4,6



Na základě 43 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Agrarzone organické granulované krmivo pro drůbež 20 kg54,30 Kč/1kg
1 086,01 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Leimüller krmivo pro slepice 25 kg Fitness Müsli – jedinečné krmivo pro nosnice s oreganem a mušlovým gritem – bez geneticky modifikovaných organismů36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Agrarzone bio sójové pokrutiny 20 kg80,85 Kč/1kg
1 617,07 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Leimüller – krmivo pro slepice bez krevet, 25 kg38,86 Kč/1kg
971,52 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone krmné zrno pro kachny 20 kg
36,31 Kč/1kg
726,12 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 5 kg
97,47 Kč/1kg
487,36 Kč
Prodejce: Agrarzone

HÜHNER Land Wurmkraut Liquid 100ml - pro kuřata a drůbež, s pravým pelyňkem (Artemisia Absinthium) v rostlinné receptuře, vhodné pro kuřata
15 876,45 Kč/1l
1 797,34 Kč
-50,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 746,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Agrarzone pelety proti roztočům 20 kg
34,00 Kč/1kg
679,93 Kč
Prodejce: Agrarzone

Apifonda krmivo pro včely 12,5 kg (5 x 2,5 kg) kartonové včelařské krmivo těsto
60,64 Kč/1kg
779,18 Kč
Prodejce: Paulik_Dienstleistungen

Zemědělská zóna Bio ječmen 20 kg
40,09 Kč/1kg
801,79 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone krmivo pro ovce a kozy müsli 20 kg
36,14 Kč/1kg
722,73 Kč
Prodejce: Agrarzone

APIINVERT krmivo pro včely 5x2,5kg sáček v kartonu tekutý sirup pro včely
72,29 Kč/1kg
903,60 Kč
Prodejce: Paulik_Dienstleistungen

Krmný oves 1 kg pro drůh, slepice, holuby, hospodářská zvířata. Oves jako krmivo pro zvířata
99,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: FRANCLEAN

Leimüller – krmivo pro slepice proti roztočům, 25 kg
35,75 Kč/1kg
893,79 Kč
Prodejce: Agrarzone

Kukuřičná zrna 20 kg Krmná kukuřice Žlutá Celá zrna Kuřata Kachny Koně Holubi GiDeli
33,39 Kč/1kg
667,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo pro mladé slepice Leimüller, 25 kg
36,07 Kč/1kg
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone organické granulované krmivo pro nosnice proti roztočům 20 kg
51,89 Kč/1kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone

Agrarzone bio krmivo pro kachny a husy 20 kg
44,66 Kč/1kg
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone

Drcená kukuřice 25 kg, žlutá krmná kukuřice pro slepice, kachny a křepelky, GiDeli
31,36 Kč/1kg
783,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Agrarzone Bio kukuřičná drť hrubá 20 kg
40,22 Kč/1kg
804,40 Kč
Prodejce: Agrarzone
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vysoce kvalitní krmná pšenice pro drůbež a hlodavce.
Naše tradiční farma má s pěstováním obilí staleté zkušenosti.
Krmná pšenice pochází přímo z našich vlastních polí a je pěstována konvenčním způsobem.
Pšenice je ideální jako příměs do šrotu pro nosnice nebo jiných doplňkových krmiv.
Rozsah dodávky:
dodávka: 30 kg pytel
- Hmotnost
- 30000 g
- Obsah vlhkosti
- 13%
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Doplňkové látky
- Ne
- Počet kusů
- 200
- Kód EAN
- 4059419131443
- Výrobce
- Petigi
- Schvalovací číslo
- Non
- Hmotnost
- 30000 g
- Obsah vlhkosti
- 13%
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Doplňkové látky
- Ne
- Počet kusů
- 200
- Kód EAN
- 4059419131443
- Výrobce
- Petigi
- Schvalovací číslo
- Non
K tomu se hodí také

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

20 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
41,14 Kč/1kg
822,84 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

ZIVELA 30kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež na zrno Krmivo na zrno | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 30 kg
910,78 Kč
-105,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
805,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Kerbl Futtertrog für Hühner L x B x H 50 cm x 10 cm x 13 cm, aus Eisen, silber
970,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Automatický inkubátor Wiltec pro 24 vajec, inkubátor s plně automatickým systémem otáčení, inkubátor s regulací teploty a vlhkosti, inkubátor pro násadová vejce
1 735,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

JR Farm Grainless Drops 140g - Karotte
341,70 Kč/1kg
382,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Inkubátor Plně automatický kuřecí inkubátor Farmářský inkubátor Slepice 16 vajec Inkubátory
1 924,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Agrarzone krmné zrno pro kachny 20 kg
36,31 Kč/1kg
726,12 Kč
Prodejce: Agrarzone

25 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
34,56 Kč/1kg
864,00 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,18 Kč/1m
1 679,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Kurník 3x6x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 5 kg
97,47 Kč/1kg
487,36 Kč
Prodejce: Agrarzone

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Kurník 3x2x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
2 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Otevírání dvířek pro kuřata, Automatické otevírání dvířek pro kuřata, Automatické otevírání dvířek pro kuřata, Bezpečný chov kuřat
1 244,13 Kč/1kg
1 119,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Fudajo 30x40cm ohřívací deska pro kuřata s regulátorem teploty 30W ohřívací deska pro 25-30 kuřat pro umělé líhnutí
852,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

25m x 1m voliéra Drátěné pletivo Svařované drátěné pletivo Drátěné pletivo Drátěný plot
68,60 Kč/1m
1 714,99 Kč
Prodejce: Aquagart

HÜHNER Land Wurmkraut Liquid 100ml - pro kuřata a drůbež, s pravým pelyňkem (Artemisia Absinthium) v rostlinné receptuře, vhodné pro kuřata
15 876,45 Kč/1l
1 797,34 Kč
-50,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 746,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

VL Crispy Muesli pro králíky 2,75kg
201,44 Kč/1l
553,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Kurník 3x4x2m Kurník pro kuřata Kurník pro malá zvířata Volný výběh pro malá zvířata Voliéra Volný výběh pro kuřata Klec pro drůbež Pozinkovaný ocelový rám se střechou
4 149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Obal na vajíčka 24ks QLUX
207,65 Kč
Prodejce: VISO

Sud 100L šroubovací víko, atest na potraviny, modrá
1 096,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: JGS

Balené seno pro hlodavce s bylinkami 15 l
61,47 Kč
Prodejce: DomoDomo

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

SONGMICS Klec pro malá zvířata, venkovní výběh s podlahovými panely, 143 x 73 x 46 cm, bílá
623,00 Kč
Prodejce: Jurhan

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
77% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
77%16% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
16%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pšenice
Hmotnost 15 kg
Objednal jsem pšenici několikrát jsem spokojen jako vždy rychlé dodání super produkt rád znovu
Ohodnoceno dne 11. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čisté zboží
Hmotnost 25 kg
Pšenice je velmi čistá, bez vedlejších produktů, jako jsou prázdné slupky apod. Pouze balení v nylonovém sáčku je nepříjemné, lepší by byl papír, ale to je můj osobní názor.
Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita
Hmotnost 10 kg
Velmi dobré krmivo pro slepice, které mé slepice dobře přijímají.
Ohodnoceno dne 2. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro kuřata
Hmotnost 30 kg
rychlé dodání, dobrý výrobek, krmivo je kuřaty dobře přijímáno
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle a dobře
Hmotnost 30 kg
Jsem velmi spokojen s produktem a dodáním
Ohodnoceno dne 13. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pšenice
Hmotnost 30 kg
Rychlé dodání a zboží podle očekávání.... s radostí znovu
Ohodnoceno dne 8. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání a dobrý produkt. Moc děkuji!
Hmotnost 30 kg
Kvalita je dobrá
Ohodnoceno dne 17. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
30 kg pšeničného krmiva pro kuřata
Hmotnost 30 kg
Vše perfektní! Rádi znovu!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lněný olej pro koně, krmivo pro koně, doplňkové krmivo 5 litrů - Horselen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
629,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
125,80 Kč/1l

Leimüller Krmivo pro slepice Premium 6 obilovin 25 kg
892,05 Kč
Prodejce: Agrarzone
35,68 Kč/1kg

Agrarzone organické krmivo pro mini prasata peletované 20 kg
892,90 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,64 Kč/1kg

Agrarzone bio sójové pokrutiny 20 kg
1 617,07 Kč
Prodejce: Agrarzone
80,85 Kč/1kg

Leimüller Bio krmivo pro slepice – müsli 25 kg
1 111,26 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,45 Kč/1kg

Agrarzone organické granulované krmivo pro nosnice proti roztočům 20 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone
51,89 Kč/1kg

Agrarzone organické granulované krmivo pro drůbež 20 kg
1 086,01 Kč
Prodejce: Agrarzone
54,30 Kč/1kg

Leimüller Pelety pro alpaky 25 kg
1 048,10 Kč
Prodejce: Agrarzone
41,92 Kč/1kg

Agrarzone Organic Krmivo pro nosnice a křepelky speciál 20 kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone
51,89 Kč/1kg

Agrarzone ekologické krmivo pro nosnice Moučka pro nosnice 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
965,32 Kč
Prodejce: Agrarzone
48,27 Kč/1kg

Slunečnicový koláč Agrarzone BIO 20 kg
1 037,74 Kč
Prodejce: Agrarzone
51,89 Kč/1kg

Leimüller krmivo pro slepice 25 kg Fitness Müsli – jedinečné krmivo pro nosnice s oreganem a mušlovým gritem – bez geneticky modifikovaných organismů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone
36,07 Kč/1kg

Leimüller – pelety pro mini prasata, 25 kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone
39,00 Kč/1kg

Leimüller Mini krmivo pro prasata, moučnaté, 25 kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone
39,00 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro kuřata Kükenstarter 25 kg
974,96 Kč
Prodejce: Agrarzone
39,00 Kč/1kg

Agrarzone ekologické krmivo pro ovce a kozy 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
901,93 Kč
Prodejce: Agrarzone
45,10 Kč/1kg

Leimüller – krmivo pro slepice bez krevet, 25 kg
971,52 Kč
Prodejce: Agrarzone
38,86 Kč/1kg

Leimüller Anti-Stress krmivo pro slepice proti roztočům 25 kg – speciální zrnité krmivo s meduňkou a hořčíkem
901,82 Kč
Prodejce: Agrarzone
36,07 Kč/1kg

Agrarzone Bio krmná směs pro kuřata 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,66 Kč/1kg

Agrarzone bio krmivo pro kachny a husy 20 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
893,23 Kč
Prodejce: Agrarzone
44,66 Kč/1kg