural Hair Leave-In Conditioner Cream Jar 12 uncí 354 ml
1 222,99 Kč/1l
432,94 Kč
Prodejce: somnia24

Cantu Shea Butter Deep Tretment Masque posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 340 g
2 086,50 Kč/1l
208,65 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Pro přírodní vlasy Kokosový krém na kulmování 340g
2 219,90 Kč/1l
221,99 Kč
Prodejce: Tersorte

Cantu Shea Butter Moisturizing Twist & Lock Gel hydratační gel pro definici vln
591,89 Kč/1kg
219,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Cantu Avocado Hydrating Conditioner vyživující kondicionér s hydratačním účinkem 400 ml
512,32 Kč/1l
204,93 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Moisturizing Curl Activator Cream 355ml, Krém na vlasy, Ženy, Kudrnaté vlasy, 355 ml, Proti kudrnacení, Lesklý, Vyhlazující, 1 kusů
568,34 Kč/1l
201,76 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Avocado Hydrating Shampoo vyživující šampon s hydratačním účinkem 400 ml
1 855,00 Kč/1kg
185,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hermia Concept, MOD24Y2730P02, jídelní servis, jídelní servis (24 ks), skořice, porcelán, 27 x 27 x 2,5 cm
3 380,00 Kč
Prodejce: NovyNabytok

Cantu 856017000089, Vlasové sérum, 180 ml, Ženy, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Hydratující, Oprava, Glycine Soja Oil (Soybean), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate,...
1 096,83 Kč/1l
197,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Cantu 26468, 400 ml, Šampon, Ženy, Všechny barvy, Čištění, 1 kusů
550,45 Kč/1l
220,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Cantu Comback Curl Next Day Curl Revitalizer 355ml
655,63 Kč/1l
232,75 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Cantu Argan Oil Leave-In Conditioning Repair Cream 453g
1 370,60 Kč/1l
291,00 Kč
-153,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,06 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

INF Čepice na spaní Noční čepice (jedna velikost) Černá
159,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Aga Domácí ventilátor 41 cm Bílý
1 499,00 Kč
Prodejce: Aga24

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 515,63 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,25 Kč
Prodejce: Katomix

Ziaja Masło Kakaowe Krem do Twarzy 50 ml
1 335,20 Kč/1l
66,76 Kč
Prodejce: MANADA

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Váleček s mikrojehličkami, 540 jehliček, na růst vlasů a vousů, proti vypadávání vlasů, nástroj pro péči o pleť (3,0 mm)
426,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,67 Kč/1kg
1 067,16 Kč
Prodejce: somnia24

AVOCADO HYDRATING gel 524 g
2 744,37 Kč/1kg
1 438,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Cantu For Kids Tear-Free Nourishing Shampoo vyživující šampon pro děti 237 ml
637,22 Kč/1l
151,02 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kudrlinky
Tento šampon používám již dlouho pro své přírodní kadeře. Na jeho vůni je potřeba si trochu zvyknout. Jsem s ním naprosto spokojená. Také mi vyhovuje, že používám jen velmi málo přísad. Šampon je velmi úsporný.
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,10 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,89 Kč
Prodejce: apohealth
2 354,45 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,27 Kč
Prodejce: apohealth
2 582,70 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,73 Kč
Prodejce: apohealth
1 713,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
351,76 Kč
Prodejce: apohealth
1 758,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg