4,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
0.08 l- 0.08 l
- 0.29 l
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sopro Sanitární silikon Jasmine (28) 310 ml2 433,61 Kč/1l
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Soudal Silicone SILIRUB IG Black 600 ml1 176,22 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, černá, 300 ml644,93 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Zementgrau Kartusche645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche
644,93 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Petec vysokoteplotní silikonové tesnení, cerná - 70 ml
3 571,43 Kč/1l
259,00 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
250,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Sopro Sanitární silikon černý (90) 310 ml
2 433,61 Kč/1l
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Vysokoteplotní silikonový tmel Tmel Silikonový tmel Komín +1500°C 280ml
528,86 Kč/1l
148,08 Kč
Prodejce: Katomix

ADDINOL Silikonový sprej - 500 ml rozprašovač
517,40 Kč/1l
258,70 Kč
Prodejce: Amracing

Sanitární silikon 280ml bezbarvý
1 085,71 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Silikon Wysokotemperaturowy 280Ml Czerwony
1 624,96 Kč/1l
454,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

E-COLL Silikonový N tmel 310ml transparentní
5 479,17 Kč/1kg
1 972,50 Kč
Prodejce: doenges1903

SOPRO silikon (16) šedý j.310ml
2 433,61 Kč/1l
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hobby silikonové lepidlo, tuba, černé, 75 g
5 500,53 Kč/1kg
412,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sikaflex 515 černý - 600ml
793,33 Kč/1l
476,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Silikon Soudal 280Ml Czarny
1 178,54 Kč/1l
329,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Univerzální silikon Debbex 280 ml černý
476,19 Kč/1kg
147,62 Kč
Prodejce: MCProfi

Soudal Silirub AL2T 300ml bílá 120648
2 049,33 Kč/1l
741,45 Kč
-126,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
614,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sikasil C - Bílý sanitární silikon 300ml
1 123,33 Kč/1l
337,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
VLASTNOSTI
Jednosložkový silikonový tmel odolný teplotám do 350 °C (po dobu cca 30 minut) s vysokou pružností. Velmi dobrá přilnavost k plechům, kovům, hliníku, sklu a plastům. Plně odolný vůči kyselinám, olejům, tukům, benzínu, vodě, UV záření a povětrnostním vlivům. Neobsahuje acetáty.
- POUŽITÍ Používá se na místech vystavených obzvláště vysokým teplotám, jako jsou motory automobilů, krby, topení a průmyslové pece. Doporučuje se pro utěsňování součástí motorů. Nahrazuje těsnění vozidel. Odolné vůči teplotám od -40 °C do +350 °C (po dobu cca 30 minut). Při následné demontáži těsněných součástí naneste vrstvu technické vazelíny, abyste zabránili trvalému slepení.
- FYZIKÁLNÍ VLASTNOSTI Pevnost v tahu: 0,51 MPa
Doba schnutí povrchu: cca 5 min.
- Doba hloubkového vytvrzení: 2 mm / 24 h Tvrdost podle Shorea A: 32
- Prodloužení při přetržení: 70 % Teplotní odolnost: od -40 do +250 °C (350 °C po dobu 30 min.)
- Teplota použití: od +5 do +40 °C
- Hmotnost
- 0.1 kg
- Objem
- 0.08 l
- Kód EAN
- 5907588403085
- Číslo produktu
- 0070104
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.1 kg
- Objem
- 0.08 l
- Kód EAN
- 5907588403085
- Číslo produktu
- 0070104
- Výrobce
Žádné signální slovo
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(392)Počet hodnocení: 392




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(63)Počet hodnocení: 63




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(103)Počet hodnocení: 103




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(80)Počet hodnocení: 80




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(72)Počet hodnocení: 72




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(144)Počet hodnocení: 144




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(140)Počet hodnocení: 140




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(442)Počet hodnocení: 442




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(67)Počet hodnocení: 675% od 2 ks




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(24)Počet hodnocení: 24




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(438)Počet hodnocení: 438




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(248)Počet hodnocení: 248




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(168)Počet hodnocení: 168




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(225)Počet hodnocení: 225




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2125)Počet hodnocení: 2125




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(457)Počet hodnocení: 457

tillvex altán 3x3m antracitový voděodolný | pop-up skládací altán výškově nastavitelný | zahradní stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na zahradu
2 298,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Těsnicí Hmota (Silikonová) 80Ml Červená Do 350°C / Boll
1 325,00 Kč/1l
106,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Aigostar – vodotěsná přenosná bezdrátová zvonková souprava, bezdrátová zvonková sada, bezdrátový zvonek, blikající LED dioda, 36 melodií, dosah 150 m, připojení do zásuvky
1 222,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Silikonový tmel černý 1600°C 310ml vysokoteplotní silikonové lepidlo BISAN
4 104,32 Kč/1l
1 272,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
646,83 Kč/1l
194,05 Kč
Prodejce: bauschnell

Zadní kamera s 4,3palcovým monitorem, parkovací asistent se 4 senzory a širokoúhlá kamera, noční vidění, akustické varovné signály, určená pro instalaci do vozidla, černá barva
1 633,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

11ks elegantních potahů autosedaček 5 Seat Complete Set Leatherette -White
1 340,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Satisfymall

Kistenberg Box na nářadí s nosičem nářadí Box na nářadí Kufr na nářadí 445 x 360 x 337 mm
692,42 Kč
Prodejce: potz-tech

TecTake 401169, Šedá, 2,5 kg
768,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Bosch 2 607 019 675, Vrtačka, 8 mm, 320 g, 15 kusů
527,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

BOLL Vysokoteplotní silikonový tmel +350°C BLACK 290ml
800,00 Kč/1l
232,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

2 ks záclon Vertikální barevný přechod Potisk Průhledné „Modena“ s očky a držáky, závěs, dekorativní šátek VxŠ 225x140 cm Odstíny šedé 10000183
2 872,97 Kč/1m
1 120,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Záclona s univerzální stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voálového žakáru s průsvitným krajkovým vzorem, propouští světlo, nenáročná na údržbu
233,43 Kč/1m
338,48 Kč
Prodejce: Bestlivings

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
365,92 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

PERMATEX silikonový tmel 60-011, silikonová tuba 85 ml
1 941,18 Kč/1l
165,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Compass 31675 - Potahy sedadel sada 9ks SPORT modré AIRBAG
787,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Černá
23 999,58 Kč
Prodejce: G-Electronics

EMOS Domovní bezdrátový zvonek na 3x AA, P5723
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

heimtexland ® smyčkový šátek včetně volánkové pásky neprůhledná záclona dekorační šátek uni typ117 krémová výška 245 cm x šířka 140 cm
266,61 Kč
Prodejce: Heimtexland

Samsung Galaxy Watch4 Classic , 3,56 cm (1.4"), OLED, Dotyková obrazovka, 16 GB, GPS, 52 g
6 151,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
749,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

LED - Pavilon 3x4m Minzo Zahradní pavilon Solární pavilon Zahradní stan Designový pavilon
6 990,00 Kč
-700,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

12* 3D nástěnný panel bílé PVC tapety nástěnné dekorace stropní dlaždice 12 "x 12" nástěnné panely DIY tapety čtvercové bílé
660,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Elektrická koloběžka 1000 Watt - "VIRON" E-Scooter 1000W / 36V Electric Scooter with Smartphone Holder
11 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Objem 0,08 l
Funguje tak, jak má. Spolehlivé…
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 499,99 Kč
Prodejce: iLogic
2 499,98 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon Jasmine (28) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon šedý 15 Těsnění spár Těsnicí silikon 310ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Soudal Silicone SILIRUB IG Black 600 ml
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 176,22 Kč/1l

Silikonové Mazivo Cx80 Silikon Duo-Spray
581,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 325,52 Kč/1kg

ARDEX SE Sanitär-Silicon Zementgrau 310ml
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell
1 016,77 Kč/1l

Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,14 Kč
Prodejce: bauschnell
810,47 Kč/1l

Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
478,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

SOPRO Silic.(29) béžový 310ml
749,77 Kč
-238,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 648,32 Kč/1l

Sopro sanitární silikon pergamon (27) 310 ml
749,77 Kč
-238,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 648,32 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, grafit, 300 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(18)Počet hodnocení: 18
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
644,93 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
194,05 Kč
Prodejce: bauschnell
646,83 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
194,05 Kč
Prodejce: bauschnell
646,83 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, šedá, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Zementgrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Betongrau Kartusche



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
194,05 Kč
Prodejce: bauschnell
646,83 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Vanillebeige Kartusche



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
193,94 Kč
Prodejce: bauschnell
646,47 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Titangrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
193,58 Kč
Prodejce: bauschnell
645,27 Kč/1l