5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg51,12 Kč/1kg
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390405,15 Kč/1kg
405,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pšeničná mouka Aurora 40546,06 Kč/1kg
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
PLANET špaldová mouka typ 7001kg243,13 Kč/1kg
247,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

BASIA Tortowa Extra pšeničná mouka typ 405 10x 1kg
3,88 Kč/1kg
38,76 Kč
Prodejce: Katomix

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
64,12 Kč
Prodejce: Katomix

Aurora instantní pšeničná mouka s dvojitou texturou typ 405 balení 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pizzamehl Typ 00
36,17 Kč/1kg
36,17 Kč
Prodejce: CasteloStore

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
28,49 Kč/1kg
28,77 Kč
Prodejce: Katomix

Monte Castello speciální mouka na pizzu Pšeničná mouka typ 00 10000g
32,40 Kč/1kg
323,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka typ 500 1kg - Tota
26,57 Kč/1kg
26,57 Kč
Prodejce: Katomix

BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
4 179 000,11 Kč/1kg
208,95 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka - typ 1050 1kg
81,76 Kč/1kg
89,94 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Frießinger Mühle - Pšeničná mouka typ 405 5000g - Pšeničná mouka - Výrobce / distributor: Frießinger Mühle GmbH Brühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen 1er Pack
Frießinger Mühle pšeničná mouka typ 405 5kg
Alergeny: Výrobek obsahuje lepek
100g obsahuje v průměru:
100 g zázvoru obsahuje: 1433 kJ (339 kcal)
Tuk 1,1 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 69 g
z toho cukr 0,4 g
Bílkoviny 12g
Sůl < 0,01g
-Hmotnost náplně 5 kg
-Možný úbytek hmotnosti v důsledku dehydratace
-Mouky a těsta nejsou určeny ke konzumaci v syrovém stavu a musí být vždy důkladně prohřáty.
-Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka typ 405, obsahuje LEPIDLO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1433 kj Energie kcal 338 kcal Tuky 1,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukr 0,4GRM Bílkoviny 11GRM Sůl 0,01GRM
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Prodejní název
- Pšeničná mouka
- Výrobce
- Frießinger Mühle
- Číslo produktu
- 832372
- Kód EAN
- 4006363100094
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka typ 405, obsahuje LEPIDLO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1433 kj Energie kcal 338 kcal Tuky 1,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukr 0,4GRM Bílkoviny 11GRM Sůl 0,01GRM
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Prodejní název
- Pšeničná mouka
- Výrobce
- Frießinger Mühle
- Číslo produktu
- 832372
- Kód EAN
- 4006363100094
K tomu se hodí také

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Slunečnicový olej kuchař, 10L PET studená a teplá kuchyně občerstvení restaurace veganské
358,35 Kč/1l
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
52,13 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpen Jodsalz 500g
36,14 Kč/1kg
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
3 834,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
326,97 Kč/1kg
326,97 Kč
Prodejce: Katomix

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílý krystalový cukr 1 kg
27,30 Kč/1kg
47,39 Kč
-42%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Arm & Hammer Soda bikarbona 454g
1 315,00 Kč/1kg
597,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

E.FS Cl. fritovací olej 10l
150,36 Kč/1l
1 503,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
1 579,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
462,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Řepkový olej Küchenchef 100% čistý řepkový olej v 10litrové PET láhvi pro restaurace se studenými a teplými pokrmy
358,35 Kč/1l
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 litrová PET láhev
562,76 Kč/1l
4 220,70 Kč
Prodejce: Store-Germany

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, E (bez omezení)
2 764,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mouka pro případ nouze
Dodávka a balení velmi dobré. Nouzové dávky. Doporučujeme
Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučení k nákupu
Skvělé
Ohodnoceno dne 20. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Celozrnná mouka ze špaldy typu 2000, 1 kg
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,65 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg