Hmotnost:

2000 g
  • 400 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 2000 g
  • 7000 g
    Zobrazit dostupné možnosti

Objem:

2 l
  • 0.4 l
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 2 l
  • 7 l
    Zobrazit dostupné možnosti

Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb, Štěně, Extra malý (<4 kg), Jehněcí, 2 kg

361,32 Kč

180,66 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro ACANA Dog Puppy - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
ACANA Dog Puppy - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
203,20 Kč/1kg
2 336,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina Dog Chow Puppy Lamb, Štěně, 14 kg
Purina Dog Chow Puppy Lamb, Štěně, 14 kg
92,87 Kč/1kg
1 300,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - suchá krmiva pro psy - 7 kg
BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - suchá krmiva pro psy - 7 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 015,68 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro BRIT CARE Hypoalergenní Puppy Lamb 3kg
BRIT CARE Hypoalergenní Puppy Lamb 3kg
174,97 Kč/1kg
524,92 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro BRIT Care Dog Sustainable Puppy 12 kg
BRIT Care Dog Sustainable Puppy 12 kg
123,20 Kč/1l
1 478,45 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin MINI Sterilised, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 8 kg
Royal Canin MINI Sterilised, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 8 kg
220,52 Kč/1kg
1 764,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina PRO PLAN Small&Mini, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), Jehněcí, 700 g
Purina PRO PLAN Small&Mini, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), Jehněcí, 700 g
323,14 Kč/1kg
226,20 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Grain Free VET Diets Dog Gastrointestinal 12kg
Brit Grain Free VET Diets Dog Gastrointestinal 12kg
15,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 837,00 Kč
-319,00 Kč
1 518,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Brit Care, Štěně, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12 kg
Brit Care, Štěně, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12 kg
128,33 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 539,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina Pro Plan Medium Puppy, Štěně, Střední (11 - 25kg), Jehněcí, 3 kg
Purina Pro Plan Medium Puppy, Štěně, Střední (11 - 25kg), Jehněcí, 3 kg
230,58 Kč/1kg
691,74 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro FARMINA N&D ANCESTRAL GRAIN DOG MEDIUM & MAXI 12 kg
FARMINA N&D ANCESTRAL GRAIN DOG MEDIUM & MAXI 12 kg
119,15 Kč/1kg
1 429,84 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro FITMIN PUPPY MEDIUM suché krmivo pro štěňata PUPPY 12 kg
FITMIN PUPPY MEDIUM suché krmivo pro štěňata PUPPY 12 kg
146,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 754,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce
Obrázek produktu pro Royal Canin Poodle Adult, Dospělý jedinec, Pudl, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
Royal Canin Poodle Adult, Dospělý jedinec, Pudl, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
248,19 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
372,28 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Eukanuba Puppy, Štěně, Jakékoli plemeno, Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, Rýže, 12 kg
Eukanuba Puppy, Štěně, Jakékoli plemeno, Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, Rýže, 12 kg
108,17 Kč/1kg
1 297,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Suchá potrava pro dospělé psy - BRIT Care Grain-free Adult Salmon - 3 kg
Suchá potrava pro dospělé psy - BRIT Care Grain-free Adult Salmon - 3 kg
185,68 Kč/1l
557,03 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit 8595602558834, Dospělý jedinec, Střední (11 - 25kg), Extra malý (<4 kg), Brambor, Losos, 12 kg
Brit 8595602558834, Dospělý jedinec, Střední (11 - 25kg), Extra malý (<4 kg), Brambor, Losos, 12 kg
124,72 Kč/1kg
1 496,66 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Monge Mini Puppy Losos a rýže 2,5 kg
Monge Mini Puppy Losos a rýže 2,5 kg
433,83 Kč
Prodejce: Barazzoni-Shop
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, 2,5 kg
Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, 2,5 kg
348,97 Kč/1kg
918,00 Kč
-45,58 Kč
872,42 Kč
Prodejce: VISO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Brit Care Grain Free Mini Puppy Lamb 2kg

Brit

Brit Care Mini Puppy Lamb

Hypoalergenní receptura bez obilovin štěňat miniaturních plemen (od 2. týdne do 10. měsíce věku) a jejich matek.

Kompletní krmivo.

Složení:

jehněčí masová moučka (35 %), čerstvý jehněčí protein (20 %),žlutý hrášek, kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly),cizrna,lněné semínko (5 %), lososový olej (3 %), pohanka, sušená jablka,pivovarské kvasnice, řasy (0,5%, Ascophyllum nodosum),hydrolyzát skořápek korýšů (zdroj glukosaminu, 290 mg/kg),borůvky (250 mg/kg, zdroj polyfenolů 75 mg/kg a flavonoidů 35 mg/kg),extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu, 180 mg/kg),mannooligosacharidy (170 mg/kg), bylinky a ovoce (rozmarýn,citrusové plody, kurkuma, 160 mg/kg), fruktooligosacharidy (110 mg/kg),Jukka Schidigera (Yucca schidigera) (110 mg/kg), inulin (100 mg/kg),ostropestřec mariánský (80 mg/kg),rakytník řešetlákový (80 mg/kg),heřmánek (35 mg/kg), hřebíček (35 mg/kg), šalvěj (30 mg/kg).

Analytické složky:

hrubý protein 33,0 %, obsah tuku 23,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 8,5 %, hrubá vláknina 1,5 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,3 %, omega-3 mastné kyseliny 3 1,9 %, omega-6 mastné kyseliny 6 3,2 %, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,2 %.

Nutriční doplňkové látky na 1 kg:

vitamín A (3a672a) 23 000 IU; vitamín D3 (E671) 1 800 IU; vitamín E (α-tokoferol) (3a700) 650 mg; vitamín C (3a312) 350 mg;cholinchlorid (3a890) 700 mg; taurin (3a370) 220 mg; biotin (3a880) 3,5 mg;vitamín B1 (3a821) 1,2 mg; vitamín B2 4,5 mg; niacinamid (3a315) 15 mg; D-pantothenát vápenatý (3a841) 12 mg;vitamín B6 (3a831) 1,2 mg; kyselina listová (3a316) 0,6 mg; vitamín B12 0,04 mg; zinek (3b606) 110 mg; železo (E1) 90 mg;mangan (E5) 45 mg; jodid draselný 0,8 mg; měď (E4) 18 mg; organická forma selenu produkovaná Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 0,2 mg.

Metabolická energie: 4,200 kcal/kg

Pokyny pro výživu:

Aby bylo zajištěno, že štěňata mají správný metabolismus, je nutné rozdělit denní přísun energie do několika jídel. Proto by mělo být denní množství potravy, které může záviset na okolní teplotě a úrovni aktivity štěněte , rozděleno do 3 až 5 jídel. Při přechodu z krmení mateřským mlékem podávejte štěněti po dobu sedmi dnů menší množství suchého krmiva, což umožňuje přikrmování matkou. Pak je třeba kontrolovat jak chování štěněte, tak vzhled výkalů. Suché krmivo lze podávat i ve formě navlhčené vodou nebo vývarem

Věk (měsíce)Hmotnost dospělého psa (kg) 1 kg2 kg4 kg6 kg8 kg10 kg Denní porce (g) 1 - 225 g45 g70 g90 g110 g140 g2 - 330 g50 g80 g110 g130 g170 g3 - 435 g55 g710 g1 630 g50 g85 g115 g140 g170 g6 - 825 g40 g70 g105 g130 g150 g8 - 1020 g35 g60 g80 g110 g120 g10 < Mini Adult



Krmivo s hypoalergenní recepturou bez obilovin pro štěňata malých plemen od 4 týdnů do 10 měsíců a kojící feny. Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Krmný návod. viz tabulka na obale. Složení: 35% moučka z jehněčího masa, 20% bílkoviny z čerstvého jehněčího, žlutý hrách, kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly), cizrna, 5% lněné semeno, 3% lososový olej, pohanka, sušená jablka, pivovarské kvasnice, řasy (0,5%, Ascophyllum nodosum), hydrolyzované ulity korýšů (zdroj glukosaminu, 290 mg / kg), borůvky (250 mg / kg, zdroj polyfenolů 75 mg / kg & flavonoidů 35 mg / kg), výtažek z chrupavek (zdroj chondroitinu, 180 mg / kg), mannan-oligosacharidy (170 mg / kg), byliny a ovoce (rozmarýn, citrusy, kurkuma, 160 mg / kg), frukto-oligosacharidy (110 mg / kg), Yucca schidigera (110 mg / kg), inulin (100 mg / kg), ostropestřec (80 mg / kg), rakytník (80 mg / kg), heřmánek (35 mg / kg), hřebíček (35 mg / kg), šalvěj (30 mg / kg), Jakostní znaky: hrubé proteiny 33%, vlhkost 10%, hrubé oleje a tuky 23%, hrubé popeloviny 8,5%, hrubá vláknina 1,5%, vápník 1,6%, fosfor 1,3%, omega-3 mastné kyseliny 1,9%, omega-6 mastné kyseliny 3,2%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,2%, vitamín A 23000 m.j./ kg, vitamín D3 1800 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 650 mg / kg, vitamín C 350 mg / kg, cholinchlorid 700 mg / kg, taurin 220 mg / kg, biotin 3,5 mg / kg, vitamín B1 1,2 mg / kg, vitamín B2 4,5 mg / kg, niacinamid 15 mg / kg, D-pantothenan vápenatý 12 mg / kg, vitamín B6 1,2 mg / kg, kyselina listová 0,6 mg / kg, vitamín B12 0,04 mg / kg, chelát zinku aminokyselin hydrát 110 mg / kg, monohydrát síranu železnatého 90 mg / kg, oxid manganatý 45 mg / kg, jodid draselný 0,8 mg / kg, chelát mědi aminokyselin hydrát 18 mg / kg, organická forma selenu, kterou produkují Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 0,2 mg / kg. Metabolizovatelná energie: 4200 kcal / kg.

  • Velikost: 2 kg
  • Váha: 2.0000
  • Supplier: Plaček


Fáze života zvířete:
Štěně
Příchuť krmiva:
Jehněcí
Hmotnost:
2 kg
Velikost plemene:
Extra malý (<4 kg)
Obsahuje vitamíny:
Omega-3, Omega-6, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
Bez obilovin:
Ano
Bílkoviny:
33%
Obsah tuku:
23%
Hrubý popel:
8,5%
Hrubá vláknina:
1,5%
Fosfor:
1,3%
Vápník:
1,6%
Obsažená vlhkost:
10%


Granule pro štěňata - pro malá plemena ve věku štěňat s normální aktivitou, vhodné pro březí nebo kojící zvířata, jehněčí příchuť, hmotnost balení 2 kg, suché, hrubý protein 33 %, tuk (kuřecí) 23 %, s kloubní výživou, bez obilovin, speciální složení hypoalergenní - 165 Kč/1 kg

Granule před psem Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb 2 kg

Popis
Hmotnost
2000 g
Objem
2 l
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
bez obilovin|hypoalergenní
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602520138
Číslo produktu
16,99
Výrobce
Schvalovací číslo
1234

Hmotnost
2000 g
Objem
2 l
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
bez obilovin|hypoalergenní
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602520138
Číslo produktu
16,99
Výrobce
Schvalovací číslo
1234
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin Salmon & Herring, Dospělý jedinec, Extra malý (<4 kg), Sleď, Losos, 2 kg
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin Salmon & Herring, Dospělý jedinec, Extra malý (<4 kg), Sleď, Losos, 2 kg
195,23 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
390,45 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Brit Care Mini Puppy Grain Free Lamb 7 kg
Brit Care Mini Puppy Grain Free Lamb 7 kg
204,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 428,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro BRIT Care Dog Mini Grain Free Sensitive 7 kg
BRIT Care Dog Mini Grain Free Sensitive 7 kg
155,81 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 090,64 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro BRIT Care Dog Mini Grain Free Adult Lamb 7 kg
BRIT Care Dog Mini Grain Free Adult Lamb 7 kg
149,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 048,89 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Care Mini Grain Free Adult, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, 2 kg
Brit Care Mini Grain Free Adult, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, 2 kg
200,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
400,89 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Care Mini Grain Free Yorkshire, Dospělý jedinec, Jorkšírský teriér, Losos, Tuňák, 2 kg
Brit Care Mini Grain Free Yorkshire, Dospělý jedinec, Jorkšírský teriér, Losos, Tuňák, 2 kg
195,23 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
390,45 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Care Mini Light & Sterilised, Malý (5-10 kilogramů), Králík, Losos, 7 kg
Brit Care Mini Light & Sterilised, Malý (5-10 kilogramů), Králík, Losos, 7 kg
155,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 090,64 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Dog Mini Grain Free Light & Sterilised 400g
Dog Mini Grain Free Light & Sterilised 400g
418,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
167,49 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - suchá krmiva pro psy - 7 kg
BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - suchá krmiva pro psy - 7 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 015,68 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Care Mini Light & Sterilised, Malý (5-10 kilogramů), Králík, Losos, 2 kg
Brit Care Mini Light & Sterilised, Malý (5-10 kilogramů), Králík, Losos, 2 kg
180,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
361,32 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Care Sensitive Grain Free Venison, Dospělý jedinec, Extra malý (<4 kg), Zvěřina, 2 kg
Brit Care Sensitive Grain Free Venison, Dospělý jedinec, Extra malý (<4 kg), Zvěřina, 2 kg
180,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
361,32 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Dog Mini Grain Free Adult Lamb 400g
Dog Mini Grain Free Adult Lamb 400g
745,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro BRIT CARE Hypoalergenní Puppy Lamb 3kg
BRIT CARE Hypoalergenní Puppy Lamb 3kg
174,97 Kč/1kg
524,92 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 211
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings
Obrázek produktu pro Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 129
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group
Obrázek produktu pro Strážce dveří 0-180 cm Strážce dveří pro psy Strážce dětských schodů, zatahovací, černý
Strážce dveří 0-180 cm Strážce dveří pro psy Strážce dětských schodů, zatahovací, černý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 209
940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop
Obrázek produktu pro Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 368
3 788,99 Kč
-889,00 Kč
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE
Obrázek produktu pro 2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2122
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Obrázek produktu pro Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 77
228,89 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 82
2 433,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro BOUTIQUE ZOO Pelíšek pro psy | Oválný polštář pro psy nebo kočky | Gauč pro psy s polštářem odolným proti poškrábání | Omyvatelný polyester šedý XL
BOUTIQUE ZOO Pelíšek pro psy | Oválný polštář pro psy nebo kočky | Gauč pro psy s polštářem odolným proti poškrábání | Omyvatelný polyester šedý XL
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 29
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion
Obrázek produktu pro Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 820
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24
Obrázek produktu pro CLEANmaxx cyklónový ruční vysavač Akku Sensation - modrý/stříbrný
CLEANmaxx cyklónový ruční vysavač Akku Sensation - modrý/stříbrný
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 126
4 598,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 219
801,59 Kč
Prodejce: Retoo
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 131
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA
Obrázek produktu pro Šatní skříň se závěsnými dveřmi Szantal 4D bílá/bílá se zrcadlem, 200x207 cm, šatní skříň
Šatní skříň se závěsnými dveřmi Szantal 4D bílá/bílá se zrcadlem, 200x207 cm, šatní skříň
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 108
9 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Obrázek produktu pro Bosch BGC05A220A, 700 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Hygienický filtr
Bosch BGC05A220A, 700 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Hygienický filtr
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 212
2 872,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro TecTake 403875, Černá
TecTake 403875, Černá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 122
698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 161
2 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Hodnocení zákazníků

Na základě 7 hodnocení
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Krmivo pro psy
Hmotnost 2 kgObjem 2 l
Ohodnoceno dne 23. srpna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Wieslawa
Hmotnost 2 kgObjem 2 l
Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2 kgObjem 2 l
Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2 kgObjem 2 l
Ohodnoceno dne 17. března 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2 kgObjem 2 l
Ohodnoceno dne 25. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2 kgObjem 2 l
Ohodnoceno dne 4. září 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 7 kgObjem 7 l
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop